Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz mnie Salwik opierdoli ale co mi tam:

José González "Far Away" :biggrin:

Za co miałbym opierdolić, wtf ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosz bro wyloosuj :) taki zarcik.. anyway tu macie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz kompletnie nie rozumiem... Na playstation.com pisze 1080p, u Ciebie pisze 720p a na wikipedii 640 ... Ale zamęt   :sweat: A kolego jeśli masz BF:BC2 lub GOWIII to jak byś ocenił grafikę w RDR ? :)

RDR na PS3 jest w natywnej rozdzielczośći 640p (1152x640), a więc sub HD niestety :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, mialem dzis pierwszego buga. po wczytaniu save nie wczytaly sie wszystkie tekstury, wsiadlem na konia, zapadlem sie po szyje w ziemie, a zwierzeta przesuwaly sie metr nad ziemia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie Salwik opierdoli ale co mi tam:

José González "Far Away" :biggrin:

DZIEKI<

a ten barman w Escalera to taki miły jest czy ten meksykaniec to cieply chlopak?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie Salwik opierdoli ale co mi tam:

José González "Far Away" :biggrin:

świetną muzykę gość tworzy :thumbsup:

miło słyszeć, że w RDR są jego kawałki (albo tylko jeden?)

polecam jeszcze 'kill for love' i 'heartbeats'

co do RDR...

poczeka jeszcze

nie mogę nadrobić innych tytułów, czasu nie za wiele na granie

teraz na tapecie 50 godzina w Dragon Age

klimaty dzikiego zachodu bomba jak dla mnie, przeszedłem CoJ 2 i aż szkoda, że się skończyło..

liczę na RDR :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam nadzieje, ze pojawi sie jakas latka, ktora umozliwi ustawienie strzelania pod R1. Korzystanie z R2 jest po prostu tragiczne. Łapy sie mecza niemilosiernie a i stopien celnosci gorszy. Jak na zlosc zawsze cos w grze musza [,,,]. Generalnie denerwuje mnie ta juz powszechna praktyka narzucania graczowi konkretnego sposobu sterowania.

Edytowane przez kill
Przez kropki też widzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest w 720p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze pojawi sie jakas latka, ktora umozliwi ustawienie strzelania pod R1. Korzystanie z R2 jest po prostu tragiczne. Łapy sie mecza niemilosiernie a i stopien celnosci gorszy. Jak na zlosc zawsze cos w grze musza spier*****. Generalnie denerwuje mnie ta juz powszechna praktyka narzucania graczowi konkretnego sposobu sterowania.

Z początku też na to narzekałem, ale po paru godzinach gry, przyzwyczaiłem się. Ja mam już tak wyrobione palce, że mnie w ogóle nie bolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze pojawi sie jakas latka, ktora umozliwi ustawienie strzelania pod R1. Korzystanie z R2 jest po prostu tragiczne. Łapy sie mecza niemilosiernie a i stopien celnosci gorszy. Jak na zlosc zawsze cos w grze musza spier*****. Generalnie denerwuje mnie ta juz powszechna praktyka narzucania graczowi konkretnego sposobu sterowania.

Bedzie z tym ciezko, dlatego, że pod R1 jest bardzo istotny element, ktory uaktywnia sie w pozniejszej fazie gry i w ekspercie w multi (hardcore bez wspomagania celowania) R1 sluzy do naznaczania celow w tzw Dead Eye (Bullet time), na poczatku dziala to automatycznie a pozniej juz samemu trzeba "tap`owac" cele i sprawdza sie to wysmienicie.

Pod L1 masz pasek wyboru broni, ktory moim zdaniem nie jest zbyt wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dluzej gram w ta gre (a dopiero przekroczylem rzeke), tym trudniej mi sie od niej oderwac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy będzie to dlc do gry? bo miałem nadzieje, ze dzisiaj ale się zawiodłem... może za tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dobieram się do Fortu Mercer. Gra jest niesamowicie wciągająca. Bardzo mi się podoba, choć większosć losowych spotkań często się powtarza, ale to i tak niczego nie zmiania, bo to fajne uzupełnienia świata, który R* dał nam do dyspozycji.

Zastanawia mnie kwestia kiełznania koni. W celu zdobycia trofeum należy poskromić kilka typów rumaków, ale gdzie znaleźć te konkretne egzemplarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dobieram się do Fortu Mercer. Gra jest niesamowicie wciągająca. Bardzo mi się podoba, choć większosć losowych spotkań często się powtarza, ale to i tak niczego nie zmiania, bo to fajne uzupełnienia świata, który R* dał nam do dyspozycji.

Zastanawia mnie kwestia kiełznania koni. W celu zdobycia trofeum należy poskromić kilka typów rumaków, ale gdzie znaleźć te konkretne egzemplarze?

są na mapie pozaznaczane znaczki z konikami i przeważnie w stadzie są różne.... w sklepach znajdziesz karty z konikami do zakupu i tam pisze po wciśnięciu info jakiej maści są te konie żeby je odblokować.....

dodajcie mnie na PSN mój ID to gamingman21....... obczaiłem multi ale nie ma graczy nie czaje o co chodzi..... dla tego dodajcie mnie żeby pograć razem... najlepiej ze skypem na laptopie jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w zeszly weekend jak konczylem wbijac 100% mialem Master Hunter rank X (nie pamietam) i moim zadaniem bylo zabicie niedzwiedzia z noza, kiedy sie do tego zabralem, spotkala mnie dziwna niepodzianka ... Otoz niedzwiedz zaczyna na mnie szarzowac po czym w chwili gdy wyciagam noz i zaczynam robic to samo, niedzwiedz odwraca sie do mnie dupa i daje w dluga (to byl moment w ktorym szczeka uderzylem w podloge ze zdziwienia a moje oczy dokonaly migracji planetarnej i postanowily zmienic orbite). Gonilem go chyba przez 5 minut (na prawde, powoli mnie to denerwowalo, 5 minut spamowac bieg potrafi irytowac pomalutku) po czym do poscigu (mojego) dolaczyl sie drugi niedzwiedz :laugh: :laugh:, wyciagnalem wiec juz na skraju zachwiania wiary (w jakikolwiek lad w lancuchu pokarmowym oczywiscie :ninja:) semi-auto-shota i wsadzilem 1emu niedzwiadkowi w zadek olow, drugi nagle sie opamietal i zaczal atakowac, moje pytanie, czy mieliscie podobnie ? Czy moze ja mialem taki niedorobiony bug (smieszny a zarazem cholernie irytujacy) ?

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i Dead pozamiatał, właśnie skończyłem fabule, robiąc co jakiś czas misje podobcze, ale oczywiście jeszcze wiele przed mną w singlu, żeby nie zaspoilerować a coś napisać o samym zakończniu, więc jest to najlepesza gra z najlepszym zakończniem jaką zrobił Rockstar kiedykolwiek, i jest to też jedna z najlepiej opowiedzianych gier wydanych w tym roku (takiego zakończenia mi brakowało w AC2) ... Red Dead wsysa, wciąga, wchłania, przeżuwa, wyplówa i daje po mordzie ...

gra ma wiele magicznych momentów a sam epilog to perełka - szczerze to ostatnio takie zakończenie które by mnie tak zaskoczyło i było tak filmowe to miał Hitman Blood Money! w RDR jest lepiej, jest powazniej i jest trochę taka jakby metafora, ... musze drugi raz zrobić, i powiem, ... inna magiczna scena odpala się gdy przekraczamy rzekę - wchodzi kwałek Far Away - tutaj micha cieszyła mi się sama :biggrin: ... z tym że to są sceny wyreżyserowane, a grając uczestniczymy w loswych które też potrafią nie gorzej dać po [,,,] ... i za to brawa, naprawde.

mimo zdarzających się błędów, (od razu mówie ze skaczących wozów z końmi, latających ludzi, czy kobiety osła nie spotkałem - chwilowy brak tekstur i drobne zacięcia zając w płocie czy raz zawiesiła konsola) .. mimo tych kilku błędów ... goście z Rockstar zrobili najlepszą grę w tym roku - Red Dead ociera się o ideał! także wysokie oceny wpełni zaslużone, .. no i co, pobawie się jeszcze kilka dni w singla, i wbijam do was pany odszczelić komuś kupsztala :biggrin:

Edytowane przez kill
No bez jaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem ze 3 godz a jescze żadnej misji głównej nie zrobiłem:)poluje,gram w pokera,włócze się bez celu.Żona patrząc co robie zapytała" co to za dziwna gra,przecież tu się nic nie dzieje"co miałem odpowiedzieć :)dla mnie bomba.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna. Lepsza od GTA IV o bardzo dużo.

Co do bugów to one teraz są i mogą irytować (chociaż ja właściwie się z niczym takim spektakularnym nie spotkałem, miałem zawieszkę przed pojedynkiem i czasem błędy w teksturach) ale nie zapomnijmy, że grę zrobił R* i na pewno pojawi się stosowny patch lub patche.

Kończę robić wątek fabularny i jest mi z tym smutno bo chciało by się jeszcze i jeszcze.

Trzeba będzie czekać na DLC (jeden darmowy już niebawem, w tym roku mają się ukazać jeszcze dwa [szkoda, ze płatne ale żeby R* dał przyzwoitą cenę to się nie zawaham z kupnem]).

Trochę szkoda, że jest to już koniec dzikiego zachodu. Mam nadzieję, że za jakiś czas powstanie RDR 2 i cofniemy się w czasie gdzieś do roku w przedziale lat 1860-90.

Żeby było więcej Indian, gorączka złota itp.

W każdym razie gra warta swej ceny. Choć kosztowała dużo nawet jak na grę na konsolę.

Przydałby się gdzieś poradnik co robić by odblokować stroje bo czasem nie mam pomysłu co dalej.

Tak to już jest w sand boxach, że jest tego wszystkiego za dużo i się czasem człowiek gubi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są na mapie pozaznaczane znaczki z konikami i przeważnie w stadzie są różne.... w sklepach znajdziesz karty z konikami do zakupu i tam pisze po wciśnięciu info jakiej maści są te konie żeby je odblokować.....

dodajcie mnie na PSN mój ID to gamingman21....... obczaiłem multi ale nie ma graczy nie czaje o co chodzi..... dla tego dodajcie mnie żeby pograć razem... najlepiej ze skypem na laptopie jak coś.

Chodzi Ci o te namalowane na mapie, a nie ikonki informująe o pracy? Tzn. żeby zaliczyć trofeum należy dorwać odpowiedniego konia na prerii, a nie w zagrodzie, tak? BTW "karty koni" są częściowo niedostępne. Dopóki nie zdobyłem jednego z nich karta była nie do zakupienia. Wydaje mi sie, ze możliwość zakupu konia w sklepie dostajemy dopiero po okiełznaniu jednego.

Malakay. Nie przesadzaj. Gra jest świetna, ale nie szalej tak, bo aż tak super nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po całej nocy pykania w Red'a. Jestem tak zniszczony, i oszołomiony ,że nie wiem co napisać. Ta gra wyszła z mojej plazmy, podeszła, stanęła obok, i [,,,] mnie w splot. FENOMENALNE.

Uwaga! Mały Spoiler !

Ej ludziki moje, po przejściu gry, pojechał z Was ktoś do Blackwater ?

Edytowane przez kill
Nastepnym razem będzie warn!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malakay. Nie przesadzaj. Gra jest świetna, ale nie szalej tak, bo aż tak super nie jest.

Kopacz gra takiego kalibru wychodzi raz na kilka lat, ostatnio to chyba Mafia lub Vice City, z tym że tutaj mamy żywotoność o wiele większą  .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacz gra takiego kalibru wychodzi raz na kilka lat, ostatnio to chyba Mafia lub Vice City, z tym że tutaj mamy żywotoność o wiele większą ....

Są gusta i guściki. Jeśli ktoś piaskownic nie lubi, to będzie rozpatrywał głównie wątek fabularny RDR, a pod tym względem ma sporą konkurencję (choćby nadchodzący wielkimi krokami ALLOUT NV). Gra jest super, spędzę przy niej mnóstwo czasu, ale nie pisz, że to najlepsza gra roku, bo to bzdura (do tej pory wyszło kilka świetnych gier, a do końca roku wydadzą jeszcze kilka przyzwoitych tytułów). Najlepsza według Ciebe, tak może być, dla innych niekoniecznie.

BTW YAKUZA 3 też starczy na bardzo długo i jest równie niesamowita, acz inna. A zatem jest grą roku? Dla niektórych osób tak, dla Ciebie wcale taka być nie musi.

Czy po zakończeniu scenariusza można wrócić do eksploracji terenu, czy muszą dokonać zapisu przed EPILOGIEM i wtedy maksować?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacz gra takiego kalibru wychodzi raz na kilka lat, ostatnio to chyba Mafia lub Vice City, z tym że tutaj mamy żywotoność o wiele większą  .... 

rozumiem ze 'taki kaliber' to dla ciebei rozmiar terenu po ktorym sie poruszamy? rozumiem ze np w swojej 'epoce' np HL nie moglby byc nazwany gra takeigo kalibru? a np mod do takiego, cs sie nazywa, mzoe slyszlaes, ten to ma zywotnosc dopiero :o hmmm... no wiem to napewno nie ten kaliber a na pewno juz nie ten sam gatunek, bo rpzeciez te gry 'tego kalibru' ta sa tylko sandboxy

EDIT. @KopaczK: mozna wrocic, ale 'wydarzenia' po epilogu mnie nie ciesza zbytnio i majac ta wiedze wolalbym maksowac sobei wlasnie przed nim ;) najlepiej zapisz przejdz i stwierdz kiedy ci lepiej sobie grac :)

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×