Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

ja zakazuje wszystkim sciągac to demo ! przynajmniej tak po 17 !!!!

wtedy wracam do domu i musze miec duzo wolnego miejsca na serwerze,zeby szybo sie ścagalo do mnie, do mnie.... maj preszesssssss

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS3 ssie! (demko)

Do zobaczenia na polu bitwy. Jak by ktoś chciał pograć w grupie to dodawać.

EDIT:

Tylko żadnych snajperów!

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dawajcie swoje PSN ID i dzisiaj pomłocimy troszeczke :P no i kto wolny jutro od rana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: Rokicior

niestety zgubiłem headset ale słucham rozkazów ;) gram przeważnie snajperem, uuuuuu :)

rano jestem wolny raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

id: Rumakko - możecie dodawać (hs w drodze, ale jak kolega wyżej, mam dobry słuch hehe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pokolei juz wszytkich dodaje :P HS - Ladowanie .... ;] mam nadzieje ze na wieczor bedzie gotowy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jutro od 7 do 16 jestem non stop PSN: monobloss

Dodawać mnie i napiszcie cos odrazu o BC2 żebym wiedział :D

50% ;//// wolno jakoś idzie

Edytowane przez Monoblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

id: alieen

kto ma chwilke moze wyslac zaproszenie, hs nie posiadam (drogi troche), ale w bc2 bete szlo mi calkiem dziarsko :)

ps. 40% zassane, jeszcze z godzinka i ruszam

Edytowane przez alieen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

id: M2641936

Hs jest jak najbardziej :D do zobaczenia na polu walki and high frags

Edytowane przez mcroki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

id: M2641936

Hs jest jak najbardziej :D do zobaczenia na polu walki and high frags

to masz PSN ID ochhh :D

zagralem dwie rundy :D jak na razie nie dostrzeglem zadnych problemow z polaczeniem z serwerami, gra sie tak samo jak w becie, chociaz moze porazic biala mapa !! w stosunku do piasku z bety hehe :> zima zima zima

szkoda ze sa poblokowane ulepszenia do broni :D ale klimat ten sam !! dla mnie rewelacja :D

mapa trudniejsza o duzo w ataku bez zgranej ekipy ciezko bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będe dostępny od 10 do 20 zapewne. ID: maneater1983 i GG: 7969450 na ustawki jak coś.

Kurna że na łączu 10Mbps i tak sie demo ciągnie wolniej o wiele. Pier.... serwery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak demo jest ok po becie można się było spodziewać, że gra będzie fajna.Szkoda,że zmienili sposób prowadzenia z analogu na r2 ale na plus to, że obniżyli pancerz pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie, demo lepsze niż beta, ale to było do przywidzenia. Żadnych lagów, rozłączeń nie uświadczyłem. Szkoda, że bronie mają tak duży odrzut. Ale ta druha broń dl Assaulta dużo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 ssie! (demko)

Do zobaczenia na polu bitwy. Jak by ktoś chciał pograć w grupie to dodawać.

EDIT:

Tylko żadnych snajperów!

Mi się ściągnęło w pół godziny, większa frajda niż w MAG (docinki żołnierzy i chyba leprze celowanie, bo w demku jak do kogoś strzelałem to zabiłem, a w MAGu to musiałem się napocić żeby kogoś zabić) i snajperzy :pinch: potrafią siedzieć na tej górze i ściągać każdego... Szczególnie ś a denerwujący bo ściany znikają w zastraszającym tempie :laugh: Jestem sobie za betonowym murem, bo mnie snajper wychaczył, szysze tylko ŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹUUUUUUUUUUUUUUU :scare: i muru "ni ma" :pardon: albo biegnę przez las, nagle patrze ze drzewa się ruszają, myślę sobie "WTF?" a tu czołg :laugh:

Więc, weselej niż w MAGu, ale czy lepiej, to się okaże :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że to naprawdę znakomite multi. Daje naprawdę świetne uczucie. Ja łykam MAG i BC2! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam właśnie demko, liczę że utwierdzi mnie w zamiarze złożenia pre-ordera ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest wielka. Tyle mi sie nasuwa po 3,5h grania (nie licząc bety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się detronizacja Modern Warfare. Demo mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, trub rush jest przekozacki. Jeśli pełna wersja będzie trzymała ten poziom to mamy na długie lata nowego króla FPS'ów. Rewelacyjne sterowanie - naprawdę mistrzostwo w tej dziedzinie - zdobywanie doświadczenia dla każdej klasy oddzielnie, konieczność współpracy(jeśli chce się wygrać oczywiście) i brak chaosu na mapach to dla mnie największe zalety BC2. Całe szczęście, nie przegieli też z siłą pojazdów i tym co lubią się chować w czołgu szybko można wybić z głowy zabawy w "Czterech Pancernych". Na razie jedynym małym minusem są potencjalne możliwości dla kamperów, ale póki co niewiele osób gra snajperami. Poczekamy zobaczymy. Zapowiada się soczyście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem może jestem inny:) ale mi zupełnie to demo nie podeszło.może za krótko grałem ale jakoś wszystko nie tak.grafika poząbkowana ,chyba się do mw2 za bardzo przyzwyczaiłem.napiszcie wasze odczucia.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma łeb na karku to takiego lepszego snajpera nie znajdziesz przez połowę trwania mapy. W becie przy dobrym hideout'ie ciężko było mnie ustrzelić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero rozpocznę pobierać ale myślę, że BC2 to będzie naprawdę udana gra. Mam nadzieje, że przerośnie MAG-a, którego mam zamiar kupić. Jak tylko ściągnę demo to spróbuję je ocenić ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche w to demko i gra sie calkiem przyjemnie......raj dla snajperow generalnie choc mi to nie przeszkadza......mapa w demku calkiem spora ale ludzie z ktorymi gralem malo sie interesowali obrona......dopiero jak podkladalem bombe to ktos sie ogarnal i przypomnial sobie co jest celem misji:)

czy bedzie detronizacja krola FPSow??.....moim zdaniem nie, bo zadnego krola nie ma:).......ta gra za bardzo sie rozni od MW2 zeby musiala z nia rywalizowac......ja osobiscie kupie jak bedzie troche tansza lub z drugiej reki.

ps. jak ja sie ciesze ze mi celownik w snajperce nie fruwa jak bym dobra flaszke oproznil :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem może jestem inny:) ale mi zupełnie to demo nie podeszło.może za krótko grałem ale jakoś wszystko nie tak.grafika poząbkowana ,chyba się do mw2 za bardzo przyzwyczaiłem.napiszcie wasze odczucia.pzdr

biggrin.gif nie jesteś wyjątkiem, tez mi ciężko się przestawić z CoD, nie grałem dotychczas w ta serię, podoba się, ale odczucia mam mieszane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×