Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem do Fify po kilkumiesięcznej przerwie i widzę, że mecze rankingowe wyglądają tak samo. Jeśli przegrywam, mecz trwa do ostatniego gwizdka, jeśli wygrywam przeciwnik wychodzi w 89 min. Jeśli ktoś dostaje więcej niż 2:0 ucieka nawet wcześniej. Odkładam grę bo szkoda mi na to czasu, ograniczę się do grania z kumplami.

siema,ja tutaj czegos nie rozumiem poniewaz jak ja gram mecz online twarza w twarz to jak ktos sie rozlacza to mi dodaja sie pozniej punkty,a gdy net mnioe rozlacza to pozniej mam punkty odjete,chyba ze wam chodzi o cos innego

a tak wogole to jakimi zespolami gracie online???bo mnie najbardziej denerwuje jak ktos gra barca realem albo manu,bo to znaczy ze tak naprawde nie umie grac bo to nie sztuka takimi zespolami wygrywac,ja np gram 90% moich gier atletico madryt ,a wy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,ja tutaj czegos nie rozumiem poniewaz jak ja gram mecz online twarza w twarz to jak ktos sie rozlacza to mi dodaja sie pozniej punkty,a gdy net mnioe rozlacza to pozniej mam punkty odjete,chyba ze wam chodzi o cos innego

a tak wogole to jakimi zespolami gracie online???bo mnie najbardziej denerwuje jak ktos gra barca realem albo manu,bo to znaczy ze tak naprawde nie umie grac bo to nie sztuka takimi zespolami wygrywac,ja np gram 90% moich gier atletico madryt ,a wy???

no rzeczywiście, atletico to naprawdę słaby zespół... zagraj kimś z polskiej ligi ;> raz grałem Jagiellonią ( :* ) z jakimś typkiem co wziął liverpool, wszystko pięknie ładnie ale lamsza pod sam koniec meczu przegrywając 1:0 uciekła z gry :|

ja zazwyczaj czekam aż przeciwnik wybierze drużynę, jak wybierze np. 4gwiazdkową - to biorę 3,5-4 gwiazdkową, jak wybierze 5 gwiazdkową - biorę też 5 gwiazdkową, jak wybierze 2 gwiazdkową - też biorę dwu gwiazdkową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście, atletico to naprawdę słaby zespół... zagraj kimś z polskiej ligi ;> raz grałem Jagiellonią ( :* ) z jakimś typkiem co wziął liverpool, wszystko pięknie ładnie ale lamsza pod sam koniec meczu przegrywając 1:0 uciekła z gry :|

ja zazwyczaj czekam aż przeciwnik wybierze drużynę, jak wybierze np. 4gwiazdkową - to biorę 3,5-4 gwiazdkową, jak wybierze 5 gwiazdkową - biorę też 5 gwiazdkową, jak wybierze 2 gwiazdkową - też biorę dwu gwiazdkową smile.gif

ja nie mowie ze atletico to slaby zespol,ale granie realem barca czy manu to obciach,bo tam strzelajac byle kim i byle jak mozna strzelic bramke.raz gralem z gosciem dwa mecze atletico przeciwko evertonowi i aston villi i przegralem 10;0 i 11;1 ale widac bylo ze on naprawde umial; grac i z takimi zawodnikami i zespolami to naprawde mozna pograc,jezeli ktos chce pograc to moj psn id to chivu82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie ze atletico to slaby zespol,ale granie realem barca czy manu to obciach,bo tam strzelajac byle kim i byle jak mozna strzelic bramke.raz gralem z gosciem dwa mecze atletico przeciwko evertonowi i aston villi i przegralem 10;0 i 11;1 ale widac bylo ze on naprawde umial; grac i z takimi zawodnikami i zespolami to naprawde mozna pograc,jezeli ktos chce pograc to moj psn id to chivu82

Everton i Aston Villę trudno pokonać to po pierwsze, bo już nie raz doświadczyłem porażki z tymi drużynami. A to, że przegrałeś 10:0 oznacza, że jestes cienki.

Dobra gram od dzisiaj Wisłą Kraków! Jesteś po prostu kompletnym kretynem. Jak możesz mówić, że gra tymi lepszymi to obciach, nie rozumiem Cię. To co mówisz jest chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sklepik FIFA 10 jest za darmo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, za wejście do niego masz nawet trophy. (żebyś mnie źle nie zrozumiał to większość rzeczy w nim jest płatna ale sam sklepik nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Everton i Aston Villę trudno pokonać to po pierwsze, bo już nie raz doświadczyłem porażki z tymi drużynami. A to, że przegrałeś 10:0 oznacza, że jestes cienki.

Dobra gram od dzisiaj Wisłą Kraków! Jesteś po prostu kompletnym kretynem. Jak możesz mówić, że gra tymi lepszymi to obciach, nie rozumiem Cię. To co mówisz jest chore.

no to mozemy zagrac jak chcesz hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. A ja Wisłą wolę grać niż moim ulubionym od wielu lat Real Madrit, bo obronę mają lepszą (sic!), a przy kontrach 2:1 i tak zazwyczaj w światło bramki walą :) A w ogóle Polską reprezentacją, jak ktoś wybiera granie reprezentacjami, leży mi za***iście, Ebi kontry robi doskonałe :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mzecie mi powiedziec dlaczego ea w nba live 10 ptrafi aktualizowac wszystko co sie dzieje w nba praktycznie codziennie a w fifie tak sie nie da????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Wie ktoś jak odejść swoim zawodnikem z wirtualnego klubu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz do swojego virtualnego klubu, wez statystyki graczy, kliknij X na swojego zawodnika i wez opusc klub (jakos tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi ci o wyzwanie wywalcz 10 rzutów wolnych to chodzi o to żeby strzelić 10bramek z wolnego jest źle sformułowane trochę ale cóż...też sie zastanawiałem ale po strzeleniu 10wolnego pojawiła się informacja a wykonaniu wyzwania;] powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro ma być aktualizacja składów w fifie 10 :rolleyes: ciekawe ile w tym prawdy ?? Ktos ma moze potwierdzone źródło ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dla tych którzy być może to już sprawdzili :P Po rozpoczecie trybu menedzerskiego z moja gwiazda można zdobywac wyzwania, ale czy można je zdobywac dajac 2 gracza zamiast komputera :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro ma być aktualizacja składów w fifie 10 :rolleyes: ciekawe ile w tym prawdy ?? Ktos ma moze potwierdzone źródło ??

informację taką podało EA sports na facebook'u. Info mówiło o tym, że 24 lutego na PSN i XBL trafi aktualizacja składów uwzględniająca przeprowadzone transfery podczas okienka zimowego transferowego. Drugie info było o Ultimate Team, które ma trafć 25 lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informację taką podało EA sports na facebook'u. Info mówiło o tym, że 24 lutego na PSN i XBL trafi aktualizacja składów uwzględniająca przeprowadzone transfery podczas okienka zimowego transferowego. Drugie info było o Ultimate Team, które ma trafć 25 lutego.

thx z info Tylko mamy 24 luty a po aktualizacji ani śladu :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Orientuje się ktoś jak odblokować podkoszulkę Wirtualną Gwiazdą? Chodzi mi o ukryte wyzwanie z kategorii Akcesoria.

2. Da się rozwiązać klub, który się założyło? Albo jakoś go opuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ktoś w jaki sposób tj. jakimi przyciskami przepycha się i trzyma za koszulkę przeciwnika ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ktoś w jaki sposób tj. jakimi przyciskami przepycha się i trzyma za koszulkę przeciwnika ??

Gra ciałem - L2

Gra ciałem w ruchu - L2 + R3

Walka ciałem - L2 + X

Poza tym to jest opisane w instrukcji do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto wie o której bedize dodatek Ultimate Team dostępny !?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak robic taki zwód, cos w stylu co robi rooney na intro? gralem z typem przez internet i tak robil co chwila.. jakos pilke puszczal obok zawodnika i obiegal go, cos w tym stylu. na poczatku myslalem, ze fartem mu weszlo ale powtorzyl to kilka razy, skutecznie mnie przechodzac..

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszla aktualizacja skladow ;D jupi !!!! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ciałem - L2

Gra ciałem w ruchu - L2 + R3

Walka ciałem - L2 + X

Poza tym to jest opisane w instrukcji do gry.

Ciekawe jak ja używam tych skrótów z instrukcji to moi zawodnicy jakoś nie szarpią rywala za koszulkę i nie przepychają się z taką siłą jak zawodnicy rywala. Więc o co chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak robic taki zwód, cos w stylu co robi rooney na intro? gralem z typem przez internet i tak robil co chwila.. jakos pilke puszczal obok zawodnika i obiegal go, cos w tym stylu. na poczatku myslalem, ze fartem mu weszlo ale powtorzyl to kilka razy, skutecznie mnie przechodzac..

pozdro

to jest tzw. bridge - wychylasz prawą gałkę analogową w kierunku który Cię interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×