Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gra na pewno będzie HITem choćby nawet po tak niespotykanej rzeczy jaką jest brak anty-fanbojów w tym temacie :D Cóż choćby nawet się pojawili nie mają się do czego przyczepić hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie chce mowic, ale ta gra faktycznie wyglada slicznie :P cos mi tutaj nie pasuje :P

Mało powiedziane :) ja tam będę pykał na piecu, p/o już zamówiony, jutro startuję z betą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało powiedziane :) ja tam będę pykał na piecu, p/o już zamówiony, jutro startuję z betą :P

A ja mam dola z kolei :( Nie wiem czy kupic gre na PC czy na PS3;/ Na pc jest tannsza, bede mial bete jutro no ale...... Nie wiem czy moj sprzecik to pociagne :/ Phenom X4 720, gtx260 GoldenSample 896mb OC, 4gb OCZ reaper ddr2 1066mhz............ Moze troszke braknac :(

Edytowane przez Maciek26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dola z kolei :( Nie wiem czy kupic gre na PC czy na PS3;/ Na pc jest tannsza, bede mial bete jutro no ale...... Nie wiem czy moj sprzecik to pociagne :/ Phenom X4 720, gtx260 GoldenSample 896mb OC, 4gb OCZ reaper ddr2 1066mhz............ Moze troszke braknac :(

Wymagania są takie Core 2 Quad 2.3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7 więc myślę że nie będzie problemu. Ja mam Phenom II 955, Ati 4890 VaporX, 4GB patriot 1333 i myślę śmigać na full detalach :P w razie czego mały OC proca, bo jak na razie nie było to potrzebne a mugen 2 jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są takie Core 2 Quad 2.3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7 więc myślę że nie będzie problemu. Ja mam Phenom II 955, Ati 4890 VaporX, 4GB patriot 1333 i myślę śmigać na full detalach :P w razie czego mały OC proca, bo jak na razie nie było to potrzebne a  mugen 2 jest :)

Bez jaj z takim prockiem OC po co :) Spokojnie pójdzie na max detalach i 30 fps. Nie martwiłbym się mając taką konfigurację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tj?forum blaszakow,by sprawdzac kto jakiego ma?moderator moze by spojrzal na te 2 posty powyzej!?!?! odnosnie gry kurcze,czemu sie boje,ze gra na x'a bedzie lepiej wygladac?!?!?!bo patrzac na bete to mam tylko nadzieje,ze byla to bardzo wczesna wersja gry.Jesli nie to uhuhu zas fanboje klocka pojada ze smiechu z nas PS maniakow:D:D:D

Skoro ty możesz sobie porównywać z x'em to czemu ja nie mogę napomknąć o wersji na piec? Weź napisz lepiej coś bardziej sensownego, niż oklepany tekst "jak to będzie wyglądać" tego typu wypociny pojawiają się w każdym multiplatformowym temacie, tylko kogo to obchodzi?

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tj?forum blaszakow,by sprawdzac kto jakiego ma?moderator moze by spojrzal na te 2 posty powyzej!?!?! odnosnie gry kurcze,czemu sie boje,ze gra na x'a bedzie lepiej wygladac?!?!?!bo patrzac na bete to mam tylko nadzieje,ze byla to bardzo wczesna wersja gry.Jesli nie to uhuhu zas fanboje klocka pojada ze smiechu z nas PS maniakow:D:D:D

Beta to beta, poczekaj na demo. Mysle ze twoje obawy sa bezzasadne, juz od jakiegos czasu gry na chlebaczek są lepiej odpicowane niż te na klocku.

Nie ma sie o co martwić mysle ze sie nie zawiedziemy, poza tym ja kupuje tą gre nie tylko dla grafiki ale dla multiplayera, jedynka po dzis dzien kreci sie m moim napedzien i jak dla mnie nie ma ciekawszej propozycji jesli chodzi o ten gatunek, czekam z niecierpliwoscią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, jakiś czas temu DICE przeprowadzało sonde dotyczącą zainteresowanią grą przez właścicieli konsol i komputerów i z tego co pamiętam wyszło im że przeszło 70% to PS3, przeszło 20 % to xbox a reszta to PC. więc raczej nie wydaje mi się żeby wersja dla ps3 była gorsza. Wersja PC będzie lepsza wizualnie tylko pod warunkiem zastosowania "sprzętu rekomendowanego" dla tej gry (można o tym poczytać na oficjalnym blogu BFBC2) a taki zestawik to wydatek na poziomie 2500~3000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, jakiś czas temu DICE przeprowadzało sonde dotyczącą zainteresowanią grą przez właścicieli konsol i komputerów i z tego co pamiętam wyszło im że przeszło 70% to PS3, przeszło 20 % to xbox a reszta to PC. więc raczej nie wydaje mi się żeby wersja dla ps3 była gorsza. Wersja PC będzie lepsza wizualnie tylko pod warunkiem zastosowania "sprzętu rekomendowanego" dla tej gry (można o tym poczytać na oficjalnym blogu BFBC2) a taki zestawik to wydatek na poziomie 2500~3000 zł.

Dlatego jeśli kogoś stać to najlepszym połączeniem jest  PS3 i PC :) Exlusive na PS3 a gry multiplatformowe w większosci przypadków lepiej odpalić na PC.

Co do BC2 - zobaczę po premierze jak to wyglada i zdecyduje na jaką platformę bardziej opłaca się brać (nie mówię o nakładach finansowych)

Edytowane przez Adamus78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeśli kogoś stać to najlepszym połączeniem jest  PS3 i PC :) Exlusive na PS3 a gry multiplatformowe w większosci przypadków lepiej odpalić na PC.

Co do BC2 - zobaczę po premierze jak to wyglada i zdecyduje na jaką platformę bardziej opłaca się brać (nie mówię o nakładach finansowych)

Dochodzi też sprawa przyjemności czerpanej z gry, jako stary quake3owiec wole fps na myszce (nie twierdzę że pad jest gorszy, żeby nie było niepotrzebnej pyskówki!!!) więc w moim przypadku dynamika rozgrywki to podstawa, battlefield na piec obowiązkowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi też sprawa przyjemności czerpanej z gry, jako stary quake3owiec wole fps na myszce (nie twierdzę że pad jest gorszy, żeby nie było niepotrzebnej pyskówki!!!) więc w moim przypadku dynamika rozgrywki to podstawa, battlefield na piec obowiązkowo :D

Przyznam się że i ja nie potrafię się przestawić z Myszki na Pada jeśli poruszamy temat np celowania w FPS (headshot ftw:). Zapewne to kwestia przyzwyczajenia jak to miało miejsce wiele lat temu na komputerach 8/16bit gdzie Joy był niezastąpiony  :D.

Niestety nie miałem okazji pobawić się betą BC2 wieć trudno mi teraz coś powiedzieć na temat ergonomi sterowania. Po premierze zobaczymy  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie nie uległo większej zmianie, dalej całkiem przyjemnie się gra za sprawą AA. Graficznie widać poprawę co bardzo cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie nie uległo większej zmianie, dalej całkiem przyjemnie się gra za sprawą AA. Graficznie widać poprawę co bardzo cieszy.

Graficznie jest świetnie (można porównać do U2,KZ2), Ale kampania nigdy nie byłą mocną stroną Battlefield'u (czasem się w ogóle nie pojawiała) za to zawsze rządziło multi i teraz też tak będzie.

Pozostaje tylko czekać do marca :).

PS: Polecam Limitowaną edycje, kosztuje tyle samo co normalna, a do niej dołączane są bardzo przydatne rzeczy. Takie jak:

–ulepszenie pancerza dla wszystkich pojazdów, zmniejszające uszkodzenia od pocisków wybuchowych i penetrujących

dodatkowy zestaw ofensywny – montowane na pojeździe alternatywne źródło ognia do obsługi przez kierowcę pojazdu, znacznie zwiększające jego możliwości bojowe

czujnik ruchu – elektroniczny zestaw czujników wykrywający obecność wrogich jednostek w pobliżu pojazdu

pistolet z lokalizatorem – strzelający magnetycznymi strzałkami do oznaczania wrogich pojazdów. Dzięki niemu drużyna może śledzić , namierzać i naprowadzać rakiety na wrogi pojazd.

karabin M1A1 – niezawodny choć ciężki karabin. Zabójcza broń z rękach weteranów.

pistolet M1911 – celny broń, ceniony za siłę swych pocisków kalibru 0.45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpowiedź na to pytanie już gdzieś była to przepraszam, ale czy orientuje się ktoś, czy będzie tryb dla dwóch (czterech) graczy na podzielonym ekranie? Pytam, ponieważ nie wiem czy wyrobię się finansowo z zakupem BC2, a jakimś rozwiązaniem jest opchnięcie MW2.. Chociaż obawiam się, że nie ja jeden planuję taki manewr i ceny używek MW2 po premierze BC2 będą mało ciekawe... Po filmiku który dzisiaj widziałem (ponad 7-minutowa kompilacja singla - pewnie gdzieś już był link) wiem, że tak czy inaczej BC2 kupię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpowiedź na to pytanie już gdzieś była to przepraszam, ale czy orientuje się ktoś, czy będzie tryb dla dwóch (czterech) graczy na podzielonym ekranie? Pytam, ponieważ nie wiem czy wyrobię się finansowo z zakupem BC2, a jakimś rozwiązaniem jest opchnięcie MW2.. Chociaż obawiam się, że nie ja jeden planuję taki manewr i ceny używek MW2 po premierze BC2 będą mało ciekawe... Po filmiku który dzisiaj widziałem (ponad 7-minutowa kompilacja singla - pewnie gdzieś już był link) wiem, że tak czy inaczej BC2 kupię..

Nie,będzie posiadał tylko tryb single i multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema podzielonego ekranu. Co do limitki, to masz całkowitą racje, te dodatki są dostępne dla wszystkich tylko że trzeba uzbierać punktów by je odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mi się najbardziej podoba w DICE? To, że mało mówią a dużo robią, nie to co żałosne duet IW&Activision, które już kilka miesięcy przed premierą hype'owało kicz jakim jest MW 2, przed premierą to żyć si nie dało bo wszędzie tylko MW 2 było. Natomiast DICE przygotowuje najbardziej rozbudowanego Battlefielda- cztery tryby rozgrywki w multi (jak na razie najwięcej w serii BF, inne odsłony miał 1 lub 2 trybów gry), kampania single player, poprawiona grafika oraz system destrukcji. Kupię na pewno gdy stanieje(do tego czasu na pewno zdobędę wszsystko w pierwszym Bad Company), wersja beta była świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są takie Core 2 Quad 2.3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7 więc myślę że nie będzie problemu. Ja mam Phenom II 955, Ati 4890 VaporX, 4GB patriot 1333 i myślę śmigać na full detalach :P w razie czego mały OC proca, bo jak na razie nie było to potrzebne a mugen 2 jest :)

Skoro tak uwazasz :D Male niedociagniecie... Mam procesor phenom II X3 (3 rdzenie) 2.8ghz, w ktorym odblokowalem 4 rdzen i wykrecilem na 3.4ghz :D Karta z kolei wykrecona z zegarow 625/1200/1325 na 715/1200/1542 :D A i tak ten gtx 260 to model firmowo podkrecony :> (standardowo chodzi na 600/1175/1300) ;D Takze widze ze nie ma sie o co martwic, skoro ty tak optymistycznie do sprawy podchodzisz :) Gdzie kupiles preordera (oczywiscie z kodem do bety)? Chyba raczej tylko limitka wchodzi w gre ;)

PS. Jest to gra steamowa, takk?? Byloby ciekawie, bo na 1 koncie mam MW2, L4D2, CSS i pare innych xD (nie chwalac sie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak uwazasz :D Male niedociagniecie... Mam procesor phenom II X3 (3 rdzenie) 2.8ghz, w ktorym odblokowalem 4 rdzen i wykrecilem na 3.4ghz :D Karta z kolei wykrecona z zegarow 625/1200/1325 na 715/1200/1542 :D A i tak ten gtx 260 to model firmowo podkrecony :> (standardowo chodzi na 600/1175/1300) ;D Takze widze ze nie ma sie o co martwic, skoro ty tak optymistycznie do sprawy podchodzisz :) Gdzie kupiles preordera (oczywiscie z kodem do bety)? Chyba raczej tylko limitka wchodzi w gre ;)

PS. Jest to gra steamowa, takk?? Byloby ciekawie, bo na 1 koncie mam MW2, L4D2, CSS i pare innych xD (nie chwalac sie)

Nic a nic nie rozumiem z tych "cyferek" jak dobrze mieć PS3 B)

A ta gra mnie zmusiła do preordera hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Jest to gra steamowa, takk??

Jest na steamie. Juz mozna pre-ordery robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo na 1 koncie mam MW2, L4D2, CSS i pare innych xD (nie chwalac sie)

nie uwazasz, ze to paradoks?

Co do gry czekam z niecierpliwoscia na premiere!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały dylemat co do multi. W betę nie udało mi się zagrać bo klucze, mimo że z różnych serwisów ściągałem to nic nie doszło, ale mniejsza o to ... w każdym razie zastanawiam się nad b;bc2, a MAGiem ... Interesuje mnie mianowicie czy w multi w b;bc2 jest nadal taki power u broni jak w jedynce? Bo z tego co się zagrywałem w część pierwszą to zawsze wqrwiał fakt, iż ktoś z 30m zabijał mnie z shotguna ... i to na dodatek na hita. Sytuacje takie nie były rzadkie. Na średni dystans, mimo iż jakieś tam doświadczenie mam w fps, nie dawałem w większości przypadków rady przeciwko człowieczkomi z shotgunem (zazwyczaj biegałem z brońmi typu M14 itp z tej tabelki). I to właściwie jedyny argument przeciw co do "bada" mam. Wyrównali bronie? Z góry dzięki za dłuższą wypowiedź na ten problem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały dylemat co do multi. W betę nie udało mi się zagrać bo klucze, mimo że z różnych serwisów ściągałem to nic nie doszło, ale mniejsza o to ... w każdym razie zastanawiam się nad b;bc2, a MAGiem ... Interesuje mnie mianowicie czy w multi w b;bc2 jest nadal taki power u broni jak w jedynce? Bo z tego co się zagrywałem w część pierwszą to zawsze wqrwiał fakt, iż ktoś z 30m zabijał mnie z shotguna ... i to na dodatek na hita. Sytuacje takie nie były rzadkie. Na średni dystans, mimo iż jakieś tam doświadczenie mam w fps, nie dawałem w większości przypadków rady przeciwko człowieczkomi z shotgunem (zazwyczaj biegałem z brońmi typu M14 itp z tej tabelki). I to właściwie jedyny argument przeciw co do "bada" mam. Wyrównali bronie? Z góry dzięki za dłuższą wypowiedź na ten problem. Pozdrawiam.

Opisywanego przez Ciebie problemu w becie nie zauważyłem. Shotguny nie odgrywały znaczącej roli, a przynajmniej nie taką żebym ją pamiętał :) Można wręcz powiedzieć, że były słabe. Natomiast na liście poprawek po beta testach jest info, że:

Podniesione uszkodzenia strzelb wymagających przeładowania (pump/slugs)

Czyli w finalnej wersji obrażenia z shotguna będą większe. Jak duże? nie wiadomo :) W każdym razie ja jestem o to spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×