Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie poprawil. Patch dotyczy tylko ultimate team. Cale EA. Pieprzyli, ze juz latek nie bedzie a tu nagle wydaja do trybu ultimate dwie... Wiedza, ze kasa z fify juz zarobiona i patchy nie ma sensu wydawac, ale na ultimate jeszcze moga cos przyciac... Banda oszustow i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , Pobrałem parę tygodni temu dodatek Ultimate team trial , po 5 zagranych meczach musiałem zakupić Pełną Wersję . W sklepie EA jest napisane że ją posiadam , lecz dalej wyświetla mi się już zagrałem 5 meczy . Czy wie ktoś jak to naprawić lub chociaż jak usunąć tą wersję trial .

Proszę o odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chce zagrać z kolegą w jednej drużynie przeciwko komuś tam jak to mamy zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do: Brzeczak

Napisz do nich na www.pomoc.ea.pl lub zadzwoń na nr 22 397 44 33. Może coś pomogą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zakupiłen fifa 10 na ps3, i tu pytanie, gdzie mam wpisac kod na darmowy sezon live?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniono mi antene z internetu i teraz wszystko śmiga pięknie :) Dowiedziałem sie również, że odblokowali wszystkie porty i teraz nie ma, AŻ TAKICH DUŻYCH problemów z ,,Ta sesja jest już niedostępna".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Melduje sie nowy gracz czyli ja :D -> yevgienij

Mam takie pytanie, bo rozegrałem dopiero kilka meczów ONLINE.

Czy sa jakies ogolnie przyjete niepisane zasady?

Tak jak ogólnie nie jest mile widziane np. dlugie rozgrywanie obroncami jak sie prowadzi w meczu, czy jakies inne zagrywki sa niezbyt eleganckie?

Np. w ostatnim meczu, przeciwnik wybijal bramkarzem piątkę lekko do swojego obrońcy chciał, ale ja podbiegłem i od razu gola mu strzeliłem, w efekcie on się obraził i wyszedł z gry. Czy to było z mojej strony nieeleganckie zagranie? Czy każdy tak gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest po prostu zwykłe gapiostwo rywala i nie ma nic niestosownego w takim golu. W końcu nikt nie zabrania mu wybić piłki daleko na środek pola - wystarczy patrzeć na radar jak są rywale ustawieni i odpowiednio rozpoczynać grę. Co prawda w FIFĘ nie grałem wiele w sieci, ale w PESie takie sytuacje się czasami zdarzają i nikt nie wychodzi z tego powodu z meczu. Chyba, że przegrywa 4:0 i tak stracony gol powoduje, że irytacja osiąga zenit i wychodzi z gry :whistling:

A oprócz rozgrywania między obrońcami, co jest moim zdaniem najgorszą rzeczą z jaką można się spotkać online niemiłe są jeszcze kosy od tyłu w sytuacjach sam na sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do nieeleganckich zachowań wyjscie z gry przy niekorzystnym wyniku.

a co do kos od tyłu 1vs1 to sedzia pokazuje czerwone kartki, bo w PES róznie to bywa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trzeba grać żeby wygrać, wszystkie chwyty dozwolone. Ja lubię rozgrywać piłę obrońcami, wciągam tak rywala na moje pole dzięki temu mam więcej luzu w drugiej linii. Czasem zdarza się tak, że rywal gra bardzo pasywnie i robi zabójcze kontry, a wtedy dostaje baty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze irytują cieszynki przeciwnika jak i namiętne oglądanie powtórek. Wchodzę aby pograć 2 szybkie mecze a trzeba się męczyć z debilami którzy biegną przez pół boiska po strzelonej bramce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze irytują cieszynki przeciwnika jak i namiętne oglądanie powtórek. Wchodzę aby pograć 2 szybkie mecze a trzeba się męczyć z debilami którzy biegną przez pół boiska po strzelonej bramce.

Ja na to mam sposób. Nie przyśpieszam żadnej powtórki, cut-scenki i innych pierdół. Pomaga w 80%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na to mam sposób. Nie przyśpieszam żadnej powtórki, cut-scenki i innych pierdół. Pomaga w 80%.

Ja tak robiłem, to goście po paru takich momentach wychodzili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj miałem jakiś dziwny problem z grą online otóż po kilku sekundach meczu wywalało wyświetlał sie komunikat " ponieważ nie sterujesz swoim zawodnikiem sesja gry została zakończona" i tak w 5 na 6 meczy. Ma ktoś coś podobnego?I dlaczego tak się dzieje. przecież steruję swoim zawodnikiem. to jest trochę denerwujące bo zawsze jak mnie wywala to przeciwnik wygrywa walkowerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak odejść z klubu w trybie "Wirtualne Mistrzostwa Klubów":turned: Czy jakoś tak :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej , chce pograć online , ale konsola pokazuje mi zeby sciagnac i zainstalować nowa aktualizacje konsoli , ale nowa FW chyba usuwa mozliwosc instalacji Linux , czy da sie to jakos obejsc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w fifa 10 w trybie menedżerskim, dziwnie stoją transfery, za Lewandowskiego trzeba wydać około 50 mln euro. A za Messiego jest tyle zer ze juz sie pogubilem, jak zrobic normalne kwoty jak w rzeczywistosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja ktoś mi wyjdzie z gry to rośnie mi poziom. Zaczyna mnie to wkurzać na początku nie umiałem grac to spoko, teraz wygrywam to na 10 meczy 8 ludzi resetuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja ktoś mi wyjdzie z gry to rośnie mi poziom. Zaczyna mnie to wkurzać na początku nie umiałem grac to spoko, teraz wygrywam to na 10 meczy 8 ludzi resetuje :/

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę to nudne się robi dziś narazie 2 na 2 ludzie wyszli :/

no ale słyszałem jak są trofea jakieś związane że chyba wygrać ileś meczy czy zagrać to resety się nie liczą:/

Edytowane przez Mareczek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie rozumiem, po co tacy frajerzyni grają na multi, skoro i tak mają wyjść. To w ogóle mija się z celem. Gra wieloosobowa jest trybem for fun, wchodzę tam aby zmierzyć się z kimś, a tu trafi się taki dzikus, który po 15minutach wychodzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem dzień że na 7 meczy 1 skończyłem regulaminowo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×