Skocz do zawartości
ONE

ModNation Racers

Rekomendowane odpowiedzi

- single jest dość długi (przez to ,że trudny) :wink:

- online w wyścigach mi nie lagowalo ale w mod spocie od czasu do czasu są malutkie lagi

- z tym czesiem to pojęcia nie mam :pardon:

- mapek online póki co jest mniej ale tylko dlatego ,że gra jest krócej na rynku - zaraz będzie dużo więcej bo robi się ja bardzo łatwo i daje to dużo satysfakcji :ok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Jesze jedno pytanko:

Czy nadal są te długie loadingi?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - jeszcze są ale niedługo ma wyjść patch który to zmieni i zmniejszy poziom trudności w singlu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci bardzo miły człowieku :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ModNation Racers.

W pierwszy dzień miałem z multi wszystko ok,a od dwóch dni mam komunikaty typu"utracono połączenie z serwerami","Nie można połączyć się z siecią",a jak już mnie połączy to zaraz odłącza.Nie wiecie czy coś zmieniają?

Mieliście kiedyś coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- brak zmiany sterowania na strzalki. Nie lubie jak mi sie cos narzuca.

Hm, a w jakiej grze wyścigowej masz sterowanie na strzałki? Moim zdaniem wygodniej jest sterować analogami, z resztą lepiej się chyba przystosować do tego bo sterowanie strzałkami w ścigałkach jest już mocno przestarzałe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, zagrałem i jestem... OCZAROWANY. Kapitalna gierka :) Takiej szukałem :D Do dziś pogrywam w Mario Kart, może dlatego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do tej gierki, ale zastanawiam się czy nie jest nudna. Ile mozna jeździć tymi gokartami?? Zwłaszcza, że nie będę grał singla tylko we 2-3 osoby to ile mozna tymi gokartami popylać?? Obawiam się za małego urozmaicenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziecie sobie robić własne trasy i na nich się ścigać to powinna wystarczyć na długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bedziesz grac w 2-3 osoby to spokojnie mozesz ja kupic, chociaz osobiscie uwazam ze panuje troszke za duzy chaos podczas rozgrywki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single ze względu na swój poziom trudności zajmie ci 10-15 godzin (bliżej 15) + plus tokeny i wszystkie wyzwania, więc myślę że tak koło 20 godzin nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak muszę czekać do końca wakacji, bo cały czas jestem na wyjeździe, a konsolka stoi w domu, ale jak wrócę to muszę sobie sprawić tę gierkę.

Edytowane przez Groch12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ją dzisiaj ^^ Gra jest świetna (dobrze, że grałem w demo, bo tak to nie kupiłbym jej). Oczywiście największym minusem są długie loadingi, ale po za tym wszystko jest ok. Trochę mi Fronczewski nie pasuje na komentatora, ale może tylko mi się wydaje. Mam takie pytanko. Hm... Od razu zacząłem karierę i czy tej kariery jest tylko 5 etapów (czy co to tam jest), bo ja jestem już przy 3 i wydaje mi się, że to za krótkie by było, a przecież grałem raptem godzinę?

Zapraszam do gry online. Wysyłajcie zaproszenia.

PSN ID: sz_szostak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ją dzisiaj ^^ Gra jest świetna (dobrze, że grałem w demo, bo tak to nie kupiłbym jej). Oczywiście największym minusem są długie loadingi, ale po za tym wszystko jest ok. Trochę mi Fronczewski nie pasuje na komentatora, ale może tylko mi się wydaje. Mam takie pytanko. Hm... Od razu zacząłem karierę i czy tej kariery jest tylko 5 etapów (czy co to tam jest), bo ja jestem już przy 3 i wydaje mi się, że to za krótkie by było, a przecież grałem raptem godzinę?

Zapraszam do gry online. Wysyłajcie zaproszenia.

PSN ID: sz_szostak

Wyczytałem,że w karierze jest 5 etapów w których łącznie jest 28 wyścigów.Nie wiem czy to prawda,bo osobiście gry nie posiadam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie. Gdzie w tej grze jest wybor jezyka? :D

Niby mam polska wersje jezykowa, ale w opcjach nie widze zmiany z angielskiej na pl az checia bym uslyszal jak wypadli nasi jesli chodzi o podklad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie. Gdzie w tej grze jest wybor jezyka? :D

Niby mam polska wersje jezykowa, ale w opcjach nie widze zmiany z angielskiej na pl az checia bym uslyszal jak wypadli nasi jesli chodzi o podklad.

Pewnie jest tak samo jak z LittleBigPlanet GotY, czyli musisz ustawić XMB na polski. Nie wiem kto to wymyślił i dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Bo gdy chcę zagrać sobie online to bardzo często zdarza mi się, że tracę połączenie z serwerem ;/ no nie wiem co się dzieje. Dzieje się to, gdy do neta jest podłączony komp i ps3, jak i wtedy, gdy komp jest wyłączony... ;/ Mam internet 2 Mb (więc nie taki wolny ;-/) i łączę się za pomocą liveboxa. Ps3 jest połączone z internetem za pomocą wifi. Czy wy też macie taki problem? Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ,że masz zablokowane porty. Sprawdź czy w instrukcji nie są podane albo poszukaj na necie i odblokuj je na liveboxie. (Chodzi o port forwarding)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś linka ;/ bo ja instrukcję mam po czesku (ale grę po PL) no i tam jak tak przeglądałe to nic nie pisało. A na necie są tylko porty do liveboxa CSa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ze dzisiejsza lata 1.02 naprawde skraca czasy loading'ow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna łatka i teraz jest elegancko, w końcu więcej czasu gramy niż czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo i myślę nad kupnem, tzn kupie pewnie dzisiaj - jeszcze mam sprawę tego typu, kupując na US PSS tez będzie po polsku ?

Warto dodać ze z moja kobieta mamy po 25lat a cieszymy się jak dzieci przy tej grze :) - co jest niemałym fenomenem bo ona nie nienawidzi grania w co kolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×