Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak jak w przypadku dyskusji nad AC2 :biggrin:

Z grami jest jak z samochodami .... gusty, gusty .....

Ale nie można nazywać "nudną" gry która w 2010 roku była najlepiej sprzedającą się grą na świecie. Ja rozumiem, że komuś się nie podoba - ok, jego sprawa, ale mogę czytać wywodów pokroju ...."trzeba tylko gdzies tam pojechać wszystkich zabić i wrócić .... - 90% gier polega na tym że trzeba gdzieś iść i coś zrobić - no chyba "Tetris" ma inną fabułę.

Nigdzie nie napisałem, że gra mi się nie podoba :) bo podoba mi się bardzo - tylko główne misje są monotonne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko :) chodzi jednak o to, jak wspomniałem wyżej, że większość gier polega na tym, że trzeba się gdzieś udać i coś zrobić :) Ja wcale nie uważam, że fabuła i misje w RDR są nudne :) Wręcz przeciwnie - uważam że takiej gry jeszcze nie było. Misje, klimat, postacie, MUZYKA która miażdży, dźwięki przyrody, zwierzęta, otoczenie, miejsca, widoki (grafika faktycznie nie najwyższych lotów ale w takim sandbox`ie jest to oczywiste) -> dla mnie coś wspaniałego.

Ale to moje zdanie.

A biorąc pod uwagę że to moja "ukochana" gra, jestem gotów bronić jej do upadłego :) (pokojowo oczywiście ;))

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając temat naszła mnie ochota na ponowne odpalenie Red Dead Redemption. Odpaliłem sobie wczoraj Undead Nightmare i skumałem, że nie pamiętam za bardzo sterowania:) To może będzie głupie pytanie, ale niech mi ktoś przypomni jak się zaznaczało cele podczas spowolnienia czasu :) Którym przyciskiem, bo pamiętam, że tryb uaktywnia się przyciskiem R3 jak mamy wyciągniętą broń, ale za cholere nie mogę sobie przypomnieć jak zaznaczało się te cele heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1... Zresztą w opcjach masz klawiszologie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..................To może będzie głupie pytanie, ale niech mi ktoś przypomni jak się zaznaczało cele podczas spowolnienia czasu :) Którym przyciskiem, bo pamiętam, że tryb uaktywnia się przyciskiem R3 jak mamy wyciągniętą broń, ale za cholere nie mogę sobie przypomnieć jak zaznaczało się te cele heh

Wciskasz lewy analog, prawym celujesz, zaznaczacz cel "X", strzelasz R1 :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Zaraz na początku gry znajdujemy starsza panią - Stranger - przy kościele która prosi nas o odnalezienie męża Petera, itd itd, w końcu trafiamy do muzyka w barze który ma problem z żona . Informacji udzieli nam za 5$ lub gdy namówimy żonę do powrotu. No i właśnie po rozmowie z kobitka pojawiła mi się opcja - treathen lub hogtie - lub coś podobnego.

Niestety nie potrafiłem wykonać żadnej akcji ani jej nastraszyć, chyba że należy wyciągnąć rewolwer, ani tym bardziej związać.

Czy ktoś wytłumaczy o co biega.

PS. Pojedynki RULZ!

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, kasę możesz dać pianiście...

Natomiast threaten i hogtie, dotyczą jego żony - Rose, która możesz "przekonać" do powrotu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie potrafiłem wykonać żadnej akcji ani jej nastraszyć, chyba że należy wyciągnąć rewolwer, ani tym bardziej związać.

Czy ktoś wytłumaczy o co biega.

Właśnie sobie sam odpowiedziałeś na pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie sam odpowiedziałeś na pytanie.

A to niby w jaki sposób?

Bo jakoś baby związać nie mogę? Wyciągnięcie broni też jakoś nie spowodowało chęci powrotu do męża a jedynie "no plissy" i krzyki.

W końcu musiałem dać muzykowi 5$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten jego syn :D

US Marshal Uniform – kostium odblokowany po ukończeniu misji „The Last Enemy That Shall Be Destroyed” z głównego wątku Red Dead Redemption. Aby móc go założyć musisz ukończyć wszystkie kryjówki w USA w ciągu maksymalnie 24 godzin czasu gry. W tym kostiumie stróże prawa w USA nie będą Cię ścigać (nie dotyczy to Meksyku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że go zdobędziesz

zanim John zginie.

24 godz. z gry czyli masz jakieś 40 min w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że go zdobędziesz

zanim John zginie.

24 godz. z gry czyli masz jakieś 40 min w realu.

ja to robiłem

po śmierci Johnego .

i wpadło bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo można na oba sposoby.

Ja osobiście grać Jack`iem nie lubię

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo można na oba sposoby. Ja osobiście grać Jack`iem nie lubię ;)

Ospojleruj, żeby nie psuć zabawy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna gram w RDR. Napotkałem taki oto problem. Na końcu misji WILD HORSES, TAMED PASSIONS otrzymuję bardzo dobrego konia - Kentucky Saddler. Niestety w drodze powrotnej do miasta wpadłem w zasadzkę i zginąłem. Po wgraniu checkpointa nie mogę przywołać tego nowego konia. W inventory nie mam jego kwitów. Czy to oznacza, że straciłem go na dobre? Wiem, że jest dostępny za cenę 750-1500$, ale trochę szkoda tego darmowego :(

Na innych forach znalazłem sprzeczne informacje. Jedna mówiła, że po tej misji koń jest mój, a druga, że jest jedynie dostępny do zakupu.

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie jak to jest ale nie żałuj pieniędzy na dobrego konia kup go a odkujesz się w pokera w Black Water tam można zdobyć dobry grosz albo złap go na stepach New Elizabeth ale mogę się mylić na przyszłość konia uwiąż do tego kołka przy domu gdzie możesz robić zapis wtedy będzie zawsze dostępny z listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach znalazłem sprzeczne informacje. Jedna mówiła, że po tej misji koń jest mój, a druga, że jest jedynie dostępny do zakupu.

Będę wdzięczny za pomoc.

Po tej misji kon jest twoj, jednak nie masz na niego kwitu, dopoki go nie stracisz (np poprzez jego zabicie) dopoty bedzie on na gwizd reagowal, jednak aby miec na stale (niezaleznie od zgonow), musisz kupic papiery.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie jak to jest ale nie żałuj pieniędzy na dobrego konia kup go a odkujesz się w pokera w Black Water tam można zdobyć dobry grosz albo złap go na stepach New Elizabeth ale mogę się mylić na przyszłość konia uwiąż do tego kołka przy domu gdzie możesz robić zapis wtedy będzie zawsze dostępny z listy

Akurat do Blackwater trafia się pod koniec gry a kolega z tego co napisał jest na samym początku, ale zawsze można pograć w pokera w innych mieścinach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Chciałem cofnąć się do poprzedniego save'a i jeszcze raz zaliczyć tę misję z koniem, ale musiałbym nadrabiać 3h grania więc odpuściłem.

A macie może krótką radę wygrywania w pokera? Najwyraźniej jestem w tym słaby, abo ostro przegrywam. W necie znalazłem jedynie poradę, aby na początku rozgrywki obstawiać często i małe stawki, a przy 4. lub 5. karcie postawić wszystko. Towarzysze gry mają się wtedy wycofywać z tury w obawie o przegraną. U mnie to tak średnio działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już w tym temacie to dosyć dobrze opisywane ;)

wiem, że 201 stron :rofl: ale Ktos tu to kiedyś dobrze opisał - z czego zresztą sam korzystałem :banana:

Poza Snafu stworzył świetny poradnik, do którego możesz zerknąć. Przy opisie trofika High Roller.

http://www.ps3site.p...ead-redemption/

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbój przebijać o małe sumy jeśli masz dobre karty, najczęściej gracze będą sprawdzać a więc pula będzie rosła. Jesli masz dobre karty powinineś wygrywać :) A w ogóle najważniejsza jest cierpliwość :)

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×