Skocz do zawartości
awierone

Kim Jesteście? Pracujący, Studenci...?

Rekomendowane odpowiedzi

Rocznik '84, Krzysiek, własna działalność gospodarcza w branży motoryzacyjnej, z wykształcenia inż informatyk, ale w zawodzie nigdy nie pracowałem :P PS3 mam od wczoraj, w konsolach zadurzony stosunkowo niedługo. Jakieś 3 lata temu zakupiłem Ps One by pograć w Crasha, potem była krótka przygoda z PS2, głownie by pograć w GoW, teraz PS3 by bliżej się z konsolą zapoznać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, 20 lat, jestem z Poznania, ale zaocznie ucze sie we Wroclawiu na kierunku organizacja produkcji filmowej i tv, w tygodniu zazwyczaj pracuje w firmie kosmetycznej, ale ostatnio dostalem przymusowe wolne, bo zamówień nie ma za dużo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, lat 18 aktualnie uczę się. PS3 posiadam od dwóch lat, trenuje futbol amerykański i jak wszyscy tutaj lubię pograć w wolnych chwilach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29lat Specjalista ds jakości wyrobów nie pracuje w zawodzie importuję alkohole :) gram od zawsze:) .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajny szarej uczeń technikum, technik-informatyk profil, 3 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 lat, pracujący (logistyka), żonaty i wychowujący 2 letnią córkę :wub::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz 30lat zonaty od 5 corka 3 latka gram od zawsze kiedys bylo ps1 pozniej PC. Z Falubazowej Ziemi(Zielona Gora) obecenie na wyspie UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 student (moze jeszcze z miesiac jesli sesja nie pojdzie) ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach wg mnie 19 lat nie wystarczy. Nie brac tego do siebie ale rosnie nam pokolenie glabow i baranow, albo ja juz stetryczalem w wieku 26 lat. Wczoraj widzialem jak jakis kretyn probowal robic ollie na desce w tramwaju, to chyba mowi samo za siebie. Nie, tramwaj nie byl pusty.

No ok trudno, mam 16 lat i nie uważam się za "barana" wydaję mi się że jestem dosyć dojrzały i nie jestem dzieckiem neo. Nie wyrażam się cytuję: "ps3 ssie pałkę" i innych tego typu tekstów, uważam że nie można wszystkich mierzyć jedną miarą . Wiem, wiem jak uważacie to za stosowne to mnie banujcie, chciałem tylko zaznaczyć że nie jeden 21 latek jest bardziej dziecinny od 18 latka i wydaje mi się to kompletnie bez sensu... Dziękuje teraz można mnie banować. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok trudno, mam 16 lat i nie uważam się za "barana" wydaję mi się że jestem dosyć dojrzały i nie jestem dzieckiem neo. Nie wyrażam się cytuję: "ps3 ssie pałkę" i innych tego typu tekstów, uważam że nie można wszystkich mierzyć jedną miarą . Wiem, wiem jak uważacie to za stosowne to mnie banujcie, chciałem tylko zaznaczyć że nie jeden 21 latek jest bardziej dziecinny od 18 latka i wydaje mi się to kompletnie bez sensu... Dziękuje teraz można mnie banować. Pozdrawiam

Za co by mieli Cię banować, chłopie nie dąsaj się, bo mądrze piszesz, więc nie zachowuj się jak rozkapryszona balerina peace-0010.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak na dobrą sprawę to forum jest od 21 lat, ale wydaje mi się że lepiej być szczerym i pisać z głową, niż "dociągać" sobie latek...

A jeśli chodzi o dzisiejszą "młodzież" to nie da się generalizować. Jak chodziłem do chu*** technikum na wierzbnie, to do czynienia miałem głównie z osobami z marginesu, które turystyki uczyły się, bo do liceum punktów nie starczyło... Z początku mnie to denerwowało, ale z wiekiem jakoś mi to minęło. Na studiach obracasz się już wokół ludzi, którzy robią i lubią to co ty, więc atmosferka jest miła :) Inna sprawa że jak patrzę na dzisiejsze licea i gimnazja, widząc jak szkrab 14 lat wychodzi z papierosem w gębie i wyklina na czym świat stoi, to trafia mnie lekko mówiąc ku*wica... Ale tak jak mówię, dużo jest oczytanych ludzi, a takie dzieciaczki z rynsztoka skończą ocieplając mój seksowny budyneczek :)

Edytowane przez kolonel1136
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 20 lat, student informatyki stosowanej w Elblagu. II rok aktualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uczeń I gimnazjum, 13-14 lat  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 lat. Z wyksztalcenia i zawodu programista. Pochodze z Czestochowy, ale od 5 lat mieszkam i pracuje w Krakowie. Gram odkad pamietam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

22 lata, po technikum mechanicznym, aktualnie ostatni semestr na kierunku Technik ochrony Osób i Mienia, od grudnia doskonale się w bezrobociu... :tongue:ale jak się ociepli ruszam z robotą ,gdyż jak większość nie pracuję w wyuczonym zawodzie :smile:

aha, z padem w ręce to ja się urodziłem, lekarze tez się dziwili, PSX, PS2, PS3... i pewnie 4 również, pozdrawiam.

Edytowane przez Tauru89S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20, student, szczecin.

witam szczecin : p

lat 19, studentka. gram od kiedy pamiętam. ps3 mam od sierpnia i niestety przyznaję, że traktuję je nieco jako złodzieja mojego życia socjalnego xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co student, 20 lat. Konsolę mam nie tak długo - kupiona prawie równo rok temu, aby przed maturką się rozluźnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak większość tutaj student 20 lat, Poznański UE, finanse i rachunkowość- inwestycje kapitałowe. Aktualnie moja konsola złapała YLOD, ale to już 3 rok działania i nigdy wcześniej nie sprawiała problemów. Sony forever! :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×