Skocz do zawartości
ONE

The Last Guardian

Rekomendowane odpowiedzi

WOW. Jezeli porownuje sie sredniego Nier (misje poboczne to jakis zart) z takimi dzielami jak Shadow of the Colossus, to nalezy sie zastanowac czy nie nalezy pojsc na resocjalizacje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schranz, mam rozumieć, że to miał być niesmaczny żart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schranz, mam rozumieć, że to miał być niesmaczny żart?

Nier zawsze będę bronił..

ALe kurde spadkobierca? To przegięcie.

Wracając do LG - juz nie mogę się doczekać, już od dawna mnie nudzą gry i czekam na coś co mnie zauroczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW. Jezeli porownuje sie sredniego Nier (misje poboczne to jakis zart) z takimi dzielami jak Shadow of the Colossus, to nalezy sie zastanowac czy nie nalezy pojsc na resocjalizacje :P

Średniego ? Dla mnie ta gra to jakaś kpina i porównywanie go z SotC to lekkie nadużycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą grę jak na żadną inną. Mam nadzieję, że wyzwoli podobne emocje jak SotC. Mogliby w końcu pokazać jakieś konkretne materiały z gry, bo taki brak informacji to dla mnie oznacza, że nie spieszą się z jej wydaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w innym temacie podajesz link z informacjami już podlinkowanymi w tym temacie. Mój wczorajszy post z 17:43 zawiera te same rewelacje. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Graść informacji dotyczących gry (kilka nowości) znajdziecie pod tym linkiem.

EDIT: Kilka doniesien dotyczących gry znajdziecie pod tym linkiem.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo klimatycznie się to wszystko prezentuje. Brakuje mi tego typu gier na PS3.

Filmik z rozgrywki.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie tworzą ciekawy kontrast. Ewidentnie mały chłopiec zrobiony jest na postać z kreskówki, a koto-pieso-szuro-kurczak jest tak realistyczny jak to chyba w żadnej grze jeszcze nie zostało oddane. Intrygujące połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy z kreskówki, ale faktycznie chłopiec jest dziwaczny. Jakiś taki odblaskowy. ;)

EDIT: Ueda o swoim nowym dziele + porcja wazelinki:

W
ICO
wyzwanie stanowiła przede wszystkim Szuczna Inteligencja. W
Shadow of the Colossus
- wspinaczka na grzbiety tytułowych kolosów, gdzie każda następna była całkowicie inna niż poprzednia.

W
The Last Guardian
, zamierzam połączyć ze sobą oba elementy (...) co ostatecznie pozwoli na wyciśnięcie ostatnich soków z
PS3
. Stoimy przed nie lada wyzwaniem, a przed nami jeszcze sporo pracy, by udoskonalić nasze umiejętności.

Moim celem jest stworzenie bohatera tak perfekcyjnego, jak tylko możliwe. Mam na myśli, tak naturalnego, jak tylko możliwe. Chciałbym, by graczom wydawało się, że mają do czynienia z żywą osobą.

PS3
to naprawdę świetna platforma, mająca sporo do zaoferowania, ale nie jest to sprawa jej możliwości technicznych. To bardziej kwestia tego, jakie emocje wywołuje u Ciebie wirtualna postać.

Każda moja gra napotykała na swojej drodze barierę. W pierwszej był nią język, w drugiej - sposób myślenia. Tym razem, do dyspozycji graczy zostaje oddane stworzenie nie potrafiące mówić, posiadające własne zachowania. Wszystko opiera się więc na wydarzeniach rozgrywających się na ekranie. Naprawdę, chciałbym dotrzeć do momentu, w którym mógłbym komunikować się z postacią w bardzo naturalny sposób.

Źródło pod tym linkiem.

EDIT: Nie pobiegamy po otwartym terenie. LINK

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLG oraz ICO Collection opoznione (a to ci niespodzianka):

http://blog.eu.plays...lection-update/

SONY powinno najpierw czekac az dane gry beda na ukonczeniu i dopiero podawac date prmiery, a nie wymuszaja presje na developerach i z gory ustalaja im kiedy gra ma byc ukonczona, a potem sa wlasnie tego typu cyrki jak niekonczace sie przekladnie premiery albo nawet kasacja gry (The Agency). Juz KZ3 pokazal jak sie konczy wypuszczanie gry w fazie beta jako koncowego produktu, skoro japonce to taki madry narod to powinni z tego wyciagnac jakies wnioski... A w ogole najlepiej jakby TLG zostawili sobie jako tytul startowy na PS4 ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ostatnim zdaniem wykraczesz przenosiny TLG na PS4 (mam nadzieję, że konsola trafi do sklepów nie wcześniej jak w 2014 roku), to Cię kopnę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLG to będzie wspaniała gra i warto na nią czekać ,wydaje mi się że pod koniec roku w nią zagramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zagramy :P Pierwotnie gra miała wyjść na zimę 2011, ale została przeniesiona na nieokreślony jeszcze termin.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zagramy :P Pierwotnie gra miała wyjść na zimę 2011, ale została przeniesiona na nieokreślony jeszcze termin.

Pierwotnie gra miała wyjść jakiś rok temu -chyba maj :D ,no ale Sony chyba zmusiło Ico Team do reedycji swoich dwóch pierwszych gier(Ico i SotC) ,no i TLG dostał poślizgu :D ,ale mimo wszystko sądzę że pod koniec roku jednak pojawi się ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy możemy być pewni co do tej 'iskierki geniuszu i artyzmu' poprzednich gier T.ICO. I czy odejście Uedy nie było czasem spowodowane tym, że nie ma on już wolnej ręki w urzeczywistnianiu swoich wizji w grze. A to, że SM pomaga świadczyć może o tym, że Japońce dalej nie ogarneli ery HD na konsolach. Oby się nie skończyło tylko na podziwianiu wypasionej grafy i fapowaniu nad aspektami technicznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata spóźnienia... Heh Sony chyba za bardzo nie wspiera tego tytułu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×