Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie już spokój z ta grafiką, gra ma być miodna. Od dawna już są problemy z portami na ps3, wiąże się to z jej chora w oczach developerów architekturą, która umożliwia stworzenie takich perełek graficznych jak U2, K2 czy GoW3 ponieważ Ci developerzy znają sprzęt bardzo dobrze i mają pomoc od Sony, a poza tym chce im się, podczas gdy ludzie ze studia zewnętrznego musieliby gimnastykować się niemiłosiernie co wierze się z dłuższym czasem tworzenia= więcej straconego hajsu, po to tylko aby zrobić coś tak samo jak na xboxie. Fakt nie chce im się przysiąść i tu dla nich minus, ale na litość Boska komu by się chało robić ta samą robotę 2 razy dłużej? Oni też mają terminy i napięty budżet. Wina leży tu troszkę po stronie twórców a większość po stronie konsoli której charakterystyka nie pozwala bez odpowiednich sztuczek i sporej prac osiągnąć tego co na xsie przychodzi naturalnie. Ale nie ma się co martwić ponieważ skomplikowana architektura daje możliwość stworzenia czegoś naprawdę ekstra czego na konkurencyjnej platformie nie uświadczymy, jednak wiąże sie to z pomocą od sony świetna znajomością architektury konsoli, oraz poświęceniem dużej ilości czasu doszlifowaniu grafiki. Z mojej strony tyle:) Niech lepiej ktoś kto już dostał swój egzemplarz opowie jak sie poluje na misia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie taką grę jak "Colorado"? Bohaterem był traper, sama gra była połaczeniem chodzonej "nawalanki" na broń białą i strzelanki (strzelba nabijana prochem), można było handlować tym co się ustrzeliło, pływało się i walczyło z Indianami. Taki stausieńki RDR. Liczę, ze tu będzie podobna frajda z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie taką grę jak "Colorado"? Bohaterem był traper, sama gra była połaczeniem chodzonej "nawalanki" na broń białą i strzelanki (strzelba nabijana prochem), można było handlować tym co się ustrzeliło, pływało się i walczyło z Indianami. Taki stausieńki RDR. Liczę, ze tu będzie podobna frajda z gry.

ja myslalem raczej o Lost Dutchman Mine :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myslalem raczej o Lost Dutchman Mine :)

Której pojawił się remake w 3d, który jest całkiem niezłym wprowadzeniem w klimat RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszych czasach bez grafy nie ma grywalności
Co to są dzisiejsze czasy bo nie rozumiem? Dziwne że granie w STARE gry wciąż dostarcza frajdy, nawet jeśli graficznie są po prostu brzydkie.
Czy możecie podać jakis wiarygodny link że jest to port z xboksa ?
Nie dostaniesz linka, bo to fakt, tak się tworzy gry po prostu. Dodatkowo wszystkie screeny i materiały filmowe pochodziły z wersji na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko bo muszę się trochę zdrzemnąć przed praca ;) Mam już RDR na ps3, 4 godziny grania za mną. Gra jest warta zakupu. Klimat jest i gra sie bardzo dobrze, multi chodzi bez zarzutu, lagów nie uświadczyłem. Co do grafy, jak wiekszośc tez zwracałem uwage na porównania w necie, może i na x360 jest troche lepiej ale nie potwierdze bo nie grałem na tej platformie. Grafika jest wporządku, nie ma och i ach jak peknie ale w zadnym stopniu grafika nie odpycha od gry, nie ma spadków fps-ów, rozmycia nie są tak drastyczne jak to przedstawiają porównania. Sam gram na 32 calowym tv i jakość grafiki nie odstaje od innych produkcji multiplatformowych choć nie jest to poziom exlusivów na ps3 ;) Grę mogę z pewnością polecić innym :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko w temacie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież dużo mówią też recenzje nt tej gry, nie uważacie? Polecałbym przeczytać tym niezdecydowanym, jest ich już na tyle dużo i są na tyle różnorodne, że można ominąć wrażenie stronniczości czy braku obiektywizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnijcie sobie porównanie zrobione przez IGN! Genialnie to pokazali! Różnice? Tam ich ptaktycznie w ogóle nie ma! Może odrobine ciemniejszy obraz na PS3. Tekstury gorszej jakości? Doskonale widać że nie, jak przyjżycie się gdy nasza postać stoi przed ścianą i na X i na Ps3 wygląda tak samo. Dla mnie nie ma prawie żadnej różnicy. Tym postem, kończę tą cholerną wojne na temat grafiki w obu wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniecie gre sami sie przekonacie że nie kitowałem z grafika ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na ps3 jest bardziej " zblurowana " i to lubie bardziej nie lubie ostrych krawedzi chociaz niebo od 0:25 wyglada inaczej i bardizej ciekawie na x ale nie wiem czy to nie zasluga innej pogody oraz czasu ... reasumujac przepasci nie ma i obie wygladaja dobrze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na ps3 jest bardziej " zblurowana " i to lubie bardziej nie lubie ostrych krawedzi chociaz niebo od 0:25 wyglada inaczej i bardizej ciekawie na x ale nie wiem czy to nie zasluga innej pogody oraz czasu ... reasumujac przepasci nie ma i obie wygladaja dobrze ...

Gram od 15 minut, grafika pozostawia wiele do zyczenia... w just cause 2 wygladalo o niebo lepiej...

ubogie detale,

ALE GRA RZADZI!!! 0 spadkow framerate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od 15 minut, grafika pozostawia wiele do zyczenia... w just cause 2 wygladalo o niebo lepiej...

ubogie detale,

ALE GRA RZADZI!!! 0 spadkow framerate

jaki masz tv kolego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spory o to , na której konsoli gra wygląda lepiej proszę przenieść TUTAJ.

Ten temat pozostawcie wyłącznie do dyskusji o grze na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

:whistling: Już mam i jeszcze zanim się zdrzemnę po 'nocce' to zagram, swoją opinię wyrażę po kilkugodzinnym przebiegu w tym Dzikim Krajobrazie.

Pozdrawiam już grających i tych na trawę narzekających, joł! :whistling:

RDR LE

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest poprostu GTA - to sama grafa,

nie chce spoilować!!!

Ale ta gra wymiata :D kurde musze jechac ojca do lekarza zawiesc,

TV mam 26 cali Samsunga Plazme i łącze się przez komponent. ( HD sie zjebalo) ale to przy tym nie ma roznicy 720 jest

Edytowane przez turbodynamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja gram na 50 calowym LCD i gra wyraźnie ma o wiele lepszą grafikę niż GTA4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie nie dyskutujcie z tym gościem. Gada że gra ma ubogie detale, po czym piszę, że gra rządzi :| niech się zdecyduje. Szkoda czasu na gadanie z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa moze byc do dupy ale sam system i pomysl jest zajebisty wiec rzadzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Weźcie nie dyskutujcie z tym gościem. Gada że gra ma ubogie detale, po czym piszę, że gra rządzi :| niech się zdecyduje. Szkoda czasu na gadanie z nim.

Pluto (m) ty ograniczony człowieczku,

gra nie musi rządzić uber grafika.

Jestes zazdrosny czy co? zwieracze Ci puszczają?

Gra nie prezentuje poziomu graficzne takiego jak np w Just Cause 2, grafika jest uboższa w detale i rozwiazania sa takie jak w GTA 4.

Pozatym gra rządzi swoją pomysłowością, różnorodnością, multiplayerem oraz ociekającym klimatem wild west...

a Ty Pluto jak już się ogarniesz i zmienisz pieluchę to weź wróć do Tibii najlepiej.

Chętenie bym Wam napisał więcej, jednak niestety nie jestem kutasem i nie będę Wam psuł zabawy, poza tym na tym forum przebywają osoby nieletnie lub niedojrzałe ^^ a RDR jest od 18 lat. Gra warta by nawet zapłacić za nią 239 zł.

Edytowane przez turbodynamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie szkoda wam czasu na klepanie postow ktore zaraz znikaja, a jak mi sie moj dobry humor pogorszy, to jeszcze wam warnow przysporza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead juz stracil GOTY ;d Mario go zniszczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno jest juz patch chlopaki mozecie potwierdzic ze zasysa sie po odpaleniu ? czy to tylko dla iksa byl ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno jest juz patch chlopaki mozecie potwierdzic ze zasysa sie po odpaleniu ? czy to tylko dla iksa byl ...

Nic nie zassało się po odpaleniu.

Gram już 3h i muszę powiedzieć że gra jest wyborna.Just cause 2 jeśli chodzi o grafikę to to może nie jest , co nie znaczy że jest gorzej.Tutaj nie ma pięknej tropikalnej wyspy, jest kurz,śmierć i kojoty.Framerate bez chrupnięć. Patenty niektóre genialne,kompletny brak nudy.Cóż mogę więcej napisać, każdy kto jest niezdecydowany to niech przestanie bo gra jest warta swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×