Skocz do zawartości
kill

Aliens Vs. Predator

Rekomendowane odpowiedzi

ja ogolnie mam problem z multi. albo nie moge się polaczyć albo jak juz sie polacze to nie moge wybrac rasy i ciagle gram marinsem. przeszedlem juz kampanie aliensem i troche mnie zakonczenie zdziwiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena przez PSX Extreme dobre 8- :) Kto czytał ten wie, recenzja b.dobra, chwalą multiplayer co spowodowało, że jeszcze bardziej się na tą grę napaliłem. A ja jak w piątek zamówiłem tak jeszcze jej nie ma ;/ jestem dobrych myśli, że dziś przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to ja też dorzucę swoje 3 grosze ;] Skończyłem predatora i obcego, no i muszę przyznać, że gra ma swoją miodność ale sterowanie obcego to jakaś paranoja :D nie mogę ogarnąć tego skakania po ścianach po maxie, czasami, aż mnie oczy bolałby bo on tak szybko skakał i wydaje mi się, że również czasem jego ruchy były opóźnione w stosunku do kliknięcia klawisza ale to już inna kwestia :) Predator natomiast to klasyk sam w sobie, zmasakrował mnie totalnie.

Ogólnie grze daje 9 (jedna z gier "FPS" która mnie wciągnęła i sterowanie nie jest badziewne) grafika nie jest jakaś powalająca ale według mnie gra ma potencjał, chociaż muszę przyznać, że jest krótka co akurat mnie cieszy bo nie mam czasu zasiadać nad tytułem tydzień czasu żeby go przejść :D

tyle ode mnie.

P.S.

Kto ma ochotę na trophy "The Six Pack" Play with six friends in a Ranked Match - niech dodaje mnie do PSN to na szybko się zrobi co by mieć z głowy ;)

Edytowane przez n e o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak by co to też chętnie pogram. Dodawajcie mnie do znajomych.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo Aliens vs Predator pobrane 4 miliony razy na całym świecie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam opinie na różnych forach i wychodzi na to, że to zwykły średniak. Lub gra tylko dla miłośników Obcego i Predzia. 5,5/10 od gamespotu dobrze nie wróży. Z doświadczenia wiem, że kontrowersyjne tytuły nigdy mnie nie zadowalały. mam jeszcze tyle nierozpakowanych pewniaków, że po prostu szkoda mi czasu na AvP. Demo pobrane ponad 4mln razy ale sprzedaż chyba tego nie odzwierciedla. Też je zassam ale spodziewam się rozczarowania na poziomie Star Wars: TFU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś robił trofeum w multi The Six Pack albo chciał pograć na weekendzie to dodajcie mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś robił trofeum w multi The Six Pack albo chciał pograć na weekendzie to dodajcie mnie ;)

podbijam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wrażenia z gry. Kosztuje dosyć dużo więc wciąż sie wacham czy kupić. Jest tam jakis tryb co-operacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanko odnosnie online chodza pogloski ze juz serwery pozamykane czy jest ktos moze kto moze to potwierdzic badz zaprzeczyc.

Jestem chetny na online jesli sie ktos jeszcze znajdzie bedzie swietnie (jesli bedzie mozliwe granie) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanko odnosnie online chodza pogloski ze juz serwery pozamykane czy jest ktos moze kto moze to potwierdzic badz zaprzeczyc.

Jestem chetny na online jesli sie ktos jeszcze znajdzie bedzie swietnie (jesli bedzie mozliwe granie) pozdrawiam

Serwery są cały czas "czynne" - przynajmniej tak było jeszcze 2 tygodnie temu. Cały problem w tym, że bardzo ciężko znaleźć chętnych do grania. W dzień to prawie niemożliwe. Wieczorami jest trochę lepiej, ale i tak średni czas oczekiwania na wyszukanie i dołączenie do gry to około 10-15min...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery są cały czas "czynne" - przynajmniej tak było jeszcze 2 tygodnie temu. Cały problem w tym, że bardzo ciężko znaleźć chętnych do grania. W dzień to prawie niemożliwe. Wieczorami jest trochę lepiej, ale i tak średni czas oczekiwania na wyszukanie i dołączenie do gry to około 10-15min...

O .... dzieki za szybka odp. ja jestem chetny do gry jesli masz ochote posmigac i moze pomoc w trofkach online to bylo by super IN DellaPorta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O .... dzieki za szybka odp. ja jestem chetny do gry jesli masz ochote posmigac i moze pomoc w trofkach online to bylo by super IN DellaPorta

Bardzo mi przykro, ale mam serdecznie dosyć tej platyny. Kosztowała mnie wiele zdrowia i nieprzespanych nocy. Napisz w temacie trofea i na pewno znajdziesz chętnych do zrobienia ustawki. Kopię mam cały czas w domu. Jeżeli bedzie wystarczająca ilość chętnych na SIX PACK`a (to trofeum najtrudniej ustawić) to mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale mam serdecznie dosyć tej platyny. Kosztowała mnie wiele zdrowia i nieprzespanych nocy. Napisz w temacie trofea i na pewno znajdziesz chętnych do zrobienia ustawki. Kopię mam cały czas w domu. Jeżeli bedzie wystarczająca ilość chętnych na SIX PACK`a (to trofeum najtrudniej ustawić) to mogę pomóc.

dobra dzieki wielkie jak znajde chetnych dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chętny na trofeum "The six pack" jakbyco zapraszać mnie :smile:

PSNid: krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat bo gra staniała i chciałbym spytać czy ktoś gra jeszcze w multi bo demko było mega miodne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam ludzi do zdobycia trofikow a AVP,

w sumie to wszystkie on-linowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś chętny na trofea online w avp to proszę o pomoc ,za ok 2 tygodnie zaczynam grać w multi więc jeśli są osoby które jeszcze pykaja na ranked match to byłoby super.

mój PSN - Javor_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zależy o jakie trofea ci chodzi ? :P Jeżeli chodzi o trofek granie z 6 znajomymi to życzę szczęścia, ponieważ teraz naprawdę gra mało osób ;| Nawet ja przestałem grać :( (A grałem dosyć długo do premiery A: CM). Resztę trofeów online jest proste, nawet poziom trudności nightmare jest prosty w porównaniu do six packa :biggrin:....

Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś chętny na trofea online w avp to proszę o pomoc ,za ok 2 tygodnie zaczynam grać w multi więc jeśli są osoby które jeszcze pykaja na ranked match to byłoby super.

mój PSN - Javor_87

Jak znajdziesz 5 PEWNYCH OSÓB do trofeum SIX PACK to mogę pomóc (tylko i wyłącznie z tym trofeum).

Ustawisz dzień i godzinę to daj wcześniej znać tutaj na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby do sześciopaka:

1. Javor_87

2. Chirek19

3. Zoltek84

4.

5.

6.

7.

 

Jeśli ktoś chciałby nam pomóc dopiszcie się i zagramy w weekend. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×