Skocz do zawartości
ONE

ModNation Racers

Rekomendowane odpowiedzi

No ale to będzie zależało od Ciebie. Zrobisz króciutką trase i naćkasz powerupów co pól metra to będzie mega chaos nawet na 2 graczy :biggrin:

No dokladnie. Nie musi zawsze byc max przeciez. Ale mozliwosc wiekszej ilosci by byla mila. Mozna by tworzyc jakies Nurburgringi na np 20 chlopa i by ciasno nie bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem też kod do bety i na temat tylko nie mam amerykańskiego pss. Więc jak by ktoś uprzejmy i dał ściągnoć ze swojego konta US za pomocą mego kodu??

Więcej pisać na e-mail: mbbrzozal@gmail.com.

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucze, klucze, klucze:

http://twitter.com/ModNationRacers

Radzę się pośpieszyć! biggrin.gif Ja już swój zdobyłem.

P.S. Mała podpowiedź: Próbójcie też ze starszymi kluczami, nie tylko tymi opublikowanymi najwcześniej(tak mi się udało zdobyć). I nie piszcie potem postów(typu: "Udało mi się, mam klucz') jak zdobędziecie własny klucz! W końcu nie chcemy zdenerować moderatora XD .

Edytowane przez MBeniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucze, klucze, klucze:

http://twitter.com/ModNationRacers

Radzę się pośpieszyć! biggrin.gif Ja już swój zdobyłem.

P.S. Mała podpowiedź: Próbójcie też ze starszymi kluczami, nie tylko tymi opublikowanymi najwcześniej(tak mi się udało zdobyć). I nie piszcie potem postów(typu: "Udało mi się, mam klucz') jak zdobędziecie własny klucz! W końcu nie chcemy zdenerować moderatora XD .

Udało mi się, mam klucz!

Dzięki wielkie, wziąłem pierwszy lepszy ze środka i zadziałał. A myślałem że nie zagram w tą Betę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzi to jest na uspsn

bo są tylko thrillery

Jest w "reedeem codes" :biggrin: :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielki ziomek za prezent pod choinke :tongue:

Chyba mi sie udało za 10 razem :turned:

Daje pobieranie i ................. Za mało miejsca na dysku :down:

Ale udało sie:ok:

Dzięki jeszcze raz i przy okazji wesołych świąt :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany betą - można ją już znaleźć w sklepie przez wyszukiwarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, zainstalowałem, pograłem i... moje wrażenia:

Plusy:

+ fajny edytor tras i postaci

+ fajne menu gry

+ 4 fajne trasy do testowania

Minusy:

- trudno wczuć się w sterownie

- loadingi - gra chodzi z dysku a ładuje się strasznie długo

- w czasie loadingów przycięcia muzyki (chwilowa przerwa w odtwarzaniu)

- zwolnienia animacji w menu w czasie poruszania się po planszy

- jak na grę traktującą o wyścigach niezbyt czuć prędkość (wydaje mi się, że również nie ma tu stałych 30kl/s)

Możliwe, że wszystko zmieni się do premiery. Tak jak byłem pozytywnie nastawiony do tej gry po pierwszych prezentacjach tak teraz poczekam na oceny i recenzje pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj pograłem. Całe "menu" w postaci jeżdżenia autkiem jest bardzo ciekawe i przyjemne. Edytor plansz jest bardzo rozbudowany, a ludzików oraz pojazdów ma jak na razie bardzo dużo niedostępnych funkcji. Gdyby nie te długie loadingi gra jak na betę byłaby naprawdę udana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich pytających o klucz do bety! Wersje można już zassać z ps store z kategorii ściganki :) Radzę się pośpieszyć bo tylko 100k graczy zostanie dopuszczonych. Potem instalka zniknie :]

Pozdrowienia(pobierający mnr i piszący z konsoli) timetoshake :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy fani takich gier jak Crash Team Racing czy Speed Freaks z pewnością nie zawiodą się na ModNation Racers :thumbsup: Dobra grywalność, edytor postaci, pojazdów oraz tras powoduje, iż w nieskończoność można tworzyć :biggrin: a ściągnięcie jednej trasy to zaledwie kilka sekund. Z pewnością dzięki temu gra szybko się nie znudzi i z pewnością tryb online nie będzie przepełniony pustkami :P Grafika też cieszy oko, ponieważ krawędzie są gładkie (antyaliasing). Rzeczywiście z początku gra wgrywa się długo, ale potem już szybciej się wszystko wgrywa :P To co mnie wkurzyło to fakt, iż w menu w opcjach nie znalazłem opcji ustawień kontrolera. Jakbym chciał znać dokładne sterowanie to nie mam gdzie tego sprawdzić w grze lol. Więc praktycznie same plusy z małymi minusami :thumbsup:

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sprawa, taka konsolowa Trackmania. spedzilem przy becie 3h, edytor jest prosty i rozlegly, community swietnie przemyslane, a same wyscigi tez fajne, ale... nie ma sensu robienie avatara, bo i tak nikt podczas jazdy go nie zauwazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- brak zmiany sterowania na strzalki. Nie lubie jak mi sie cos narzuca.

- brak mozliwosci zmiany widoku. Kamera powinna troche dalej sie znalezc za samochodzikiem. Byloby to bardziej przejrzyste.

- online troche tnie

Jesli to poprawia, to kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazbierało się malkontentów, więc z kolei ja, dla wyrównania i zachowania balansu dodam od siebie 3 grosze:

- Wbrew temu co się słyszy, nie można w trakcie loadingów kupić flaszkę, wypić, naj*bać się i wytrzeźwieć. Sprawdziłem. Gra lołduje nie dłużej niż inne zawierające sporo świata do ogarnięcia.

- Interfejs jest intuicyjny i po chwilowej zabawie, bardzo przystępny i nienarażający na niepotrzebne zażenowanie. Prostota wykonania i lekkość poruszania się po menusach jest zachowana.

- rozgrywka online przez moment przypomniała mi zabawę w CTR (*Crash Team Racing z PSX'a) co natychmiastowo plasuję MNR BARDZO wysoko w moim rankingu gokartowych gier z przytupem.

- online grałem z 10 ludźmi naraz i zauważyłem jeszcze w fazie menu startu 2 sloty puste, co oznacza, że można grać w 12. Co zadaje kłam stwierdzeniom, że można grać w max 8 po kablu i, co najważniejsze, nie ma efektu Totalnej Zadymy- Zabawa, owszem, jest szybka i czasami chaotyczna, ale nic czego by nie można ogarnąć. Raz jeszcze kłania się odpowiednie zaangażowanie gracza. Ja nie miałem najmniejszych problemów z ogarnięciem rozgrywki, mimo 6 ludków sępiących się za mną z 'pałerapami'. Kwestia rozłożenia sił na zamiary i można sunąć gładko... Raz jeszcze kłania się CTR.

Dla mnie ta gra to miła niespodzianka i czuję, że w becie trochę posiedzę, przynajmniej do premiery WKC :P

EDIT: Nie zauważyłem zwolnień podczas jazdy, ale pewnie mam internet szybki jak petarda :P

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś betę i muszę przyzna, że naprawdę fajna gierka. Gra oczywiście jakieś błędy ma, ale myślę, że da się je bez problemu wyeliminować. Przede wszystkim loadingi są za długie, gdy jeździmy po menu gra potrafi nieźle szarpać. Podczas samego wyścigu też czasami zdarzają się dziwne rzeczy. Choćby na jednej z plansz po uderzeniu w płot dwa razy przez niego pzeniknąłem co oczywiście wiązało się z tym, że musiałem kliknąć select aby ponownie pojawić się na trasie. Miałem też sytuacje, w której przeciwnicy nie mogli mi nic zrobić, strzelali mnie rakietami a te zamiast mnie trafiać po prostu wisiały w powietrzu za mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u was tez gra sie tnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chyba w koncu doczekalismy sie gry wykorzystujacej 110% mocy PS3 ;P Pod tym wzgledem gra to totalny niewypal, nie dosc, ze animacja nawet na chwile nie zbliza sie do i tak niskich 30FPS, to wlaczenie XMB trwa godzinami, a pisanie wiadomosci to jeden wielki slideshow... Juz wole LPB, duzo wiekszy fun.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pod tym względem nie jest najlepiej, ale to dopiero beta więc można to wybaczyć. Mogli by twórcy zaserwować nam stałe 60 klatek. Ostatnio zaczyna mnie irytować motyw, w którym jadę sobie pierwszy przez dwa okrążenia tylko po to żeby dostać pod sam koniec trzeciego jakąś rakietą czy innym atakiem i dojechać do mety ostatni. Z jednej strony da się włączyć tarczę i obronić przed rakietą, ale przed niektórymi atakami nie bardzo da się obronić bo są tak szybkie, że nawet na dole nie pokazuje się ikonka oznajmiająca, ze coś w ciebie leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 2 razy zostałem 'kicknięty' przez sfrustrowanego oponenta, pewnie po tym jak przyjechałem na metę. Jeśli tak to ma wyglądać i nie usuną tej możliwości, swobodnego wywalania z Serii, to równie dobrze ta gra może mieć tylko tryb single. Totalne nieporozumienie. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się grało na maxa przyjemnie ;] Gra zafejana, i na pewno kupie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie rozni to demo co bylo na PS Store od bety? Bo dostalem klucz ale nie sprawdzalem jeszcze. A w demie zrobilem ludzika i bryke, przejechalem 2 okrazenia i usunalem w pizdu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×