Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Pisanie o tym, że w tej grze nie ma przegiętych drużyn jest śmieszne. Jest to charakterystyczna cecha tej serii. Po ostatnich aktualizacjach Barcelona i Chelsea to zdecydowanie dwie najlepsze ekipy ostatniej odsłony Fify. Natomiast Messi to jest jakiś żart. Ogólnie uważam, że granie 5-gwiazdkowymi drużynami jest lamerstwem i nawet jeśli ktoś wybiera Barcę to najczęściej gram Sunderlandem ewentualnie jakąś 4,5 gwiazdkową ekipą. Prawda jest taka, im mniej gwiazdek tym więcej skilla potrzeba do wygranej i tym mocniej trzeba grać kombinacyjnie i z głową. Gra z Messim czy Drogbą to pójście na łatwiznę. Szkoda, że 90% graczy ma to gdzieś i nawet jak przeciwnik wybiera 3-gwiazdkowy team to biorą Barcę albo Real. I jaka tu satysfakcja z wygranej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest? Zaczynam mecz twarzą w twarz. W 2 minucie jest juz 1:0 dla mnie. Koleś się daje pauzę i się wyłącza z gry, a passa dalej taka sama i żadnych punktów nie dodało. Zarąbista gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak ktoś opuści mecz to tak się dzieje :P . Ani on nic nie dostanie , ani ty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ogarniętych osób do nowo założonego klubu.

Mecze codziennie o godzinie: 20.00

Pisać na PW. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest? Zaczynam mecz twarzą w twarz. W 2 minucie jest juz 1:0 dla mnie. Koleś się daje pauzę i się wyłącza z gry, a passa dalej taka sama i żadnych punktów nie dodało. Zarąbista gra...

Statystyki win/lose się zmieniają :D takze nie jest tak najgorzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem mam dodanego przyjaciela (kolega z pracy) i w żaden sposób nie możemy ze sobą pograć jak on mnie zaprasza to mu pisze oczekiwanie na przeciwnika a mi pokazuje mnie i moja drużynę jego i moją drużynę nie da się jej zmienić a po chwili pisze ta sesja gry wygasła jak ja go zapraszam jest tak samo tylko na odwrót pliss HELP ME

I jak udało ci sie rozwiązać ten problem -- jeżeli tak to bardzo proszę o pomoc.

Czekam na odpowiedź. tnx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

Mam problem z gra sieciowa z przyjaciolmi, mianowicie gdy zapraszam kumpla do wspolnej gry to on przyjmujac zaproszenie nie moze wybrac druzyny i po pewnym czasie wyrzuca go z sesji, tak samo dzieje sie ze mna jesli ktos zaprosi mnie do wspolnej gry a ja jestem "gosciem"... Nie wiem od czego to zalezy, podlaczenie z internetem mam za pomoca kabla to raczej nie zrywa.

Prosze pomozcie, z gory dzieki :)

Mam taki sam problem i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić ( Niech KTOŚ WSPOMOŻE PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Generalnie nie wiem też od czego to zależy, ale proponuje wybrać grę drużynową. Tylko zmieńcie kamerkę na normalną, bo standardowo jest ta z Be A Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Turnieje w FIFA WORLD CUP 2010 ORAZ FIFA 10!!! Nasza strona jako jedyna wprowadziła nowy innowacyjny SYSTEM PUNKTOWANIA ... www.eliga.ocom.pl ZAPRASZAMY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie małe pytanie mam, mianowicie kupiłem ostatnio fifę 10 (już w tym nowym opakowaniu) i czy normalną rzeczą jest że gra się potrafi przyciąć co jakiś czas? Chodzi mi tutaj o rozgrywanie meczu w trybie menadżerskim.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o to czy się zawiesza to raczej nie, ale jakieś małe ledwo widzialne przycinania mogą wystąpić, jeżeli jest to coś większego to normalnie tego nie powinno być, bo mi śmiga bardzo płynnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest kombinacja klawiszy na zwód ominięcia zawodnika??

Np. wypuszczam piłkę lewą stroną, a obiegam zawodnika prawą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest kombinacja klawiszy na zwód ominięcia zawodnika??

Np. wypuszczam piłkę lewą stroną, a obiegam zawodnika prawą

Załóżmy,że atakujesz na prawą stronę boiska.W Momencie gdy zbliżasz się do zawodnika rywala, kierujesz lewy analog w prawą stronę i gotowe.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy,że atakujesz na prawą stronę boiska.W Momencie gdy zbliżasz się do zawodnika rywala, kierujesz lewy analog w prawą stronę i gotowe.

Pozdrawiam

Po pierwsze, prawy analog nie lewy. Po drugie, chyba nie decydujesz o tym którą stroną obiegniesz przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, prawy analog nie lewy. Po drugie, chyba nie decydujesz o tym którą stroną obiegniesz przeciwnika.

Rzeczywiście,pomyliłem się:whistling:.Dzięki,że mnie poprawiłeś:thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszam do wspólnej zabawy w ligę i puchary online w FIFA10 i WC2010 na stronie:

http://gamesleague.net/

Emocje i dobra zabawa gwarantowana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TURNIEJ FIFA 10 PS3!!

ZAPISY STARTUJĄ 4 CZERWCA (PIĄTEK) 21:00!

NAGRODY!!!

Opener Cup PlayStation 3

* Sony PlayStation Portable

* 2010 FIFA World Cup South Africa,Klawiatura do pada DualShock - wireless keypad

* 2010 FIFA World Cup South Africa

ZAPRASZAM!!!

Link do turnieju:

http://www.efifa.pl/turnieje/signup/5

Informacje jak się zapisać :

http://www.efifa.pl/newsy/wazne-informacje-odnosnie-opener-cups-1344.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam taki maly problem,ze jak gram online twarza w twarz to 8 na 10 razy jak gram jako gosc to nie moge wogole wybrac sobie zespolu i drugi gracz opuszcza mecz.to samo ma w nba live i dziwne jest to ze zawsze konsola ustawia mnie jako goscia.czy ktos wie moze o co chodzi

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ilu maksymalnie mozna grac w Fife 4? Czy tyle ile jest padow (7)? I drugie pytanie czy taki tani pad za 20zl USB bedzie dzialal na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ilu maksymalnie mozna grac w Fife 4? Czy tyle ile jest padow (7)? I drugie pytanie czy taki tani pad za 20zl USB bedzie dzialal na ps3?

Liczą się tutaj ograniczenia w konsoli , czyli ilośc portów USB . W przypadku blutututu podłączysz spokojnie

Raz zdecydowałem się na kupno pada , zapłaciłem 30-40 zł i wszystko spokojnie śmigało pod ps3 . Jednak musisz uważać , bo niektóre z "niższej półki" zrzędzą i nie działają . Najlepiej postaraj się o gwarancje od strony sprzedawcy , ewentualnie wrócisz po czym zamienisz na innego pada :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema pomoze mi ktos zrobix 3 trofea GOOD FRIEND , TOP OF LEAGUNE i GOD FROM . odwdziecze sie ze wzajemnoscia IDPSN : dandione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka . mam prosbe . mogl by mi ktos tak w skrocie wyjasnic w jaki sposob moglbym sobie zaktualizowac sklady w fifie 10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka klubu, chętnie przyjme was do nowo założonego Polish Ultra Squad :) Chętni pisać: Kris94PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×