Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ, mama pytanie. Czy w tej części jest tryb BECOME THE LEGEND i czy można już w nim grac całą drużyną jak w FIFie czy tak jak w ostatnim PES, jedynie swoim zawodnikiem? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie

po paru nocach spedzonych z nowym PES zaczynam go dosceniac ( choc juz dwa razy mialem go sprzedac ) ale po pracy znowu wkladalem plytke do konsoli i dawalem mu szanse

- online smiga bez lagow jest jak ma byc ( tylko nie widze chetnych do gry z forum... ) zeby sobie tak pograc jakas ekipa roznymi druzynami A NIE TYLKO PRZECIW REALOWI bo mnie **** bierze

- gra sie zupelnie inaczej niz w dwie poprzednie odslony ( to duzy plus ) tutaj nie przeprowadzisz 5 razy ej samej akcji... :)

- nie jest latwo zeby poczuc klimat trzeba rozegrac kilkanascie meczow i grzebac w taktychach i innych ustawieniach ( wtedy czuc miod)

- strzaly z dystansu POEZJA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie

po paru nocach spedzonych z nowym PES zaczynam go dosceniac ( choc juz dwa razy mialem go sprzedac ) ale po pracy znowu wkladalem plytke do konsoli i dawalem mu szanse

- online smiga bez lagow jest jak ma byc ( tylko nie widze chetnych do gry z forum... ) zeby sobie tak pograc jakas ekipa roznymi druzynami A NIE TYLKO PRZECIW REALOWI bo mnie **** bierze

- gra sie zupelnie inaczej niz w dwie poprzednie odslony ( to duzy plus ) tutaj nie przeprowadzisz 5 razy ej samej akcji... smile.gif

- nie jest latwo zeby poczuc klimat trzeba rozegrac kilkanascie meczow i grzebac w taktychach i innych ustawieniach ( wtedy czuc miod)

- strzaly z dystansu POEZJA !!!

Witaj miło było by wspolnie zagrać Online:

Mój nick z PSN: mirek82santos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sformatuj pena i ustaw tam w ustawieniach format FAT32... wrzuć OF i skopiuj... jeśli to nie pomoże to nie wiem co zrobić...

Aaaa i nie miałem komunikatu, że kabel IZ NOt ConNNEttet

juz problem zazegnany... sam na to wczoraj wpadlem;)... ale dziekoweczka;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy wyszedł już może jakiś pliczek z przyśpiewkami jak w zeszłym roku,czy tylko powyższe koszulki oraz OF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wyszedł, czy w ogóle jest w planach, ale jak interesują Cie przyśpiewki kibiców, to wpisz w googlach "nazwa drużyny" chants pes 2010. W moim przypadku znalazło 50MB plik chantów Legii ;)  Jest ekstra, naprawdę!

Gram sobie w BaL i ML na przemian....naprawdę fajnie zrobili, że jest waluta w ML, tego mi zawsze brakowało. Niezrozumiałą dla mnie rzeczą jest, że mój piłkarz jest dalej wyceniany w 'punktach', lol. I mam pytanie na które odpowiedzi znaleźć nie mogłem:

Jak zdobywać gwiazdki/karty/skille (whatever, wiecie o co chodzi) w BaL ? W 2009 wystarzcyło strzelić bramkę w każdym spotkaniu w lidze, 5 razy pod rząd, żeby zdobyć goal scoring.. tu mi nie wyszło. Anyone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę pomóżcie raz jeszcze... wgralem wszystkie stroje , ale gdy chce przegrac edit mode to tez wyskakuje mi komunikat ze strace mozliwosc zdobywania trophy... wczesniej kolega Szejk mówił zeby nie zgrywac folderu o  nazwie, przed chwila patrzylem wlaczylem mecz man city- chelsea i niestety stroje sa po chu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym problem, to opiszę jak ja zrobiłem.

1) Wszystko, łącznie z system data, zgrane na ps3

2) Odpalam grę, gra ładuje edit mode i system data

3) Wychodzę z gry, ręcznie kasuję system data w folderze SavedData

4) Odpalam grę, tworzę nowy System Data, mam stroje i trofea. Mi to pomogło, good luck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegralem tylko folder edit data mimo ostrzeżen, naciskam przycisk playstation na padzie wchodze w trophy i mam pes 2010 3%, czy to oznacza, że jednak mam możliwość zdobywania trophy czy gdy zrobie coś w grze za co powinienem dostać trophy to go nie dostane? proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zrobić zdjęcie przykładowej koszulki z patcha? Np Gijon'u. Byłbym bardzo wdzięczny gdyż jestem ciekaw wykonania tego patcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poraz pierwszy zasmakowalem dzis gry online;) jestem mile zaskoczony;) jakbym gral towarzyski z komputerem;) nie ma zadnych opoznien ani nic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np to pograj jeszcze troszke i zadowolenie minie.

Zdarzaj sie mecze bez lagow jak grasz na czerwonym i przeciwnik tez ale...zdarzaja sie lagi jak masz zolte a przeciwnik czerwone.

Jak juz gram z kims i nie tnie to trzymam sie gracza i gram oporowo.

Pozdro dla tych co dolaczylem do frendow.

Sa gracze z Anglii moze Irlandii moze polaczenie bedzie dobre?..chociaz z Wlochem nie tlo a z dybaPL juz opoznienie z 2 sekundy,zreszta mozna sobie zobaczyc komentarze na lobby.

ale zgodze sie z tym ze jak nie tnie to kozak gierka

Edytowane przez Pawinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywka GUNEK84, jak będe online to chętnie zagram mecza w Pes 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawiły sie juz gdzies recenzje tego tytułu ?

moze byc to polska lub zagraniczna prasa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś tak , że po pierwszym zalogowaniu do ONLINE PES 2010 wyrzuca go albo jest lagowaty mecz? Prosze o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy (o ile jest) tryb BECOME THE LEGEND daje możliwość gry całą drużyną czy jak w poprzedniej części tylko jednym zawodnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś może wyjaśnic na tym forum. Jak szukać usera po sieci żeby np. zagrać z którymś z Was ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić krótki filmik z soczystym strzałem z dystansu?

Również jestem fanem pesa i chciałbym zobaczyć co poprawili co zmienili i jak to wygląda :)

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi się dwa razy zdarzyło, że kolesie przegrywali ze mną 4:0 i 5:0 i zaczął robić jaja. Strzelali samobóje, po trzech bramkach samobójczych mecz został przerwany. Nie dostałem punktów :(. Teraz już, wiem że przy trzech trzeba sobie odpuścić. Ja też dwa razy albo trzy przegrywałem w podosbnym stosunku bramek, ale zawsze walczyłem o ten gol honorowy. No i go strzelałem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisuje id uzytkownika w user search(chyba online manager) i potem pisze wiadomosc chyba tak bylo,ale zdarza sie ze wpisuje niki np.celticmurano i wyskakuje not registred....why?

Jak zdarzy mi sie zagrac bez lagow od razu dodaje do znajomych.

Dlaczego nie mozna wyslac zaproszenia?Albo czasem nie mozna odebrac?

Dziś mi się dwa razy zdarzyło, że kolesie przegrywali ze mną 4:0 i 5:0 i zaczął robić jaja. Strzelali samobóje, po trzech bramkach samobójczych mecz został przerwany. Nie dostałem punktów :(. Teraz już, wiem że przy trzech trzeba sobie odpuścić. Ja też dwa razy albo trzy przegrywałem w podosbnym stosunku bramek, ale zawsze walczyłem o ten gol honorowy. No i go strzelałem :).

Ja sie nie dziwie kolesiowi skoro sa czasem lagi a ty nie mozesz przerwac meczu,niech jeszcze ci koles strzela kolejna bramke i wysyla GOAL a ty masz opoznienie 2 s i nawet nie mozesz zmienic zawodnika o grze z klepki nie wspominajac.Wkurwic sie mozna i to czy grasz na kablu juz nie pomoze jak trafia sie lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie dziwie kolesiowi skoro sa czasem lagi a ty nie mozesz przerwac meczu,niech jeszcze ci koles strzela kolejna bramke i wysyla GOAL a ty masz opoznienie 2 s i nawet nie mozesz zmienic zawodnika o grze z klepki nie wspominajac.Wkurwic sie mozna i to czy grasz na kablu juz nie pomoze jak trafia sie lagi.

Nie było lagów, tylko słabi gracze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze byc tak ze opoznieia ma jeden gracz?

ja nie mowie ze cos sie tnie mowie tylko o czyms takim ze grasz i wszystko wyglada plynnnie ale miedzy twomi wykonywanymi poleceniami na padzie a wykonaniem tego przez zawodnikow jest jakies 2s opoznienia np.zmieniasz zawodnika a on sie nie zmienia wiec decydujesz sie kliknac jeszzce raz bo nie zadzialalo wczesniej i w tym momencie widzisz ze juz sie zmienilo z poprzedniego nacisniecia tak wiec znowu ci zmienia zawodnika-chaos.

powinna bys opcja walkower jesli widzisz ze cos takiego sie dzieje,zaoszczedzilo by sie czasu bo przeciez nie chcesz sie rozlaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 pkt. Lepiej wchodzić w LOBBY czy QUICK MATCH??

Ja wchodze tylko w Lobby. W Quick Match trafiam na takich laggerów, że ręce opadają. Raz przydzieliło mi kolesia z ... Mongolii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×