Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie to samo mi się dzieje. Tyle, że po przeczytaniu wchodziłeś do wody czy przed czytaniem? Bo u mnie po przeczytaniu jak bohater nie jest na koniu, to już nim nie ruszę, muszę wczytywać save lub resetować konsole, bo często przy wczytywaniu konsola się zawiesza:(. Na koniu to jeszcze może się poruszać. No i jak zrobić żeby wejść do wody i dostać obrażenia nie ginąc, bo gdy wchodzę głębiej to bohater od razu ginie.

Wkurza mnie ta sytuacja, bo nie mogę zdobyć trofea nie z mojej winy tylko jakiegoś BUGU!!!

moglem chodzic Marstonem i wlasnie wlazlem do wody (tak po kolana ;]) na polnoc od Chuparosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustki na serwerach , nie ma co grać , trzeba poczekać do DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość sprawdzenia jakich zwierząt brakuje do zabicia wszystkich? Jakaś statystyka + plus lista zwierząt potrzebnych do trofeum. Wydaje mi się, że chyba wszystkie zabiłem zabiłem, przynajmniej te dzikie. Może w multi są jakieś zwierzęta niedostępne w singlu, a są potrzebne do ubicia? Gdzie można znależć byka, bo może tego mi brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość sprawdzenia jakich zwierząt brakuje do zabicia wszystkich? Jakaś statystyka + plus lista zwierząt potrzebnych do trofeum. Wydaje mi się, że chyba wszystkie zabiłem zabiłem, przynajmniej te dzikie. Może w multi są jakieś zwierzęta niedostępne w singlu, a są potrzebne do ubicia? Gdzie można znależć byka, bo może tego mi brakuje.

Na farmie tej blondyny Mc Farlen ?

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba zabijać byka ani żadnych zwierząt domowych. Jedynie kunia, ale dzikiego - nie osiodłanego.

Pełna lista zwierzaków do ubicia jest na red dead wikipedii, polecam.

Z możliwe że brakuje Ci mewy i kaczki - dość rzadkie ptaki i wystepują w nielicznych miejscach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość sprawdzenia jakich zwierząt brakuje do zabicia wszystkich? Jakaś statystyka + plus lista zwierząt potrzebnych do trofeum. Wydaje mi się, że chyba wszystkie zabiłem zabiłem, przynajmniej te dzikie. Może w multi są jakieś zwierzęta niedostępne w singlu, a są potrzebne do ubicia? Gdzie można znależć byka, bo może tego mi brakuje.

Jest lista zwierzy jakie ubiłeś, a dokładnie statystyka ile danego zwierzaka zabiłeś, STATS --> MISC. Porównaj sobie to co tam masz z listą potrzebną do trofika. Oto ona:

  • Armadillo: You can find these in the Frontier and in Mexico.
  • Bears: You can find these in the Tall Trees area in the North.
  • Beavers: These are in the Tall Trees area in the North.
  • Bighorn: You can find this in the mountains in the Frontier and Mexico, and in abundance in the Tall Trees area of the North.
  • Boars: You can find these in Pike's Basin and the Tall Trees area.
  • Bobcats: You can find these in Mexico and the Tall Trees area.
  • Buffalo: As you first enter the Great Plains from Thieves' Landing.
  • Cougars: In the mountains and hills on the Frontier and Mexico.
  • Coyote: On the Frontier and Mexico, listen for their whiny howls.
  • Crows: All three areas, listen for their caws.
  • Deer: All three areas
  • Ducks: On the Great Plains near the edges where the water meets the land.
  • Eagles: Tall Trees and Nikoti Rock areas of the North.
  • Elk: Tall Trees area.
  • Foxes: Near Riley's Charge on the Frontier and in the Tall Trees area in the North.
  • Hawks: The Frontier and Mexico.
  • Wild Horses: Any horse roaming any map that does not have a saddle on its back.
  • Owls: All three maps, only at night.
  • Rabbits: All three maps.
  • Raccoons: All three maps.
  • Seagulls: Blackwater near the water.
  • Skunks: Around MacFarlane Ranch on the Frontier.
  • Snakes: All three maps, listen for snake hissing or rattling while you are riding then check around on the ground.
  • Songbirds: Near the twons on all three maps.
  • Vultures: All three maps, usually near death.
  • Wolves: All three maps, but in abundance in Mexico and the Tall Trees area.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx, po plusie. Prawdopodobnie brakuje mi kaczki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co się dzieje w multi to jest dramat....aż się scyzoryk w kieszeni otwiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się może orientuje, gdzie można znaleźć Legendary Jackalope z dzisiejszego DLC "Hunting and Trading Outfits Pack"?:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglem chodzic Marstonem i wlasnie wlazlem do wody (tak po kolana ;]) na polnoc od Chuparosy

PRÓBOWAŁEM I NIC!!! Gdy wchodzę do wody po kolana nic się dzieje, jak chcę iść głębiej to od razu ginę. Pomyślałem, żeby skoczyć i w ten sposób wywołać obrażenia, ale nic nie wyszło. Ciekawe gdybym starał się wykonać wszystkie questy z BOUNTY, przed zakończeniem wątku głównego. Może wtedy nie byłoby takich problemów?! Tylko jednego trofeum brakuje mi do 100% i platyny:(.

stiepan87.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRÓBOWAŁEM I NIC!!! Gdy wchodzę do wody po kolana nic się dzieje, jak chcę iść głębiej to od razu ginę. Pomyślałem, żeby skoczyć i w ten sposób wywołać obrażenia, ale nic nie wyszło. Ciekawe gdybym starał się wykonać wszystkie questy z BOUNTY, przed zakończeniem wątku głównego. Może wtedy nie byłoby takich problemów?! Tylko jednego trofeum brakuje mi do 100% i platyny:(.

nie wiem

ja Bounty tez konczylem po zakonczeniu glownego watku ale udalo mi sie... moze jak nie masz to sciagnij update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam problem i 2 pytania.

Problem: nie mogę zaliczyć 3 rundy Five Finger Filet jak jest na to jakiś upraszczający sposób? ciągle nie mogę zmieścić się w czasie.

Pytanie 1. Jak zmienić ubranie?

Pytanie 2. żeby odblokować ubiór ten który trzeba zrobić misje 5 gangów 24godz to można zacząć obojętnie o której godzinie czy trzeba zacząć po północy i skończyć do 24?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam problem i 2 pytania.

Problem: nie mogę zaliczyć 3 rundy Five Finger Filet jak jest na to jakiś upraszczający sposób? ciągle nie mogę zmieścić się w czasie.

Pytanie 1. Jak zmienić ubranie?

Pytanie 2. żeby odblokować ubiór ten który trzeba zrobić misje 5 gangów 24godz to można zacząć obojętnie o której godzinie czy trzeba zacząć po północy i skończyć do 24?

Ubranie zmieniasz przyciskiem "kwadrat" na padzie gdy jesteś przy łóżku w swoim domu lub odpalając campfire w terenie.

Na reszte pytań nie znam odpowiedzi, bo jeszcze sie w to tak na serio nie bawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam problem i 2 pytania.

Problem: nie mogę zaliczyć 3 rundy Five Finger Filet jak jest na to jakiś upraszczający sposób? ciągle nie mogę zmieścić się w czasie.

Pytanie 1. Jak zmienić ubranie?

Pytanie 2. żeby odblokować ubiór ten który trzeba zrobić misje 5 gangów 24godz to można zacząć obojętnie o której godzinie czy trzeba zacząć po północy i skończyć do 24?

Aby odblokować strój US Marshall nie musisz zaliczać tych 5 kryjówek gangów po północy, po prostu jak zaczniesz pierwszą to musisz się zmieścić w 24 godzinach growych. Najlepiej robić to w kolejności Gaptooth Breach, Tumbleweed, Fort Mercer, Twin Rocks i na końcu Pike's Basin.

Co do Five Finger Filet to trudno mówić tu o jakimś sposobie, musisz po prostu dobrze zapamietać tą sekwencję przycisków, nie jest to jakoś skomplikowane, robisz ją raz a potem od tyłu. Jedyne co mi przychodzi do głowy to że możesz sobie zapisać sekwencję na kartce i potem walić z kartki.

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Five Finger Filet to trudno mówić tu o jakimś sposobie, musisz po prostu dobrze zapamietać tą sekwencję przycisków, nie jest to jakoś skomplikowane, robisz ją raz a potem od tyłu. Jedyne co mi przychodzi do głowy to że możesz sobie zapisać sekwencję na kartce i potem walić z kartki.

Ja dodam od siebie tylko tyle, że trzeba obejrzeć jak to robi przeciwnik do końca, bo jak wyłączysz wcześniej, to czas jakim dysponujesz będzie o wiele krótszy - ja tak miałem. Po za tym z tego co pamiętam, to kasa jaką się postawi również mam wpływ na poziom trudności - jak mniej postawisz to będzie łatwiej.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie czy warto kupić Red Dead Redemption? Polecacie tą grę? Szczerze mówiąc nie słyszałem o niej dużo oprócz tego że jest chyba tryb multi/kooperacji (spilti screen) :) czy to prawda? Możecie mi znać "mini recenzję" :D?? z góry dzięki i czekam na info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi wciąga na długie godziny i jest chyba najlepszy w całej grze! Single player też fajnie wykonany. Ogólnie grę polecam  :thumbsup:.

To co mi się najbardziej podobało to grafa i całe to otoczenie!!! :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grę można przejść na 2 (spilit screen) ?? Albo chociaż czy jest jakiś inny tryb dla 2 graczy na jednej konsolce? :)

Przymierzam się właśnie po mału na kupno tej gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grę można przejść na 2 (spilit screen) ?? Albo chociaż czy jest jakiś inny tryb dla 2 graczy na jednej konsolce? :)

Przymierzam się właśnie po mału na kupno tej gry :P

Niestety nie, ale i tak warto zagrać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy trzeciej rundzie nie da postawić mniej niż 10.

Można złapać czarnego konia gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy trzeciej rundzie nie da postawić mniej niż 10.

Można złapać czarnego konia gdzieś?

blackwater i na polnoc - zjezdzilem caly meksyk dniem i noca (btw w nocy wiekszosc wyglada na czarne :D - w szczegolnosci turkmen) zanim wyczytalem, gdzie mozna americana lapac :biggrin:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy trzeciej rundzie nie da postawić mniej niż 10.

Można złapać czarnego konia gdzieś?

czarny koń lata na obszarze great plains i okolicach (ja złapałem pomiędzy blackwater i thieves landing)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dziś chciałem wszystkie kryjówki za,iczyć, a przynajmniej 5 amerykańskich w 24h. Wiem, że gangi się respią, więc poszedłem się 6x zdrzemnąć w chacie, myślę sobie, że dzięki temu uniknę przykrej niespodzianki, że któregoś gangu nie będzie. Jednak okazało się, że mój czwarty gang i piąty mają mnie w nosie i zdezertowali. Moje pytanie, po czym mogę być 100% pewny, że wszystkie gangi są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrócić na pewną wrócą ale kiedy to nie wiem a czemu nie zrobiłeś wszystkich od razu?czy nie zmieściłeś się w 24h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×