Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki dziwny problem z wirtualna gwiazda. Mianowicie asysty zdobyte przez mojego zawodnika przypisywane sa na konto bramkarza :( Ktos jeszcze sie spotkal z taka sytuacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

Czytam sobie opisy gdzie b. dużo osób skarży się na bramkarza. Że debil się żle zachowuje, niepotrzebnie wychodzi itd. no is ię nadziwić nie mogę że ja tago problemu nie widze w grze a przecież skoro dużo osób tak ma to coś w tym jest. Mało tego wielokrotnie ratował mi tyłek po błędach jakie popełniłem obroncami (zapędzając się gdzieś głębiej w pole - po czy fantastyczne podnie na wolne pole komputera - i fantastyczne, REALNA jak w piłce prawdziwej reakcja - wybiegnięcie i interwencja - wielokrotnie już poza polem karnym mojego bramkarza)

Po krótkim namyśle i fakcie że EA się chwaliła przed premierą poprawą SI bramkarzy wydaje mi się ze problem powstał pomiędzy poszczególnymi poziomami gry.

Ja gram na poziomie Klasa światowa w trybie managerskim w Coca-Cola Championschip bramkarz na poziomie 65 i daję słowo że zachowuje się w takich sytuacjach o których pisaliście bardzo realni (tzn nie jak głupek) Oczywiście zdażyło mu się już puścić w sezonie 2 szmaty atl to jak w życiu.

Może EA źle położyo nacisk na SI bramkarzy na poszczególnych poziomach bo przecież prawie cały czas obydwoma steruje komputer....???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem 4 mecze rankingowe z tego 1 wygralem a 3 przy moim prowadzeniu mi rozlaczylo.Macie tez taki problem? bo przy 09 takich problemow nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ja zacząłem przygode z 10 na poziomie Legend i co mecz dostawałem loba, maksymalnie co 2 mecze.

Teraz rozegrałem 1,5 sezonu Lechem na World Class i nie dostałem ani jednego loba...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne wykonanie wolnego ;) Bardziej przy slupku i poprzeczce, nie trafiajac w nie, sie chyba nie dalo.

741A0001_1_JPEG_SCREENSHOT_aGr.jpg

Normalna predkosc:

http://www.easports.com/media/play/video/11180231

Slow Motion:

http://www.easports.com/media/play/video/11180900

I jeszcze dodam:

Mimo bledow w MM gra jest dla mnie genialna! A te bledy o ktorych nie ktorzy mowia to dla mnie bajka... np. to, ze zawodnicy nie chca podpisywac kontraktow, przeciez wystarczy dac im dobre zarobki i odpowiednia sume za kupno i pasek zainteresowania rosnie az milo :) Dla mnie wielki powrot fify w tej odslonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no,  SmaleC muszę przyznać, że bardzo ładnego wolnego uderzyłeś. 

Mnie jeszcze w tej odsłonie FIFY nie udało się tego dokonać, chociaż raz D. Alvesem z Barcy uderzyłem w słupek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz powiedzieć jak uderzasz wolne ? ja często używam L1 ale to sie sprawdza przy wolnych ze sporego dystansu albo jak mur podskoczy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To teraz powiedz jak się to wykonuje. Myślałem, że potrafię już wszystko a tu takie jajo.

Prawy drążek musisz przycisnąć w którą strone chcesz to zrobić i tyle. Jak nie będzie żadnego przeciwnika wokół ciebie to poprostu ją wypuści sobie i pobiegnie za nią a jak jakis obrońca sie trafi to będzie starał sie go wyminąć. Nie zawsze mu sie to udaje. I pamiętaj że nie przyciskaj R2. Biegnij wolno i dopiero wtedy prawy drążek idzie w ruch ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wolnymi to jest tak:

L1 - niski strzal, kiedy dlugo przytrzymamy, a jak krotko to mamy strzal po ziemi.

R1 - Strzal finezyjny, slabszy ale mocniej krecony jesli sie nie myle

Mozna tez strzelac bez dodatkowego przycisku - ja tak strzelilem tamtego gola

A podkreaca sie lewa galka, jak rosnie pasek strzalu ustawiamy galke w kierunku takim jakbysmy chcieli podkrecic (np. tego gola strzelilem trzymajac galke wychylona delikanie w prawo i maksymalnie do gory, dlatego na koncu pilka opada, a nie leci w kosmos i krecila sie w prawo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś powiedziec jak nagrywac filmy do EAFW Aby zmieniac zawodników pauzowac przwijac i najwazniejsze. Jak ustawiac dlugośc filmu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy drążek musisz przycisnąć w którą strone chcesz to zrobić i tyle. Jak nie będzie żadnego przeciwnika wokół ciebie to poprostu ją wypuści sobie i pobiegnie za nią a jak jakis obrońca sie trafi to będzie starał sie go wyminąć. Nie zawsze mu sie to udaje. I pamiętaj że nie przyciskaj R2. Biegnij wolno i dopiero wtedy prawy drążek idzie w ruch ;)

W pełnym biegu (tj. z wciśniętym R2) też to idzie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełnym biegu (tj. z wciśniętym R2) też to idzie zrobić.

rzeczywiście, sorry. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , orientujecie sie czy jak kupie FIFke 10 w UK to bede mogł wybrać jezyk PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , orientujecie sie czy jak kupie FIFke 10 w UK to bede mogł wybrać jezyk PL ?

Jeżeli możesz to kup w pl. komuna mineła a fifa to nie mięso.

Jak nie możesz to najlepszej odpowiedzi udzielą ci w sklepie w UK myśle.

Zawsze istnieje możliwość kupna na allegro i wysłyki do UK, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , orientujecie sie czy jak kupie FIFke 10 w UK to bede mogł wybrać jezyk PL ?

Jak już jesteś w Uk to nie rozumiem po co ci polska fifka. Polskie komentarze to naprawdę nie jest gra warta świeczki. Wczoraj znowu dał popis mówiąc "ciągle prowadzą jedną bramką" podczas remisu albo "co za fatalny strzał, powinien pomyśleć o zmianie zawodu" po ledwie niecelnym strzale spoza pola karnego. Szaranowicz jest chyba w ogóle mistrzem ze swoim "złapał ją jak wolną lecącą muchę". WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp. jestem w PL , ale w UK moge kupic ja za góra 25 funtow i kolega mi ja przywiezie jak na urlop bedzie jechał, dla tego pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp. jestem w PL , ale w UK moge kupic ja za góra 25 funtow i kolega mi ja przywiezie jak na urlop bedzie jechał, dla tego pytam :)

Bierz gdzie taniej wyjdzie, takie jest moje zdanie. Ja mogę ustawić ok. 10 innych języków komentarza i menu (w tym polski), dlatego nie widzę, dlaczego w wersji angielskiej miałoby być inaczej. Najlepszy lektor hiszpański po strzelonej bramce gooool goool gool gol gol gol gol gol gol gol gol!;) normlanie jak odgłosy indyka

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polski komentarz zmienilem na angielski, poniewaz jest DUZO lepszy. W tej edycji polski komentarz jest gorszy niz rok temu. Szpakowski moglby sobie juz dac spokoj albo EA z dodawaniem polskiego komentarza, zlokalizowac tylko menu, a komentarz ang.

offtopic:

pamietacie polski komentarz w Pro Evo 6 na PC ? :D

"Bramkarz nie zasypal gruszek w popiele" hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej irytuje kiedy bramkarz lapie pilke np po dosrodkowaniu a Szpakowski sie odzywa "... swietnie przejal ale pilka nadal w grze..." podczas gdy normalnie wykpuje ja w pole... ale zla synchronizacja komentarzy to standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W angielskiej jst polski komentarz i wszystko, wiem bo mam.

A powiedzcie mi czy przy filmach instruktarzowych macie angielskiego lektora i polskie napisy czy to wlasnie wada wersji angilskiej (w co watpie)?

Jedyna wada innej wersji gry jst taka ze jezeli bedziesz chcial sprawdzic ranking, ktory jsts w kraju to nie porwna cie do innych polakow tylko np anglikow. Mnie chyba gdzies australi umiejscawia... wiec moze z tamtad mam swoja kopie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W angielskiej jst polski komentarz i wszystko, wiem bo mam.

A powiedzcie mi czy przy filmach instruktarzowych macie angielskiego lektora i polskie napisy czy to wlasnie wada wersji angilskiej (w co watpie)?

Jedyna wada innej wersji gry jst taka ze jezeli bedziesz chcial sprawdzic ranking, ktory jsts w kraju to nie porwna cie do innych polakow tylko np anglikow. Mnie chyba gdzies australi umiejscawia... wiec moze z tamtad mam swoja kopie :laugh:

Też mam Angielskiego Lektora i Polskie napisy :confused: A kupiłem w Polsce

Edytowane przez MatiVIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo. Zrobiłem Game Face 2 dni temu na easportsfootball i do dzisiaj w grze nie mogę tego ściagnąć, bo jest napisane że żadnej twarzy nie zapisałem i nie da się ściagnąć. A na stronie normalnie jest pokazana twarz itd. Poza tym mam też problem z avatarem nie wiem jak go usatwić, ale jest już niby zrobiona ta postać cała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×