Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

czy to normalne ze po wgraniu rosh'a 2.0 i 2.1 zespoły bundesligi maja wymyslone nazwiska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema . Widzę, że mam podobny problem, tez nikt mi nie pomógł w jego rozwiązaniu.Pisałem na forum wcześniej o tym, ze po wgraniu plików na ps3, zastaję zazwyczaj zamiast oryginalnych nazwisk, inne, nieprawdziwe,pokręcone .

Wgrywałem przeróżne patche, pliki opcji i praktycznie za każdym razem lipa.Wcześniej jakoś kilka razy było okey, np w przypadku patcha z polskimi drużynami czy patcha DFL OF 2010. Później znowu coś sie zj....o i trwa to do dzisiaj. Nie czaję co robię źle, jaki popełniam błąd, dlatego potrzebuje dobrej rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie nazwy najlepszego dostępnego patcha i ekstraklasa i unibet 1 ligą o ile taki jest, a jeśli nie to jakiś inny, ale żeby był dobry. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słuchajcie, jak wgrać na ps3 dobrze patcha Rosh's OF v2.0 FULL (bo takiego akurat posiadam), tak aby nie poznikały mi zdobyte trofea? Pytam bo nie chce nic sknocić :)

Wiem, że na tym forum było już to pewnie pisane ale chciałbym oszczędzić sobie czasu jaki zajmie mi czytanie wszystkich 66 stron :)

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słuchajcie, jak wgrać na ps3 dobrze patcha Rosh's OF v2.0 FULL (bo takiego akurat posiadam), tak aby nie poznikały mi zdobyte trofea? Pytam bo nie chce nic sknocić :)

Wiem, że na tym forum było już to pewnie pisane ale chciałbym oszczędzić sobie czasu jaki zajmie mi czytanie wszystkich 66 stron :)

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich.

tak wiec Kolego: zgrywasz wszystkie pliki na pandrive i wrzucasz je do plików: PS3->Save data->wszystkie pliki z rosh'a(OPRÓCZ System Data)- jakbys przypadkiem chciał skopiować to i tak konsola cie zapyta czy chcesz zamienic ten plik to w zadnym wypaku nie akceptuj(ja tak zrobuiłem i musze od poczatku puchary zdobywac)

tylko co do Rosh'a 2.0 to nie wiem co jest ale wszystkie nazwiska zespołów budesligi sa fikcyjne(a na forum nikt nie chce mi pomóc, choć ni jestem pierwszy z tym problemem) jak zainstalujesz wrzuc na forum jak ci wyszło, powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki za odpowiedź. Zabieram się do roboty. jak tylko skończę to się pochwalę :) jak wyszło.

Mam problem bo nie widzi mi tych danych na penie...

Edytowane przez idziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki za odpowiedź. Zabieram się do roboty. jak tylko skończę to się pochwalę :) jak wyszło.

Mam problem bo nie widzi mi tych danych na penie...

nie wiem jakiego masz pena bo u mnie tez tylko jeden jest czytany przez ps3 moze masz (sroki za wyrazenie) jakiegos gównianego pena, albo spróbuj jeszcze raz tylko najpier sformatuj pena i włóż w pierwsze wejscie na ps3

teraz spojrzałem źle ci napisałem musisz zrobić na na penie: ...:(tu jest twój pen wiec nic nie wpisujesz)\PS3\SAVEDATA

powinno bys GIT :) sorki za wprowadzenie w błąd

Edytowane przez zbyniek1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja :) słuchaj zbyniek, pena mam kingstona wiec nie powinien być zły... wytłumacz mi co mam zrobić na tym penie bo się chyba pogubiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać jak wygladaja zespoły bundesligi w patchu rosh'a 2.0 full bo u mnie sa fikcyjne nazwiska czy to normalne?

heja :) słuchaj zbyniek, pena mam kingstona wiec nie powinien być zły... wytłumacz mi co mam zrobić na tym penie bo się chyba pogubiłem...

na pendrive tworzysz nowe foledery w ten sposób: \PS3\SAVEDATA, w SAVEDATA wrzucasz wszytskie pliki z patch'a, nastepnie wkładasz pena do konsoli w pierwsze wejscie USB, wszystko kopiujesz(niestety nie da sie wszystkiego na raz, wiec musisz poswiecic 10 min na kopiowanie, tylko pamietaj nie kopiuj system data, powodzonka, jak cos to pisz postaram sie pomóc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać jak wygladaja zespoły bundesligi w patchu rosh'a 2.0 full bo u mnie sa fikcyjne nazwiska czy to normalne?

na pendrive tworzysz nowe foledery w ten sposób: \PS3\SAVEDATA, w SAVEDATA wrzucasz wszytskie pliki z patch'a, nastepnie wkładasz pena do konsoli w pierwsze wejscie USB, wszystko kopiujesz(niestety nie da sie wszystkiego na raz, wiec musisz poswiecic 10 min na kopiowanie, tylko pamietaj nie kopiuj system data, powodzonka, jak cos to pisz postaram sie pomóc

Zbyniek ściągnij sobie WENB OF jak Ci zależy na Bundeslidze... w Rosh'u nie wiem jak wygląda sytuacja z tymi nazwiskami bo w sumie w ten OF skupia się na 2 lidze angielskiej, a Bundesliga niezbyt mnie interesuje. :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szukam kogoś chętnego do zrobienia trofeów online !!! mam problem z lagami .... łącze 15mb to normalne bo tylko na PES mam lagi przez neta jak będzie ktoś chętny moje id Xnol_Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyniek ściągnij sobie WENB OF jak Ci zależy na Bundeslidze... w Rosh'u nie wiem jak wygląda sytuacja z tymi nazwiskami bo w sumie w ten OF skupia się na 2 lidze angielskiej, a Bundesliga niezbyt mnie interesuje. :ninja:

no dzieki a jesli moge wiedziec to ty na jakim patchu sie opierasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc... w końcu konsolka zobaczyła dane na penie :) ... i tu następny problem... kiedy chce skopiować plik edit data, pyta mnie czy na pewno chce to zrobić, biorę TAK... wyskakuje wtedy, że to są dane innego użytkownika i jak je skopiuję to nie będzie moich trofeów, czy cos takiego, wiec biorę NIE... wtedy mi nie kopiuje tego w ogóle... może mam tego rosha zwalonego jakiegoś... pliki z uniformami kopiują mi się dobrze a edit data nie chce... chyba mam jakiegoś pecha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyniek ja korzystam z Rosh'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak wgrac przyspiewki do pesa? te z ekstraklasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak wgrac przyspiewki do pesa? te z ekstraklasy

Na pendrive, potem w menu konsoli robisz playlistę KONAMI_PES i tam kopiujesz pliki... no a potem wchodzi w edit i ustawiasz przyśpiewki.

CFC!!! LEGALIZE! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wgram patch to bez problemów będzie mi się łączyło on line czy to sie wyklucza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wgram patch to bez problemów będzie mi się łączyło on line czy to sie wyklucza ?

bez problemow...

Na pendrive, potem w menu konsoli robisz playlistę KONAMI_PES i tam kopiujesz pliki... no a potem wchodzi w edit i ustawiasz przyśpiewki.

CFC!!! LEGALIZE! ninja.gif

dziekoweczka... juz lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zagrać 2vs2 on line? Siedze z kolegą i chce zagrac na moim ps3 2vs2, nie wiem jak podłaczyć do tego drugiego pada.

Edytowane przez dariusz720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , wie ktos może jak można przerobić powtórki z pesa na plik avi albo jakis inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zagrać 2vs2 on line? Siedze z kolegą i chce zagrac na moim ps3 2vs2, nie wiem jak podłaczyć do tego drugiego pada.

Z tego co pamiętam po wybraniu trybu 2vs2, należy wybrać opcje Add Guest i dodać drugiego gracza wciskając start na drugim padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogl by mi ktos odpowiedziec na moje pytanie wyżej umieszczone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie rozumiem Was ludzie. Serio :P

Czemu 90% osób wybiera na ps3 Fife a nie Pesa. Pomijam fanów fify bo wiadomo że fani zawsze będą grali w swój tytuł i do nich nic nie mam. Natomiast chodzi mi o resztę graczy. Tych którzy są neutralni czy tych którzy są fanami Pesa a zmieniają obóz należący do elektroników.

Na samym początku pragnę zaznaczyć że od zawsze byłem fanem Pesa ale...

Kiedy miesiąc temu zakupiłem PS3 to oczywiście postanowiłem kupić PES'a 2010. Za nim jednak to nastąpiło poczytałem recenzje w necie zarówno Pesa jak i Fify. Okazało się że wszyscy jak jeden mąż wskazywali na Fife że na konsole jest lepsza od PESa.

Niestety nie miałem wtedy jeszcze zakupionego routera więc nie mogłem sobie ściągnąć dem obu gier.

Postanowiłem więc kupić Fife, no bo skoro wszyscy w koło trąbią że PES wymięka, to posłuchałem głosu ludu.

Kiedy odpaliłem gierkę wszystko mi się podobało. Rzeczywiście w porównaniu z wersją pecetową, ta wersja na konsole była lepsza. Bardzo dużo animacji ruchu, sporo opcji zabawy itp. Jednak moje zdowolenie ulotniło się w momencie kiedy zauważyłem, że znów występują te same błędy które w moich oczach od zawsze dyskwalifikowały ten tytuł. A mianowicie chodzi mi o beznadziejne strzały, które nie dość że są wolne, to jeszcze piłka lecąca w stronę bramki jak i bramkarze wydają się być oskryptowani. W PESie łaciata zachowywała się zawsze jakby żyła własnym życiem. Nie umiem tego dokładniej wam wytłumaczyć. Po prostu w Fifie mam wrażenie że każdy strzał jest już z góry przewidziany przez twórców. Ci z Was co grali w Pesa wiedzą o co mi chodzi.

Drugim błędem przez który odechciewa mi się grać w ten tytuł jest kiwanie. Nie chodzi mi jednak o zaawansowany drybling pomocniczy + gałka, tylko o zwykłe wymijanie zawodnika. Nie ma różnicy czy gram Wisłą czy Barceloną, nawet Messim nie moge w zwykły sposób przejść zawodnika. Nieważne że zwinność może mieć na maxa, i tak nie ominie się przeciwnika chyba że zastosujemy zaawansowany drybling czy absurdalne 2 pomocnicze i kierunek. Dla porównania w Pesie wystarczy wcisnąć R2 + kierunek i jeżeli mamy dobrego zawodnika to bez problemu ominiemy zawodnika. Ba, takim Messim nie musimy nawet wciskać R2 :). Natomiast jakimś przeciętnym zawodnikiem nigdy w życiu nie dokonamy tej sztuki. I to jest fajne, że w Pesie jest położony duży nacisk na umiejętności miedzy zawodnikami.

W fifie taką Wisłą można bez problemu wygrać z Realem ponieważ w grze elektrowników nie ma widocznej różnicy między zawodnikami.

Fakt fifa jest lepsza pod względem animacji zawodników których wydaje się że jest niezliczona ilośc. Mamy także o wiele więcej drużyn i trybów gry.

W końcu ściągnąłem sobie jakiś czas temu demo PES'a i byłem w szoku, jak najbardziej pozytywnym. Nie mogłem się nadziwić jakim cudem Fifa króluje na konsolach.

Nie napisałem tego wszystkiego żeby kogoś wkurzyć. Chciałem się tylko podzielić z Wami moją opinią na temat tych dwóch gier

Pozdrawiam

Edytowane przez Wakabayashi22
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/forum/topic/23690-pes-vs-fifa/ w tym watku masz o fifie vs pes

ja w pelni sie z toba zgadzam (wiekszosc strzalow identyczna, zreszta interwencje bramkarza tez), bramkarz jest troche przegiety i na najwyzszym poziomie broni praktycznie wszystko z 5 metrow :) dorzucilbym do wad fify jeszcze beznadziejnego sedziego, ktory boi sie kartki dawac :) podam przyklad: ide do kolegi grac w fife i konczymy mecz z max 2-3 zoltymi kartkami (wjazd z tylu w nogi, nie w pilke). jak on do mnie przychodzi w pes'a zagrac to nigdy meczu w 10 nie konczy, zawsze kilka czerwonych lapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakabayashi masz plusa :biggrin: I jeśli spodobało Ci się demo Pro Evo to pełna wersja+ patche od Konami kompletnie Cię wciągną... :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×