Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Platynka w far cry4 wpadla. Nie jest trudna,ale czasochlonna. Zajela mi az 34 godz. ;p

Serio, czasochłonna? Mi tyle zajęło boostowanie multi w TR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka, dziś wbiłem 4 platynki (osobisty rekord) :)

 

Na początek dnia wpadła platyna w Fifa 15-Wszystko bardzo łatwe oprócz 1 trofika mianowicie Walka do końca którą zrobiłem na 2 pady. Gra bardzo fajna cały czas gram w Futa i czuje ze mi to się nie znudzi :) Bardzo polecam 

 

Sly Cooper 4 i Motorstorm RC- wystarczy skopiować save na vite i samo wpada :) 

 

Csi: Fatal Conspiracy; gra bardzo nudna, odechciewa się grać ukączyłem ją po ponad 4 miesięcznej przerwie  :) pucharki same wpadają wystarczy grać z youtubem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winszuję. Jakoś przez 3 lata nie miałem szczęścia i nie znalazłem partnera do coop.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat moim skromnym zdaniem, grę na najwyższych poziomach trudności najlepiej przechodzić samemu, ponieważ grając we dwóch zombiaki dostają takiego boosta do siły, że masakra, no ale z drugiej strony porażka u boku drugiej osoby tak nie frustruję, a nawet wręcz motywuję. :)

Edytowane przez PatrikoPPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem...przechodziłem grę na PS3 i na PS4 i najwyższe poziomy robiłem przeważnie solo i w coopie i szczerze mówiąc to nie widziałem zbytniej różnicy.

Rzeczywiście lepiej grać w coopie wg mnie, ale jak sie nie ma partnera to przecież od czego jest forum. Sporo ludzi jeszcze gra, bo gierka jest naprawdę fajna.

Liczę, że w końcu pokuszą się o DN2 kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka w Dragon Age Inkwizycja wpadła :) Pierwsze przejście na normalu 120h z chęcią na więcej a potem 38h na koszmarze :) Polecam, wciąga jak diabli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko, grając w coopie ze znajomym na morbidzie, potrafiliśmy zginąć na moście, podczas pierwszej misji. Grając samemu morbida skończyłem w mgnieniu oka. Może trochę to dziwne, no ale grając samemu nie miałem prawie żadnych trudności, a w coopie zauważalnie było trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie w co-opie jest nieco ciezej moim zdaniem, ale za to pojawiaja sie nowe mozliwosci, np. scoutowanie terenu za bramą bez jej zamykania, co nieco ulatwia rozgrywke. No i w co-opie lepsza zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko różnica polegała na ilości wrogów to pół biedy, ale są też znacząco twardsi przez co wyższe poziomy są cięższe. Samemu jest zdecydowanie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darayavahus, ja już myślałem, że zgłupiałem. Widać nie jestem sam, który uważa, że samemu jest łatwiej, no ale coś w tym jest jak człowiek solo ciśnie morbida gładko, a w coopie nie może przez most przejść na początku misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię, grałem ze znajomym i sraliśmy ze strachu przed cmentarzem. Zrobiliśmy go za drugim podejściem i byliśmy w szoku.

Ogólnie coopa warto robić dla ostatniej sekwencji, idealnie można ściągać mobki zza bramek, a druga osoba tylko czeka za ową bramką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a tryb fali (trofeum never give up) tez myslicie ze solo latwiej ? Bo poki co dobre kilkadziesiat prob nieudanych, a gre na morbidzie przeszedlem bez wiekszych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja solo falę zrobiłem za trzecim podejściem. Podstawa to odpowiednie wybieranie bramek i wolnym kroczkiem napieranie do przodu. W coopie ze znajomym 7 fala i dalej nie mogliśmy dać już rady, a grając solo doszedłem do 12 rundy.

Edytowane przez PatrikoPPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Siemka, dziś wbiłem 4 platynki (osobisty rekord) :)
 
Na początek dnia wpadła platyna w Fifa 15-Wszystko bardzo łatwe oprócz 1 trofika mianowicie Walka do końca którą zrobiłem na 2 pady. Gra bardzo fajna cały czas gram w Futa i czuje ze mi to się nie znudzi :) Bardzo polecam 
 
Sly Cooper 4 i Motorstorm RC- wystarczy skopiować save na vite i samo wpada :)
 
Csi: Fatal Conspiracy; gra bardzo nudna, odechciewa się grać ukączyłem ją po ponad 4 miesięcznej przerwie   :) pucharki same wpadają wystarczy grać z youtubem :)

 

 

poprawka , wbiliśmy*

ewidentnie kolego dzielisz konto na kilka osób , sam mi się nawet do tego przyznałeś kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie platyna w Spec Ops The Line, poziom fubuar trudniejszy do crushingu z Uncharted, do tego bezmózgi jako nasi kompanii, którym często trzeba tyłek ratować. Szkoda że twórcy nie dali tutaj możliwości gry w co-op'ie bo by gra na tym zyskała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wbilem platynke w resogun na ps4 (o tym jak wpadla na vicie i juz zlapalem skila to tutaj bylo latwo). I dzis wbilem platyne w the order 1886- latwa i mozna ja wbic za 1 przejsciem (ja powtarzalem niektore rozdzialy). Trzeba tylko lizac sciany i uzywac wszystkich broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka Lego Batman 2 i Lego Harry Potter na ps vita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógłby ktoś zdobyć trofea online w Metal Gear : Peace Walker? Najbardziej chodzi mi o to z wymianą (Trader).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w Skyrim w końcu wpadła... Teraz muszę mieć 100 % więc jeszcze wiele godzin przede mną, gra jest niesamowita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby do porobienia online trofeów w Wipeout HD (wygranie 10 wyścigów, zagranie turnieju z 12 wyścigami, wyeliminowanie 50 graczy) Jak będzie ktoś zainteresowany to pisać na pw lub od razu na ps3.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osob do odblokowania trofeow FIFA15.

Ktos chetny do wspolnej zabawy? Priv

Edytowane przez patoenel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osoby chętnej do pomocy przy:

Burnout paradise : Invite a friend-to-join-you-in-Paradise-City

Pozdrawiam

Edytowane przez Sumik41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do trofeów online do f1 2011 głównie chodzi o wygranie 35 wyscigów.

psnid: Massinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×