Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mam dylemat wybrac Assassin Creed 2 czy Dirt 2 ale klapa nie wiem co kupic

P.S. Bierz na PC o ile ci odpali bo raczej będzie taniej

Edytowane przez MatiVIP
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmików nabrałem jeszcze większego apetytu na grę.

Wygląda naprawdę ciekawie i w końcu woda na przedniej szybie, brakowało mi tego w pierwszej części.

Również nocny wyścig wygląda bardzo ciekawie. Mam nadzieję, że każda trasa będzie miała możliwość jazdy o różnych porach dniach.

Żałuje, że wciąż nie ma zmiennych warunków pogodowych. Jazda w deszczu, po szutrze i w dodatku w nocy to musi być coś pięknego przy takiej grafice.

Mam nadzieję, że nie będzie kosztować 240zł w dniu premiery, tylko 199zł.

Na amazon jest cena 38 funtów chyba, co i tak jest dużo taniej w przeliczeniu na nasze.

Ale koszty przesyłki robią swoje. W każdym razie prawdopodobnie albo zakupię w Media Markecie, albo po prostu z allegro.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

media markt w dniu premiery musi zostać odwiedzony !! gra będzie miażdżyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe czy do zamówień przedpremierowych (w co szczerze wątpię) będą dodawane takie gadżety jak za granicą (klik!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dylemat wybrac Assassin Creed 2 czy Dirt 2 ale klapa nie wiem co kupic

P.S. Bierz na PC o ile ci odpali bo raczej będzie taniej

AC2 wychodzi w listopadzie a Dirt 2 we wrześniu więc chyba się wyrobisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe czy do zamówień przedpremierowych (w co szczerze wątpię) będą dodawane takie gadżety jak za granicą (klik!).

heh, T-shirt z DC i napisem Dirt 2 :yes: Chociaż nie wygląda za ładnie to szpan na maxa :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lykne Colina jak zawsze, wyglada na wypasie, czuc ze ciezsza bryka i na bank bedzie sie przyjemnie gralo, ale powiem szczerze ze duzo bardziej bym sie cieszyl jakby nie bylo tych wszystkich cudacznych wyscigow, tylko rajdy same jak dawniej. Ja wiem ze duzo miejsca teraz i duzo bryk jest modne itp, ale odjechalo to od tematu troche.

W dwojke loilem na studiach nonstop i smsy wysylalem ziomkowi w nocy ze pobilem jego czas jakis i gosc nie poszedl spac dopoki nie pobil mojego :). Taki klimat zeby byl.

I styl a la Grid mi srednio pasi. Powinno byc proste i przejrzyste menu po ktorym sie szybko smiga a nie jakies dvd. No ale przezyje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również żałuję, że gra poszła w tą stronę, ale chcieli po prostu wprowadzić coś nowego i raczej nie ma się co dziwić.

Ale Codemasters strasznie upiera się, że to gra off-road'owa, a nie już samo rally. Jak każdy wie, gra sygnowana nazwiskiem Colina była kojarzona tylko i wyłącznie z odcinkami czasowymi.

No ale taka wola autorów więc to już od nich zależy. Dla nich na pierwszym miejscu jest rynek amerykański, dopiero potem europejski. Na szczęście jeszcze pamiętają o starym kontynencie...

Oby również w drugiej części nie było już tych ciężarówek, itd. Bo jeździć się tym nie dało, a i frajdy to żadnej z tego nie było.

Mimo wszystko czekam na grę, mam nadzieję, że nie będzie już żadnych obsuw z datą premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jeuxvideo.com pojawił się dzisiaj nowy trailer.

No i jakby tylko takie bryki byly w DiRT 2 to by bylo git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widać różnicę graficzą pomiędzy wnętrzem auta a otoczeniem (może myśleli, że gracze nie będą grać na kamerze z wnętrza samochodu więc postawili wszystko na otoczenie i zewnętrzny wygląd auta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać różnicę graficzą pomiędzy wnętrzem auta a otoczeniem (może myśleli, że gracze nie będą grać na kamerze z wnętrza samochodu więc postawili wszystko na otoczenie i zewnętrzny wygląd auta).

Było kilka stron temu. Ja na pewno nie będę grał na tej kamerze bo prawie w ogóle drogi nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kamerę z kokpitu?

Wg mnie fajnie się na niej gra. W grze nie jest tak źle jak to wygląda na trailerze.

Widać większość trasy, a teraz jeszcze efekt tej wody. Pojeżdżę z taką kamerą choćby dlatego.

Chociaż normalnie zawsze gram z kamerą z nad maski. Bo na wyższym poziomie trzeba trasy jechać prawie, że idealnie, a z kamerą z kokpitu czasami z tym ciężko.

Szczególnie jak pęknie przednia szyba, wtedy to już tylko na oślep można jechać :)

Ale widzę, że są Highspeedy. Chyba będą one miały zastąpić Hill Climb?

Mam nadzieję, że go nie usunęli? To była najlepsza konkurencja, poza odcinkami czasowymi, w pierwszej części Dirta.

Co do trailera to ekstra. Mimo, że to trailer nie tyle gry, co chyba tego spotkania co tam na końcu pisze.

Ale mimo wszystko daje mi to nadzieję, że jednak będzie trochę tego prawdziwego rally i trochę samochodów WRC.

Szkoda również, że nie będzie tak jak w serii WRC na PS2, gdzie były wstawki z prawdziwych rajdów, ze środka, filmiki, itd.

Tworzyło to po prostu świetny klimat. Chociaż kto wie co tam "Codies" ukryją :)

Już tylko nie cały miesiąc :) Szkoda, że nie ma czegoś na wzór wersji kolekcjonerskiej :/

W US i UK mają przynajmniej jakieś dodatki do gier jak zamówią pre-order...a u nas? Jak zwykle trzeci świat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak się na Very Hard (bodaj Expert) grało w Colina 4 i 5. A w Dirta sobie nei wyobrażam grać na takiej kamerce. To jest arcade do potęgi, a kamerka z wewnątrz nie jest już żadna atrakcją,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze wygląda zupełnie jak w gridzie, czyli średnio :/ A szkoda, bo ten efekt wody to mistrzostwo :) No cóż, jak zobaczę przed sobą kałużę czy strumyk, to będzie szybko trzeba przełączyć kamerkę na kokpit, w pozostałych sytuacjach wybiorę kamerę za samochodem (wiem, mało profesjonalne, ale tak w dircie lubię :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać różnicę graficzą pomiędzy wnętrzem auta a otoczeniem (może myśleli, że gracze nie będą grać na kamerze z wnętrza samochodu więc postawili wszystko na otoczenie i zewnętrzny wygląd auta).

Nie chce ci nic mówić ale widzę że nie widziałeś wnętrza samochodu rajdowego. Tam niema chromowanych czy drewnianych wstawek, tam wszystko to plastik który brzydko wygląda, ważne żeby się porządnie trzymał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja nie lubię gier wyścigowych, ale ta tak ładnie wygląda ze chyba ją kupie :) .

No dobra po cichu się przyznam że kiedyś na PSX zagrywałem się cale dnie w McRae^^

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać różnicę graficzą pomiędzy wnętrzem auta a otoczeniem (może myśleli, że gracze nie będą grać na kamerze z wnętrza samochodu więc postawili wszystko na otoczenie i zewnętrzny wygląd auta).

Teraz zauważyłem, że dodałeś trailer, który dodałem 2 strony temu. Orientacji ludzie! :yes:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą natknąłem się na dość świeży

z gry. Zwróćcie uwagę na części porozrzucane po trasie (@ 2:21) oraz na uszkodzony samochód stojący zaraz później na poboczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy grałeś w poprzednią część, ale z tego co widzę to chyba nie :)

Rozrzucone części po trasie i rozwalone auta na poboczu to nic specjalnego, było w pierwszej części.

Fakt, nie w typowym rally, bo tam jechałeś zupełnie sam, ale w buggy czy corr cały czas się to zdarzało.

Więc raczej nie ma się za bardzo chyba czym podniecać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - nie grałem w poprzednią część. Spędziłem tylko kilka minut przy demie, które wystarczyły aby mnie od niej skutecznie odstraszyć. Zwróciłem na ten fakt uwagę, ponieważ stało się to na typowym odcinku specjalnym. Do tej pory takie stricte rajdowe incydenty miały miejsce chyba tylko w WRC Rally Evolved.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą natknąłem się na dość świeży

z gry. Zwróćcie uwagę na części porozrzucane po trasie (@ 2:21) oraz na uszkodzony samochód stojący zaraz później na poboczu.

1:30 - najpierw się rozwalił a potem przywróciło go do miejsca przed wypadkiem!  :blink:  Takiej rzeczy chyba jeszcze w żadnej samochodówce nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny co dopiero się obudził.

Ludzie, Wy macie w ogóle chociaż jakiekolwiek pojęcie o historii samochodówek?

Bo granie tylko w NFS'a nie robi z kogoś fachowca...

System cofania, czyli tzw. flashback, został wprowadzony już dawno temu.

Pierwszy raz spotkałem się z nim w grze bodajże S.C.A.R.

Jednak dopiero chyba w GRID'dzie został on tak spopularyzowany przez CM.

Więc nie ma się co dziwić, że to zostało wprowadzone w ich kolejnej grze, i nie zdziwię się jak będzie już w każdej.

Jest to dobry system dla początkujących graczy, nie trzeba restartować non-stop gry, szczególnie jak zdarzy się jakiś incydent pod koniec trasy.

Najlepsze jest to jak każdy na to narzeka, jakie to mało profesjonalne, ale jak gdzieś uderzycie albo wylecicie z trasy to od razu będzie tego używać.

Odnoszę się do ogółu, nie mam tutaj na myśli szczególnych przypadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×