Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Klub Polish Destroyers czeka na oferty innych klubow w sprawie sparingow..... po info na ten temat piszcie do mnie na gg 2345582 bad zna psn: pilchoworycerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Od 2 tygodni mam internet, obecnie gram jedynie w Assasins Creed 2 i Fifę 10 jednak tylko w tą drugą przez internet.A więc mam router wi fi - cisco linksys (5 MB) który jest podłączony do komputera, laptopa i właśnie PS3.Gdy używam go w laptopie i komputerze wszystko działa bardzo szybko i dobrze, gdy wchodzę w jakieś strony internetowe w PS3 to też jest dobrze.Jednak gdy chcę zagrać jakiś mecz przez internet to nie łączy mnie prawie z nikim, może co 10 połączenie jest udane, jednak gdy jest już udane to w trakcie meczu są straszne lagi, strasznie zacina nie da się wręcz grać, może raz na 3-4 dni pójdzie mecz w którym nie zacina, a tak to cały czas o ile w ogóle połączy...Gdy gram po prostu z komputerem to gra chodzi pięknie a więc wina gry to raczej nie jest.Bardzo proszę o pomoc ponieważ nie wiem czego to może być przyczyna, gry raczej nie, PS3 chyba też nie, wychodzi na to że routera...Może muszę wgrać jakieś porty...Pytałem wielu osób jednak żadna nie jest w stanie mi odpowiedzieć.

PORTY. Więcej się dowiesz na stronie EA jakie porty itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne

fifa2010np7.png

Jakbys wszedl na pierwsza strone tematu to bys zobaczyl, ze to juz jest i w cale nie jest fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Linksys'a, jak wchodzę w bramkę dostępową w zakładce: Applications & Gaming mam dwie pierwsze opcje Single Port Forwarding lub Port Range Forwarding, w jednej z tych zakładek powinieneś pootwierać porty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć co oznacza skrót DNF% i Streak który jest w statystykach gry online w fifie, bo nigdzie nie moge znależć ??

Edytowane przez KtosCalkiemObcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć co oznacza skrót DNF% i Streak który jest w statystykach gry online w fifie, bo nigdzie nie moge znależć ??

dnf to chyba procent rozlaczen a streak to aktualna forma ( ilosc wygranych badz przegranych pod rzad )

Edytowane przez Frans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dzisiaj demko Fifa10 i najbardziej co mnie w oczy razi to tnące się powtórki (czasami nawet bardzo tnące) :/ Wy też tak macie czy moja konsola świruje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pełną wersję i żadne powtórki mi się nie zacinają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mianowicie mam pytanie jeśli sciągam akktualizacje składów a nic sie nie dzieje tzn np: Pandev zamiast być w Interze to dalej jest w Lazio itp. Co zrobić aby aktualizacja działała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dzisiaj demko Fifa10 i najbardziej co mnie w oczy razi to tnące się powtórki (czasami nawet bardzo tnące) :/ Wy też tak macie czy moja konsola świruje ?

Zdarza sie, ze powtorki tną, ale napewno nie tak bardzo jak w demku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mianowicie mam pytanie jeśli sciągam akktualizacje składów a nic sie nie dzieje tzn np: Pandev zamiast być w Interze to dalej jest w Lazio itp. Co zrobić aby aktualizacja działała?

Te aktualizacje nie mają nic wspólnego ze składem personalnym zespołów. W lutym ma wyjść patach od EA, w którym będą uaktualnione wszystkie transfery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza sie, ze powtorki tną, ale napewno nie tak bardzo jak w demku.

Moim zdaniem za spadek FPSów w replays może być winny ostatni soft konsoli który moim zdaniem jest najgorszy jaki do tej pory wyszedł i stwarza dużo problemów nie tylko we fifie! Takie moje odczucie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te aktualizacje nie mają nic wspólnego ze składem personalnym zespołów.

To po co one są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas mozliwosc zapisania ustawien druzyny do gry rankingowej? Za kazdym razem muze wszystko przestawiac :/ Przy grze nierankingowej jakos wszystko jest fajnie cacy zapamietane to przy rankingowej nie moze byc? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas mozliwosc zapisania ustawien druzyny do gry rankingowej? Za kazdym razem muze wszystko przestawiac :/ Przy grze nierankingowej jakos wszystko jest fajnie cacy zapamietane to przy rankingowej nie moze byc? :]

Niestety, ale nie moze byc zapisane. W grze nierankingowej mozesz grac swoim zawodnikiem albo zrobic z druzyny jedno gwiazdkowej, pięcio i dlatego w rankingowej wracaja ustawienia poczatkowe druzyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chetny do gry w Fife :)

Ostatnio mam sporo czasu i sporo siedze wlasnie przy fifce.

Ciekawie byloby zagrac w jednym klubie z innymi ''gwiazdami''.

Smialo mozecie mnie dodawac do listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to głupie pytanie ale czy da sie w fifie wyszukiwac przeciwnika po poziomie? bo jak tak patrze to koles ktory prowadzi jako najlepszy gracz ma sredni ranking przeciwnika 12 to ja grajac pare meczy dziennie mam sredni poziom przeciwnikow 17. da sie naprzyklad wyszukiwac tylko przeciwnikow z tak niskim poziomem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pewien problem z trickami/zwodami, mianowicie chodzi o:

- ten zwód, w którym biegnie się, i zatrzymuje piłkę krzyżakiem.

- Jak kopie sie krzyżakiem ? ;o

- all uderzenia piętą.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Mam pewien problem z trickami/zwodami, mianowicie chodzi o:

- ten zwód, w którym biegnie się, i zatrzymuje piłkę krzyżakiem.

- Jak kopie sie krzyżakiem ? ;o

- all uderzenia piętą.

Dzięki.

-zatrzymuje się piłkę nie krzyżakiem a L1

-krzyżakiem się nie kopie a jedynie można zmieniać formacje

-wciśnięty strzał finezyjny + tyłem do bramki(bądź piłka dośrodkowana leciutko po ziemi to wtedy twarzą:D)

Ps. Fajny trick to bodajże żonglerka dookoła świata czy coś takiego(nie jestem PRO w trickach to nie wiem)

L2+R1+ prawa gałka dookoła + R1 zajefajny :D

Aha musi mieć zawodnik odblokowane 5 gwiazdkowe sztuczki xD

Edytowane przez nocny_napoleon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Krzyżakiem można zatrzymać piłkę, kopać też. Na youtube zobacz sobie.

Zatrzymać biegnąc speed'em .

EDIT.: ok, juz sie nauczyłem.

Edytowane przez ReGGyxd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×