Skocz do zawartości
ONE

The Last Guardian

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie pewnie na gamesconie zapowiedzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TGS? Ale które? Te w 2016? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale u mnie już praktycznie hype na tą gre się wypalił. Podobnie jak z versusem aka XV. Jakby to w ogóle nie wyszło to bym nie odczuł żadnego zawodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyśleć, że gdy na początku 2009 kupowałem PS3, to "nadchodzący" Last Guardian był dla mnie jednym z głównych motywatorów :P

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyśleć, że gdy na początku 2009 kupowałem PS3, to "nadchodzący" Last Guardian był dla mnie jednym z głównych motywatorów :P

 

Ja kupiłem w czerwcu 2010 i byłem niemal pewien, że już na jesień lub w najgorszym wypadku na wiosnę zagram w Guardiana. Póki co nadal żyję nadzieją, że zagram w to jeszcze na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sony dalej pracuje nad The Last Guardian

 

By napisali że nie będzie a tak będą nas zwodzić kolejne lata. Już nie wiem co gorsze.

 

http://www.ps3site.pl/gamescom-2013-niespodzianka-sony-dalej-pracuje-nad-the-last-guardian/164565

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra zostanie zapewne zmiażdżona w prasie, bo oczekiwania będą OGROMNE, skoro tyle lat ją robią. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tą gre będzie łatwo przenieść na ps4 to już pewnikiem tam wylądowała ale jeszcze nie chcą tego ogłaszać bo wiedzą jakim znowu hejtem to grozi. Miażdżąco designersko wygladający Rime to zapewne zadośćuczynienie za brak The last guardian a w niego samego to za pewne za 2-3 lata zagramy ale własnie na ps4 bo na bank gry  nie skasowali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł przejdzie do historii.... "nadal pracujemy nad tytułem" and so what?? Nawet nowego trailera od prawie 3 lat jak się nie mylę nie było. Czy choćby jakiejś paczce screenów a o demie w akcji nie wspomnę... 

 

Dla mnie najbardziej wyczekiwany tytuł od zapowiedzi zamienia się w najbardziej irytującą produkcje gry ever...

 

Gdybym miał dowalić największy zawód generacji byłby to last guardian.

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeżywacie.  :mellow:

Ueada to tworzy i Ueada sobie to wyda wtedy, kiedy stwierdzi, że tego chce.

Jego gra, jego data premiery.  :thumbsup:

 

Nie podoba się, nie musicie czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jeszcze pierwszy trailer? Klimat z ICO i SOTC aż wylewa się z tego filmiku, a sama muzyka również robi swoje. Przez sam trailer można już polubić tą dwójkę, a zwłaszcza tego stworka i ten jego wyraz twarzy. Już widzę te płaczę i szlochy, gdyby jeden z nich zginął na końcu ;). Już wówczas gra wyglądała świetnie, jak ogromny fany poprzednich dwóch gier mam nadzieję, że kiedyś w to zagram, pewnie już na PS4.

http://www.youtube.com/watch?v=EHzHoMT5eRg

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeżywacie.  :mellow:

Ueada to tworzy i Ueada sobie to wyda wtedy, kiedy stwierdzi, że tego chce.

Jego gra, jego data premiery.  :thumbsup:

 

Nie podoba się, nie musicie czekać.

Haha jasne i Fumito Ueda sam ze swojej kasy zapłaci reszcie ekipy żeby robić grę 10 lat dobre dobre. Chyba że myślisz że jest on na tyle utalentowany i to sam robi heheh. Sony zapewne tez będzie zadowolone jak pan Ueda wpadnie do biura i powie "dawać kasę jeszcze na 100 lat tworzenia tego dzieła".  A tak poważnie na mojego nosa nie ździwiłbym się jakby Uedzie został już cały projekt odebrany. Sony się wkur...wiło kazało przekazać co miał na myśli ten wizjoner tworząc ta grę widmo i żeby się ratować zaprzęgli już innych ludzi żeby to posklejać i wypuścić bo wydaje mi się że Sony by wszytko oddało aby się pozbyć tego ciężaru już. Bo gra stała się ciężarem a nie czymś czym można się chwalić. Dla mnie to tez była najbardziej oczekiwana gra a w chwili obecnej jest najbardziej irytującą grą widmo(pozdro duke nuken forever "udany" i aliensy od gearboxu tworzone 150 lat i wciskanie to innym ekipom) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mu odebrali, zobaczyliby się w sądzie.  :thumbsup:

 

P.S. Co wy tacy energicznie? Mówimy o grze, której nie ma, więc skąd takie oburzenie?  :miner:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z The Last Guardian mam podobnie jak z Final Fantasy XV - im dłużej trwało to całe przeciąganie tematu i w ogóle dyskusji czy gra nadal istnieje, tym bardziej traciłem wiarę i zajawkę na tytuł. Wiara w XV wróciła po wysypie ostatnich materiałów, chociaż to nie będą stare, dobre Fajnale, ale jednak będzie to coś. Czuję to.
Z The Last Guardian jest podobnie za sprawą wbijania platyny w Shadow of the Colossus. Ueda jest jednak artystą z krwi i kości, bo jego gry to dosłownie dzieła sztuki. Na pewno jest jakiś powód, dla którego trzeba aż tyle czekać na The Last Guardian. Ja poczekam. Nie będę się obrażał i anulował pre-ordery jak część ludzi w internecie, kiedy to dowiadują się, że na kolejnych z rzędu targach z grami nie będzie tego tytułu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ale nie spinam. Na chwilę obecną gra jest mi całkowicie obojętna. Tu chodzi o to że Ueda się nie poważnie zachowuje przy tym projekcie. Tam coś poszło nie tak i na bank Sony nie jest uradowane że ta gra staje się krzewem cierniowym w ich oku a nie czymś czym można się chwalić. Każda gra która jest robiona wiecej niż 4-5 lat przeważnie czeka ją marny los a mi jest szkoda tego projektu bo poprzednie gry Uedy to w zasadzie gry legendy o których i za 50 lat się będzie mówiło jako o małych dziełach sztuki. Ja jednak zostane przy swoim i twierdzę że ueda został już odsunięty od projektu ale Sony tego nie może przyznać bo jeszcze większe gromy by na nich spadły a niesłusznie bo to raczej według mnie Ueda jest problemem ale jakim to się nigdy nie dowiemy. Mi się wydaje że wiem jakim jest problemem otóż za długo to robił dostał wolna rękę i gdy Sony po latach zobaczyło ile zrobił a zrobił zapewne w ich oczach za mało w tyle lat to sie wkur..wili i zaczęły się problemy. Sony to jeden z nielicznym przypadków gdzie inwestuje w ryzykowne gry za co im chwała ale oni tez nie są głupi i nie będą sie przyglądać jak gra się "maźgli" i ciągle kasę wrzucać do studni bez dna którą najwyraźniej okazała się ekipa Uedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Sony to jeden z nielicznym przypadków gdzie inwestuje w ryzykowne gry...

:shok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mu odebrali, zobaczyliby się w sądzie.  :thumbsup:

 

 

Jak już, to prawa do gry ma Sony a nie żaden Ueda. On tylko pracował w wewnętrznym studio Sony. Tak więc nie mogą mu odebrać czegoś czego nie ma, mogą go co najwyżej odsunąć od projektu.

 

Coś tam musiało się stać niedobrego na linii Ueda - pracodawca skoro odszedł od Sony i stąd też te późnienie pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już, to prawa do gry ma Sony a nie żaden Ueda. On tylko pracował w wewnętrznym studio Sony. Tak więc nie mogą mu odebrać czegoś czego nie ma, mogą go co najwyżej odsunąć od projektu.

 

Pan Long3r przez zaślepienie Uedą pewnie myśli że to on jest bossem Sony a nie odwrotnie. Nawet tego nie komentowałem z tym sądem bo to śmiech na sali.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Long3r przez zaślepienie Uedą pewnie myśli że to on jest bossem Sony a nie odwrotnie. Nawet tego nie komentowałem z tym sądem bo to śmiech na sali.

przecinek.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shuhei Yoshida przyznał, że twórcy The Last Guardian zdecydowali się „przeprojektować” swój tytuł, po raz kolejny dementując pogłoski mówiące o zarzuceniu projektu.

Szef Sony Worldwide Studios podał powyższe informacje w wywiadzie z serwisem Games Industry. Menedżer nie chciał jednak zdradzić, na jaką platformę powstaje teraz gra. „Nie mogę o tym mówić” - odparł.

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-10-03-shuhei-yoshida-the-last-guardian-zostanie-przeprojektowane

 

Czyli mówiąc krótko - porzucili pomysł z wydaniem tego na PS3, olewając czekających nań graczy, a teraz wszystkie siły pompują w wydanie TLG na PS4, żeby był dodatkowy argument do kupna konsoli. Tylko, że nie tak się umawialiśmy drogi Panie Yoshida. Ta gra miała wylądować na PS3 i z takim zamiarem kupiłem tę konsolę, aby zagrać w to dzieło. Serdeczne dzięki za to, że macie mnie i miliony innych graczy w dupie! Szmaciarze...

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×