Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem mam dodanego przyjaciela (kolega z pracy) i w żaden sposób nie możemy ze sobą pograć jak on mnie zaprasza to mu pisze oczekiwanie na przeciwnika a mi pokazuje mnie i moja drużynę jego i moją drużynę nie da się jej zmienić a po chwili pisze ta sesja gry wygasła jak ja go zapraszam jest tak samo tylko na odwrót pliss HELP ME odświeżam

Edytowane przez yoyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję FIFY10 PL ale ten szpaku już mnie tak wku.... arghhh sorry ale nie da się inaczej! :/

Włączyłem gre po angielsku i myślałem, że wreszcie sobie pogram.. włączam mecz i znów szpak!!!

nie da się jakoś zmienić komentatora na angielskiego? ;/

Jeżeli nie to:

ZAMIENIĘ FIFE10 PL na FIFE10 ANG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję FIFY10 PL ale ten szpaku już mnie tak wku.... arghhh sorry ale nie da się inaczej! :/

Włączyłem gre po angielsku i myślałem, że wreszcie sobie pogram.. włączam mecz i znów szpak!!!

nie da się jakoś zmienić komentatora na angielskiego? ;/

Jeżeli nie to:

ZAMIENIĘ FIFE10 PL na FIFE10 ANG

a moze od razu wyemigrujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję FIFY10 PL ale ten szpaku już mnie tak wku.... arghhh sorry ale nie da się inaczej! :/

Włączyłem gre po angielsku i myślałem, że wreszcie sobie pogram.. włączam mecz i znów szpak!!!

nie da się jakoś zmienić komentatora na angielskiego? ;/

Jeżeli nie to:

ZAMIENIĘ FIFE10 PL na FIFE10 ANG

"Jak mówią młodzi ludzie: masakracja"

Moja fifa - Ustawienia gry - Dźwięk - Język komentarza. Grę możesz zostawić w polskim języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze od razu wyemigrujesz

Nie chodzi mi o sam język polski tylko o głos szpaka. Jakby komentatorami byli fachowcy z Canal+ czyli Smokowski i reszta to byłoby super. Albo jakby komentatorami byli goście którzy komentują premiership w C+.. to aż by się chciało ich słuchać.

A tak mamy Szpaka...:shok:

@up

dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie to:

ZAMIENIĘ FIFE10 PL na FIFE10 ANG

Ciezko jest zmienic komentarz w opcjach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy to normalne że przed każdym meczem online ściągane są składy?

Pozdrawiam,

DeCoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to, że jak doszedłem już do jakiegoś poziomu gdzie komp losuje mi przeciwników na moim poziomie to obecnie losuje mi przeciwników z którymi do przerwy przegrywam 4:0 wiec jakoś odechciewa się grać :/

a jak już wygrywam to po chwili przeciwnik się rozłącza...

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuję się zarejestrować w EA wszystko robię dobrze - akceptuję regulamin, wpisuję e-mail i hasło po czym wyskakuje mi okienko, żebym oczekiwał wiadomości zwrotnej. No i wszystko fajnie, tylko, że jej w ogóle nie dostaje. Czy można się jakoś z ich strony zarejestrować? Szukałem, ale albo powinienem sobie sprawić okulary, albo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy to normalne że przed każdym meczem online ściągane są składy?

Pozdrawiam,

DeCoo

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest czytac posty do konca ?

Ciezko

Denerwuje mnie to, że jak doszedłem już do jakiegoś poziomu gdzie komp losuje mi przeciwników na moim poziomie to obecnie losuje mi przeciwników z którymi do przerwy przegrywam 4:0 wiec jakoś odechciewa się grać :/

a jak już wygrywam to po chwili przeciwnik się rozłącza...

Tez tak mam ze czasem odechciewa sie grac, ale chyba lepiej jak sie gra z lepszymi. Ostatnio gralem 5 meczy rankigowych z czego jeden zagralem do konca i to losowal mi komp. Jak chcesz pograc ze slabszymi to wejdz w salony sieciowe -> wszystkie poziomy i tam mozna grac z 1 poziomem jak, i z 30.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie szczerze zdażyły wam się lagi w rozgrywce ONLINE? Bo jeden mecz miałem taki , że były lagi a następny cód miód. Prosze o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze sie zdarzały i to czasem takie, ze sie grac nie dalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce zmiany systemu strzałów i multi w które mógłbym komfortowo pograć!

:))

Edytowane przez yogurt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO KASACJI

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o grę w sieci - czy są jakieś dobre 'taktyki'/ustawienia/sposób na grę skrzydłami? Ten element niesamowicie u mnie kuleje i "dzięki" temu dostaje srogie baty w potyczkach multi.

Wogóle gra mi się bardzo ciężko, pamiętam, że kiedy usiadłem do multi fify 09 to po godzince miałem bilans 5 zw 5 porażek, tymczasem w 10 tłuką mnie równo (przegrałem już chyba 13 potyczek, zaledwie 1 wygrałem). Czy to ja jestem taki słabiak, czy faktycznie fifa 10 w sieci jest bardziej.. wymagająca? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Fify10

1) Czy nadal zdarza sie tak jak w 09, ze jak gramy online i przeciwnik juz dolaczy (ekran wyboru druzyn) to trzeba czekac bez ruchu, nie wiedzac co sie dzieje, az wyskoczy napis "ta sesja gry jest niedosteona"? czy jest jakis pasek pokazujacy stan "polaczenia" z przeciwnikiem?

2) Czy bramkarz nadal bywa nacpany i przy lekkim strzale, gdy pilka mija 2 metry od slupka, on tylko sie na nia gapi?

3) Czy nadal, obrona bywa uposledzona i mozna samemu (zaczynajac z polowy) wyminac 6 obroncow i strzelic na bramke?

4) Czy zmeiniono cos w kwestii przywileju korzysci? Mimo, ze jest przyznawany to i tak odgwozdywany jest po chwili faul?

Czy mohzna gdzies sprawdzic, ilu graczy gra online w fife 09 a ilu w 10?

summa summarum - warto kupic fife 10 (majac 09), beda graczem srednio zaawansowanym, czy czekac na fife 11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Fify10

1) Czy nadal zdarza sie tak jak w 09, ze jak gramy online i przeciwnik juz dolaczy (ekran wyboru druzyn) to trzeba czekac bez ruchu, nie wiedzac co sie dzieje, az wyskoczy napis "ta sesja gry jest niedosteona"? czy jest jakis pasek pokazujacy stan "polaczenia" z przeciwnikiem?

-NIESTETY TAK i wkurza to tak bardzo jak w 09 :(

2) Czy bramkarz nadal bywa nacpany i przy lekkim strzale, gdy pilka mija 2 metry od slupka, on tylko sie na nia gapi?

-RACZEJ NIE, CHYBA, ŻE NAPRAWDĘ JEST OSŁONIĘTY I JEST LEKKI, PŁASKI STRZAŁ, OBOK SŁUPKA

3) Czy nadal, obrona bywa uposledzona i mozna samemu (zaczynajac z polowy) wyminac 6 obroncow i strzelic na bramke?

-NIE, NAWET CIĘŻKO TAK ZROBIĆ NA BEGINERZE

4) Czy zmeiniono cos w kwestii przywileju korzysci? Mimo, ze jest przyznawany to i tak odgwozdywany jest po chwili faul?

-TERAZ DZIAŁA TO DOBRZE, JAK JEST FAUL, A MASZ PIŁKĘ TO NIE MA WOLNEGO.

Czy mohzna gdzies sprawdzic, ilu graczy gra online w fife 09 a ilu w 10?

-HMM CHYBA NIE, ALE W 10 GRA TERAZ ZDECYDOWANIE WIĘCEJ OSÓB, ZAWSZE ZNAJDZIESZ GRĘ :)

summa summarum - warto kupic fife 10 (majac 09), beda graczem srednio zaawansowanym, czy czekac na fife 11?

-WARTO :) MÓWI CI TO GRACZ ZACZYNAJĄCY OD FIFY98 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Czy nadal zdarza sie tak jak w 09, ze jak gramy online i przeciwnik juz dolaczy (ekran wyboru druzyn) to trzeba czekac bez ruchu, nie wiedzac co sie dzieje, az wyskoczy napis "ta sesja gry jest niedosteona"? czy jest jakis pasek pokazujacy stan "polaczenia" z przeciwnikiem?

Moj rekord to ponad 15min czekania na to jedno, szczesliwe polaczenie...

2) Czy bramkarz nadal bywa nacpany i przy lekkim strzale, gdy pilka mija 2 metry od slupka, on tylko sie na nia gapi?

Tak. Dodatkowo czesto jest tez pijany, bo do pilki rzuca sie w momencie, w ktorym znajduje sie juz ona 2-3 metry za nim.

3) Czy nadal, obrona bywa uposledzona i mozna samemu (zaczynajac z polowy) wyminac 6 obroncow i strzelic na bramke?

Mi sie czasami przy uzyciu sztuczek udaje podejsc obronca pod pole karne. Wszystko zalezy od przeciwnika, ale generalnie ten element kuleje.

Ostatnio w ogole mija moja fascynacja ta gra i widze co raz wiecej bledow. Dzis grajac moi zawodnicy na siebie kilka razy powpadali, nie raz pod obiema bramkami byl taki burdel, ze nie wiedzialem w ogole co sie dzieje. Ktos trzeci pomyslalby, ze to symulacja przed otwarciem nowego media markt, jeden wielki chaos ;) A najbardziej bawi moment, w ktorym np. po roznym obronca przyjmuje pilke na klate zamiast ja wybic ;) Zdarzaja sie kwiatki, i to nie jedne...

Moja 2tygodniowa przerwa pozwolila mi spojrzec na ta gre z innej perpsektywy chyba.

4) Czy zmeiniono cos w kwestii przywileju korzysci? Mimo, ze jest przyznawany to i tak odgwozdywany jest po chwili faul?

Przywilej jako tako dziala, ale kartke po 5 minutach tez dostaniesz :D

summa summarum - warto kupic fife 10 (majac 09), beda graczem srednio zaawansowanym, czy czekac na fife 11?

Ja nie zaluje, wrecz przeciwnie. Jest to gra lepsza, pare bledow 09 wyeliminowano, ale do idealu jeszcze sporo brakuje. Cenowo teraz ta i tak nisko stoi, wiec tym bardziej warto sie zainteresowac.

Zaznaczam, ze pisze tutaj o grze online. W singlu wyglada to byc moze inaczej, ale on mnie nie interesuje ;)

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam porządnych graczy do pogranie w fifę 10 na PS3(nie chce mi się grać jak i tak wiem , że przeciwnik wyjdzie pod koniec ) Mój nick na PSN : aevano . Jak ktoś chce zagrać to pisać.

Mam jeszcze jedno pytanie : Czemu jak chce zagrać z kolegą to nie możemy się połączyć i po chwili " sesja gry już nie jest dostępna" próbowaliśmy z 30 razy.

Edytowane przez aevano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mam pewien problem. Kiedy wchodzę w head 2 head, gra się zawiesza. Co to ma znaczyć? Tylko tam to się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem:

Wybieram tryb "Zostań gwiazdą" tworzę swojego gracza, wybieram klub, gram mecz wszystko cacy. Gdy wygrywam mecz to pokazuje mi w tabeli, że zremisowałem, wygrywam 2 mecz pokazuje, że przegrałem, 3 mecz przegrałem pokazało, że wygrałem. Wyniki meczy po prostu są losowo przydzielane. I jak strzelam gole to w tabeli król strzelców pokazuje, że nie strzeliłem, żadnej bramki. Teraz moje pytanie:

Czy wy też tak macie czy to wina płyty, a może coś źle robię?

Edytowane przez Fifti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś sposób na odzyskanie pieniędzy w karierze w FIFA10? Bo przeskoczyło mi na -2mld.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakim klubem grasz, jeżeli Odrą Wodzisław to nie ma szans na wyjście z długu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×