Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem dzisiaj, pełen obaw odpaliłem multi i...brak lagów! Gra się tak jak w single - z tą różnicą, że emocje są 10x większe :thumbsup: Co prawda gameplayowo nie jest to poziom PES5/6 i pewnie długo nie będzie, ale nie ma co narzekać. Jest tryb sieciowy, a to najważniejsze...

hmm skoro Twoim zdaniem gameplay jest gorszy niz w poprzrednich czesciach to po co kupowales nowego pes .... co z tego ze zero lagow i grafika + przeciez granie to ma byc przyjemnosc relaks.... czyli gameplay to podstawa !!

bez urazy ale toszke to sprzenie mi brzmi

a tak z innej beczki to w pileczke konami gram od edycji 98 i do tej pory najlepiej wspominam pojedynki w 2003 (winning eleven) a 2010 wlasnie najbardziej mi przypomina mi tamte czasy oraz wychwalanego wszedzie pes6 ( ktorego wszedzie masakrowali co to za porazka przez pol roku na forach jak sie pojawil , ale to juz wlasnie polska mentalnosc co nowe to zle a jak sie przyjmie to najlepsze :P ..... a teraz jest cool )

PES to gra ktora trzeba poznac a ona odwzajemni wasze uczucia :P

kazda odslona jest inna ( no moze co druga)

im ( starsza tym lepsza jak wino) sie wiecej pogra

Edytowane przez celticmurano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki to w pileczke konami gram od edycji 98 i do tej pory najlepiej wspominam pojedynki w 2003 (winning eleven) a 2010 wlasnie najbardziej mi przypomina mi tamte czasy oraz wychwalanego wszedzie pes6 ( ktorego wszedzie masakrowali co to za porazka przez pol roku na forach jak sie pojawil , ale to juz wlasnie polska mentalnosc co nowe to zle a jak sie przyjmie to najlepsze :P ..... a teraz jest cool )

A ja do dziś nie rozumiem zachwytów nad PES 6... Dla mnie najlepszym PES'em była "piątka" a tegoroczna edycja na tą chwilę mu dorównała :) Piszę na tą chwilę, bo tak jak wspomniałeś, tej grze trzeba poświęcić sporo czasu i zawsze tak było... Za to kocham tę serię. Dodam że zarówno w 2008 i 2009 grałem w konkurencyjną kopankę, bo PES mnie odrzucił :/ W tym roku znów kupiłem F., ale potem dokupiłem PESa i F. sie kurzy na półce... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze ze znalazlem kogos kto mysli podobnie pes5 tak nie zglebilem to sie nie wypowiadam 2006 stal sie kultowy ale co podkreslam nie odrazu... (nie odrazu krakow zbudowano) 2009 to byla arcade w dobrej oprawie pozbawiona bledow 8-ki.. , latwa i przyjemna

i powtarzam te swiete slowa pes-ka oceniac mozna dopiero po czasie.......... bo to gra w ktorej trzeba posmakowac i odkryc smaczki a nie miec podane wszysko na tacy

bo tak jak wspomniałeś, tej grze trzeba poświęcić sporo czasu i zawsze tak było... Za to kocham tę serię.

swiete slowa !!

Edytowane przez celticmurano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do dziś nie rozumiem zachwytów nad PES 6... Dla mnie najlepszym PES'em była "piątka" a tegoroczna edycja na tą chwilę mu dorównała :) Piszę na tą chwilę, bo tak jak wspomniałeś, tej grze trzeba poświęcić sporo czasu i zawsze tak było... Za to kocham tę serię. Dodam że zarówno w 2008 i 2009 grałem w konkurencyjną kopankę, bo PES mnie odrzucił :/ W tym roku znów kupiłem F., ale potem dokupiłem PESa i F. sie kurzy na półce... :)

Halleluja!!! Od Pro 5, w które ponownie zagrałem sobie parę meczy w te wakacje, żadna część nie podobała mi się tak bardzo jak 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm skoro Twoim zdaniem gameplay jest gorszy niz w poprzrednich czesciach to po co kupowales nowego pes .... co z tego ze zero lagow i grafika + przeciez granie to ma byc przyjemnosc relaks.... czyli gameplay to podstawa !!

bez urazy ale toszke to sprzenie mi brzmi

Napisałem, że gorszy niż w PES6, co nie znaczy, że zły i nie dający frajdy. Jakby w PES6 działały nadal normalnie serwery online to pewnie bym go nie kupił. Ponieważ w 2010 nie ma problemu z lagami, a serwery PES6 nie działają, to kupiłem. Nie rozumiem co brzmi sprzecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie 2 dni temu oddałem Fife 2010 i wymieniłem na ukochanrgo PESA :biggrin: Jestem co prawda 30€ w plecy ,ale warto było bo już po dwóch meczach bylem tak zachwycony jak to było właśnie przy edycjach 2005, 2006.

Dla mnie online jest bardzo ważny i ciesze się ze w końcu Konami zrobiło z tym porządek . Co do samego gampleya to nie mam większych zastrzezen , a wręcz przeciwnie ,myślę ze jest zajebisty :thumbsup: szczególnie na uwage zasługują strzały ,które w tej edycji opływają samym miodem :tongue:

Fakt ze zawodnicy nie raz ,podają piłkę tam gdzie nie trzeba , ale do tego wszyscy się już chyba przyzwyczaili ,a z drugiej strony to nie widziałem jeszcze w prawdziwego meczu w którym zawodnicy wykonali 100% celnych podań , wiec można to uznać za plus dodający jeszcze więcej realizmu.

Napastnicy trochę słabo wychodzą na pozycje ,ale mam nadzieje ze będzie to można jakoś zmienić w ustawieniach taktyki.

Cala reszta po prostu BOMBA!! Grafika mnie powaliła w tej edycji :laugh: Jak widze moj Manchester United wychodzacy z szatni i patrze sie na grymasy Rio Ferdinanda to myślę sobie : ze oglądam Premiership w C+, i nie jestem pewien czy konsola jest juz odpalona :unsure:

Reasumując powiem ze mi gra spasila od razu i nie potrzebowałem do tego rozegrania 30 meczy.

Jak dla mnie to 8,5/10, a dla wszystkich co sie jeszcze wachaja przed kupnem , powiem tak: BRAĆ W CIEMNO :thumbsup:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zrobić taki cup lub lige żeby np było 6 playerów na 6 drużyn

Czyli każdy z kazdym jak sie nie myle to w poprzednich edycjach pesa była tako opcja a w tej nie moge tego ustawić mimo to i tak jestem zadowolony z tego pesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zrobić taki cup lub lige żeby np było 6 playerów na 6 drużyn

Czyli każdy z kazdym jak sie nie myle to w poprzednich edycjach pesa była tako opcja a w tej nie moge tego ustawić mimo to i tak jestem zadowolony z tego pesa

musisz wejsc w community a dalej to juz sobie poradzisz, wczesniej w watku juz ktos o to pytal wystarczylo spojrzec;p pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ;/ nie moge ustawić takiego turnieja 3 graczy 3 playerów ;/

Mógłbyś mi powiedzieć jak tam zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ;/ nie moge ustawić takiego turnieja 3 graczy 3 playerów ;/

Mógłbyś mi powiedzieć jak tam zrobić

kur...;p masz comunnity? no masz wchodzisz tam i tam ustawiasz najpierw wpisujesz nazwy graczy poniej sobie wybieracie druzyny a pozniej ustawiasz league wybierasz pilki zmeczenie itd a pozniej to juz tylko grasz... nie moge Ci napisac dokladnie krok po kroku w tym momencie bo pozyczylem konsole kumplowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofeum za strzelenie bramki z ponad 35m jest dostępne zarówno przy grze z komputerem jak i żywym przeciwnikiem, czy tylko z kompem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofeum za strzelenie bramki z ponad 35m jest dostępne zarówno przy grze z komputerem jak i żywym przeciwnikiem, czy tylko z kompem?

chyba tylko z kompem, ale bardzo łatwo jest je zrobić biorąc jakiś słaby team i zmniejszając statsy bramkarza do 1, tak samo ze wzrostem. Bierzesz wtedy Milan, albo Real, grasz przeciwko tym słabeuszom i strzelasz z daleka, po chwili powinien być gol. Dobrze od razu tak załatwić rzuty wolne przed przywróceniem normalnych parametrów bramkarzowi :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 2 tygodniach grania stwierdzam ze jest to jeden z najlepszych PESow ever. Wymagajacy ale dajacy taki miod i przyjemnosc z gry ze sie chce grac i grac. Trzeba zawsze myslec kilka podan do przodu, trzeba sie starac, najprostszy blad = utrata pilki, trzeba kombinowac ze strategia. O kazda bramke trzeba sie starac i ja wypracowac (zwlaszcza jak sie nie gra Realem/Barca). I te strzaly z dystansu :). Prawdziwie pilkarska gra.

Ma ktos jeszcze problemy z online czy lagi? Bo ja odkad gram w ta gre do tej pory nie uswiadczylem wiekszego laga niz jedno minimalne zwolnienie gry, ktore i tak bylo plynne a nie jakis teleport czy cos, przy czym przeciwnik mial czerwona kropke wtedy. Online sie gra jak z kumplem obok na kanapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 2 tygodniach grania stwierdzam ze jest to jeden z najlepszych PESow ever. Wymagajacy ale dajacy taki miod i przyjemnosc z gry ze sie chce grac i grac. Trzeba zawsze myslec kilka podan do przodu, trzeba sie starac, najprostszy blad = utrata pilki, trzeba kombinowac ze strategia. O kazda bramke trzeba sie starac i ja wypracowac (zwlaszcza jak sie nie gra Realem/Barca). I te strzaly z dystansu :). Prawdziwie pilkarska gra.

Ma ktos jeszcze problemy z online czy lagi? Bo ja odkad gram w ta gre do tej pory nie uswiadczylem wiekszego laga niz jedno minimalne zwolnienie gry, ktore i tak bylo plynne a nie jakis teleport czy cos, przy czym przeciwnik mial czerwona kropke wtedy. Online sie gra jak z kumplem obok na kanapie.

Heh... miałem dzisiaj napisać podobny post :smile: Dla mnie ta część przebiła moją Ukochaną "5". Gra jest bardzo wymagająca- grając ML West Hamem, muszę nieźle kombinować z taktyką żeby gra się "kleiła", a każda strzelona bramka jest dla mnie taką satysfakcją, że po golu cieszę się i drę jape jak głupi. Nie strzeliłem jeszcze "screamera" (w sumie nie ma co się dziwić... nie mam tyle czasu na grę), ale nawet strzały z 30m niszczą. Wczoraj oglądałem Hyper i była recka PESa i pan "dziennikarz/redaktor" stwierdził, że sama rozgrywka jest symulacją, ale to właśnie strzały są arcadowe, że wpadają z każdego miejsca i od razu przypomniały mi się opinie fifaboyów, że 100% strzałów jest w światło bramki, gole łatwo wpadają itp... Nigga please :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigga please :sleep:

Haha. Lekki offtop BTW - bylem na urodzinach w sobote i lekko skopcilismy z ziomkami i oczywiscie debatowalismy o pilce noznej i jeden gosc nas zabil w jednym momencie: "ja sie nie moge doczekac jak Nigeria bedzie grala z Niemcami na jakichs mistrzostwach swiata. W rogu bedzie pisalo NIG - GER" :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. Lekki offtop BTW - bylem na urodzinach w sobote i lekko skopcilismy z ziomkami i oczywiscie debatowalismy o pilce noznej i jeden gosc nas zabil w jednym momencie: "ja sie nie moge doczekac jak Nigeria bedzie grala z Niemcami na jakichs mistrzostwach swiata. W rogu bedzie pisalo NIG - GER" :D

Hehe, dobry offtop zawsze na plusie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. Lekki offtop BTW - bylem na urodzinach w sobote i lekko skopcilismy z ziomkami i oczywiscie debatowalismy o pilce noznej i jeden gosc nas zabil w jednym momencie: "ja sie nie moge doczekac jak Nigeria bedzie grala z Niemcami na jakichs mistrzostwach swiata. W rogu bedzie pisalo NIG - GER" :D

O whuuuuj beka z tego :D :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 2 tygodniach grania stwierdzam ze jest to jeden z najlepszych PESow ever. Wymagajacy ale dajacy taki miod i przyjemnosc z gry ze sie chce grac i grac. Trzeba zawsze myslec kilka podan do przodu, trzeba sie starac, najprostszy blad = utrata pilki, trzeba kombinowac ze strategia. O kazda bramke trzeba sie starac i ja wypracowac (zwlaszcza jak sie nie gra Realem/Barca). I te strzaly z dystansu :). Prawdziwie pilkarska gra.

Ma ktos jeszcze problemy z online czy lagi? Bo ja odkad gram w ta gre do tej pory nie uswiadczylem wiekszego laga niz jedno minimalne zwolnienie gry, ktore i tak bylo plynne a nie jakis teleport czy cos, przy czym przeciwnik mial czerwona kropke wtedy. Online sie gra jak z kumplem obok na kanapie.

q....a, a ja no nie moge jakos tego nowego pesa2010. kupiłem fife, a ze przez ponad 10 lat grałem w produkty konami, we,iss,pes, to jakos nie moge pewnych rzeczy zaakceptowac w fifie, ale jak zagrałem w pełną wersję pesa, to jestem z ręką w nocniku i nie wiem co zrobic. tak wiele rzeczy mnie wkurza w pesie, strzały fajne,ale bramkarze jak z polskiej 5 ligi(bez obrazy).zauwazyłem pewna niepokojącą rzecz,bardzo czesto nie ruszają sie, bronią nogami gdy pilka leci obok a wystarczy reke wystawic,a jak juz wystawią, to dziwnie je podkulają, nie wyprostowują ich.chore.ale gram nadal, chcę się pzrekonać,przemóc, ale im dalej w las tym gorzej,na innnych forach są takie krzaki ze szok, np. ktoś gra polską ,3 zwyciestwa, 2 remisy = 11 punktów,a konami przyznaje 6...no comment.ale to taki tam krzak, mozna machnąć ręką,ale ciagle te same wslizgi,te same upadki, cholera, no jak czytam post zacytowany wyżej to az chce mi sie włączyc znów pesa2010, włączam, a tu znów zawód...jeszcze te siatki w bramkach...moze sie czepiam,ale jak zobaczyłem je w wersji 2008 to pomyslałem,co to k...a jest, na kazdym polskim stadionie kazaliby gospodarzom je zmieniac,albo naprezyc - jest taki wymóg, wiem bo sam pracowałem przy obsłudze meczy w polskiej lidze.a tu co roku to samo.na pc da sie to pewnie zmienic,patchmakerzy jzu nad tym pracują,ale na ps3 nie bardzo...czyzby fifa opatentowała uzywanie normalnych siatek w grach pilkarskich?? :/jak widze taką siatke na old trafford to mnie krew zalewa.ale to tylko moje widzi misie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

q....a, a ja no nie moge jakos tego nowego pesa2010. kupiłem fife, a ze przez ponad 10 lat grałem w produkty konami, we,iss,pes, to jakos nie moge pewnych rzeczy zaakceptowac w fifie, ale jak zagrałem w pełną wersję pesa, to jestem z ręką w nocniku i nie wiem co zrobic. tak wiele rzeczy mnie wkurza w pesie, strzały fajne,ale bramkarze jak z polskiej 5 ligi(bez obrazy).zauwazyłem pewna niepokojącą rzecz,bardzo czesto nie ruszają sie, bronią nogami gdy pilka leci obok a wystarczy reke wystawic,a jak juz wystawią, to dziwnie je podkulają, nie wyprostowują ich.chore.ale gram nadal, chcę się pzrekonać,przemóc, ale im dalej w las tym gorzej,na innnych forach są takie krzaki ze szok, np. ktoś gra polską ,3 zwyciestwa, 2 remisy = 11 punktów,a konami przyznaje 6...no comment.ale to taki tam krzak, mozna machnąć ręką,ale ciagle te same wslizgi,te same upadki, cholera, no jak czytam post zacytowany wyżej to az chce mi sie włączyc znów pesa2010, włączam, a tu znów zawód...jeszcze te siatki w bramkach...moze sie czepiam,ale jak zobaczyłem je w wersji 2008 to pomyslałem,co to k...a jest, na kazdym polskim stadionie kazaliby gospodarzom je zmieniac,albo naprezyc - jest taki wymóg, wiem bo sam pracowałem przy obsłudze meczy w polskiej lidze.a tu co roku to samo.na pc da sie to pewnie zmienic,patchmakerzy jzu nad tym pracują,ale na ps3 nie bardzo...czyzby fifa opatentowała uzywanie normalnych siatek w grach pilkarskich?? :/jak widze taką siatke na old trafford to mnie krew zalewa.ale to tylko moje widzi misie.

skup sie na grze a nie na siatkach i jak sie ktos wywraca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

q....a, a ja no nie moge jakos tego nowego pesa2010. kupiłem fife, a ze przez ponad 10 lat grałem w produkty konami, we,iss,pes, to jakos nie moge pewnych rzeczy zaakceptowac w fifie, ale jak zagrałem w pełną wersję pesa, to jestem z ręką w nocniku i nie wiem co zrobic. tak wiele rzeczy mnie wkurza w pesie, strzały fajne,ale bramkarze jak z polskiej 5 ligi(bez obrazy).zauwazyłem pewna niepokojącą rzecz,bardzo czesto nie ruszają sie, bronią nogami gdy pilka leci obok a wystarczy reke wystawic,a jak juz wystawią, to dziwnie je podkulają, nie wyprostowują ich.chore.ale gram nadal, chcę się pzrekonać,przemóc, ale im dalej w las tym gorzej,na innnych forach są takie krzaki ze szok, np. ktoś gra polską ,3 zwyciestwa, 2 remisy = 11 punktów,a konami przyznaje 6...no comment.ale to taki tam krzak, mozna machnąć ręką,ale ciagle te same wslizgi,te same upadki, cholera, no jak czytam post zacytowany wyżej to az chce mi sie włączyc znów pesa2010, włączam, a tu znów zawód...jeszcze te siatki w bramkach...moze sie czepiam,ale jak zobaczyłem je w wersji 2008 to pomyslałem,co to k...a jest, na kazdym polskim stadionie kazaliby gospodarzom je zmieniac,albo naprezyc - jest taki wymóg, wiem bo sam pracowałem przy obsłudze meczy w polskiej lidze.a tu co roku to samo.na pc da sie to pewnie zmienic,patchmakerzy jzu nad tym pracują,ale na ps3 nie bardzo...czyzby fifa opatentowała uzywanie normalnych siatek w grach pilkarskich?? :/jak widze taką siatke na old trafford to mnie krew zalewa.ale to tylko moje widzi misie.

Z siatkami się zgodzę, że mogłyby byś bardziej napięte, ale według mnie ich reakcja na uderzenie piłki jest... co tu dużo mówić ZAJEBISTA! Te same wślizgi i upadki? No nie wiem, moja siostra (zapalony gracz w Pro Evo :biggrin: ) juz po pierwszym meczu stwierdziła, że wślizgi są jakieś inne i same animacje, w tym właśnie upadki, zostały trochę podrasowane. Bramkarze potrafią załamać, jednak i fifie nie błyszczą, a dodatkowo możliwość przejęcia kontroli nad bramkarzem jest kozackim posunięciem. Jak już napisałem wcześniej, nowe Pro Evo jest BARDZO wymagające, tu trzeba rozegrać co najmniej 100 meczy (mój przypadek) żeby nauczyć się w miarę grać w tą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skup sie na grze a nie na siatkach i jak sie ktos wywraca :)

skupiam sie na tym co mnie wkuzra i odrzuca w pierwszym momencie, jesli zawodnik po faulu turla sie tak samo jak np. w pes5 lub 6 to cos tu jest nie tak. a co do siatek, przeciez napisalem ze jest to tylko moje widzi misie.na gre wpłyu nie ma wiekszego. ot na walory estetyczne. bramkarze zalamują i to boli najbardziej,ale jak juz pisałem bede próbował zrozumiec co poeta(konami) miał na mysli wydajac pesa2010. nie wykluczone wcale ze uderze sie w piersi i zakocham w nowym pesie - wtedy 100 razy na tym forum napisze, przepraszam królu ze zwątpiłem i kupiłem fife.póki co blizej mi do stwierdzenia że król abdykował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skupiam sie na tym co mnie wkuzra i odrzuca w pierwszym momencie, jesli zawodnik po faulu turla sie tak samo jak np. w pes5 lub 6 to cos tu jest nie tak. a co do siatek, przeciez napisalem ze jest to tylko moje widzi misie.na gre wpłyu nie ma wiekszego. ot na walory estetyczne. bramkarze zalamują i to boli najbardziej,ale jak juz pisałem bede próbował zrozumiec co poeta(konami) miał na mysli wydajac pesa2010. nie wykluczone wcale ze uderze sie w piersi i zakocham w nowym pesie - wtedy 100 razy na tym forum napisze, przepraszam królu ze zwątpiłem i kupiłem fife.póki co blizej mi do stwierdzenia że król abdykował.

Probuj dalej, dolacz do naszego community w grze (wiecej w temacie PES 2010 w Online) i sie nawrocisz zanim sie obejzysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×