Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie co do samej grafiki, to ostatnio GTA4 na x360 było ładniejesze niz na ps3, troche też się cykam ze Rockstar znowu da dupy, ... bo te wszstkie filmiki, co pokazują to z Xsą, ... 

także z tego co do tej pory zaprezentowali wygląda że technicznie to będzie nr 1. .. pod każdym względem, grafika, fizyka, muzyka, miestrzostwo! .. po prostu ta gra już nie wygląda nawet jak animacja, wygląda jak film 

w kwesti muzyki i grafiki klocilbym sie, z miejsca moge palcem wskazac lepsze tytuly KTORE JUZ WYSZLY i bija to co widze na tych screenach. gra bedzie zajebista, ale nie stawiajmy jej juz na piedestal po kilku trailerach, bad company graficznie mialo gniesc uncharted 2, bo takie byly screeny i trailery, jak wyszlo, kazdy kto gral w demo wie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kwesti muzyki i grafiki klocilbym sie, z miejsca moge palcem wskazac lepsze tytuly KTORE JUZ WYSZLY i bija to co widze na tych screenach. gra bedzie zajebista, ale nie stawiajmy jej juz na piedestal po kilku trailerach, bad company graficznie mialo gniesc uncharted 2, bo takie byly screeny i trailery, jak wyszlo, kazdy kto gral w demo wie.

AlucardMZ, grafika w U2 jest świetna, ale nie wygląda realistycznie, przez tekstrury wygląda jak animacja, a RDR jest wręcz fotorealistyczny, ... zobacz na konie jak wyglądają, albo na krajobraz, na efekt burzy, na upadki ludzi po postrzałach ... no miazga,  

muzyka to morricone, spaghetti western ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlucardMZ, grafika w U2 jest świetna, ale nie wygląda realistycznie, przez tekstrury wygląda jak animacja, a RDR jest wręcz fotorealistyczny, ... zobacz na konie jak wyglądają, albo na krajobraz, na efekt burzy, na upadki ludzi po postrzałach ... no miazga,  

muzyka to morricone, spaghetti western ... 

ehh ... i tak wlasnie dziala hype na naiwniakow.

edit: i nie zrozum mnie zle, nie chce cie obrazic, ale w mojej opinii jestes po prostu naiwny, dajesz wiare screenom, trailerom, piszesz ze ta gra bedzie w ogole "najzajebistsiejsza" i murowany GotY 2010.

W kwestii grafiki, jak mowilem, z miejsca palcem moge wskazac minimum 5 tytulow, z czego 4 juz sa na rynku, ktore w mojej opinii miazdza pod wzgledem wizualnym te gre, i faktycznie, Uncharted 2 to jeden z nich.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh ... i tak wlasnie dziala hype na naiwniakow.

edit: i nie zrozum mnie zle, nie chce cie obrazic, ale w mojej opinii jestes po prostu naiwny, dajesz wiare screenom, trailerom, piszesz ze ta gra bedzie w ogole "najzajebistsiejsza" i murowany GotY 2010.

W kwestii grafiki, jak mowilem, z miejsca palcem moge wskazac minimum 5 tytulow, z czego 4 juz sa na rynku, ktore w mojej opinii miazdza pod wzgledem wizualnym te gre, i faktycznie, Uncharted 2 to jeden z nich.

AlucardMZ a czym się mam sugerować jak nie screenami i filmikami z gameplaya?  ... ja rozumiem, ze niektóre fpsy mają z tym problem, ze BF2 i AvP zyskują na prezentacji video, ale gry z otwartym światem z regóły aż tak się nie różnią, weź sobie np. popatrz na AC2, ..  

chciałem jeszcze zauważyć jedną rzecz, na rynku obecnie jest coraz więcej tytułów z otwartym światem, ostatnio tutaj przez serwis ps3site Just Cause 2 został okrzyknięty mianem najładniejszego sandboxa, fakt widoki prezentują się pysznie, ale arcadowa rozgrywka, dosyć sztywne animacje, no i takie sobie powiedział bym modele postaci, i mam pytanie, czy najpiękniejsza gra w rozumieniu redakcji to tylko teren?  inna sprawa ze kazda gra dostaje ocenę 8 ;) .. 

co do innych ładniejszych gier obecnych na rynku, domyślam się ze chodzi o Gow3, Heavy Rayne, ... i pewno jeszcze coś, ale zauważ ze w tych grach kamera nie jest prowadzona przez gracza, RDR zestawiał bym bardziej z grami z rubryki otwartych terenów, ... bo tutaj godnego konkurenta nie widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tutaj godnego konkurenta nie widzę. 

Nie bedziemy, zbednie dywagowac, ja wiem swoje, i ty wiesz swoje.

A co do otwartego swiata, wiem ktora gra moze konkurowac, baa, nawet przebic - Alan Wake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do otwartego swiata, wiem ktora gra moze konkurowac, baa, nawet przebic - Alan Wake.

Gdybanie, gdybanie i jeszcze raz gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybanie, gdybanie i jeszcze raz gdybanie.

na gdybanie uzytkownika Malakay'a, "odgdybuje"

proste i logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gdybanie uzytkownika Malakay'a, "odgdybuje"

proste i logiczne.

AlucardMZ Anal Wake z tego co wiem ma już całkiem niezły poślizg, więc "gdyby" wyszedł z rok temu, to pewno był by w czołówce, niestety dzisiaj strzelanie z latarki wiesz napawa śmiechem ;P, no popatrz a podobno to poważna gra,  i zdaje się to nie będzie taki normalny sandbox, taki wiesz otwarty świat zamknięty w rękawach scenariusza każdego aktu, pewno bliżej jej będzie do Heavy Rayne niż do Red, no i te siły nieczyste  :tongue:, co to ma być? ufo czy zombie? ... twórcy szykują jakaś mega niespodzienke, bla bla bla ... na nasze szczęście nie dane nam będzie w nią zagrać  :biggrin: ... 

słuchaj no się, bo ja ci prawde powiem, RDR zostanie pobity dopiero przez ... GTA5, a puki co będzie to pierwszy sandbox konkurujący z najładniejszymi tytułami, oferujący prawdopodobnie najlepiej zrobioną fizykę postrzału, ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co kolego to zainwestuj sobie w słownik...

RDR to zapewne będzie hit, ale nie ma się czym tak podniecać. Piękny otwarty świat jest w wielu grach. R* pokazało sporo materiałów z wersji XBOXowej i modlę się żeby nie schrzanili portu... Sam próbuję nie ulec hype'owi, bo przy KZ2 się naciąłem totalnie.

@Edit: A co do GTA V mam nadzieję, że nie będzie tak nudne i monotonne jak GTA IV. I żeby tylko było płynne.

@Edit 2: Malakay wierzysz, że RDR zaoferuje Ci zabawę na

no jak wyjdzie RDR to wylączam telefony, biorę urlop, kupuje wór jarania, i heja na miesiąc dwa

@Edit 3: Nie zapominajmy o znakomitym Call of Juarez Więzy Krwi, to jest naprawdę klimatyczna gra o dzikim zachodzie. Co z tego, że nie sandbox i posiada nie doróbki skoro klimat zabija! A zakończenie gry jest tak epickie, że drugiego takiego ze świecą szukać.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Edit 2: Malakay wierzysz, że RDR zaoferuje Ci zabawę na ...  

@Edit 3: Nie zapominajmy o znakomitym Call of Juarez Więzy Krwi, to jest naprawdę klimatyczna gra o dzikim zachodzie. Co z tego, że nie sandbox i posiada nie doróbki skoro klimat zabija! A zakończenie gry jest tak epickie, że drugiego takiego ze świecą szukać.

szymuR93, no przecie ... przecież będzie rozgrywka sieciowa, więc ... 

a CoJ grałem wiesz 1, na pc, i całkiem fajne, klimat tak, oprawa tak, zadyma tak, ale linowość i czas gry? ale nie powiem, sukces Coja, napewno miał wielki wpływ na powstanie RDR, no i z polska  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malakay, ale przecież w CoJu też jest tryb sieciowy bardzo przyjemny biggrin.gif

Dobra zostawmy nasze wojenki, najlepiej dla nas byłoby gdyby port się udał i wszystko działo, wyglądało jak należy. Pozdrawiam.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 http://www.ps3site.pl/red-dead-redemption-najbardziej-ambitnym-tytulem-rockstar/42141/#more-42141

"Red Dead Redemption to zdecydowanie najbardziej ambitny projekt firmy i zarazem największa premiera 2010 roku. Reklama gry kosztuje nas zdecydowanie więcej, aniżeli kampanie wszystkich poprzednich naszych projektów. Co więcej, po raz pierwszy w historii Rockstar zdecydowaliśmy się reklamować naszą grę potencjalnym klientom na kinowych salach." - rzucał na lewo i na prawo Neil Stephen.

Po chwili dodał jednak:

"Jestem pewien, że Red Dead Redemption będzie murowanym kandydatem do miana gry roku 2010!"

jakby ktoś miał wątpliwości czy aby czasem jetem prorokiem, to rozwiewam ... na temat gry to już nie tylko moja opinia, fiu fiu 21 maj  :biggrin: ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL ? :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Jakich slow bys sie spodziewal po kims kto ma te gre reklamowac, panie ... proroku ?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nasza gra to dno, nie kupujcie tego". 

;)

Kłótnia o to, czy gra zarządzi czy nie, na długo przed premierą, jest moim zdaniem trochę nie na miejscu ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nasza gra to dno, nie kupujcie tego". 

;)

Kłótnia o to, czy gra zarządzi czy nie, na długo przed premierą, jest moim zdaniem trochę nie na miejscu ;)

Ja nie mowie, ze gra nie zarzadzi, jestem pewien ze bedzie bezkonkurencyjna w swoim okresie i w swoim gatunku (Mafia 2 dopiero koniec sierpnia), nie moge po prostu zniesc takiego wynoszenia juz gry na piedestal i okrzykiwanie jej GotY i w ogole 8mym cudem swiata, a kto wie, moze R* spieprzy totalnie port, co maja w zwyczaju ? GTA 4 chyba na zadnej platformie nie chodzilo na maxa zawsze plynnie, do tego, mechanika moze kulec, a nawet grafika byc gorsza - nie wiemy tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał by te "proroctwa" się spełniły, ale poczekam cierpliwie na premierę i gameplaye z ps3. Obyśmy się nie zawiedli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 gra na bank bedzie mistrzostwem, po co r* mialby spieprzyc swoja dotychczas najbardziej dopicowywana gre? nie rozumiem tego. nie rozumiem takze porownywanie u2 do rdr. przeciez poza grafika w tej grze sie tylko chodzi, wspina i strzela, jak w contrze na pegazusa hehe, ale wiadomo, ze grafika wam wynagrodzi wszystko : D rdr bedzie po prostu najbardziej zaawansowanym sand boxem jaki powstanie. nigdy nie wymagalem od takich gier smiertelnej grafiki, poniewaz od grafiki, ktora ofkors dobrze jak stoi na wysokim poziomie, wazniejszy jest mega gesty jak grochowka w koszarach klimat (jak S.T.A.L.K.E.R. np).

jedyne o co sie traz boje to to, zeby bajery prezentowane w trailerach nie stanowily calosci rozgrywki, zeby ta gra miala tego wiecej, bo moze byc krucho, jesli panowie z rockstar beda chcieli nas uraczyc tylko 5 roznymi sposobami na spedzanie czasu we free roamingu.

Edytowane przez jestem ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowania na dużego zwierza, bandytów, pościgi, pojedynki, przemierzanie pustyni, zbierniae broni, ubrań, wybór bycia dobrym lub złym. Niby sporo ale musze się zgodzić z przedmówcą. Może się okazać, że to będzie za mało... Po krótkim czasie to wszystko sie nam znudzi. Ale tak czy siak w tej grze pokładam spore nadzieje i licze na dobry tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych elementów w RDR jest dość dużo, tylko od twórców zależy czy umiejętnie to połączą w całość i złożą dobrą grę na wiele godzin.

Uncharted składało się tylko z trzech elementów: skakania, strzelania z kapiszona i rozwiązywania łamigłówek (na poziomie 7 latka), mimo to ND zaserwowało nam tytuł, w który gra się bardzo przyjemnie od pierwszego do ostatniego rozdziału bez wrażenia nudy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez poza grafika w tej grze sie tylko chodzi, wspina i strzela, jak w contrze na pegazusa hehe

Idąc twoim tokiem myślenia:

W RDR poza grafiką, w tej grze sie tylko chodzi, jeździ na koniu i strzela "hehe"

Inna sprawa - wiesz co to znaki interpunkcyjne ? ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 gra na bank bedzie mistrzostwem, po co r* mialby spieprzyc swoja dotychczas najbardziej dopicowywana gre? nie rozumiem tego. nie rozumiem takze porownywanie u2 do rdr. przeciez

<ciach>

Nikt tu nie przyrownywal RDR do U2, czytaj uwazniej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja uważam że rdr może okazać sie kolejną komercyjną pozycją dla małolatów(kody+ zabić każdego:P), a nie grą wybitną... Mam nadzieje że tak nie będzie i rdr będzie killerem call of juarez (najlepszej produkcji o dzikim zachodzie póki co)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko porównywać sandboxy z shooterami. Bardziej powinniśmy porównywać rdr z gta jak już wyjdzie. A CoJ z RDR jedynie pod względem klimatu bo zajęciami w grze, obszarem i czasem gry wygra RDR. Z resztą zobaczymy jak będzie 21 maja. Ja dzień po mam urodziny a 21 to piątek wieć robie sobie dzień wolny i lece czym prędzej do MM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rdr jeszcze nie ma :P poczekajmy lepiej z osądami do maja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×