Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowałem się na 4players.de. Kupiłem tą betę i dostałęm jakiegoś e-maila zwrotnego. Są tam jakieś kody, ale to chyba numery zamówienia, czy coś. Dostałem tego maila zaraz po zamówieniu keya. Co teraz?

To było potwierdzenie zakupu. Teraz musisz czekać, aż wyślą Ci kod mailem, czyli wyślą Ci produkt, który "zakupiłeś"... choć ja mam już coraz mniejsze nadzieje czy faktycznie uda sie otrzymać ten kod :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem szwabskiego maila ze dostalem klucz ale raz ze moge go tylko odczytac miedzy 23 a 6 rano, a dwa ze musze wpisac ten yebany numer dowodu jeszcze raz :blink:. Mam nadzieje ze mi go w domu na kompie zapisala przegladarka. A jak nie to bede odtwarzal. Przerobilem ten co byl na przykladowym obrazku ale ostatnie kilka cyfr to chyba loterie zapodalem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobilem ten co byl na przykladowym obrazku ale ostatnie kilka cyfr to chyba loterie zapodalem :/

Heh widzę, że mamy podobny tok myślenia - zrobiłem identycznie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz sprawdzilem i wsio mi przegladarka zapamietala :) wiec mam nadzieje ze kod dostane, ale czemu miedzy 23 a 6? czy tylko tak jestes w domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi konta nie zbanowali, a i tak kodu nie mam :P i juz pewnie mam male szanse zeby go zdobyc :) mowi sie trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ostatni dzien czekania. Pewnie i tak szwaby mnie wych***ja na ten klucz. Zeby im ten sklep zbankrutował i dostali kare 100 000 euro !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niedobry!Ja zamówiłem kod z Fileplanet i mam już go tylko nie wiem czy będzie działał na polskim pss...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie musimy poczekać do 19.11 . Dziwne żeby kody były nieprawidłowe.

panowie napisze to jeszcze raz kody z fileplanet, ign, gamespot działają tylko z amerykańskim kontem !!! a dodatkowo z tego co wiem to gra jest "regionalizowana" więc można będzie się spodziewać (oby tak nie było !!!) że osoby z kodem na USA nie będą mogły zagrać z osobami z kodem na EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos powiedziec gdzie na tej szwabskiej stronie mozna sprawdzic swoje dane ? Jesli dostane kod to bede musial wpisac numer dowodu, a tak sie sklada ze wpisalem tam byle jakie cyfry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy 19 czy działa ten kod z fileplanet. Z innych serwisów kody działają <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak mam już keya, możecie mi zdradzić, skąd ściagnąc betę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ściągam bete :D Jutro zaczynamy grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos kto dostal wiecej kodow i moglby odstapic jeden ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się zapisałem niestety nic do mnie jeszcze nie przyszło :/

Jakby ktoś miał kod na zbyciu bardzo chętnie go przyjmę, mogę również dać kod na dodatkowe skiny i złote bronie w u2.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się zapisałem niestety nic do mnie jeszcze nie przyszło :/

Jakby ktoś miał kod na zbyciu bardzo chętnie go przyjmę, mogę również dać kod na dodatkowe skiny i złote bronie w u2.

Pozdrawiam.

Ja mam na zbyciu 19 kodów.

Priv i gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na zbyciu 19 kodów.

Priv i gg

19?;> i zmiast sie podzielic... ehhh... ja mzoe z beida bede mial jeden, jesli dobrze spisalem dane z fikcyjnego dowodu... hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19?;> i zmiast sie podzielic... ehhh... ja mzoe z beida bede mial jeden, jesli dobrze spisalem dane z fikcyjnego dowodu... hmmm

szkoda ze ja o tym nie pomyslałem bo trzeba wpisac numer dowodu osobistego a ja tam wpisałem byle co bez zastanowienia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem kod ze szwabskiej stronki. Super ! Brawo szkopy ! Gratulacje za to ze moge kod dostac miedzy 23-6 i do tego jeszcze nie znam tego numeru dowodu :( Mam troche czasu na poszukanie moze gdzies na tej stronie jest zapisany, ale pewnie i tak juz przepadlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem kod ze szwabskiej stronki. Super ! Brawo szkopy ! Gratulacje za to ze moge kod dostac miedzy 23-6 i do tego jeszcze nie znam tego numeru dowodu :( Mam troche czasu na poszukanie moze gdzies na tej stronie jest zapisany, ale pewnie i tak juz przepadlo.

z tego co udało mi się dowiedzieć to godziny są takie przez niemieckie prawo o ochronie młodzieży czy cuś w ten deseń ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie wiecei cos na temat tego jak dlugo moze trwac ta beta ? jakies przewidywania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tu pisal ze udalo mu sie znalesc to co wpisal z tym dowodem w przegladarce wiec moje pytanie brzmi, jak ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A keye z fileplanet posiadają blokadę regionalną? TZN: że musimy pobrać ją na koncie PS Store USA i gramy na serwerach w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×