Skocz do zawartości
Emir

Just Cause 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwile w demko i stwierdziłem, że nie JC2 nie spełnia moich oczekiwań (chciałem beztroskiej rozwałki w stylu Mercenaries), po dłuższej przerwie dałem grze jeszcze jedną szansę - efekt jest taki, że jest już zamówiona :D

Opanowałem zabawę z liną, skumałem co i jak i w tym momencie jest wszystko to czego chciałem, brak realizmu, czysty fun itp. itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jest Europejska premiera JC 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jest Europejska premiera JC 2 ?

Juz była 25.03. Dzwoniłem do MM i Empiku - powiedzieli że dystrybutor zawalił i powinno pojawić się jutro.Na Robson.pl jest juz dostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już jest.

Zamówiłem w serwisie 3kropki.pl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że JC2 będzie łatwiejsze ;P

Gram na Normalu, a i tak często ocieram się o śmierć, nie raz zresztą i ginę..

Na pewno gra nie jest nudna (chociaż pewnie później robienie 100% w miastach/ bazach nie będzie dostarczało wielu emocji)

Akcje z liną są w porzo, w sumie przypomina mi to spider-mana hah, od budynku do budynku :)

Póki co oceniam pozytywnie, chociaż wspominane przeze mnie Mercenaries 2 przypadło mi do gustu bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę już otrzymałem. Zgadzam się z moim poprzednikiem ,że wcale nie gra się łatwo.

Mam tylko mały problem, szukam instrukcji sterowania po polsku(ewentualnie po niemiecku lub flamandzku) bo niestety po angielsku nic nie umiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Oj już nie przesadzajcie, ja gram w trybie HardCore i jest znośnie, o ile nie pchamy się na pałę w stado wrogów, a staramy się wykorzystywać otoczenie i sprawnie operujemy najlepszym combo tej gry, czyli linka+spadochron. Dostaję czasami w tytkę, ale jak podchodzę drugi raz do misji to zauważam, że to zawsze kwestia odpowiedniego podejścia okazuje się najlepszym pancerzem. Uwielbiam JC2 za akcje z cyklu "Łojezu, nie dam rady już po mnie, chwila... Udało się ! :D "

Kilka akcji wyszły mi tak filmowo, że zastanawiałem się czy Twórcy są tacy sprytni, czy to naprawdę istny spontan...? W każdym razie muszę częściej włączać Start Video Capture ;)

Jak dla mnie zabawa nadal wyśmienita. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja grając w JC2 ciągle tak się czuję jakbym oglądał jakiegoś Bonda (szczególnie misje wątku głównego) :) nawet muzyka podobna, nie wspominając już o jednej z pobocznych misji - wyścig motorówką po kanałach i skoki nad ulicami (jak w "Live and let die" z R. Moorem).

bondeq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj gra wpadla w moje rece :) jak narazie to stracilem niecale 5h na zwiedzanie wyspy ;p ;p ;p jest faktycznie wielka i zobaczyc wszystkie miejsca to naprawde moze byc wyczyn :) , szkoda ze nie przyłożyli sie bardziej do modeli postaci i ogolnie do grafiki, bo auta ladniejsze juz byly w gta4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JaN ja bym dołożył do Limitki chociażby ze względu na ten plakat xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo latwiej sie gra (na poczatku) jak masz limited edition - chociazby dlatego, ze masz dostep do snajperki Rico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu wielu czepia się oprawy graficznej. Wystarczy od czasu do czasu zatrzymać się na chwilę na jakiejś górze z pięknym widokiem i przy zachodzie słońca na bank nie jednemu kapa opadnie.

JC2 nie jest grą dla wszystkich, to gra dla tych co lubią fun. A właśnie tym jest JC 100% pure fun.

Co do obszaru do zwiedzenia to miażdży wszystkie gry w jakie grałem do tej pory. Polecam bo warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek dobrze prawi. Grafika wcale nie jest zła, biorąc pod uwagę ogrom świata do eksploracji i przy zachowaniu takiej grafiki to GTAIV się chowa. Widok płytkiej wody i rafy koralowej pod nią jest więcej niż sprawiający szczękopad, a wspomniane leniwe zachody słońca to perełki.

Korzystając z okazji pochwalę się kilkoma filmikami jakie skręciłem podczas swoich wypraw.

EDIT: Muzykę do poszczególnych filmików dobierałem sam :P

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek dobrze prawi. Grafika wcale nie jest zła, biorąc pod uwagę ogrom świata do eksploracji i przy zachowaniu takiej grafiki to GTAIV się chowa. Widok płytkiej wody i rafy koralowej pod nią jest więcej niż sprawiający szczękopad, a wspomniane leniwe zachody słońca to perełki.

Korzystając z okazji pochwalę się kilkoma filmikami jakie skręciłem podczas swoich wypraw.

EDIT: Muzykę do poszczególnych filmików dobierałem sam tongue.gif

To ja Twoj Fan smile.gif

Słuchaj ta lokacja z Free Fall to gdzie to jest? daj jakiś screen z mapkąsmile.gif

Ta gra dla mnie jest mega miodna... gram gram gram az mi sie zygac chce, a rano wstaje i znowu chce mi sie grac biggrin.gif

takie never ending story smile.gif

Nienawidzilem SandBoxow..

Zmienilem zdanie

Edytowane przez turbodynamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to kolos :D

Mam coś 25h godzin gry i dopiero 40%, fakt, że dużo czasu traciłem na piesze przechadzki i dojazdy, co nie zmienia faktu że na Panau jest co robić!

Obawiałem się nudnego odkrywania w 100% baz, miast, wiosek itp. itd... a jednak chce mi się i ciesze się za każdym razem gdy przy znaczniku lokacji pojawia się zielona fajeczka! Podkładanie c4 i detonacja praktycznie wszystkich miejsc przeznaczonych do wysadzenia to też nie zapomniany moment (przy kominach widać kunszt, gdy każdy wali się inaczej :)) Co do grafiki bo ktoś wspominał, jak na taką grę to jest wręcz fenomenalnie! Widać również że twórcy się postarali i zadbali o masę detali :)

Ogólnie bardzo dobra gra dla zastrzyku funu - poza tym starcza na dłuuugi czas, więc jeśli ktoś ma ograniczone fundusze i nie może nabywać nowej gry co tydzień, dwa - to doskonała opcja.

Moja subiektywna ocena: 8+, największym minusem dla mnie jest brak muzyczki w pojazdach (melodie towarzyszące misją itp. trzymają dobry poziom - motyw po przejęciu bazy dla Reapers rządzi!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a'propos filmiku 'free fall' - trzeba pamietac, ze gdy otworzymy spadochron to nie naliczaja nam sie metry base jumpingu. trzeba sprobowac wybic sie motorem i w powietrzu z niego zeskoczyc bez spadochronu. Achievment jest za spadniecie z 1000m. Ja narazie mam coś koło 850m z tej podniebnej dyskoteki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a'propos filmiku 'free fall' - trzeba pamietac, ze gdy otworzymy spadochron to nie naliczaja nam sie metry base jumpingu. trzeba sprobowac wybic sie motorem i w powietrzu z niego zeskoczyc bez spadochronu. Achievment jest za spadniecie z 1000m. Ja narazie mam coś koło 850m z tej podniebnej dyskoteki.

Akurat nie robiłem tego filmiku pod trofeum, bo te zdobyłem już o wiele wcześniej, ze wspomnianej przez Ciebie podniebnej dyskoteki (zaliczyłem 1104 metry). Spodobała mi się jednak miejscówka :D

Teraz mam ciekawy filmik, w którym 'demoniczne auto' wyrzuca mnie z siedzenia (?!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie robiłem tego filmiku pod trofeum, bo te zdobyłem już o wiele wcześniej, ze wspomnianej przez Ciebie podniebnej dyskoteki (zaliczyłem 1104 metry). Spodobała mi się jednak miejscówka :D

Teraz mam ciekawy filmik, w którym 'demoniczne auto' wyrzuca mnie z siedzenia (?!).

niezle :)

a takie moje krotkie overview:

  • Total Game Time : 25 (hrs)
  • Total Kills : 1041
  • Favourite Weapon : Assault Rifle
  • Favourite Vehicle : YP-107 Phoenix
  • Tallest BaseJump : 1,099 (m)

PS: gra nie jest zlokalizowana.

nie mogę dać edycji posta.

zauważyłem, że po wgraniu najnowszej aktualizacji plejaka konsola się resetuje przy wychodzeniu z gry. Macie tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że po wgraniu najnowszej aktualizacji plejaka konsola się resetuje przy wychodzeniu z gry. Macie tak samo?

Zdarzyło mi się parę razy... Ile to ma wspólnego z najnowszą aktualizacją - trudno powiedzieć. Niemniej jest to wkurzające. Konsola zalicza tzw. 'miękki reset' po wyjściu z gry. Dzisiaj mi się to nie przytrafiło, na szczęście.

EDIT:

Jeśli ktoś ma problemy ze znalezieniem wystarczającej ilości mostów pod Bridge Limbo trophy, to warto 'wlecieć samolotem' na autostradę, gdyż tam zalicza każdy przelot pod wiaduktem podwójnie co widać na moim pierwszym filmiku. Na drugim widać moje zdolności manualne. Wylądować na autostradzie? Pikuś :P

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się parę razy... Ile to ma wspólnego z najnowszą aktualizacją - trudno powiedzieć. Niemniej jest to wkurzające. Konsola zalicza tzw. 'miękki reset' po wyjściu z gry. Dzisiaj mi się to nie przytrafiło, na szczęście.

dokładnie. Może faktycznie nie ma to związku z aktualizacją. Czekam na jakieś powalające DLC (i nie chodzi mi o ten lodowy van...). Najlepiej jakiś rakietowo-szybki pojazd etc. Liczę, że twórcy nie zapomną o graczach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista DLC od just Cause 2:

- Pimped Ice-cream Van

- Wild Rides DLC Pack

- Multi-Rocket Launcher DLC Weapon

- Signature Guns DLC Weapon

Pojedyncze dodatki:

- Bull's Eye Assault Rifle

- Air Propulsion Gun

- Cluster Bomb Launcher

- Rico's Signature Gun

- Quad Rocket Launcher

- Multi-lock Missile Launcher

- Tuk Tuk Boom Boom

- Chevalier Ice Breaker

- F-33 DragonFly Jet Fighter

- Chevalier Classic

- Agency Hovercraft

- Monster Truck

- Dual Parachute Thrusters

- Dare Devil Parachute

- Chaos Parachute

- Camo Parachute

- Tiger Parachute

- Firestorm Parachute

- Scorpion Parachute

- Rico's Standard Parachute

Panowie ze Square Enix zarobią krocie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej części też się da tak jak w jedynce 'zamówić' jakiś pojazd ? Pamiętam, że możnabyło zamówić np motorówkę albo samochód. Jak jest tutaj ? Mi osobiście się ten patent podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×