Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

FIWC hyh... :D nie moge pojechac ;( gdyz..... brak finansow ;o :D ale powodzenia wam zycze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.O To przepraszam byłem przekonany, że rozmawiamy o Mistrzostwach Polski... Szkoda, że ta FIWC odbywa się w Wa-wie, bo chętnie bym spróbował. Może kiedyś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu bugów. Widzieliście coś takiego może już?

56808326.jpg

Nie mam siły zaczynać kolejnego menedżera, bo jestem na 100% pewny, że save się zwali. Tym razem po 4 sezonie gry. Teraz już nawet nie mogę wczytać tego save'a, bo zacina się gra.

Jakie Wy macie wersje FIFY, ma ktoś może ANG? Jeżeli tak napiszcie, czy zdarzyło wiem się żeby save się zwalił, czy coś. Jeżeli nie, to chyba sprzedam tą całą wersję z Lewandowskim na okładce i kupie ANG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu bugów. Widzieliście coś takiego może już?

56808326.jpg

Nie mam siły zaczynać kolejnego menedżera, bo jestem na 100% pewny, że save się zwali. Tym razem po 4 sezonie gry. Teraz już nawet nie mogę wczytać tego save'a, bo zacina się gra.

Jakie Wy macie wersje FIFY, ma ktoś może ANG? Jeżeli tak napiszcie, czy zdarzyło wiem się żeby save się zwalił, czy coś. Jeżeli nie, to chyba sprzedam tą całą wersję z Lewandowskim na okładce i kupie ANG.

Mielem to gowno. stalo sie to po zmianie w transferach.

tzn zapisalem save manager'a i wszedlem sobie w opcje edycji klubow.

po tym wszedlem w manager'a i wyskoczyl mi taki bubel save do kasacji

jestem ciekaw czy grales w fife od samej premiery tzn. czy przed wyjsciem pierwszego patcha zaczoles grac w fife 10??

ja gralem przed premiera jeszcze i jesli ty tez to moze byc powod ze sama gra miala bug'a

Edytowane przez Musashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje z Lewandowskim na okładce i zagrałem już chyba 6 albo 7 sezonów i nie miałem problemów z save'm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mielem to gowno. stalo sie to po zmianie w transferach.

tzn zapisalem save manager'a i wszedlem sobie w opcje edycji klubow.

po tym wszedlem w manager'a i wyskoczyl mi taki bubel save do kasacji

jestem ciekaw czy grales w fife od samej premiery tzn. czy przed wyjsciem pierwszego patcha zaczoles grac w fife 10??

ja gralem przed premiera jeszcze i jesli ty tez to moze byc powod ze sama gra miala bug'a

Pamiętam kiedy w dniu premiery polskiej kupowałem FIFĘ był już patch do ściągnięcia na dzień dobry.

W sumie zauważyłem, że bug z budżetem i pensjami na minusie robi się m.in. dlatego, że przy kontraktach jest błąd. Po którymś z kolei sezonie podczas renegocjacji kontraktów miałem około 10 zawodników do przedłużenia umów. Zarobki na mecz w tym momencie liczą się tak jakbyśmy w tej chwili kupili danego zawodnika. Czyli jeżeli zawodnik zarabiał 100 000, a teraz po przedłużeniu 120 000 to do budżetu na pensje dochodzi 120 000, a nie 20 000. Więc odwalili wielką lipę, bo u mnie był to chyba jakiś milion dodatkowych wydatków, a nie miałem aż tylu i zostałem na minusie. Nie tak jak być powinno, bo pewnie miałbym jeszcze, że zarobiłem troszkę do pensji do rozdania.

@

Jak zrobić trophy "Win 100 Classic Online Ranked Matches"?. Wydawało mi się, że chodzi o mecze "twarzą w twarz", a takich wygranych mam już ponad 100.

I jeszcze jedno. Jaką rolę w klubie dostajemy po kapitanie w trybie "Zostań gwiazdą: sezony"?

Edytowane przez Mihau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Fify10, mianowicie ściągnąłem demko, ponieważ przymierzam się do zakupu PES10 vs Fifa10.. Byłęm przekonany że wybiore PES, bo zawsze był dla mnie nie do przebicia, ale po kilku meczach zaczałem przechylać się do Fify! Graliśmy z bratem przeciwko sobie i wszystko była super, ale głównym celem, gdy kupimy pełną wersje była gra w jednej drużynie no i tutaj maskara pod względem jeśli chodzi o Fife i Pesa.. Może jest to spowodowane że czasu połowy w demku nie można zmienić, bo obie gry polegają tylko na tym byle do przodu strzelić bramke i koniec.. Na boisku w ogóle nie ma miejsca do rozegrania piłki, bo zaraz ktoś podbiega i zabiera piłke, poprostu typowe ARCADE, zręcznościówka i nic więcej.. Bez problmu można przebiec całe boisko i strzelić bramke (na intermidient bądź regular).. I tu moje pytanie w obu grach ustawiając czas gry na np 10min/połowa coś sie zmieni? Komputer będzie powoli rozgrywał, czy także będzie biegł odrazu pod bramke? Niechce kupować i zaraz się zniechęcać, bo jeśli tak to wygląda, że w pełnej wersji też na chama do przodu każdy gra, to poprostu zręcznościówka dla dzieci, gdzie w ogóle nie ma co myśleć tlyko kopać do przodu..

Odwołuję się tu do PES6 albo PES3 gdzie gra sprawiała ogromną radość, powoli budowało się super akcje, a nie jak w tym nowym PES10 i Fifie10 byle do przodu, brak miejsca na boisku, bo zaraz obok ciebie jest 4zawodników drużyny przeciwnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się umie grać i odbierać piłkę to i parcie do przodu nic nie da przeciwnikowi. Chyba że groźną kontrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo obie gry polegają tylko na tym byle do przodu strzelić bramke i koniec.. Na boisku w ogóle nie ma miejsca do rozegrania piłki, bo zaraz ktoś podbiega i zabiera piłke, poprostu typowe ARCADE, zręcznościówka i nic więcej.. Bez problmu można przebiec całe boisko i strzelić bramke (na intermidient bądź regular)..

Jak oglądasz prawdziwe mecze piłki nożnej to na pewno widzisz że obrońcy rozgrywają piłkę dłużej chyba że podbiega do nich napastnik, o ile ma duży zapas sił to od razu kopią do przodu. Ogólnie przyjętą tendencją a nawet zasadą w piłce nożnej jest fakt że aby wygrać mecz trzeba brnąć do przodu bo jak będziesz kopał do tyłu to bramkę zdobędziesz jedynie samobójczą.

Podobnie sprawa przedstawia się w grze FIFA 2010. Nie odpowiem Ci szczerze jak wygląda sprawa kiedy grasz z konsolą bo gram w 99% online z żywymi graczami i dopiero gracze którzy mają wyższy poziom umiejętności pozwalają mi swobodniej rozgrywać piłkę a czym bliżej ich pola karnego tym bardziej presing się zaostrza. Przeważnie początkujący gracze biegają bez sensu po całym boisku nie wiedząc że kondycja zawodnikom spada w miarę długości trzymania przycisku odpowiedzialnego za szybkie bieganie! Ja też odpuszczam przeważnie obrońców przeciwnika i pozwalam im sobie pokopać ale tylko jak przejdą połowę boiska nie daję im spokoju i też nie idę według potocznie przyjętej nazwy "na raz" tylko staram się wyczuć dobry moment na odbiór piłki i vice versa. Opanowanie świetnego i intuicyjnego sterowania dryblingiem na padzie pozwoli Ci na dłuższe przetrzymywanie piłki przy nodze gdzie przeciwnik nie będzie już tak ochoczo szedł na pewniaka. Dodam na koniec jeszcze że chociaż sterowanie dryblingiem jest intuicyjne to masa różnych rozwiązań i zagrań a także odpowiedni moment w którym wychylimy gałkę pada w jedną ze stron (bądź dookoła itp.) zabiera ogromne pokłady czasu, energii jak i poświęcenia ale jak w prawdziwym sporcie nic nie przychodzi łatwo a podstawą jest "trening czyni mistrza"...

Ps. Widać że z piłką nożną obaj z bratem macie do czynienia tylko przed telewizorem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy gracze mam do was pytanie:

a więc czy da sie zrobić żeby w trybie kariery piłkarze mieli stałe overale, a nie że raz mają 79, a raz 82? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy gracze mam do was pytanie:

a więc czy da sie zrobić żeby w trybie kariery piłkarze mieli stałe overale, a nie że raz mają 79, a raz 82? Z góry dzięki za odpowiedź

Z tego co wiem, to te overale zmieniają się wraz z aktualną formą naszego zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Fify10, mianowicie ściągnąłem demko, ponieważ przymierzam się do zakupu PES10 vs Fifa10.. Byłęm przekonany że wybiore PES, bo zawsze był dla mnie nie do przebicia, ale po kilku meczach zaczałem przechylać się do Fify! Graliśmy z bratem przeciwko sobie i wszystko była super, ale głównym celem, gdy kupimy pełną wersje była gra w jednej drużynie no i tutaj maskara pod względem jeśli chodzi o Fife i Pesa.. Może jest to spowodowane że czasu połowy w demku nie można zmienić, bo obie gry polegają tylko na tym byle do przodu strzelić bramke i koniec.. Na boisku w ogóle nie ma miejsca do rozegrania piłki, bo zaraz ktoś podbiega i zabiera piłke, poprostu typowe ARCADE, zręcznościówka i nic więcej.. Bez problmu można przebiec całe boisko i strzelić bramke (na intermidient bądź regular).. I tu moje pytanie w obu grach ustawiając czas gry na np 10min/połowa coś sie zmieni? Komputer będzie powoli rozgrywał, czy także będzie biegł odrazu pod bramke? Niechce kupować i zaraz się zniechęcać, bo jeśli tak to wygląda, że w pełnej wersji też na chama do przodu każdy gra, to poprostu zręcznościówka dla dzieci, gdzie w ogóle nie ma co myśleć tlyko kopać do przodu..

Odwołuję się tu do PES6 albo PES3 gdzie gra sprawiała ogromną radość, powoli budowało się super akcje, a nie jak w tym nowym PES10 i Fifie10 byle do przodu, brak miejsca na boisku, bo zaraz obok ciebie jest 4zawodników drużyny przeciwnej.

Jeżeli czułeś radość z grania w PES3 to poczujesz ją też przy FIFA10. Przynajmniej ja tak mam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem wielkim fanem pesa. Po edycji 2008 coś pękło, wytrzymałem jeszcze do 2009, sprzedałem i kupiłem fife.

W tym roku miałem nadzieję że się polepszyło, niestety pes 2010 znów poległ i to strasznie.

Myślę że fifa 10 to dobry wybór- moim zdaniem trochę w niej przedobrzyli, jednak z tych 2 pozycji, to zdecydowany faworyt :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fifa 10 to dobry wybór- moim zdaniem trochę w niej przedobrzyli, jednak z tych 2 pozycji, to zdecydowany faworyt :thumbsup:

Tak przedobrzyli z masą lig, zawodników, licencji i statystyk. Ciężko jest w tym wszystkim się połapać :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie przesadzili z podaniami po ziemi, za dokładne, za szybkie w porównaniu do 09 , strzały ok - trochę mniej mogłoby być tego przepychania w którym zawodnik większy zawsze wygrywa ...

ps. nie mówię że to gra zła, jednak moim zdaniem nieco bardziej arkadowa w porównaniu do 09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie przesadzili z podaniami po ziemi, za dokładne, za szybkie w porównaniu do 09 , strzały ok - trochę mniej mogłoby być tego przepychania w którym zawodnik większy zawsze wygrywa ...

ps. nie mówię że to gra zła, jednak moim zdaniem nieco bardziej arkadowa w porównaniu do 09

Jak dla mnie to największym problemem są bugi w gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie coraz bardziej zaczyna ta fifa wkur***c. Czasem sie gra ok i bugi az tak nie rażą, ale jak sie trafi jakis mecz gdzie bug za bugiem to juz przyjemnosc z grania mija. Zaczynam rozwazac sprzedaz i zaczekam do pazdziernika co pokaza nowego EA i Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NaLandy, dlatego ja w tym roku kupuję już PESA 2011, chcę zobaczyć czy rzeczywiście Konami robi jakieś postępy, bo IMO posiadanie FIFY 10 i PESA 2010 to lekka przesada  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw sprawdze dema, a potem cos kupie. Mam cicha nadzieje ze Konami Mnie zaskoczy w tym roku, ale tez jestem ciekawy co pokaze EA.

Nie mowie ze Fifa 10 jest zla gra ale bugów to ona ma mnóstwo i czasem to odbiera przyjemnosc z gry. Czasem mam tez wrazenie, ze gra jest tak zrobiona, ze jedna z druzyn musi wygrac (bardzo malo remisow), ale to takie moje odczucie. Czekam do pazdziernika i moze bede gral do tego czasu w 10, ale jak Konami da dupy w tym roku i poprawi tylko grafike, a EA zaoferuje odgrzanego kotleta to nie kupuje zadnej "kopanki".

2K Sports powinno zrobic pilke nozna, moze akurat by zrobili najlepsza symulacje pilki noznej i zostawili konkurencje daleko w tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich bugach piszecie?

chociazby bramakrzy, ktorych mozna lobowac na potege.

I tak, wcisniecie 2x trojkata nie dziala. Jesli sie to zrobi, to bramkarz z bramki nie wychodzi a do niej wraca...

Juz nie mowie o tym, ze przy dobitkach podnosza sie z ziemi tak jakby mieli ze 3 promile alko we krwi....

Tutaj rzadko zdarza mu sie dwa razu z rzedu obronic pilke. O takich akcjach jak dudka z finalu LM 2005 mozna tylko pomarzyc.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie mowie o tym, ze przy dobitkach podnosza sie z ziemi tak jakby mieli ze 3 promile alko we krwi....

Tutaj rzadko zdarza mu sie dwa razu z rzedu obronic pilke. O takich akcjach jak dudka z finalu LM 2005 mozna tylko pomarzyc.

Mnie się zdarza gdy bramkarz broni dobitki a nawet dwie. Szpaku fajnie się wtedy podnieca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze ani razu....

A o takich idiotyzmach jak pilka lezaca pol metra od bramkarza, na ktora bramkarz sie tylko gapi juz nawet nie wspomne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramkarze wg.mnie dobrze bronią tylko gdyby nie wychodzili sami do piłki to było by super a pozatym wie ktoś jak odejść z klubu swoim wirtualnym zawodnikem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociazby bramakrzy, ktorych mozna lobowac na potege.

I tak, wcisniecie 2x trojkata nie dziala. Jesli sie to zrobi, to bramkarz z bramki nie wychodzi a do niej wraca...

Działa, a jeżeli umiesz odpowiednio tego używać to lobować będą Cię bardzo rzadko.

pozatym wie ktoś jak odejść z klubu swoim wirtualnym zawodnikem ?

Po każdym sezonie masz oferty z innych zespołów i wtedy możesz zmienić klub.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×