Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem.. Odpaliłem wczoraj RDR ale niestety nie miałem czasu na długą grę (może z godzinke, to max). Dzisiaj kiedy chciałem ponownie pograć po uruchomieniu i znaczku rockstar ekran jest czarny jakby coś doczytywało ale nic się nie dzieje.. Stan ten trwa i trwa. Próbowałem kilka razy, wyłączałem konsole - nic. W końcu odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie - bez skutku. Czy ktoś wie o co może chodzić ?? 1 raz zdarza mi się taka sytuacja. No i w końcu wczoraj gra działała..

Odinstalowując grę pozbyłeś się automatycznie zapisu gry? Gdy odpalasz RDR to bezpośrednio wczytuje Twój profil z zapisami gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie przylacza m do pytania o konie, jak poznac ktory jest lepszy etc. i co sie dzieje z koniem kiedy go oswoje? bo wciaz jakas inna habeta jest moim domyslnym a nie ten co wlasnie na nim siedze... no i jak czesto smienial sie wam kon, mi chyba ze 2 razy bez zadnego powodu po prostu smienil sie wyglad konia :o jest jakis ekran dot wlasnie konia jakiego sie ma etc? a raz mi konia ugryzl grzechotnik i kaput ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

SzymuR - piękne słowa podpisuje się pod nimi wszystkimi 5cioma kończynami.

Co do problemów Cookiego z koniem (bez skojarzeń:) ) - statsów nigdzie nie uświadczyłem. W misji gdzie łapiemy z Bonnie tego piaskowego ogiera (wyskoczyła mi jedynie wiadomość - że jest to jakas rzadka rasa). Po złapaniu i oswojenia był nieosiodłany. Pojechałem z nim do którejś z mojej chat i przywiązałem (opcja HITCH). Po wgraniu sejva konik miał siodło i dzielnie za mną podążał. Spróbuj tak zrobić. A na grzechotniki rady raczej nie ma.

Co do samej gry, jest obłędna. Warta każdej wydanej złotówki. Przy każdej sesji z ta grą zatracam się w niej. Spędzam po parę godzin i wcale nie wykonuję głównego wątku.

Większych bzdur nie słyszałem że grafa jest taka jak w GTA4. Polecam przesiąść się z CRTka na jakiś dobry telewizor. Odpalić najpierw GTA 4 a później RDR.

RDR to jedna z niewielu gier, gdzie potrafię stanąć w miejscu i patrzeć na krajobraz - gapić się przed siebie i myśleć : "Jak tu pięknie"

Klon GTA4? Kompletnie się nie zgodzę. Inny świat, inny realia. Inny sposób prowadzenia historii. Tutaj to wątek fabularny jest dodatkiem do świata i realiów - nie na odwrót.

Niesamowicie wykreowane postacie, klimat - tony, tony sidequestów. Imo uważam że bliżej tej gry do Fallouta 3 niż do GTA4. Oczywiście abstrahuję od motywów RPG, ale sam fakt przemierzenia pustkowi i decydowania o losie swoim i napotkanych postaci.

CO DO PORÓWNAŃ WERSJI:

To tak jakbyście porównywali swoje ekhm przyrodzenia, świat jest nieuczciwy i zawsze taki będzie. Raz dostajesz więcej ty, raz kumpel. Żyjecie na tym świecie kilkanascie/dziesiąt lat i wiecie że na pewne rzeczy nie można mieć wpływów.

Rozmiar nie jest najważniejszy, ważne jak umiecie wykorzystać swój potencjał i się nim bawić. Nie inaczej jest w przypadku gier. Różnice są marginalne, a jak boli was lepsze wykonanie trawy, hmm to cóż mogę powiedzieć. To naprawdę, kolejny solidny argument żeby kupić konsolę microsoftu.

Edytowane przez Tomisior
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie moj piaskowy kuc zniknal bezpowrotnie nei wiem gdzie :o ale sprobuje z chata, danke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to o czym pisałem, moje stanowisko jest takie, że bugi w tej grze wybaczyłem po 5 minucie gry :)

Na pewno to naprawią.

A jeżeli chodzi o problem RDR z czarnym ekranem, to skasuj save i zacznij od nowa. Widocznie źle zapisales,

POZDRO i do zobaczenia na prerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klon GTA4? Kompletnie się nie zgodzę. Inny świat, inny realia. Inny sposób prowadzenia historii. Tutaj to wątek fabularny jest dodatkiem do świata i realiów - nie na odwrót.

Pod tym względem nie. Co prawda RDR jeszcze nie mam, ale patrząc nawet po gameplayach sama rozgrywka jest bardzo podobna. Ragdoll identyczny, nawet zatrzymywanie się po biegu wygląda podobnie jak w wykonaniu Niko :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tym względem nie. Co prawda RDR jeszcze nie mam, ale patrząc nawet po gameplayach sama rozgrywka jest bardzo podobna. Ragdoll identyczny, nawet zatrzymywanie się po biegu wygląda podobnie jak w wykonaniu Niko :whistling:

do tego taki sam rozkłąd questow, taki sam system nanoszenia tego na mini mape, taki sam system save`ow...

RDR fakt - jest się czym jarać ale bez przesady, to GTA przeniesione na Wild West

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna grac we wszystkie tryby bez auto aim

Ale wybór między auto aim, a jego brakiem zależy tylko i wyłącznie od gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wybór między auto aim, a jego brakiem zależy tylko i wyłącznie od gracza?

Nie - brak auto aima zależy od trybu gry jaki wybierze gracz. grajac w "hardcore" nikt z auto aim nie wyskoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam jestem nowy Super Gierka wciąga jak cholera mam tylko problem nie umie z kimś grać w sieci pozdrawiam

Edytowane przez Patryk8214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem w multi i normalnie mogłem zmieniać free room i grać w quick match

A dzisiaj jak weszłem do jednego free rooma to nie mogłem go zmienić i opcja quick match mi jakby nie działała bo ją dawałem i nic sie nie działo

Mieliście coś takiego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pod tym względem nie. Co prawda RDR jeszcze nie mam, ale patrząc nawet po gameplayach sama rozgrywka jest bardzo podobna. Ragdoll identyczny, nawet zatrzymywanie się po biegu wygląda podobnie jak w wykonaniu Niko :whistling:

Fakt , gra pod względem technicznym praktycznie w niczym nie odbiega od GTA . Jednak ma coś czego mi dobitnie brakowało w czwóreczce - klimat

R* słusznie przyznał się , że RDR tratkuje jako swój najambitniejszy projekt :thumbsup:

RDR pozamiatało jak na razie do czasu aż ukaże się Mafia II

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek już będe męczył tą gre  :turned: WRESZCIE!

To będzie coś GTA na dzikim zachodzie. Sczególnie lubie te klimaty dzikiego zachodu :) Tak samo wciągneła mnie gra polskiego studia  - Techland Call of Juarez ,,Bound in Blood".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już się skończył okres testów wszelakich. Wnioski?

GTAIV przy tym to podśmiechujki godne San Andreas. Inna przestrzeń wagowa i w ogóle nie te prawa administracyjne. RDR bije pod względem klimatu wszystkie dotychczas wypuszczone pozycje. Przez 3 bite minuty stałem przed wychodkiem, czekając aż się jegomość wysiusia, bo miałem nadzieję, ze jest to skryptowane. Moje zdziwienie po tym jak ów kolo strzepnął wacka i zmierzył mnie wzrokiaem godnym podglądywacza był bezcenny. Jedna z wielu sytuacji zaistniała na Dzikim Zachodzie. Grafikę mam ostrą jak żyleta i te całe wyprane kolory pokazywane w porównaniach są nagrywane na tv marnej marki, marnych marnotrawców. Słowem. Grając na 40+ Bravia z załączonym MotionFlow na standard nie uświadczyłem żadnych 'gagów' wytkniętych w rzeczonych zestawieniach. Tak dobrze i z takim pietyzmem oddanego klimatu Spaghetti Westernów nie uświadczyłem od dawna, a biegam po tym świecie dobre 27 lat. Jeśli chodzi o FR, to przyznam, że zauważyłem parę chrupnięć i wrzasków silnika, który miał problemy przy wjeździe do miasta z zarzuconym na siodło obwiesiem. Nie były to spadki rujnujące wrażenie, aczkolwiek zauważalne. Innych grzechów jednak, ta gra nie posiada. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a klimat niezachwiany. Żałuję Tych wszystkich niedobitków i grafologów, którzy z powodu trawy potrafili zerknąć na konsolę konkurencji. Gratuluję oddania i szybkiego RRODA życzę. Tym wszystkim, którzy na Dzikim Zachodzie, przeżywają drugą młodość, życzę udanych łowów. Howdy...!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna i na ten temat nie ma co dyskutować, grałem dopiero z dobrą godzinkę i mam pytanie odnośnie "dead aim" . Wiem, że uruchamia się ten tryb (?) wciśnięciem prawej gałki lecz zastanawiam się jak po wybraniu tegoż trybu mogę zaznaczyć np 3 banditas :P (takimi krzyżykami) i później efektownie ich wykończyć szybkim ruchem ręki . Widziałem taką akcję na kilku trailerach lecz nie mogę do tego dojść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna i na ten temat nie ma co dyskutować, grałem dopiero z dobrą godzinkę i mam pytanie odnośnie "dead aim" . Wiem, że uruchamia się ten tryb (?) wciśnięciem prawej gałki lecz zastanawiam się jak po wybraniu tegoż trybu mogę zaznaczyć np 3 banditas :P (takimi krzyżykami) i później efektownie ich wykończyć szybkim ruchem ręki . Widziałem taką akcję na kilku trailerach lecz nie mogę do tego dojść.

Pograj troche jeszcze..

Nie wyzywac mi sie tu prosze.. Zieeeew. Wracam do gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie zmiazdzyl fakt jak koles zsiadl z konia, podszedl pod glaz i sie wylal :)!!! do tego tylko z czystego rozsądki ide juz spac, bo kazda minuta tej gry pochlania.

Jak się gra w pokera? Mam taka sytuację, ze siadam za stolikiem place 25 $ potem chwile widze gebe swoja i oddaje mi 25 $ i wstaje od stolika???

Są dobre wjazdy jak np, ucieka kobieta przed kojotami... tylko z ciekawosci dalem jej umrzec :D

Nie mowiac juz o podczepieniu dziwexa z saloonu do konia, taka pozostalosc z Just Cause 2 :D

Edytowane przez turbodynamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie co do oprawy

Sama gra prezentuje się z niesamowicie pod względem graficznym , jednak irytują mnie te "skaczące linie" patrząc na budynki . Jest to wada gry czy ekranu ? Jadąc preria nie doświadczam tego , jedynie chaty z desek miają ten efekt i czasem korony drzew

Dodam , że wyłącznie gdy widzę budnki czy zagrodę w oddali mam coś podobnego

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS

Odnośnie tych 'wypranych kolorów z blurem włącznie' jeśli to zdjęcie zrobione bezpośrednio z gry aparatem ukazuje cokolwiek, to na pewno jedno. Kłamstwo 'porównywaczy konsolowych'. Grafa jest tak samo ostra jak na wersji Xbox, a jeśli ktoś ma inaczej to nie wina gry a TV.

RDR foto.

BTW zdjęcie zrobione przeze mnie, apratem 10mb pikselowym.

Edytowane przez SouL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś może o tych dodatkach co zapowiedzieli zaraz tydzień po premierze?

Czyli wychodziło by na to że w tym tygodniu będziemy mieli darmowy dodatek do multi , ciekawe czy będą dodawali jakieś ciuszki i inne pierdółki ale znając Rockstara to dodatki będą wymiatały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/-1,1657525,0,1,100-milionow-dolarow-za-zabawe-w-kowbojow,wiadomosc.html

"Już w piątek wieczorem serwis CVG donosił o wyczerpywaniu się brytyjskiego nakładu gry w wersji na konsolę PlayStation3." nie tylko wyczerpał się brytyjski nakład ja ze śmiałością dodał bym i Polski.Myślę,że producent nie przewidział tak dużego zainteresowania owym tytułem wszak nowe marki "podobno" słabo się sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , czy ktoś z was już przeszedł wątek fabularny? Czy potrzebna do przejścia jest bardzo dobra znajomość języka Angielskiego? Nie znam tak dobrze i dlatego chciałem się zapytać czy to mi nie popsuje gry. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , czy ktoś z was już przeszedł wątek fabularny? Czy potrzebna do przejścia jest bardzo dobra znajomość języka Angielskiego? Nie znam tak dobrze i dlatego chciałem się zapytać czy to mi nie popsuje gry. Proszę o odpowiedź.

samego odbioru gry Ci nie popsuje, jednak stracisz sporo z zabawy :) w grach R* bardzo wazne sa genialne dialogi prowadzone miedzy bohaterami i to one nadaja smaczku :) zwlaszcza, ze bohaterowie rozmawiaja ze soba prawie w kazdej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×