Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe.. zupełnie nie ogarniam grania z Karabinem... ^^

A co do tanków... czasami są sytuacje, że i teraz piechota sobie z nimi nie radzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

America's Army na PC jest symulatorem sponsorowanym przez US Army. Z tego co mi wiadomo dość popularny. Ale całośc zaistniała po to aby werbować ludzi do woja. Ale to ne temat o tym, nie mniej powstało już coś takiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. zupełnie nie ogarniam grania z Karabinem... ^^

A co do tanków... czasami są sytuacje, że i teraz piechota sobie z nimi nie radzi. wink.gif

jasne, jak kierowca wie gdzie się ustawić, ma do tego z 2 kumatych inzynierów, a po naszej stronie nie ma tanków, to jest masakra, w ataku stanie taki i nawala, a pozostali robia swoje, mozna walić z mortara, rpg, a on i tak dalej wali, zanim go w końcu rozwalisz to już po skrzynkach bo całą uwagę skupiłeś na tym draniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, jak kierowca wie gdzie się ustawić, ma do tego z 2 kumatych inzynierów, a po naszej stronie nie ma tanków, to jest masakra, w ataku stanie taki i nawala, a pozostali robia swoje, mozna walić z mortara, rpg, a on i tak dalej wali, zanim go w końcu rozwalisz to już po skrzynkach bo całą uwagę skupiłeś na tym draniu

Trening czyni mistrza. Mi żaden czołg nie straszny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że np. na Arica Harbour takich miejscówek (dla obrońców) gdzie można ustawić się czołgiem jest mnóstwo. Czasami aż parskam śmiechem, kiedy ludzie stoją czołgiem na tej drodze na lewo przy pierwszej bazie, kiedy obok niego są 2 idealnie stanowska, skąd tylko zdjąć może UAV lub nalot snajpera. Nie zdradzę gdzie one są, ale podpowiem tylko, że czołgi wroga ma się centralnie pod lufą. Tylko przycelować...

I co najśmieszniejsze, połowa ludzi nawet nie wie, że są to specjalne miejscówki dla czołgów. Wystarczy w tych 2 okopach się ustawić czołgami, to atakujący szans nie mają żadnych. Jeśli ja sam, jeden potrafię zatrzymać wszystkie czołgi atakujących, to co dopiero dwóch takich jak ja :)

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hivo, wiem o jakich miejscówkach piszesz. Są świetnie ulokowane, szkoda że tak mało osób zdaje sobie sprawę z ich istnienia. Chociaż może to i lepiej, dzięki temu mniej zginę jako atakujący :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale jednak je zadam, jak wygląda online w BC2 ?, porównywalny do Battlefield 1943 ? bo coś tu czytam o inżynierach, broniących, atakujących i trochę nie ogarniam ocb, jestem świerzakiem w Battlefield bo w 1943 gram od 4miesiecy i jutro chce kupić BC2 i nie wiem jak z tym online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, im mniej ludzi wie tym lepiej bzykacz, to dla naszego dobra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wiem i będe was tam niszczył  :tongue: o ile dojdę/dojadę :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale jednak je zadam, jak wygląda online w BC2 ?, porównywalny do Battlefield 1943 ? bo coś tu czytam o inżynierach, broniących, atakujących i trochę nie ogarniam ocb, jestem świerzakiem w Battlefield bo w 1943 gram od 4miesiecy i jutro chce kupić BC2 i nie wiem jak z tym online.

Jest to BF 1943 w czasach aktualnych. Bardzo polecam. Dużo więcej szczegółów, masa broni w każdej klasie, nawet jest Garand i Tomson z BF1943 smile.gif Brakuje samolotów ale za tą helikoptery. Klas jest o jedną więcej niż w BF-ie 43: medyk. Są też różne tryby walki. Poza Conquest (walka o flagi jak w BF1943) jest też fajny tryb rush no i dodatkowo tryby walki w mniejszych squadach. Nie ma nad czym się zastanawiać smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MF187DoubleG

Właśnie na taka odpowiedz czekałem, jutro idę po gierkę :D pozdro

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seba080PL - ty skurwysynu... wysadził specjalnie swojego M-COMa, gdy zostało nam 5 gości do końca. Uszczegajcie się tego zjeba jak ognia.

Edytowane przez DizzY-WolF
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seba080PL - ty skurwysynu... wysadził specjalnie swojego M-COMa, gdy zostało nam 5 gości do końca. Uszczegajcie się tego zjeba jak ognia.

Moze po prostu byl szpiegiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forums.electr...changelist.html

PC > konsole. Już testują kolejny patch a najważniejsze to:

MP – Isla Innocentes MCOM building fixed where knifing the fence would destroy the building

Czyli ch**nia z grzybnia i patatajnia a nie patch... Widac dla panow z DICE wazniejszy jest jakis je***y plotek, niz np. nienaliczanie pkt po smierci, spieprzone spotowanie, menu na ekranie gdy podniesie nas Medyk a chcielismy akurat zmienic kit, nie wspominajac juz o oslabieniu M60, czy zniesienie nielimitowanego zasiegu w Shottgunach, ale co tam, to plotek psul cala zabawe... Mam nadzieje, ze ta gra zdechnie szybciej niz KZ2 i MW2 razem wziete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ch**nia z grzybnia i patatajnia a nie patch... Widac dla panow z DICE wazniejszy jest jakis je***y plotek, niz np. nienaliczanie pkt po smierci, spieprzone spotowanie, menu na ekranie gdy podniesie nas Medyk a chcielismy akurat zmienic kit, nie wspominajac juz o oslabieniu M60, czy zniesienie nielimitowanego zasiegu w Shottgunach, ale co tam, to plotek psul cala zabawe... Mam nadzieje, ze ta gra zdechnie szybciej niz KZ2 i MW2 razem wziete.

Patch dedykowany wersji na PC, konsoli nie dotyczy. Czekamy dalej.....patataj... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ch**nia z grzybnia i patatajnia a nie patch... Widac dla panow z DICE wazniejszy jest jakis je***y plotek, niz np. nienaliczanie pkt po smierci,

brak naliczania po smierci to oni sami wprowadzili ;) wiec raczej tego nie usuna. To jest najwiekszy debilizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jaki udział w sprzedaży miała wersja na PC? 10%?

Lecą w ch*ja nieziemsko. Wpierw cicha umowa z Microsoftem na wyłączność spolszczenia, a teraz olewanie konsol przy debugowaniu.

Dołączenie w weekend do squadu to był jakiś koszmar, zanim się udało razem pograć to każdemu po kilka siwych włosów zdążyło wyskoczyć.

Gdyby nie Wy - i klimat który się tworzy gdy gramy razem - to sprzedałbym tą grę. Ja zrozumiałbym to 10 lat temu, ale teraz kiedy konsola jest tak

samo patchowalna jak PC to to jest jawne kpienie sobie z klienta. Wydali, sprzedali, olali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jaki udział w sprzedaży miała wersja na PC? 10%?

Lecą w ch*ja nieziemsko. Wpierw cicha umowa z Microsoftem na wyłączność spolszczenia, a teraz olewanie konsol przy debugowaniu.

Dołączenie w weekend do squadu to był jakiś koszmar, zanim się udało razem pograć to każdemu po kilka siwych włosów zdążyło wyskoczyć.

Gdyby nie Wy - i klimat który się tworzy gdy gramy razem - to sprzedałbym tą grę. Ja zrozumiałbym to 10 lat temu, ale teraz kiedy konsola jest tak

samo patchowalna jak PC to to jest jawne kpienie sobie z klienta. Wydali, sprzedali, olali.

Zgadzam się, nawet nie mogę 100% radochy mieć z gry przez tych chu** z DICE. Odcinają ręke na której się pożywili nieźle. I pewnie jak z bad company 1, wydadzą patch za pół-roku czy rok (był jeden patch a bugów była masa nadal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak tak się wkurzacie na kolesiów z DICE to czemu nie gracie np. w MW2? Ostatnio zauważyłem, że żywy gra w MW2 :P

Gdyby wydali ten patch to może zwiększyła by się ilość graczy? też ich nie rozumiem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak tak się wkurzacie na kolesiów z DICE to czemu nie gracie np. w MW2? Ostatnio zauważyłem, że żywy gra w MW2 :P

Gdyby wydali ten patch to może zwiększyła by się ilość graczy? też ich nie rozumiem ...

A czemu mamy grać MW2? Tam jest jeszcze więcej problemów i kamperów niż tutaj. znacznie więcej. Bez porównania ale wciąż, jak na grę która ma być świetna online, raczej bliska perfekcji. To to jest gówno, sam gram nadal ale niewiem jak długo wyrobię bo na PC naprawiają bugi a nas olewają, pier****** ch*** z DICE. Mam nadzieje że ludzie wezmą się w garść i zaspamują forum DICE zażaleniami i bug reportami na konsolach. A jak nie to bojkot! Edytowane przez Kohtaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to, że to są takie banalne bugi (wysadzanie budynku M-COM nożem). Taki patch zajmował by pewnie kilka kB więc nie wiem w czym problem mają. Chyba, że szykują dużego patcha a na razie zbierają informacje na temat bugów aby nie wypuszczać dużo aktualizacji tylko jedną dużą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×