Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zdecydowany na RDR ale zastanawiam się czy brać wersję GOTY,chciałbym dowiedzieć się czy ta wersja wnosi coś do wątku głównego oprócz zombiaków i czy warto ją wziąć czy brać tylko podstawkę?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym chciał żeby w RD Revolution główną postacią był ojciec Johna Marstona a akcja była osadzona w latach 80-tych XIX w. (ew. wcześniej). Może moja wizja się sprawdzi :)

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym chciał żeby w RD Revolution główną postacią był ojciec Johna Marstona a akcja była osadzona w latach 80-tych XIX w. (ew. wcześniej). Może moja wizja się sprawdzi :)

To że będzie kolejna część to wiem :) ale skąd masz info o tym tytule ? :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby w RD Revolution główną postacią był ojciec Johna Marstona a akcja była osadzona w latach 80-tych XIX w. (ew. wcześniej). Może moja wizja się sprawdzi :)

Na ojca Marstona w charakterze głównego bohater to raczej bym nie liczył, bo o ile mnie pamięć nie myli to John wspomina że był szkockim emigrantem, ochlejmordą, który nigdy nic w życiu nie osiągnął i dał się zabić w bójce barowej(pewnie gdzieś na pn.wschodnim wybrzeżu).

Ja akcję najchętniej osadziłbym w czasie wojny secesyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akcję najchętniej osadziłbym w czasie wojny secesyjnej.

No ale to już by nie był dobry western :)

Co jak co ale mam zaufanie do Rockstar i jestem przekonany że zrobią coś niesamowitego :) Jak zawsze zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohh yea! ;D

Jeśli kurier z dhl nie napotka huraganu,tsunami,czy trzęsienia Ziemi,to gra w wersji goty,powinna jutro należeć do mnie.

Mam jeszcze takei pytanie?

Mam plasme 42" i czy można odpalić rdr w full hd?

Bo na youtube są filmki pokazujące "1080p".

Czy tylko w 640p mozna grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to już by nie był dobry western :)

Misiu, oglądałeś kiedyś "Dobry, Zły i Brzydki"? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Misiu, oglądałeś kiedyś "Dobry, Zły i Brzydki"? :biggrin:

what he said :yes:

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widziałem całkiem sporo westernów, na których się zresztą wychowałem (stąd moje uwielbienie do tej gry), może nawet zbyt wiele by spaghetti western klasy "B"

S. Leone który wskazałeś nie bardzo wpisywał się w mój punkt widzenia dobrego westernu.

Więc mnie nie przekonasz. Poza tym z gustami się nie dyskutuje (jak Twoim tak i moim).

Ale jak masz chęć to na GG (bo tu to nie forum filmowe) bardzo chętnie podyskutuję z Tobą o westernach, które widzieliśmy :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, western przeze mnie wymieniony może godnie stać obok wielu innych o których mówisz. Skoro mówisz że Cię nie przekonam, to nie będę próbował,

ale wiele ludzi się już przekonało :miner: (westernowa emotka?). Skoro już piszę, to jakie westerny Ci się podobały?

A o gustach dyskutuje się i to najmilej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem całkiem sporo westernów, na których się zresztą wychowałem (stąd moje uwielbienie do tej gry), może nawet zbyt wiele by spaghetti western klasy "B"

S. Leone który wskazałeś nie bardzo wpisywał się w mój punkt widzenia dobrego westernu.

Więc mnie nie przekonasz. Poza tym z gustami się nie dyskutuje (jak Twoim tak i moim).

Ale jak masz chęć to na GG (bo tu to nie forum filmowe) bardzo chętnie podyskutuję z Tobą o westernach, które widzieliśmy :)"

Jasna sprawa że z gustem jak z dupą, ale pozwól że spytam jakie to westerny? Bo powiem szczerze że krzywdząco wrzucasz jeden z najlepszych filmów Leone do wora pt. "spaghetti western klasy B" bo facet nie tylko stworzył jedne z absolutnie i niepodważalnie najlepszych pozycji w gatunku ("Dobry, Zły, Brzydki" oraz "Pewnego Razu...") ale też tchnął nowe życie w przymierający pod ciężarem gniotów i spuścizny Waynea gatunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmy, filmy, filmy, a ile książek o rdzennych mieszkańcach Ameryki północnej przeczytaliście koledzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmy, filmy, filmy, a ile książek o rdzennych mieszkańcach Ameryki północnej przeczytaliście koledzy?

książki psują wzrok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

książki psują wzrok :biggrin:

wiem czytanie może być przyczyną bólu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zdecydowany na RDR ale zastanawiam się czy brać wersję GOTY,chciałbym dowiedzieć się czy ta wersja wnosi coś do wątku głównego oprócz zombiaków i czy warto ją wziąć czy brać tylko podstawkę?.

Ja bym Ci radził wziąć GOTY, sam posiadam tą edycję i jestem zadowolony. Ogólnie dodatek ten nic nie wnosi do fabuły zwykłej wersji. Jest to jakby osobna gra tyle tylko, że z zombiakami i innymi, różnymi misjami, dająca dużo frajdy. W tym dodatku też możemy szukać skarbów, zdobywać ubrania itp. jak w podstawce. Sam jeszcze nie skończyłem RDR:UN, pykam cały czas jak mam wolny dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zate zmienić to ustawienie - aim - shoot ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram właśnie w UN. Warto zbierać zioła? Przydadzą się na coś?

Hmmm, już za dobrze nie pamiętam ale chyba można robić z nich przynętę na zombie i zapalające kule, ale najlepiej chyba jak rzucisz okiem na wiki. Na pewno nie wykorzystasz ich do czelendży - tam zawsze trzeba zebrać daną ilość i to ile już mamy nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moze troche "lamerskie" pytanie.

Mam misje Poppycock w RDR w Nosalinda. Spalilem domy strzelajac w lampy. Ale zostaly mi 2 łodzie. Jak je spalic? Męcze sie troche latam tam i z powrotem i juz naprawde nie mam pomyslu :)

830px-Rdr_nosalida.jpg

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moze troche "lamerskie" pytanie.

Mam misje Poppycock w RDR w Nosalinda. Spalilem domy strzelajac w lampy. Ale zostaly mi 2 łodzie. Jak je spalic? Męcze sie troche latam tam i z powrotem i juz naprawde nie mam pomyslu :)

Ekhm... Fire Bottles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak leza tam na sammym poczatku przy skalach ale jak je wziasc? ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu podchodzisz do skrzynki i je masz. Nakieruj w kole z broniami na slot z bronią rzucaną, przytrzymaj i strzałkami w prawo i lewo przełączasz się między broniami (dynamit/butelki itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle w to gralem a nie wiedzialem ze jeszcze idzie zmieniac rodzej broni rzucanej...dzieki udalo sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ktorej części mapy moge znalesc kogos ubranego w US Army Outfit?

W regionie Tall Tress jest miejsce o nazwie Pacific Union Railroad Camp. Jeśli dobrze pamiętam stacjonuje tam niewielki oddział żołnierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×