Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy wpadają wam trofea z neta??

Wygrałem 2 mecze, 3 zremisowałem, nikt mi nie uciekł z gry. A trofeum za 5 z rzędu meczów bez porażki nie ma. Mam teraz 20 poziom i ciężko jest zagrać 5 z rzędu bez porażki, przynajmniej dla mnie :P Nie wiem o co chodzi.

Po za tym pograł bym w jakiejś lidze, jak są jacyś chętni to pisać: PSNid michal_wcislo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy wpadają wam trofea z neta??

Wygrałem 2 mecze, 3 zremisowałem, nikt mi nie uciekł z gry. A trofeum za 5 z rzędu meczów bez porażki nie ma. Mam teraz 20 poziom i ciężko jest zagrać 5 z rzędu bez porażki, przynajmniej dla mnie :P Nie wiem o co chodzi.

Po za tym pograł bym w jakiejś lidze, jak są jacyś chętni to pisać: PSNid michal_wcislo

Może trofeum jest niedopracowane i chodzi o 5 zwycięstw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nikt nie wie dlaczego serwery ea nigdy nie dzialaja? oge grac online, nie mam z tym zadnych problemow, ale gdy chce wyslac filmik lub screen to sie nie da, bo serwery sa off. Moze wie ktos kiedy to naprawia?

PS Nie mam zadnych bledow, ze utracilem polacznie z serwami ea - ciagle jestem podlaczony, ale wysylac nie moge.

Ja mam ten sam problem i dokładnie taką samą sytuację. Czy to jakieś odosobnione wypadki czy wszystkim to nie działa?

EDIT: Wczoraj wieczorem w końcu mi ta opcja zadziałała i dało się wysłać powtórkę na serwery EA

Edytowane przez emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanski komentarz jst the best :).

Brrrrrrronaldinio, Brrrrrrrrobinio, Brrrrrrrrr*strata pilki*pujol :rofl:

Fajnie tez jst w karnych po kazdym przezywa tak samo wiec jst Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllll, lub Gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol i jezeli strzelamy szybko to jak konczy przezywac 1 bramke zaczyna oglaszac nastepna w skutek czego caly czas przez te 2-4min "gol gol go... " :D

Mówiłem, że hiszpański jest najlepszy. Komentator przeżywa orgazm przy każdym podaniu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,ma ktoś jakiś sposób na wykorzystywanie sytuacji na sam na sam? ja w meczu marnuje kilka takich sytuacji,próbowałem już różnych sposobów ale z marnym skutkiem,poza tym pozostali zawodnicy często nie nadążaj za akcja i jak jestem sam na sam to nie ma nawet komu podac,i w dodatku ciągle są na spalonym.próbuje różnych ustawien formacji ale skutek ten sam,dodam tylko ze gram bayernem monchium tryb menadzera na poziomie amator :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w demku jest lekko słabsza grafika niż w pełnej wersji.

Edytowane przez jag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w demku jest lekko słabsza grafika niż w pełnej wersji.

Zgadzam się, jak uruchomiłem demko to od razu w oczy rzuciła mi się taka jakaś uboga grafika, jednak w pełnej wersji oprawa graficzna wydaję się ciut lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do FIWC w Poznaniu, a co za tym idzie i w Warszawie.

1.) Czy można wziąść i grać własnym padem?

2.) O której zaczynają się zapisy na FIWC w Warszawie (Arkadia - sobota)

3.) Ilu uczestników może wziąść udział w zawodach (WWA) i gdzie dokładnie w Arkadii będzie ten turniej?

Podzielcie się ze mną tymi informacjami na pewno nie jednemu się przydadzą...

Pozdro

fiwc to fifa interactive world cup, a teraz odbywaja sie eliminacje do mistrzostw polski , to 2 inne imprezy, mozesz miec wlasnego pada, ilosc miejsc ograniczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze dlaczego na tej stroniefify eafootbalworld u wszystkich pisza te updaty tylko u mnie ciagle "No updates". Trzeba to jakos wlaczyc i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos z was jest chetny na rozgywki ligowe w fife10 prosze o kontakt ze mna. Pozdrawiam. najlepiej przez pw na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam fife 10 okolo tygodnia chcialem sobie kupic live sezon na anglie ale jest wsklepiku wersja demo i jeszcze pobrac jej ku..a sie nieda czy macie to samo sorki ze nie szukalem we wczesniejszych postach ale troche tego jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam fife 10 okolo tygodnia chcialem sobie kupic live sezon na anglie ale jest wsklepiku wersja demo i jeszcze pobrac jej ku..a sie nieda czy macie to samo sorki ze nie szukalem we wczesniejszych postach ale troche tego jest

Sezon live działał na początku tylko przez chwilę a teraz wyłączyli tę funkcję do wypuszczenia patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis sciagnalem jakis patch, 34 mega mi sciagnelo podczas wlaczenia Fifki wiecie czy to patch czy to cos innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forums.electronicarts.co.uk/dev-team-lobby/839470-list-new-updates.html

Tak, to patch. Ponoc juz zadnego ma nie byc. Mam nadzieje, ze to nie prawda...

Jesli tak, je*** EA. Wiedza, ze gra bramkarzy jest spieprzona i nie zamierzaja do nastepnego roku nic z tym robic.

Pewnie w sierpniu zobaczymy filmiki na yt gdzie producent bedziie sie chwalil, ze posluchali graczy i w nowej fifie 11 poprawili gre bramkarza. Banda cwaniakow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, żeby to był ostatni update do fify 10.

Sama fifa 09 miała ich więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w tym miesiącu ich już nie będzie. Ale wątpię aby w tym sezonie skończyło się na 2 patchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forums.electronicarts.co.uk/dev-team-lobby/839470-list-new-updates.html

Tak, to patch. Ponoc juz zadnego ma nie byc. Mam nadzieje, ze to nie prawda...

Jesli tak, je*** EA. Wiedza, ze gra bramkarzy jest spieprzona i nie zamierzaja do nastepnego roku nic z tym robic.

Pewnie w sierpniu zobaczymy filmiki na yt gdzie producent bedziie sie chwalil, ze posluchali graczy i w nowej fifie 11 poprawili gre bramkarza. Banda cwaniakow ;)

a dlaczego bramkarz jest spieprzony bo nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego bramkarz jest spieprzony bo nie wiem o co chodzi

Bo czasem wychodzi jak idiota do pilki gdy leci ona na aut bramkowy i obok bramki to czasem rozumiem zeby nie zatrzymywac gry (chociaz czasem wyslizgnela mu sie z rąk na rozny), ale jak pilka sie toczy obok rogu to moglby to zostawic obroncy. Czasem tez nie potrzebnie wychodzi przed pole i przejmuje pilke (kilka razy tak stracilem gola gdyz zawczesnie kliknolem zeby wybil pilke i jakby tego nie zaakceptowal ;P Ale z tego co dzis widzilalem na multi to zaczeli lepiej dzialac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Nie moge dograc zadnego meczu online. Rozlacza mnie albo rywali...wtf?

Ciagle rozlacza z serwerem EA. Tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Nie moge dograc zadnego meczu online. Rozlacza mnie albo rywali...wtf?

Ciagle rozlacza z serwerem EA. Tez tak macie?

Ja tak mam. Wywala mnie z serverów EA. Nie ciągle ale na 6 meczów 2/3 razy sie zdarzy i zalicza mi to jako ucieczke i przegraną w rankingu. Myślałem, że to może wina routera ale sam niewiem. W Fifie 09 ani razu tak mi się nie zdarzyło jak w innych grach online. Tylko z powodu remontu router przeniosłem do pokoju gdzie trzymam moją konsolkę, zakupiłem FIFE10 i zaczął sie problem. Z innymi grami jak jest niewiem nie sprawdzałem ale wątpie że to z tego powodu. :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×