Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Ale te screeny nie są do końca jasne jak dla mnie, bo trzeba to zobaczyć, grając w grę, czy faktycznie jest tak jak na zamieszczonym obrazku. Ale jestem przekonany, że R* da jakąś łatkę i będzie wszystko grało. Bo po paru tygodniach, a może nawet po tygodniu internauci napiszą co im się nie podoba i może coś z tym zrobią. Xbox360 to jest dla mnie fail. Konsola ta ma parametry z 2005 roku, czyli tam 512mb ram, czy nie mniej, procesor 1,8ghz.... no to jest jakaś porażka jak PS3 ma wszystko praktycznie 3x lepsze,a wygląda jak wygląda....

Nie da sie dac magicznej latki zeby wszystko bylo "zajebiastsze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie dac magicznej latki zeby wszystko bylo "zajebiastsze"

Wszystko się da, tylko trzeba chcieć. Wstawienie konkretnej łatki = pobranie trwające max. parę minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox360 to jest dla mnie fail. Konsola ta ma parametry z 2005 roku, czyli tam 512mb ram, czy nie mniej, procesor 1,8ghz....

Nie jest to temat o x360 ale głupot nie gadaj. Xbox 360 to trzy rdzeniowa konsola 3.2 GHz kazdy rdzen z osobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jest to temat o x360 ale głupot nie gadaj. Xbox 360 to trzy rdzeniowa konsola 3.2 GHz kazdy rdzen z osobna

Dobra, fakt, pomyliłem się co do procesora, ale pierwszy Xbox miał 1,8Ghz o ile się nie myle. Co nie zmienia faktu, że mało ma pamięci RAM. PS3 ma lepsze statystycznie parametry, więc nie rozumiem, no ale nie moja branża, by to oceniać.

PS. Nie, nie jest to temat o x360, ale jakoś każdy porównuje grafikę do tej konsoli, więc nie wiem w czym masz problem ? Przytaczam dobry przykład i uznaję go za dobry.

Edytowane przez Salwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha... przypomniał mi się ten "ekskluzif kontent" na naszą konsolę - i wszystko wydaje się jasne :pardon:

Minęły 2lata, a nie widać postępu od czasów GTA IV... naprawdę dali ciała :rolleyes: I jeszcze, że wyszło to dopiero teraz - porażka!

Nie chcę się zbytnio rozpisywać i powtarzać to co już w zasadzie zostało napisane, ale poprę tylko zdanie, że w grze, której produkcja pochłonęła grube miliony nie powinny (delikatnie rzecz ujmując) znajdować się takie "krzaczki", a raczej ich brak :biggrin:

Szczerze mówiąc to myślałem o tym tytule, żeby zapełnić sobie wakacyjny sezon ogórkowy, ale widzę, że muszę poszukać coś innego - ich strata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da, tylko trzeba chcieć. Wstawienie konkretnej łatki = pobranie trwające max. parę minut.

Ty chyba w grach siedzisz pare miesiecy dopiero, bo widac nic nie wiesz.

Podaj mi 1 przyklad, gdzie latka do gry na konsole poprawila cokolwiek w grafice/frameracie, i zeby bylo jeszcze abstrakcyjniej, zalacz w tym przykladzie taka ktora pobiera sie max pare minut.

Jesli nie masz takiego przykladu, to siedz juz cicho bo tylko pierdoly opowiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te screeny i...nie kupię tej gry. Tak. Mogą mnie cmoknąć w pompę, ale moich 200 zł nie powąchają nieroby. Przecież to jest jakaś kpina. Tam gdzie w wersji Xboxowej mamy bujną trawę, to w wersji PS3 to kępki jakiegoś zielonego, niewyraźnego gówna i można wyliczać tak dalej.

R* thumbs down

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Gra kosztuje tyle co na xboxa , PS3 jest droższe i lepsze , ale jest poniewierane. I coraz większy żal mam do Sony , że o nic się nie stara. Wiem że to nie grafa się liczy ale na litość boską. Ta różnica jest OGROMNA! Naprawdę jest baaardzo duża przepaść jakościowa! Mało że R* poleciało sobie z użytkownikami PSek to jeszcze Sony o nic się nie stara. Wiedzą że wyjdzie hicior to zamiast wysłać jakiegoś experta co to pomoże tym z R* to oni siedzą na skosnookich dupskach i myślą w jakim kolorze dać dildoloty i jaką opłatę za premium PSN uiścić!

Tekken , FFy - wszystko idzie w pizdu , a Sony lache kładzie na nas... :/

Żal można mieć ale do R*. Nie jest to wewnętrzne studio Sony, więc nie oczekuj, ze za friko wyślą tam swoich ludzi, bo nic z tego nie będą mieli. Gra i tak się sprzeda na obu konsolach, bo zapowiada się ciekawy tytuł. Generalnie gra sama w sobie (wersja na klocka także) nie jest jakąś ucztą dla oczu, więc nie przesadzajmy. Wygląda słabiej na PS3 (o ile te fotki są prawdziwe), ale wersja na 360 też szału nie robi.

FF, podobnie jak TEKKEN nigdy nie były ekskluzywne dla jednej konsoli, a już na bank dla konsoli Sony, więc nie ma co z tym wyskakiwać. BTW czas tytułów na wyłączność powolutku dobiega końca i nic na to nie poradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Salwik

Akurat ramu to mają tyle samo

PS3 stałe 2 x 256 =512

X360 1x512 elastyczne w zależności od zapotrzebowania

Które jest lepsze sam ocen

Koniec offtopu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych obrazków G wielkie wynika. Wygląda to praktycznie tak samo. Różnica w ostrości, ale szczegółów wszędzie tyle samo. Fakt, że te obrazki są strasznie małe, ale jeśli to co podlinkowałeś jest zgodne z rzeczywistością, to zadaje to kłam wcześniejszym porównaniom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tych obrazków G wielkie wynika. Wygląda to praktycznie tak samo. Różnica w ostrości, ale szczegółów wszędzie tyle samo. Fakt, że te obrazki są strasznie małe, ale jeśli to co podlinkowałeś jest zgodne z rzeczywistością, to zadaje to kłam wcześniejszym porównaniom.

Prawy dolny rog obrazka, pisze: "Bild in Originalgröße"

To powinno zalatwic rozmiar obrazkow.

Gra jest bezapelacyjnie ostrzejsza na Xie oraz dalsze scenerie sa wyrazniejsze, reszta to tylko ustawienia kolorow w TV - ale to nie jest najwazniejsze, ja sie o framerate martwie.

edit: swoja droga niech teraz wyskoczy wszystkowiedzocymegapwnzorownzor monobloss ze swoim tekstem "widzialem gre, gralem, nie rozni sie niczym od screenow przedpremierowych".

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie rozumiem (chociaż na punkcie grafiki mam bzika) robić taką dyskusje na temat głupiej trawy ??

Jaka a mario jest trawa ?? A każdy to przeszedł nie raz !! (Dobra, może to był głupi przykład)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych obrazków G wielkie wynika. Wygląda to praktycznie tak samo. Różnica w ostrości, ale szczegółów wszędzie tyle samo. Fakt, że te obrazki są strasznie małe, ale jeśli to co podlinkowałeś jest zgodne z rzeczywistością, to zadaje to kłam wcześniejszym porównaniom.

Chyba znaczki ps3 i iksa zamienili :D

No nic, jutro i tak kupuje. Za dlugo czekalem.

Maly offtop.

nie wiecie moze jak to jest generalnie z wymiana w sklepach. Mozna wymienic gre za te 30zl nawet jesli ja sie kupilo w innym sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrazki mozna powiekszyc na dole masz Grose cos tam... od siebie powiem ze rzeczywiscie roznica jest spora zwlaszcza kiedy porowna sie drzewa i trawa ktora jest praktycznie wszedzie, nie zbyt ladnie to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@matiosn14

Tak, w lewo :D

Zwróć uwagę, że nie tylko o trawę chodzi... przecież ostrość jest o wiele słabsza, różnych plakatów się nie da przeczytać itd., czyli to samo na co cierpiało GTA. W wersji na X'a to naprawili, a u nas 0 progresu... ktoś widzi jakiś postęp od czasów GTA IV? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie manifestujcie tak tego "nie kupuje!" Podobnie jak Kagan mam problem z wyborem wersji...myślę jednak że wer. PS3 nie odbiega w praniu od klockowej...za przemawia jednak padzik i cisza ze strony sprzętu:) Sony to Sony tyle....przeboleje te drobiazgi w grafie jeśli faktycznie je widać (na filmikach jak dla mnie to jednakowe jest jednak:) ) Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra nie bedzie chrupać to wiele rzeczy mozna wybaczyć. Choć wieści sa niepokojące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prawy dolny rog obrazka, pisze: "Bild in Originalgröße"

To powinno zalatwic rozmiar obrazkow.

Gra jest bezapelacyjnie ostrzejsza na Xie oraz dalsze scenerie sa wyrazniejsze, reszta to tylko ustawienia kolorow w TV - ale to nie jest najwazniejsze, ja sie o framerate martwie.

Dzięki, przeoczyłem to. W sumie to i tak G to daje, bo z tych obrazków widać tyle samo przed, jak i po powiększeniu. PS3kowa wersja jest bardziej rozmyta, a klockowa wyraźniejsza. Kanciaste i poząbkowane są obie wersje. Reasumując, to co pokazano w tym porównaniu nie pokrywa się z tym co było na wcześniejszym. Wersja klockowa jest ostrzejsza, ale jeśli animacja nie traci na płynności, to nijak mi to nie będzie przeszkadzało. Ta gra jest "piaskownicą" z olbrzymią porcją błędów, co jest charakterystyczne dla tego typu gier. Wygląda jednak na to, że gra ma świetną rozgrywkę i zapewni nam kupę przedniej zabawy, więc warto do niej podejść.

Filmiki z wersji PS3kowej pokazują, ze jest ok, więc nie ma co panikować.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 1szego porównania, gościu który zrobił zdjęcia napisał krótkie podsumowanko:

It's just that the nature of game makes frame rate issues less noticeable.

(You drive 200MPH in middle of crowded city in GTA, where you ride horse on barren wasteland in RDR)

Probably one of the worst port ever.

Czyli: FPS'y chrupią jak w GTA, ale ze względu na typ gry jest to mniej zauważalne (nie gnasz 200mph przez miasto) :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według nowgamera obie wersje są identyczne

http://www.nowgamer.com/news/3178/red-dead-redemption-360-amp-ps3-identical

W sumie oceny z innych serwisów po części to potwierdzają.

A co do tych screenów z neogafa, podobno ktoś je lekko zmodyfikował.

25fsfpc.jpg

Już robi się z tego istna komedia. Widziałem dwie wersje w HD i nie wykluczam, że nie ma różnic, ale nie pierwszy rzut oka prezentują się tak samo, czyli dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przede wszystkim witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy post na forum. Posiadaczem PS3 zostanę "dopiero" na początku lipca ale postanowiłem się wypowiedzieć, bo to co się dzieje w kwestii porównania grafiki w RDR na X360 i PS3 zaczyna być śmieszne.

1) Wszyscy ci którzy krzyczą że nie kupią i tak dalej - teraz się obudziliście, że na PS3 trafiają porty z X360, bo konsola MS jest łatwiejsza i przyjaźniejsza w tworzeniu na nią gier? Co robicie na tym forum? I przede wszystkim dlaczego jeszcze nie wymieniliście konsoli na X360, na którym będziecie się cieszyć lepszymi teksturami, ostrością i lepszym frameratem? Tak tylko pytam, bo z niektórych wypowiedzi wynika że niektórzy gotowi są wyrzucić swoje Plejki przez okno.

2) Jeśli chodzi o screeny ... Pomijam głupotę tego typu zestawień, grę ocenia się na podstawie tego jak wygląda w ruchu, ale mniejsza o to. Ktoś tu pisał o ogromnej, wróć, OGROMNEJ! różnicy. Co? Gdzie? O co chodzi? Jedyna różnica jaką dostrzegam, to blur na PS3 i gorsza roślinność (która na X360 i tak nie wygląda dobrze tak na marginesie). To ma być ogromna różnica? Chyba żart. Blur to kwestia kosmetyki, tu akurat jestem zwolennikiem, w GTA IV na PC grałem z włączonym, wolałem mniejszą ostrość ale za to gładszy obraz zamiast ostrości i straszących poszarpanych krawędzi. Trawa? Detal. Ciekawe czy KTOKOLWIEK zwróciłby na nią uwagę gdyby nie wiedział jak wygląda na X360? Zapewniam, że nikt.

Innymi słowy co mamy? Wielkie oburzenie, tupanie, krzyki i bluzgi tak naprawdę bez żadnego konkretnego powodu.

Filmik prezentujący bug w RDR http://www.youtube.c...h?v=qwfyZ36Gi6Q pokazany na wersji PS3. Jakość nie jest najlepsza, ale widać wyraźnie, że roślinność nie wygląda tak jak na screenach porównawczych, co do autentyczności których już pojawiły się wątpliwości.

3) Framerate - obejrzałem dzisiaj sporo gameplayów z PS3 i poważnych spadków płynności nie zauważyłem. Wiem że nie powinno się oceniać na tej podstawie, ale z drugiej strony inni tutaj ocenili i zgnoili wersję z PS3 tylko na podstawie rzekomo prawdziwych screenów i czyichś słów, więc...

Trochę dystansu i przede wszystkim mniej nerwów, a więcej logicznego myślenia.

Edytowane przez JohnnyVertigo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem te wszystkie filmiki screeny ale i tak kupie tą grę z racji tego że chce się przekonać na własne oczy czy zj**** tą grę tak jak GTA IV

Modliłem się o to aby ta gra nie była tragedia jak GTA IV. Głównie chodzi mi o gówniane filtry i rozmycie.

No i co ja widzę znowu jest to jebane rozmycie brak ostrości, przepraszam za bluzgi ale ciśnienie mi skacze jak oni mogli taka chujoze wypościć

Czy to jest takie trudne żeby na konsoli Ps3 zrobić 720p no ludzie co jest grane R wypuszcza produkt zrobiony na odjeb się dla ps3.

I tak kupie tą grę ale będę żałował jak z GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×