Skocz do zawartości
awierone

Kim Jesteście? Pracujący, Studenci...?

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz 19 lat Student pierwszego roku Socjologii na Uniwersytecie Łódzkim . Poza zajęciami Bboy(od kilku lat :)) oraz zapalony gracz :). Mieszkam w Łodzi.

pozdrawiam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian lat 16 pierwsza konsola - pegasus, potem amiga, psx, pc, game boy color, game boy advence, ps3 ;p,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk lat 15(rocznikowo 16) narazie 3 gim ale niedlugo LO czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz może ja...

35 lat, żonaty, 2 synków (2,5 roku i 11 m-cy). Z wykształcenia socjolog. Pracuję w amerykańskiej korporacji. Jak tylko mam czas, to gram (głównie wieczory i nocki). Zaczęło się w zamierzchłych czasach od ZX, potem C64 (szalałem za Amigą 800xl kolegi) Amiga C32, następnie tony składanych i modyfikowanych PC (uwielbiam OC). I wreszcie od niedawna PS3 i jestem zachwycony. To Forum czytam codziennie lub prawie codziennie i bardzo mi się tu podoba :biggrin:

Zamieszkuję sobie w Łodzi

PS. Dla tych z wiekową "jedynką" z przodu. Tak, tak. Tacy starzy ludzie jak ja jeszcze żyją i nawet grają :ninja:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak poprzednik, zbliżam się do 30tki, pracuję jako inżynier, i dodatkowo studiuję. Dzieci na razie nie mam, ale mam żonę, która namiętnie ze mną pogrywa w motorstorma i VF5. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jestem Paweł jestem w trakcie kończenia studiów (jeszcze 3 semestry) ale ledwo wyrabiam motywacyjnie bo i tak wrócę do UK po nich, a już troszkę tam posiedziałem.

Mam 24 lata

mój pierwszy post a już trochę tu siedzę czatając :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Seweryn 20 lat, tak się złożyło że dopiero w klasie maturalnej, ale cóż bywa :turned:

Gram od czasów PSX'a i zostało mi do dziś, PS3 Slim 120 GB :)

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 lat uczeń drugiej klasy technikum na profilu technik informatyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Dla tych z wiekową "jedynką" z przodu. Tak, tak. Tacy starzy ludzie jak ja jeszcze żyją i nawet grają ninja.gif

Mój tata mając 46 lat przeszedł wszystkie części Call Of Duty, więc dla mnie to nie dziwota;)

18 lat, uczeń LO/profil dziennikarski.

Zacząłem grać na komputerze, później był Pegasus, GameBoy, GameBoy Advanced, PS2 i teraz PS3;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 lata, menadżer - dział sprzedaży

granie dorywczo w COD WAW i prawie nałogowo w Demons Souls :)

pierwszy kontakt z grami - pong, pacman, mario bros - na automatach :)

atari, commodore, amiga, pc, gameboy, psx, ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tomek, lat 17. Nauka w LO na profilu "chómanistycznym". Gram od dawna. Pierwszą konsolą był Pegasus, później PS1, PS2, Xbox 360, PSP no i obecnie PS3. Pozdrawiam.

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek 27 lat, Inż Zarządzania i Marketingu, pracuje, gram od dziecka. Najpierw Commodore 64, ale pierwszy szok był przy PSX, którego dojechaliśmy z bratem do śmierci (pod koniec konsola chodziła tylko "do góry nogami"). Potem trochę przerwy od konsoli (ale był blaszak), PS2 teraz PS3 :)

Pozdrawiam wszystkich graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

23 lata bezrobotny od paru tygodni i nie uczący się zamieszkały w Łodzi !

Edytowane przez g@mer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespełna dwudziestoletni uczeń liceum wieczorowego, a do tego także pracownik handlowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem Stillo, z imienia Michał. 17 letni (w lipcu 18) uczeń Technikum Informatycznego :) mieszkam w małej mniejscowości Olesno w woj. Opolskim... jestem gitarzystą i graczem :) od niedawna mam ps3 i myśle, że z czasem sie tu zaklimatyzuję:D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczeń 1 kl. technikum informatycznego o profilu informatyk przyszły absolwent PJWSTK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak zupełnie jak spotkanie AA i prawie jak przywitanie ;)

Rocznikowo 36, w teorii jednak jeszcze 35 lat zamieszkały od urodzenia w Gdańsku.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku.

Niestety pracujący jako administrator sieci w ... portalu ;) fragment korporacji FT ;)

Hobby: fotografia amatorska i podróże.

Witam i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, jestem Michał i jestem gameoholikiem ;p. Nieco poważniej to mam 20 lat (rocznikowo ale do czerwca blisko), studiuje dziennie Prawo na UŁ, a inne hobby to spędzanie czasu z moja lepsza polówka i kibicowanie Łódzkiemu Widzewowi. Pozdrawiam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, lat 19. Interesuje się japonistyką, fotografią oraz wirtualną rozrywką o ile czas na to pozwoli. Przyszły operator DTP.

Aktualnie posiada Xbox 360, chciałby zamienić go na PlayStation 3, niestety konsolka Sony jest sporo droższa. Także na razie tylko czyta to forum i gdzieś w głębi marzy o wyrzuceniu X360 przez okno thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jak zupełnie jak spotkanie AA i prawie jak przywitanie wink.gif

Każdy przecież wie, że najlepiej gra się przy piwie wink.gif

@topic -> Patryk, lat 22, zrobiony licencjat z amerykanistyki na UJ (od pazdziernika magisterka), koniec z końcem wiążę dzięki pracy w hotelu **** (nocne zmiany na recepcji - jedna właśnie w trakcie wink.gif )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paula, lat 19. Studentka I roku Stosunków Międzynarodowych ;) Moje hobby to : gry (ogólnie fanka konsol Sony xD ), sport (głównie sztuki walki i piłka nożna), filmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian lat 19. jestem uczniem Technikum mechatronicznego i w przyszłości będę ,,obrabiał" obrabiarki CNC i inne PLC o_0 ; D ogólnie dużo czytam książek. PS3 mam od września. a no i z uwagi na tytanowy kręgosłup jestem niezniszczalny ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 lat zastepca dyrektora hotelu. Zona i syn

fan gamingu i zimnego piwa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×