Skocz do zawartości
ONE

ModNation Racers

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma ochotę na kilka okrążeń to zapraszam, mój id: lukasz-r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może polską książeczkę i mógłbym ją zeskanować i dać tutaj? Bo kupiłem gre ale bez ksiazeczki xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miałem kupować Crash Team Racing z PSN, lecz zauważyłem, że mam jakieś dema pobrane i akurat był między innymi ModNation Racers :) Bardzo mi się gra spodobała! I jakby tego było mało znalazłem ofertę sprzedaży w bardzo korzystnej cenie, więc nie zawahałem się i kupiłem xD

Także dodawajcie mnie do znajomych, grę pewnie będę miał w następnym tygodniu :teehee:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie ludzie ;)

Mam pytanie, glupie czy nie, ale mam ;)

Nigdy zadnych aktualizacji nie sciagalem, wiec sie pytam kulturalnie, skad moge sobie sciagnac takową do ModNation ??

Slyszalem ze; primo - skraca faktycznie jak ktos juz pisal czas loadingow, primo-ultimo - nieco zmniejsza poziom trudnosci ?? faktycznie cos takiego jest ??

dzieki za info z góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kore

Nic nie musisz robić drogi kolego. Wystarczy podłączona konsola do internetu i po odpaleniu gry wyświetli się komunikat, że jest dostępna aktualizacja. Odpowiadając na drugie pytanie: tak, patch do ModNation zawiera te rzeczy, które wymieniłeś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, no to jak to jest ulatwienie, no to ja dziekuje ;) po 2 godzinach grania na 2im poziomie drugiej trasy nie moge przejsc ;p tzn moge ale bez wszystkich gwiazdek ;)

troche przyhardkorzyli z tym.. nie jest to co prawda poziom niemozliwy do przejscia a la' Facebreaker no ale jest trudno, nie powiem.

w kazdym razie dzieki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanko drodzy koledzy ;)

A mianowicie: czy przy sciaganiu tras mozna sobie wybierac jakies konkretne? Tzn wiem ze mozna po nazwach, ale chodzi mi konkretnie o to ze chcialbym trase fajnie urozmaicona, z duza iloscia "ruchomego srodowiska" i roznych power-upow (przyspieszenia, bronie etc.), a jak tak sciagalem na rybke kolejne trasy to trafialem raczej na nudnawe..

Mozecie cos polecic, doradzic w tym wzgledzie bo zasysanie kolejnych dziesieciu w nadziei ze a nuz cos ise pojawi mija sie z celem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie z mojej strony.

Czy ktoś kupował Modnation Races od angoli? Chodzi mi o to czy ta wersja od nich jest wersją EU i posiada inne języki ( w tym PL ), czy tylko ANG tam jest?

Również chciałbym się dowiedzieć, czy polska wersja ma w sobie język angielski? Czy wersja PL jest tylko i wyłącznie w wersji PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem grę za niecałe 70 zł w Media Markt. Taniej niż na Allegro. Oczywiście w polskiej wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

W polskiej wersji jest ANG, nie wiem czy też na odwrót, ale na 85% tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają w to jeszcze ludzie? Bo chciałem se kupić jakieś wyścigi i sie zastanawiam nad tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na multi nawet teraz są ludzi bo grałem nie dawno ;d

Rano czy wieczór, wakacje czy nie, ludzie zawsze są xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jest ktos chetny na ustawke w MnR? Chodzi mi o trofeum z 250k xp tworzenia. Ustawiamy sie z mapami, gokardami i modami, a nastepnie sciagamy od siebie...mysle ze jak uzbieraja sie nawet 3 osoby ze mna to bedzie mega szybko. Za pobranie jest 100xp. Przy czym mozesz wystawic max po 55 rzeczy to wychodzi 165 * 100....165k xp, dwie osoby sciagaja wszystko i jest juz trofeum...moj nick to conexant123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem uzywana gre Modnation Racers i mam problem z instalacja. Czasami instalacja stanie na 53%, czasami na 86%. Na plycie jest tylko jedna malutka ryska. Czy zostalo mi tylko zwrocic zakupiona gre czy moge cos jeszcze zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj usunąć zbędne rzeczy z dysku i przywrócić ustawienia fabryczne konsoli.

Masz konsolę podłączoną do internetu? Być może gra musi pobrać najnowsze dane aktualizacji bądź korzystasz z przestażałego systemu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem ModNation i gra na prawdę mi się spodobała. Była to raczej gra dla mojego młodszego brata, by pograł sobie na swojej konsoli, ale przyznam szczerze, że zabawa we 2 to niesamowita frajda. Mam też Wii i grę Mario Kart, ale ta gra bije ją na głowę wszystkimi elementami. Tylko jedno jest irytujące - cholernie długie loadingi. No i w ModSpocie też macie takie zacinki ? Tylko wtedy gdy jestem połączony z PSN, dodam, że wszystkie patche mam zainstalowane. Jak ktoś chętny na przejażdżki to login w identyfikatorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnosnie trofeuf jerzeli gramy bez neta to ten czas najlepszy jest ustalony przez twórców czy ktos to pobił i się i jest jago czas ustalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnosnie trofeuf jerzeli gramy bez neta to ten czas najlepszy jest ustalony przez twórców czy ktos to pobił i się i jest jago czas ustalony

przez twórców.

Boże, ortografia. Tragedia scare.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam kilka pytań również odnośnie trofeów mógł mi ktoś

ocenić i pobrać przy okazji skomentować bo potrzebuje to trofeum z tego tworzenia i mianowicie w tym trofeum ogniście gorący trzeba być przez cały dzień na topie czy poprostu trzeba 10 razy być ale nie cały czas j np byłem już 5 razy pierwszy na topie i trofea nie dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam kilka pytań również odnośnie trofeów mógł mi ktoś

ocenić i pobrać przy okazji skomentować bo potrzebuje to trofeum z tego tworzenia i mianowicie w tym trofeum ogniście gorący trzeba być przez cały dzień na topie czy poprostu trzeba 10 razy być ale nie cały czas j np byłem już 5 razy pierwszy na topie i trofea nie dostałem

Jak chcesz trofeum za 30lv i przy tym polegać na kimś to ci gwarantuje ze nigdy go nie zdobędziesz...

Zrób sobie na konsoli kilka kont i sam sciągaj i oceniaj, potem pokasuj wszystko co pobrałeś i następnego dnia znowu , jak będziesz miał 6-8 kont to z miesiąc i już masz trofeum.

Trofeum "ogniście gorący" jest za uplasowanie się w 10% najlepszych kierowców na trasie dnia, jest tablica z papryczką to tam musisz jeździć, trudne trofeum bo trzeba być naprawdę dobrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja byłem pierwszy przez cały dzień na tym rankingu a trofeum nie dostałęm kapujesz

odnośnie trofeum star creator tak mógł bym takim sposobem to wątpie żebym zrobił to trofeum ten sposób może pomóc ale tylko 30 % żeby mieć to trofeum to troche ludzi musi pobrać twoje dzieła no nie

100 pd za pobranie dostajesz

30 pd za ocenienie

20pd za komenta

wiec jak by spokojnie 30 osób +8 kont = 38 więc bedzie około 3,800 pd to tyle pd na każde dzieło to może trofik by wpadł a aktualnie mam 81,000 pd a dzieł mam zamieszczonych 45 to wychodzi mi w sumie 171,000 pd więc trochę jeszcze brakuje do 250,000 pd więc najlepsza strategia to poprostu pisać ' plase dowlouad my creator please,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja byłem pierwszy przez cały dzień na tym rankingu a trofeum nie dostałęm kapujesz

odnośnie trofeum star creator tak mógł bym takim sposobem to wątpie żebym zrobił to trofeum ten sposób może pomóc ale tylko 30 % żeby mieć to trofeum to troche ludzi musi pobrać twoje dzieła no nie

100 pd za pobranie dostajesz

30 pd za ocenienie

20pd za komenta

wiec jak by spokojnie 30 osób +8 kont = 38 więc bedzie około 3,800 pd to tyle pd na każde dzieło to może trofik by wpadł a aktualnie mam 81,000 pd a dzieł mam zamieszczonych 45 to wychodzi mi w sumie 171,000 pd więc trochę jeszcze brakuje do 250,000 pd więc najlepsza strategia to poprostu pisać ' plase dowlouad my creator please,

Nie najlepsza strategia to ściągać samemu..wiem bo tak zrobiłem...nie lubię się prosić i robić z siebie d....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×