Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kupował ktoś z Was podróbki dual shock'a 3 np z allegro ? ...

Wielu tutaj, ale pewnie się do tego nie przyznają. Chytry dwa razy płaci - to się dokładnie sprawdza przy podróbkach padów PS3. Na forum masz opisane wiele problemów z tymi urządzeniami. Główne niedogodności które pamiętam:

- konieczność zastosowania adaptera USB (blokowanie jednego z gniazd)

- zamienione działanie guzików L1/L2 R1/R2 - czasem innych - wymagana ingerencja w elektronice pada

- brak działania w niektórych grach - na pewno w gran turismo i pewnie w innych też

- brak ps button - nie we wszystkich ale zdarzają się takie pady

- słaba jakość wykonania pada - g*wniane plastiki etc...

Kup sobie lepiej oryginał, choćby używkę ale wyprodukowany przez SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,ale cena hmm ,posiada ktoś na forum ten pad :http://allegro.pl/bezprzewodowy-pad-ps3-dual-shock-six-axis-i1266024128.html ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam Cordless RumblePad 2 Logitecha i dziala bez zarzutow, jedynie czujnik musi byc na wierzchu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś nie oryginalny pad. Niby działał bez zarzutu, ale zużywał się dużo szybciej. W efekcie po paru miesiącach czuć było, że ma gumki wyrobione dużo bardziej niż oryginalny pad Sony który miałem dłużej. Droga to przyjemność ale kupuję teraz tylko oryginalne pady i polecam wszystkim robić tak samo thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodac ze mam najnowsza aktualizacje, pada sprawdzalem z cod:mw2 i nowym dragon ball'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam już od dawna mam ten problem i nie wiem co zrobić

Mam 2 oryginalne pady do ps3 oraz dwa inne (logic3 przewodowe). Z tymi pierwszymi nie mam problemu, jednak jeśli chodzi o te drugie to sprawa ma się tak:

jak je dostałem wszystko było ok.Zmieniłem konsolę z fat na silm i już 1 nie działał ale 2 tak. Teraz żaden nie działa (jak je podłącze do ps3 to świecą jakby się ładowały) nawet jak naciskam ten odpowiednik guzika P to nic.

Po podłączeniu do PC wyświetla się że system znalazł nowy sprzęt i jest niby ok. W czym problem?

Czy pady poszły czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pół roku temu zakupiłem Pad do PS3 firmy "Vakoss". W zestawie był kabel do podładowanie, bluetooh, i oczywiście pad. Podłączając Pada i klikając przycisk "PS" nie chce przyisać pada i migają ciągle cztery cyferki. Proszę o pomoc, jak najszybszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od tygodnia próbuję uporać się z problemem adaptera pada z ps2 --> ps3, dlatego że sam nic nie wskórałem, chciałbym zwrócić się z pytaniem do was :).

Konsolę PS3 mam od ponad roku, dotychczas do gry z kolegami używałem 2 padów - oryginalny dualshosck 3 i podpięty przez przejściówkę pad sony dualshock. Wszystko super śmigało do pewnego czasu... od około miesiąca nie mogę podpiąć pada z PS2 przez usb do PS3. Mam dwa stare pady które bardzo dobrze się spisują (sprawdzałem dziś na PS2) i dwie przejściówki TUTAJ . Tak jak już wspomniałem wszystko działało do pewnego czasu, teraz po podpięciu świeci się tylko dioda (Analog) i nic więcej. Przejściówki sprawdzałem Omomierzem i z nimi też jest wszystko w porządku. Może to wina softu? systematycznie aktualizuję system lecz myślę że nie ma to większego wpływu. Na innych forach nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, Proszę więc o pomoc :). Będę b. wdzięczny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej to wina softu. jedyne co zostalo ci to czekac na nowy , ktory byc moze to poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań na temat CROSS BATTLE ADAPTER PLUS

- czy można po podłączeniu pada od xboxa 360 zmieniać przyciski?

- czy działa z najnowszym softem?

- czy można w to włożyć przejściówkę i grac na dwa pady?

- czy można bezprzewodowo grac za pomocą czegoś takiego?

- czy działa z ps3 slim?

Edytowane przez Lebbard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ostatnio zestaw do ps3 który nazywa sie DELOO PS3 Starter Pack, w skład owej paczki wchodzi pad, pilot i dwa odbiorniki, jeden do pilota, drugi do pada. Pilot działa bez zarzutu, ale z padem juz jest problem, mianowicie jak go włączam to migają na nim wszystkie diody, a jak wciskam pżycisk SYNC to migają cały czas wszystkie diody ale szybciej i nic sie nie dzieje. Prosze o pomoc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. CO sądzicie o tym padzie? :P  http://allegro.pl/ak147a-pad-przewodowy-do-ps3-sixaxis-dualshock-3-i1307333482.html

Wiem ze to przysłowiowe gówno, ale nie stac mnie na orginalnego. A może radzicie coś innego co?  trochę droższy jednak nie za drogi :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy mam jakaś podróbkę pada sony bezprzewodowy i wogole(chyba z czujnikiem ruchu) mam taki problem,a mianowicie gdy nim po macham we wszystkie strony, to wtedy wariuje tak jak bym wciskal wszystkie guziki :P Pomocy niewiem co robic :P wydaje mi sie albo cos lata w sierodku :P a i czy prosto go zkrecic? jak tak to sobie rozkręcę i posprawdzam (choć się nie znam :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy mam jakaś podróbkę pada sony bezprzewodowy i wogole(chyba z czujnikiem ruchu) mam taki problem,a mianowicie gdy nim po macham we wszystkie strony, to wtedy wariuje tak jak bym wciskal wszystkie guziki :P Pomocy niewiem co robic :P wydaje mi sie albo cos lata w sierodku :P a i czy prosto go zkrecic? jak tak to sobie rozkręcę i posprawdzam (choć się nie znam :P)

tak na odległość  :tongue: to raczej Ci nie pomożemy  :tongue:, bardzo prosto się go rozkręca  :tongue: być może coś w środku masz poluzowane  :tongue: i robi zwarcie  :tongue: więc musisz sam sprawdzić :tongue:

P.S.  :tongue: nie uważasz  :tongue: że co pół zdania  :tongue: jest raczej męczące w czytaniu? :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki no i sorki. Kiedys nie uzywalem emotikonek jednak czytając i piszac coraz częściej zaczelem :P.

A i czy lepiej kupić jakaś podróbę do ps3 czy lepiej zrobic/kupic przejściówkę (mam 2 orginalne sony od ps2 i 1 bezprzewodowy wiec to wydaje sie byc bardziej ciekawsze. Granie np w 4 .)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wystepuja problemy (spowodowane najnowszym softem) z przejsciowkami i nieoryginalnymi padami. wiec jak mozesz to kup oryginal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Możecie polecić jakieś działające podróbki padów na FW 3.50 ? bo na allegro mnóstwo ich jest lecz nigdzie nie pisze czy działa czy nie działa.

Może ktoś z was posiada pada i link do ew. allegro

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z padem juz wszystko ok. Należało wymienić tylko kabel, a ja tu panikuje. A jeżeli o post powyżej to o taki najprostszy najtańszy kolega ma taki  (uzywa go sporadycznie ale trzyma sie dobrze)                     http://allegro.pl/bk310-pad-przewodowy-do-ps3-dualshock-3-playstatio-i1313238529.html

ps. CO sadzicie o tym padzie? (to jest normalny kontroler ruchu jak w orginale?)  http://allegro.pl/nowy-bezprzewodowy-pad-sixaxis-do-ps3-dual-shock-i1324764932.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co sądzicie o padzie od mad catz http://www.3kropki.p...oller_black.php przymierzam się do zakupu ale nigdzie nie znalazłem opinie na jego temat. Obecny DS zaczyna mnie już wnerwiać swoim małym rozmiarem.

Edytowane przez RufusPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań na temat CROSS BATTLE ADAPTER PLUS

- czy można po podłączeniu pada od xboxa 360 zmieniać przyciski?

- czy działa z najnowszym softem?

- czy można w to włożyć przejściówkę i grac na dwa pady?

- czy można bezprzewodowo grac za pomocą czegoś takiego?

- czy działa z ps3 slim?

Ja używam XCM KO Gear 2.0. Działa rewelacyjnie. Nie można zmieniać funkcji przycisków jedynie coś z analogami zakombinować. Działa naturalnie na FW 3.5. Nie próbowałem podłączać dwóch padów. O bezprzewodowej grze możesz zapomnieć jak na razie. Ja osobiście polecam KO Gear 2.0 wszystkim którym bardziej odpowiada pad od MS. Zero opóźnień. Wszystko działa idealnie. Ja już zapomniałem o DS3. Jedyny minus to kabel ale nie ma róży bez kolców. :) Dodatkowo adapter ma parę lamerskich funkcji jak rapid fire czy funkcję zapisu sekwencji klawiszy. Działa z padami DS3, X360 kablowym i Xbox do którego dodano przejściówkę. Wg producenta działa z PS3 fat i slim ja osobiście mam fat. Nie kupowałbym Cross Battle Adapter Plus. Cena porównywalna do KO Gear a starszy model. Jak masz jakieś pytania to czekam. Pozdrawiam.

Edytowane przez MAT3U5Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 witam pytanie mam apropo fragfx i temu podobne bezprzewodowe urządzenia

jak sie to ma do firmware 3.5 który blokuje nieoryginalne pady ?

ktoś ma i działa ?

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie bylem pewien gdzie napisac bo to i do filmow BRD i do "innych padow" pasuje ;)

Sprawa jest taka kupilem sobie takie ustrojstwo jak w zalaczniku

i mnie juz diabli biora przy ogladaniu BR.

najczesciej pausa/play nie dziala i cokolwiek bym nie wcisnal to chce wyjsc z filmu i zas ogladanie reklam od nowa etc...

wyczailem teraz, ze "start" dziala jak pauza, ale po kiego tam jest odpowiedni przycisk???/

co ciekawe mam ps od roku obejrzalem tam kilka filmow i zwykle ten pilot dzialal... i pytania sa 3:

1 czy sie zepsul/cos zle ustawilem

2 a moze niektore filmy sa "inaczej" nagrane albo ps sobie z nimi nei radzi?

3 a moze oryginalny pilot dziala lepiej i dac sobie siana z tym wynalazkiem?

ps sorki jak post sie pojawi x razy co klikne na "napisz nowy temat" to jakbym "wroc" w przegladarce wcisnal...

ps2 mialem wczesniej tv he ready i wkur* mnie, ze jak ogladam jakis film mam paski u gory i na dole czarne - przeskoczylem na HD i to samo.. to znaczy ze film nagrany jeszcze z szerszym ratio niz 16:9? jakie tv to obsluguja?

post-19054-0-22314800-1291033521_thumb.j

Edytowane przez gooral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co sądzicie o padzie od mad catz http://www.3kropki.p...oller_black.php przymierzam się do zakupu ale nigdzie nie znalazłem opinie na jego temat. Obecny DS zaczyna mnie już wnerwiać swoim małym rozmiarem.

No właśnie też znalazłem tego pada i jestem ciekaw czy faktycznie jest tak precyzyjny jak o nim piszą. Z chęcią bym go kupił. Może już ktoś go ma i mógł by się podzielić wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wystepuja problemy (spowodowane najnowszym softem) z przejsciowkami i nieoryginalnymi padami. wiec jak mozesz to kup oryginal

Nie ma zadnych problemow ktos puscil plote a ty to powtarzasz. Wszystko buja i smiga 3.50 blokuje tylko tryb debug w konsoli i dodaje kilka ficzerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też znalazłem tego pada i jestem ciekaw czy faktycznie jest tak precyzyjny jak o nim piszą. Z chęcią bym go kupił. Może już ktoś go ma i mógł by się podzielić wrażeniami.

Jeśli chodzi o pada Mad Catz to właśnie go testuje i jestem z niego bardzo zadowolonycool.gif. Pad bardzo dobrze leży w rękach w przeciwieństwie do DS3 ponieważ jest większy bardziej masywny i ma gripy dzięki którym pewniej się go trzyma . Wykonanie stoi na wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o precyzje to wydaje mi się że jest lepsza w porównaniu do DS . Jak na razie jedyną wadą jak dla mnie jest brak wibracjiblink.gif. Spokojnie mogę go polecić osobą szukających większego zamiennika oryginalnego pada od Sonycool.gif.

Edytowane przez RufusPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×