Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Z takiej odległosc to strzałka w dół, siła troche więcej niż połowa i wpada;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kluby z Premier League wyglądają sensownie, tak? Możesz podesłąć jakieś przykładowe zdjęcia strojów?

KopaczK nie podeślę Ci ich, ale uwierz mi... są zajebiście zrobione. Co do niewystawiających się napastników to zauważyłem to dopiero po rozpoczęciu ML WestHamem, wcześniej grając exhibition Chelsea i bawiąc się trochę taktyką nie miałem tego problemu.

Przed chwilą zmieniłem ustawienie WestHamu i C. Cole jakoś częściej wędruje w pole karne... W ogóle to KOLOR SIATEK SIĘ ZMIENIA! :D Zauważyłem to dopiero teraz grając z Sunderlandem na wyjeździe (siatki są czerwono- czarne)

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem wczoraj pes 2010 w rtv euro agd za 199zl i jestem mile zaskoczony!;) w empiku byl po 259zl!;/ mam 3 pytania... jesli sciagne OFa to nie bd mogl wygrywac trophies? czy jesli zainstaluje latke to nie bd mi dzialal OF? jesli sciagac OFa to ktorego?

WItam

PES wraca, czyli znowu jest najlepszy po średniej 09. Lepszy moim zdaniem na 100% od fify 10. Tylko jest taka jedna sprawa, wiecei może jak trafić bramkę z wolnego? Wziąłem sobie trening i Rooneyem strzelałem sobie tak z odległości 25m-20m i trafilem tylko jedną jakimś cudem między murem. Wiem jak podkręcać i patrzylem różne kombinacje tych strzałek i nic. Może ktoś wie dokładnie co trzeba zrobić?

Pozdrawiam

jesli grasz Man Utd to poprobuj strzelac Giggsem;) elegancko wchodza;) jeszcze hargravesem ladne wpadaja;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem wczoraj pes 2010 w rtv euro agd za 199zl i jestem mile zaskoczony!;) w empiku byl po 259zl!;/ mam 3 pytania... jesli sciagne OFa to nie bd mogl wygrywac trophies? czy jesli zainstaluje latke to nie bd mi dzialal OF? jesli sciagac OFa to ktorego?

jesli grasz Man Utd to poprobuj strzelac Giggsem;) elegancko wchodza;) jeszcze hargravesem ladne wpadaja;)

Ściągnij OF tylko nie kopiuj pliku System Data wtedy trophies będą wpadać, polecam OF z forum WENB (linki na samej górze tej strony). Co do ostatniego pytania to sam nie wiem

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij OF tylko nie kopiuj pliku System Data wtedy trophies będą wpadać, polecam OF z forum WENB (linki na samej górze tej strony). Co do ostatniego pytania to sam nie wiem

jak otwieram folder savedata na komputerze to tam nie ma zadnego pliku System Data... w folderach uniform sa pliki data tylko to o nie chodzi?... teraz jeszcze pozostaje pytanie odnosnie latki...

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak otwieram folder savedata na komputerze to tam nie ma zadnego pliku System Data... w folderach uniform sa pliki data tylko to o nie chodzi?... teraz jeszcze pozostaje pytanie odnosnie latki...

Wrzucałeś kiedykolwiek OF do Pro Evo? Jak podepniesz USB czy na co tam wrzucisz OF to będziesz miał pliki z elementami strojów, loga, edit data i właśnie plik System data osoby, która robiła OF. I tego pliku nie kopiuj!!! A łatka? Narazie KONAMI nic nie wspomina o łatce do Pro Evo. (oprócz tej co już była w dniu premiery)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałeś kiedykolwiek OF do Pro Evo? Jak podepniesz USB czy na co tam wrzucisz OF to będziesz miał pliki z elementami strojów, loga, edit data i właśnie plik System data osoby, która robiła OF. I tego pliku nie kopiuj!!! A łatka? Narazie KONAMI nic nie wspomina o łatce do Pro Evo. (oprócz tej co już była w dniu premiery)

wrzucalem ale do tej pory gralem w pesa tylko i wylacznie na kompie... no i wlasnie o ta latke mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja wrzuciłem SYSTEM DATA tego kolesia to oprócz braku trofeów co jeszcze bedę miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i już nie wiem o co chodzi... Mam rozumieć że jak zmienię fryzurę jakiegoś zawodnika to ona się nie zapisze? Jest jakiś sposób żeby mieć save z neta i mieć trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja wrzuciłem SYSTEM DATA tego kolesia to oprócz braku trofeów co jeszcze bedę miał?

Nic, tylko nie masz trophies... ale usuń system data i odpal grę na nowo i trofea wrócą wraz z nowym system data

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szejk albo ktoś , mieliście coś takiego , że po włączeniu ONLINE a dokladnie quick match wywaliło was i pisało ETHERNET CABLE IS NOT CONNECTED. I wtedy całego neta wywala. Czy coś. Zdarza się to żadko ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgralem OFa na pendrive'a chcialem go podmienic i tu sie zaczyna problem... nie moge przekopiowac na konsole... tylko do photo... pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiles foldery? PS3/savedata/ pliki?

tak sa foldery... i teraz nie wiem co dalej:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz w folder savedata na ps3, tam jest ikona z twoim pendrivem, i jesli dobrze wszystko zrobiles to pojawia sie pliki.przekopiuj je poprostu na ps3 i gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz w folder savedata na ps3, tam jest ikona z twoim pendrivem, i jesli dobrze wszystko zrobiles to pojawia sie pliki.przekopiuj je poprostu na ps3 i gitara

jest ikona i gdy w nia wchodze jest usb device i gdy otwieram to pisze ze jest puste... a gdy wciskam opcje to tylko information mam;/ nie wiem co robic;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos zle wgrales na pena, zgraj jeszcze raz, jesli korzystasz s OF podanego w poprzdnich postach to wrzyc na pena folder PS3 i sprawdz czy dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi kartami w profilu zawodnikow?

Niektore mozna wlaczyc,wylaczyc ustawic na balans a niektore nie mozna.Czy to znaczy ze te co nie mozna wlaczyc to sa charakterystyki zawodnikow/specjalne umiejetnosci ktore sa aktywne w kazdym meczu?A te co mozna wlaczys poprostu sa to takie taktyczne ustawienia zawodnika?

Zapraszam do grania Id:lovethisgame1910

Edytowane przez Pawinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórych po prostu nie można włączyć, bo są niedostępne dla danej pozycji albo taktyki, np. nie można włączyć kluczowych podać prostopadłych otwierających sytuację sam na sam dla zawodnika, którego nastawieniem jest gra w defensywie (ustawiona w innej karcie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ikona i gdy w nia wchodze jest usb device i gdy otwieram to pisze ze jest puste... a gdy wciskam opcje to tylko information mam;/ nie wiem co robic;/

Sformatuj pena i ustaw tam w ustawieniach format FAT32... wrzuć OF i skopiuj... jeśli to nie pomoże to nie wiem co zrobić...

Aaaa i nie miałem komunikatu, że kabel IZ NOt ConNNEttet

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Its here now! The WENB Option File for PES 2010 exclusive to the PlayStation 3 courtesy of our very own 01SRAINEY. Below are a whole host of download links. The installation procedure is pretty simple.

To install:

Download files.

Create folder named ‘PS3′ on a usb stick.

Create folder inside ‘PS3′ folder called ‘SAVEDATA’.

Copy all downloaded files into ‘SAVEDATA’ folder.

Start PS3.

Copy all data from usb stick to PS3 hdd.

Link 1: http://www.mediafire...php?otmojemvyyn

Link 4: http://www.megaupload.com/?d=D2VNPL83

POLECam!!!!!!

POMOCY !! smile.gif

nigdy wcześniej nie przegrywałem save na konsoli PS3 dlatego chciałem zapytać :

ściągłem i przegrałem na Pendrive ten Option Files tak jak podano do katalogu PS3/SAVEDATA/<--- tu przegrałem wszystkie pliki ze spakowanego pliku

Gdy wkładam Pendrive do PS3 wchodze do katalogu SAVE DATA UTILITI i tam jak się domyślam są savy z gier ok widzi mi pendrive wchodze do niego i mam mnustwo plików !! czy teraz musze je pojedyńczo przekopiować ??? bo naprawde jest ich mnustwo a nie moge zaznaczyć by wszystkie mi się przekopiowały :/ no i jak już kilka przegrałem sobie to aż boje się jak przegram całość że tak mi zaśmieci cały ten katalog (SAVE DATA UTILITI )

Nie wiem może to tak ma wyglądać choć wole poczekać i to zrobić po tym jak ktoś udzieli informacji

z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam taką prośbe, mógłby ktos wytłumaczyc tak ze stoickim spokojem jak zrobic zeby miec of-a z netu nie tracac przy tym mozliwosci zdobywania trofeow? Bo jesli zgram of-a a nie bede mogl zdobywac trofeow to nie bardzo mi to odpowiada, wolalbym zdobyc najpierw platyne a dopiero później zgrac of-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam taką prośbe, mógłby ktos wytłumaczyc tak ze stoickim spokojem jak zrobic zeby miec of-a z netu nie tracac przy tym mozliwosci zdobywania trofeow? Bo jesli zgram of-a a nie bede mogl zdobywac trofeow to nie bardzo mi to odpowiada, wolalbym zdobyc najpierw platyne a dopiero później zgrac of-a

No ja jebie... ściągasz OFa z netu, kopiujesz na pena itp. podpinasz pod konsolę, będziesz miał w pizdu plików, kopiujesz je wszystkie... OPRÓCZ PLIKU SYSTEM DATA. Nie kopiuj tego pliku bo jak go skopiujesz to wyskoczy Ci komunikat, że to system data innego gracza i odetnie Cię od trofeów. Finito :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jebie... ściągasz OFa z netu, kopiujesz na pena itp. podpinasz pod konsolę, będziesz miał w pizdu plików, kopiujesz je wszystkie... OPRÓCZ PLIKU SYSTEM DATA. Nie kopiuj tego pliku bo jak go skopiujesz to wyskoczy Ci komunikat, że to system data innego gracza i odetnie Cię od trofeów. Finito :thumbsup:

niech Ci Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi:) ale zaznaczylem zebyscie się nie denerwowali a tu trochę nerwów było ;p pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedno pytanko do tych co już rozegrali więcej niż 10 meczy ONLINE :

czy dale są takie lagi jak w 2008 lub co gorsza 2009 ? Bardzo to dla mnie ważne gdyż jako prawdziwy fan PES który zaczynał grac jeszcze w na PS 1 w pierwsza odsłonę tej gierki , to tak w tym już nie wytrzymałem i kupiłem FIFE która ma online zajebisty :biggrin: A i sama rozgrywka jest miodna na maxa.

Ale chodzi o PES a nie o Fife wiec opiszcie jakieś wrażenia z online bo nie wiem czy w ogóle sięgać po ta odsłonę . Już wiecej nie wydam 70€ żeby sobie popykać z konsolom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×