Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Wada techniczna gry jak sądze. Ale dobrze wiedzieć, ze nie tylko mi się tak dzieje(znaczy nie życzę ci źle, ale przynajmniej wiem ze to nie jest mój niefart :)).

Powtórzę prośbę: jeżeli ktoś zna rozwiazanie aby FIFA 10 się nie wieszała przy podłączeniu 2 lub wiecej padów, to proszę o udostępnienie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

zdecydowałem się na fife właśnie będę ją miał za dwa dni ( lub dzień) i teraz mam do Was prośbę ! Podajcie strony lig fify na Ps3

myślę, że wujek google by ci chętnie pomógł.

http://forum.efifa.pl/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

Mam problem z gra sieciowa z przyjaciolmi, mianowicie gdy zapraszam kumpla do wspolnej gry to on przyjmujac zaproszenie nie moze wybrac druzyny i po pewnym czasie wyrzuca go z sesji, tak samo dzieje sie ze mna jesli ktos zaprosi mnie do wspolnej gry a ja jestem "gosciem"... Nie wiem od czego to zalezy, podlaczenie z internetem mam za pomoca kabla to raczej nie zrywa.

Prosze pomozcie, z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wada techniczna gry jak sądze. Ale dobrze wiedzieć, ze nie tylko mi się tak dzieje(znaczy nie życzę ci źle, ale przynajmniej wiem ze to nie jest mój niefart :)).

Powtórzę prośbę: jeżeli ktoś zna rozwiazanie aby FIFA 10 się nie wieszała przy podłączeniu 2 lub wiecej padów, to proszę o udostępnienie odpowiedzi.

Ja często gram z kumplem i nie mamy żadnych problemów z podłączaniem padów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak uderzać wolne, żeby piłka nagle przy bramce opadła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o takie jak strzela Cristiano Ronaldo? Nie wiem czy istnieje w ogóle uderzenia tak piłki, ale jak już to musisz się jakoś pobawić rotacją:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spoko, ale co to zmienia? :D

Czekam na rozwiązanie. Dziękuje z góry.

Może to, że nie jest to wada techniczna gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam.

Jestem początkującym graczem w gry na necie ale może ktoś by chciał ze mną pograć w FIFĘ?

Nie mam znajomych i chciałbym się z wami zaprzyjaźnić:)

Proszę o odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o takie jak strzela Cristiano Ronaldo? Nie wiem czy istnieje w ogóle uderzenia tak piłki, ale jak już to musisz się jakoś pobawić rotacją:)

da się, mój kolega umie ale nie chce powiedzieć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

da się, mój kolega umie ale nie chce powiedzieć..

Sklep mu maskę to na pewno powie ;]

Z tego co wiem to jedynie Ronaldo i Drogba strzelają w ten sposób chociaż nie dam sobie głowy uciąć że jakoś inaczej też się nie da.

Edytowane przez Milusass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sklep mu maskę to na pewno powie ;]

Z tego co wiem to jedynie Ronaldo i Drogba strzelają w ten sposób chociaż nie dam sobie głowy uciąć że jakoś inaczej też się nie da.

Strzał tego typu(tzw. opadający liść), jest możliwy każdym piłkarzem. Przytrzymujemy podczas rzutu wolnego klawisz odpowiadający za strzał lobem + strzał (np. w moim przypadku to L2 + O).

Dobra, a teraz niech mi ktoś powie, co z tymi padami. :D

Edytowane przez reddevil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam chciałbym was serdecznie zaprosić do klubu który się nazywa Koszalin Team .

Od dziś rozpoczyna się rekrutacja , w naszym klubie mamy już 2 dobrych napastników więc ludzie jeżeli nie tylko zależy wam na bramkach to zgłaszajcie się do nas gdyż chcemy w naszej drużynie dobrego OBROŃCY który dobrze rozgrywa piłkę najlepiej jak by miał już jakieś doświadczenie w trybie Virtual Pro. Pilnie również szukamy pomocnika.

Chętni niech zgłaszają się pod nr gg 1929540 lub na Ps3 NIC -suszinho18

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzał tego typu(tzw. opadający liść), jest możliwy każdym piłkarzem. Przytrzymujemy podczas rzutu wolnego klawisz odpowiadający za strzał lobem + strzał (np. w moim przypadku to L2 + O).

Dobra, a teraz niech mi ktoś powie, co z tymi padami. :D

Ja to robię inaczej . ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

Mam problem z gra sieciowa z przyjaciolmi, mianowicie gdy zapraszam kumpla do wspolnej gry to on przyjmujac zaproszenie nie moze wybrac druzyny i po pewnym czasie wyrzuca go z sesji, tak samo dzieje sie ze mna jesli ktos zaprosi mnie do wspolnej gry a ja jestem "gosciem"... Nie wiem od czego to zalezy, podlaczenie z internetem mam za pomoca kabla to raczej nie zrywa.

Prosze pomozcie, z gory dzieki :)

Jest to wina internetu. Ja też z kilkoma znajomymi nie mogę grać i to z tymi którzy mają internet podłączony prosto do PS3. Ja mam przez router i mogę grać z kumplami co mają również router a z ziomkami co mają neta podłączonego prosto do PS3 to nie mogę :pardon:

Nie próbowałem tego problemu rozwiązywać więc ci nie pomogę.

Ja to robię inaczej . ;d

Ja to L1 (mocny strzał przy rzucie wolnym) i lewa gałka w dół i piłka opada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to wina internetu. Ja też z kilkoma znajomymi nie mogę grać i to z tymi którzy mają internet podłączony prosto do PS3. Ja mam przez router i mogę grać z kumplami co mają również router a z ziomkami co mają neta podłączonego prosto do PS3 to nie mogę :pardon:

Nie próbowałem tego problemu rozwiązywać więc ci nie pomogę.

dzieki przynajmniej za odpowiedz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gierej ja podałem przykład :)

Jak ktoś sobie skonfigurował 'wystawianie sie' (bo chyba tak to się nazywa w konfiguracji) pod inny klawisz, to ma tak. Co nie zmienia faktu że praktycznie każdy piłkarz potrafi tak strzelać.

A co do tego grania przez internet, to macie hojnych dostawców, bo ja musiałem specjalnie kupować router żeby pograć przez internet. :D

Swoją drogą słyszeliście o bugu w 'przepisach' gry? Gdy wykonujemy wolny powiedzmy z 40 metrów, i ustawimy gracza który nie wykonuje wolnego przed bramkarzem, to możemy puścić nim piłkę między nogami, i to praktycznie gol murowany. No dobra ale gdzie tu luka w przepisach? No chodzi o to, że piłkarz który przepuszcza piłkę miedzy nogami może swobodnie stać nawet na 10 metrowym spalonym, a sędzie puści grę. W prawdziwym meczu został by odgwizdany spalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy Fifa zalicza mecze , w których nasz przeciwnik opuścił grę ? Coraz częściej mi się to zdarza :angry:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Fifa zalicza mecze , w których nasz przeciwnik opuścił grę ? Coraz częściej mi się to zdarza :angry:

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak mnie to irytowało, jak w FIFIe 09 na pc wygrywałem 3:0 koleś wychodził i miałem porażkę zaliczoną. :D

Straszne czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoyo . Słuchajcie mam pytanko i potrzebuje pilnie odpowiedzi. Chodzi o fife 10 na PS3 . Czy jest taka możliwość żeby zrobić ligę wirtualnych klubów ?? Chodzi mi o to żeby grały w niej wybrane klubu z mistrzostw wirtualnych klubów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Fifa zalicza mecze , w których nasz przeciwnik opuścił grę ? Coraz częściej mi się to zdarza :angry:

Tak, zalicza, ale zdobywając tak wygrane nie dostaniesz złotego trophy, za 100 zwycięstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to L1 (mocny strzał przy rzucie wolnym) i lewa gałka w dół i piłka opada.

Nie wiem jak to robisz, nie może mo wyjść. Ja wychylam lewą gałkę do góry i uderzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, ponieważ ściągnąłem FIFE 10 Ultimate Team i mam problemy z kartą płatniczą ale jakoś próbowałem pobrać pełną wersję. Od pewnego czasu nie mogę zagrać meczy mam ich już 14 ale nie wydaje mi się żebym miał pełną wersję. Mam w Downloads plik FIFA Ultimate team 10 (game pack) (zajmuje to 100 KB). Nie mogę rozegrać żadnego meczu bo gdy włączam mecz jest trening przed meczowy i nic się nie dzieje dopiero jak strzele gola( na tym treningu) to jest czarny obraz cały czas. Co mam zrobić nie mogę kupić już FIFA Ultimate Team (game pack) bo jest przy tym taka jakby reklamówka i jak w chodzę żeby pobrać to nie ma ani download ani buy now ani add to Cart??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×