Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak się zdarza czasami, ale ostatnio trafiam na fajnych ludzi. Grałem kilkanaście meczy i ucieczek było może ze 2-3. Jak prowadzisz 2:0 w 15min. i koleś wychodzi to jeszcze mogę zrozumieć, ale jak strzele w 80-90min. na 1:0 lub 2:1 itd. i ludzie wychodzą to mnie, aż krew zalewa. Miałem ostatnio fajny meczyk. Przegrywałem do pierwszej połowy 3:0, udało się wyrównać na 3:3 i w dogrywce dołożyłem jeszcze dwa gole xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem a właściwie pytanie dotyczące trybu "zostań gwiazdą - sezony" Jak mogę wyłączyć automatyczny rozwój zawodnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ma sprawe chciałem właczyc fife 10 z kumplami pograc ale mam problem podłączyłem pada z ps2 przez adapter w menu gry wszystko chodzi jak włoncze mecz tylko przycisne cos odrazu sie konsola zawiesza podłanczałem pada z kompa przez usb i dzieje sie to samo probowałem na innych grach lecz mam tylko dema i na nich wszystko ok wczeniej tak grałę na fifie sprzedałem ja i kupiłem ponownie inna moze jest jakis bład na danej płycie lub ostatnia aktualizacja prosze napisac konkretne info jesli wiecie cos na ten temat bede wdzieczny mozecie pisac na gg-2559005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sluchajcie mam problem. Za każdym razem jak wchodzę w mecze twarza w twarz , czy cos takiego - ze sie gra druzyna na druzyne. To musze aktualizowac sklady. czemu tak mi sie robi? ma ktos jakies rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sluchajcie mam problem. Za każdym razem jak wchodzę w mecze twarza w twarz , czy cos takiego - ze sie gra druzyna na druzyne. To musze aktualizowac sklady. czemu tak mi sie robi? ma ktos jakies rozwiazanie?

A w czym problem? Nacisniecie przycisku "x" tak bardzo boli? :D

Swoja droga na czym ta akutalizacja polega niby w tej fifie? Pilkarze kontuzjowani w realu, ale w grze jak grali tak nadal po akutalizacji graja w podstawowym skladzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jednak denerwuje jak na kazdy mecz musze to robic ;P i to tego samego dnia.

wiec da sie cos z tymzrobic zeby jednego dnia przed kazdym meczem tego nie robic?

Edytowane przez kondi006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ma sprawe chciałem właczyc fife 10 z kumplami pograc ale mam problem podłączyłem pada z ps2 przez adapter w menu gry wszystko chodzi jak włoncze mecz tylko przycisne cos odrazu sie konsola zawiesza podłanczałem pada z kompa przez usb i dzieje sie to samo probowałem na innych grach lecz mam tylko dema i na nich wszystko ok wczeniej tak grałę na fifie sprzedałem ja i kupiłem ponownie inna moze jest jakis bład na danej płycie lub ostatnia aktualizacja prosze napisac konkretne info jesli wiecie cos na ten temat bede wdzieczny mozecie pisac na gg-2559005

wywal wszystkie sejwy z fify, to pomaga. tutaj pad od ps2 nie ma NIC DO RZECZY. chodzi o to ze gra sie czasem buguje i usuniecie sejwów zawsze mi pomagalo (a mialem dwa DS3, a tez mi sie tak robilo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo Mistrzostw Świata 2010 !

Mistrzostwo świata to to nie jest ale mnie bardzo zachęciło do zakupu. Jak będę miał możliwość wymiany starego PES'a 2010 to z niej skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo świata to to nie jest ale mnie bardzo zachęciło do zakupu. Jak będę miał możliwość wymiany starego PES'a 2010 to z niej skorzystam.

Ja pograłem troszkę i oprawa audiowizualna jest lepsza niż w fifie10 - co do samej rozgrywki to bramkarzy już nie idzie tak łatwo lobować, poprawiono też grę ciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę po chamsku ale skopiuję swój komentarz z polygamii:

Demo FIFA World Cup 2010 jest naprawdę fajne. Poprawił się gameplay, nowe animacje, poprawa grafiki i czuć ten radosny, afrykański klimat waham się czy nie kupić.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały bonusik odemnie apropo lobowania bramkarzy :)

http://www.easports.com/media/play/video/18760880

i karny przeciwnika (pc). W fifie 10 nie spotkalem sie z takim faulem bramkarza.

http://www.easports.com/media/play/video/18761682

ogólnie fifa daje rade jest o wiele bardziej dopracowana, płynna i graficznie odświerzona. Wiadomo nie jest to taki rozdmuchany twór z taką ilością zawodników i zespołów jak fifa10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2010 World Cup po demku stała się prawdziwym must have'm dla fanów piłki nożnej. Usprawniono system strzałów, podania, grę ciałem. Do tego polepszona została grafika, animacja, wszystko bardzo płynnie. Mam nadzieję, że znów będzie promocja jak to miało miejsce z FIFĄ10 i Empik będzie sprzedawał po 150zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2010 World Cup po demku stała się prawdziwym must have'm dla fanów piłki nożnej. Usprawniono system strzałów, podania, grę ciałem. Do tego polepszona została grafika, animacja, wszystko bardzo płynnie. Mam nadzieję, że znów będzie promocja jak to miało miejsce z FIFĄ10 i Empik będzie sprzedawał po 150zł :D

Jak dla kogo...

Potwierdzam, gra się lepiej, rozgrywka jest fajniejsza. Ale...

To nadal jest tylko upgrade FIFA10, ma dużo mniej trybów. Ponadto nie przepadam za reprezentacjami, wolę grać klubami [+ i np Ultimate Team]. Ile można grać w World Cup?

IMHO zmiany nie są warte takiej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2010 World Cup po demku stała się prawdziwym must have'm dla fanów piłki nożnej. Usprawniono system strzałów, podania, grę ciałem. Do tego polepszona została grafika, animacja, wszystko bardzo płynnie. Mam nadzieję, że znów będzie promocja jak to miało miejsce z FIFĄ10 i Empik będzie sprzedawał po 150zł :D

Faktycznie poprawa jest w każdym elemencie rozgrywki, również klimacik jest fajny. Demo na pewno zachęca do zakupu, jednak ja poczekam do fifa11 - powód jest prosty, 190zł za okazjonalny tytuł to drogo.

PS. Karne w tej grze to masakra, na 10 wlazły mi może ze dwa strzały. Bramki z wolnych też teraz wpadają trochę trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2010 World Cup po demku stała się prawdziwym must have'm dla fanów piłki nożnej. Usprawniono system strzałów, podania, grę ciałem. Do tego polepszona została grafika, animacja, wszystko bardzo płynnie.

Nie zgodzę się. Dodano owszem animacje, kibiców, trenerów (całkiem fajne), ale płynność samej grafiki pozostawia wiele do życzenia. Dopóki nie wycisną 60 fps to o realiźmie można zapomnieć, a ten World Cup 2010 czasami spada z płynnością animacji chyba do 20 paru fps, zwłaszcza przy zbliżeniach piłkarzy, powtórkach itp down.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozgrywka jest bardzo płynna bez spadków. Na pewno warto się zainteresować grą, ja również nie wyobrażam sobie, że gra będzie kosztować 200zł... Ale za 150zł to chętnie kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie odczuwam potrzeby kupowania produktu, w którego pogram może z dwa miesiące maks. :sweat:

Szczególnie, że posiadam zwykłą FIFĘ, gdzie też są reprezentacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak 2 miesiące to bardzo mało jak na grę... To nie wiem po co kupiłeś HR i inne gry skoro one nie wystarczą NAWET na 2 miesiące. Nikogo do zakupu nie będę przekonywać, ale klimat Mistrzostw naprawdę kipi już w demku, a co dopiero będzie w full wersji. Najlepsze jest to, że nie wyłapałem narazie żadnych glitchy - dziś grałem w demko jakieś 2h. Kasę na WC trzymam od daty jej zapowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymuR93 , masz absolutną rację, ale po prostu nie widzę potrzeby kupowania specjalnej edycji FIFY, chociażby ze względu na to, że już mam FIFĘ 10.

Moim skromnym zdaniem celem właśnie takich gier jest wydojenie dodatkowej kasy od graczy, bo wiadomo, że sprzeda się ona świetnie.

Nie mam nic przeciwko, jeżeli naprawdę się komuś podoba ta gra i cały ten klimat Mistrzostw to bardzo fajnie, ale ja mówię nie.

:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozgrywka jest bardzo płynna bez spadków.

Ja widzę różnicę na niekorzyść nawet podczas rozgrywki. Kilka fps jest niestety mniej. Mówię Wam, bajka to jest PES 2010 na PC. Tam jest 60 fps zawsze i to naprawdę widać. Oczywiście na mocnym kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tego, że jest 60 fps skoro to nadal pes...

co do demka to mi osobiście nie przypadło do gustu, owszem poprawili grafikę etc, ale strasznie kłują mnie w oczy animacje biegających piłkarzy są takie nienaturalnie przyśpieszone jakby, przypomina mi się okropna animacja z pesa ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×