Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Strój SAVVY MERCHANT OUTFIT :biggrin: brakuje mi tego:

Scrap 1 : Win $1,000 dollars from gambling - kosci tez sie licza do tego jak zbiore 1000$?, a z innych gier typu: poker i blackjack nawet jak mam na minusie po -1500$ to mi zaliczy ?? wogole to pokera nie ogarniam jak sie gra :geek:

Mogę się mylić ale to chyba jest tak, że to co wygrasz to się zlicza. Czyli np. wygrywasz 100$ w jednej rundzie, w kolejnej przegrywasz 300$ to i tak suma sumaru wygrałeś poprzez hazard 100$ a nie -200$ :happy:

Jak się mylę to i tak pewnie lennox mnie poprawi :ok:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak to działa jak mówi Hektor ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już w piątek nowy event multiplayerowy, osobiście mam nadzieje na exp gdyż na obecnym koncie mam dopiero 35 lvl do pierwszej legendy... Ogólnie po roku przerwy znów się zakochałem odstawiając na bok sporo nowości czekających na półeczce... Chwilowo głównie multi ale myślę że w następnym tygodniu zacznę wbijać trofiki z singla rdr i un (wypadałoby mieć tak czy siak platynę).

pytanie do tych co grają w multi ostatniego czasu (ja 100% multi wbijałem w 2010r. na poprzednim koncie)...

Jak wbijałem na poprzednim koncie niektóre pucharki tak patrząc teraz może być straszny problem (typu max posse lub 4x winy w multi - gdyż zostali sami wymiatacze), myślicie że trofiki(100%) z multi są nadal możliwe do zrobienia??

Podtrzymuje swoje zdanie z 2010 roku... jest to dla mnie najlepszy tytuł tej generacji...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście że są :)

Mnie napał na tą grę nie minął :), wersję gry wymieniłem na Games Of The Year Edition i lecę sobie wyzwania od nowa :biggrin: +

W sumie mega dużo ludzi jeszcze gra - ...na szczęscie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strój SAVVY MERCHANT OUTFIT :biggrin: brakuje mi tego:

Scrap 1 : Win $1,000 dollars from gambling - kosci tez sie licza do tego jak zbiore 1000$?, a z innych gier typu: poker i blackjack nawet jak mam na minusie po -1500$ to mi zaliczy ?? wogole to pokera nie ogarniam jak sie gra :geek:

Weź sobie tą minigierkę z nożem, najszybszy sposób. Dojdź do ostatniego gościa, aż będziesz mógł stawiać największe zakłady (100 to chyba limit). Czyli za każdą gierkę masz 200 dolców a każda gra to raptem minuta. Gierka jest banalnie prosta, wystarczy zapamiętać jakie przyciski trzeba wcisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić ale to chyba jest tak, że to co wygrasz to się zlicza. Czyli np. wygrywasz 100$ w jednej rundzie, w kolejnej przegrywasz 300$ to i tak suma sumaru wygrałeś poprzez hazard 100$ a nie -200$ :happy:

Jak się mylę to i tak pewnie lennox mnie poprawi :ok:

dokładnie tak to działa jak mówi Hektor ;)

I tu się niestety mylicie. Zadanie zostanie zaliczone dopiero gdy wasz ogólny profit będzie wynosił 1000$. W statystykach całkowita wygrana z hazardu musi wynieść 1000$ tak więc jeśli stracicie, będzie trzeba to nadrabiać. Też na początku myślałem, że wystarczy po prostu tyle wygrać, ale gdy miałem ok. 300$ na minusie to uzyskaniu 700$ na plusie nic się nie działo. Tak więc trzeba uważać :happy:

Tutaj jest to opisane: http://reddead.wikia.com/wiki/Savvy_Merchant_Outfit

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od wczoraj zacząłem grać w RDR i jestem kompletnym laikiem w to :laugh: mam 2 pytania

1. jak mam się poruszać osłem/koniem żeby nie spadać z niego co chwile? bo jak naciskam w celu przyśpieszenia 'X to po jakimś czasie spadam z niego..

2. jak odblokować w multi nowe stroje i jak zmienić żeby po naciśnięciu :dpad: nie przybiegał osioł tylko koń :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz head set i czas w nocy lub z rana?? (ja pracuję 16-22) jak tak zaproś mnie i ci wszystko pokażę chętnie. A i nowego żołnierza wyćwicze do mordowania w multi :biggrin:

nie nawalaj tak biednego osła tylko tylko patrz na wskaźnik staminy w lewym dolnym rogu jak ci spadnie to cie osioł zje***, pograj we free roamie parę hideoutów aby zwiększyć lvli i "TADAM" osioł zamieni się w bbbbbbardzo chudego ale konia.

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo go cisniesz to Cię zrzuca koń. Musisz to robić delikatnie a nie na wariata ;-)

Stroje odblokujesz wraz z wzrostem Lv.

------------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od wczoraj zacząłem grać w RDR i jestem kompletnym laikiem w to :laugh: mam 2 pytania

1. jak mam się poruszać osłem/koniem żeby nie spadać z niego co chwile? bo jak naciskam w celu przyśpieszenia 'X to po jakimś czasie spadam z niego..

2. jak odblokować w multi nowe stroje i jak zmienić żeby po naciśnięciu :dpad: nie przybiegał osioł tylko koń :P

wystarczy kontrolować poziom staminy twojego wierzchowca, jak jest niski - to mu odpuść :P

co do osiołka, jak wbijesz trochę level to później możesz sobie zmienić na coś lepszego :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się niestety mylicie. Zadanie zostanie zaliczone dopiero gdy wasz ogólny profit będzie wynosił 1000$. W statystykach całkowita wygrana z hazardu musi wynieść 1000$ tak więc jeśli stracicie, będzie trzeba to nadrabiać. Też na początku myślałem, że wystarczy po prostu tyle wygrać, ale gdy miałem ok. 300$ na minusie to uzyskaniu 700$ na plusie nic się nie działo. Tak więc trzeba uważać :happy:

Tutaj jest to opisane: http://reddead.wikia...Merchant_Outfit

Ok, dokładnie nie pamiętam, bo zrobiłem to ponad rok temu, ale coś mi świta że zrobiłem to tak jak napisał Hektor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak, dobra juz dziś zaczynam spamować lvl . Sorki nie mam fb od której do której i ile razy xp więcej wpada??

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak, dobra juz dziś zaczynam spamować lvl . Sorki nie mam fb od której do której i ile x-xp więcej wpada??

trzykrotnie więcej niż zwykle od 4-7 pm czasu wschodniego :P (na polski to chyba od 10.00 do 13.00 :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka dziwna pora. Masakra jakaś. Ostatnio było w normalnych wieczornych porach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można liczyć na tą jedenastą w południe z tym triple exp?? czy raczej mysleć o wieczorze?? Może jak los + żona dadzą w weekend strzele 1.5 legendy w takim razie :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby piszą, że event tylko jutro, ale może być tak jak w GTA IV cały weeekend i podobnie będzie prawdopodobnie z Maksiem 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. Już ogarniam :P

mam jeszcze ostatnie pytanie na jakim trybie w multi najszybciej można nabić wyższe levele ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. Już ogarniam :P

mam jeszcze ostatnie pytanie na jakim trybie w multi najszybciej można nabić wyższe levele ?

Bij samemu Pike's Basin Hideout. To jest niedaleko McFarlane's Ranch.

Co do godziny to nie potrafię za bardzo przeliczać godziny z różnych stref czasowych (no dobra, nie chce mi się :D) ale na tej stronce

http://www.rockstargames.com/newswire/article/27701/red-dead-redemption-game-of-the-year-edition-psn-official-social.html

jest niżej podany zegar gdzie jest odliczanie i że event rozpocznie się za ponad 21 godzin co w tym momencie daje początek zabawy o 22.00 w naszej strefie czasowej.

Także wychodzi że to właśnie wieczorkiem będzie można śmigać. Mi osobiście pasuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to noc zarwana się dziś szykuje... Oby żona była wyrozumiała...

wsumie z ciekawości 3x exp daje przykładowo za normalnego przeciwnika 30 zamiast 10 czy tylko 3x za oczyszczenie hideoutu?? No i czy działa w private roomie gdyż ostatnia rzecz jaka by mnie jarała to przeszkadzanie ze strony jakiś usa kidsów mc'płodowych...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz. Mnoży każdy zdobyty ex. :-)

------------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie R* piszą, że event zacznie się za 5 godzin. A 3x exp to wiadomo, cały weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IIIIIIIIIII 48 lvl (16 lvli od 22) zaraz zobaczymy czy legenda wskoczy...

na nowym koncie: pierwsza legenda + 12 poziom wbite... Czas udać się na spoczynek... Do końca weekendu myślę na 2gą legendą z hakiem...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×