Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem wczoraj 100%

Męczyłem wszystkie misje w West Elizabeth (miałem 3/4) - zrobiłem wszystkie misje w ciągu jednej sesji, nic nie wpadło... W ramach odstresowania pojechałem na "Five Finger" w Amarillo, akurat ukazał się tam list gończy więc przyjąłem to zlecenie, po jego ukończeniu pucharek wpadł. Bez komentarza.

Ty miałeś 9 misji BH w Nuevo Paraiso, a 9 w New Austin.

Najważniejsze, że wpadło100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dodatek

Undead Nightmare będzie tylko do online? bo widziałem w nim Johnna Marstona, i się zastanawiam czy nie będzie jakichś dodatkowych misji do singla??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI się wydaję, że to będą dodatkowe misje do singla. Bonni, Marston to chyba mówi samo za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli wywalę patcha to postęp online (czyt. lvl i challenge) się zresetuje? Jeszcze druga sprawa, jak skasować patcha:tongue: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy zwierzęta na danym obszarze można wymordować ? Np. Niedźwiedzie w Tall Trees? Bo jakoś tak, zrobiło mi się ich tutaj dziwnie mało ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzęta się respawnują - nie można ich wybić. Częstoliwość ich występowania jest zależna od aktualnej pory dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-->KopaczK

Teoretycznie tak, po zabiciu 20 bizonów wpada pucharek, ale kilka razy miałem już randomowe spotkanie pogoni kowboja za bizonem (skorzystałem i zabiłem bizona przed nim...)

--->bartek-brt

Jeśli wywalisz patcha to cały dorobek multi pójdzie się rozmnażać...

Niestety wiem to z autopsji - wyczytałem na necie o tym, żeby wykasować patcha i grać na lanie (w pierwotnej wersji było więcej punktów za kryjówki gangów i szybciej nabijało sie lewel... Skorzystałem z tej porady i 34 lvl przepadł. Muszę wszystko zaczynać od nowa :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie być może banalne, ale... jak grać w misje co-op. Informuję iż skończyłem już singla w 100% obecnie gram multi i za "choinkę" nie wiem jak włączyć te misje.

Co do multi, brakuje mi dwóch pucharków za ilość członków w gangu i bycie w zwycięskiej drużynie cztery razy pod rząd, pytanie czy odbywają się jeszcze "ustawki" na multiplayer'owe pucharki?

Z góry dzięki za odpowiedź i wyrozumiałość jeżeli pytanie zabrzmią dla kogoś infantylnie :))

Pozdrawiam,

As_Pik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie trzeba mieć płatnych DLC żeby to zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie być może banalne, ale... jak grać w misje co-op. Informuję iż skończyłem już singla w 100% obecnie gram multi i za "choinkę" nie wiem jak włączyć te misje.

wchodzisz w tryb multi, wciskasz select i na liscie wybierasz co-opa lub advanced co-opa (tego chyba najpierw musisz odblokowac, konczac podstawowego co-opa). jesli zainstalowales dodatek z psstore a nie masz tych opcji, zainstaluj go ponownie - jak mialem taka sytuacje.

Oczywiście nie trzeba mieć płatnych DLC żeby to zainstalować?

dodatek ze strojami jest niezalezny od tych platnych - nie sa one potrzebne.

razem z nim wyjdzie update, aby gracze bez platnych dodatkow widzieli w multi postacie w nich zawarte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym ponownym wypuszczeniem free Hunting and Trading Outfits Pack? Przecież to już od dłuższego czasu można pobrać. Jakiś remake tego darmowego DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym ponownym wypuszczeniem free Hunting and Trading Outfits Pack? Przecież to już od dłuższego czasu można pobrać. Jakiś remake tego darmowego DLC?

nie mozna.

dodatek wypuscili i szybko zdjeli - byl niedokonczony i powodowal bledy z grze. wyszedl przez pomylke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - rowniez instaluje tylko te darmowe dodatki, zadnego nie kupuje. wersja "goty" jest wiecej niz pewna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie :),

weekend się zbliża, może jest ktoś chętny zdobyć/pomóc w zdobyciu Posse Up! trophy?

Wiem, że to późno i znakomita większość ten pucharek już ma, ale może są "spóźnialscy" tacy jak ja, jeżeli jest ktoś chętny proszę o info może wspólnie się uda :)

PSN id: As_Pik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ustalić konkretną datę i skrzyknąć ludzi ;)

Myślę, że koledzy z forum się pojawią, ja na pewno wpadnę, póki co pasuje mi w zasadzie codziennie od 8 do 22 ;) dlatego As_Pik, zaproponuj datę i będzie ok ;)

Wiadomo coś czy Undead Nightmare doda misje do singla, czy to kolejny dodatek do multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Undead Nightmare to głównie dodatek to singla. Więcej informacji tutaj. 

Edytowane przez Jeez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×