Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, teraz dochodzi do sytuacji gdy dlc jest droższe od gry bo cenę gry po paru latach obniżą, a dlc nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już 15 platyna wpadła w "Rogue Warrior" oj było ciężko...Nie dlatego że platyna trudna czy coś po prostu gra to straszna kicha i jeszcze ją trzeba 3 razy przechodzić... Ale cóż nie lubię jak jest o% więc się zmusiłem uff nie polecam tytułu zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cała trylogia Hitman HD z grudniowego plusa splatynowana :-) Generalnie nic trudnego, w Hitman 2 musiałem tylko jeszcze raz grę przechodzić bo mi część broni zaginęła. Mimo lat na karku tych gier grało się bardzo przyjemnie - szczególnie w blood money. No i po ograniu oraz przypomnieniu sobie tych starszych odsłon zauważyłem jak bardzo Hitman: Rozgrzeszenie jest okrojony jeśli chodzi o rozbudowanie etapów i kombinowaniu z zabijaniem (mimo to w najnowszym Hitmanie też platyna jest :-D).

 

Teraz czas na Mass Effect :-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe w sumie tak :-) Drugie 20 % to wszystkie części Unchearted, też 4 x platyna :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 RoS - 70lv na hardkorze wbity. Jeszcze do zrobienia 70lv 3.5 postaciami (dwie mają 70lv, trzecia 43lv) i 328 zleceń do zrobienia. A do tej pory wydawało mi się że najnudniejsza moja platyna była w Dungeon Hunters na PSV gdzie grę trzeba było przejść 4 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka

Trzeba było tłuc póki był bonus do xp :)

Gratuluję platyny w DH, grałem w to jakiś czas - zniechęciłem się przy końcówce pierwszego przejścia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzięki podwójnemu xp trochę pojechałem z postaciami. Najgorsze są te zlecenia. 200 jeszcze rozumiem ale 500 to przesada. Muszę zrobić sobie przerwę od D3 bo w tej chwili ta gra mnie odrzuca.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bez tego expa x2 byś wymaksował wszystkie postacie zanim byś zrobił 500 zadań :)

 

Ale Diablo tak mają, jak w podstawce trzeba było 5kk złota to leciało jak krew z nosa. Teraz loot lepszy, ale za to dali 500 zadań.

Nie ma łatwo z Blizzardem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te trofea to taki trik producentów gry, dzięki trophy hunterom zmieszają ilość używek na rynku :) Choć najlepsze chyba jest w Crysis 2? Zagrać w grę po 6 miesiącach przerwy :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka

Polataj sobie DH, jest najlepszy na szybkie zaliczanie zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wbicie platyny w Prototype 2  ze styczniowego plusa. Platyna bardzo łątwa i zarazem przyjemna do tego gra jak dla mnie rewelka, dająca się nieźle wyżyć i ponieść orgii detrukcji :-)

 

 

Teraz czas cisnąć dalej Mass Effect - cholernie czasochłonna platyna...

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie powróciłem do MotorStorma Apokalypse i dokończyłem trofiki do platyny, + powróciłem do Outland i tutaj wpadło 100% (fajna platformówka, polecam, była w PS+, czerwiec/lipiec 2012 jak dobrze pamiętam) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie platyny w God of War III.

 

Przy przechodzeniu gry na normalu przy walce z Zeusem jak dostawałem baty to mi wyskoczyło zapytanie czy nie chce zmienić poziomu samej walki na łatwy. Nie skorzystałem z tego, teraz zastanawiam się nad przejśćiem gry na poziomie Tytan i tu moje pytanie, jeżeli przy walkach z bossami wyskoczy mi takie zapytanie to śmiało z tego korzystać czy jednak przeszkodzi to w zdobyciu pucharka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeśli skorzystasz z tej opcji to nie zaliczy Ci pucharka za przejście na Tytanie (bo zmieniłeś poziom trudności).

Na każde pytanie odnośnie zmiany poziomu trudności musisz odpowiadać negatywnie inaczej nici z pucharka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy to akurat w tej grze ale ogólnie można wyłączyć zmianę poziomu trudności na niższy jakby nam nie szło.

Wtedy nie dostajemy takiego komunikatu w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna nr 47 w Lego Hobbit za mną. Zrobiłem ją z młodszą córką lat 7 która chyba załapała bakcyla łowcy trofeów. Zabawa była przednia choć jak przystało na grę z serii Lego była pełna glitchy i zwiech konsoli. Teraz przede mną platyna w Rayman Legends i około 5 miesięcy wyzwań by wbić najwyższy poziom czaderskości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka nr 4 w tearaway- latwa i przyjemna. Platynka nr 5 resogun na vicie- meczylem sie z nia. Dla mnie najgorsze bylo przejacie na weteranie. Z2 tygodnie to meczylem. Jak juz to zrobilem to poziom na mistrzowskim i 1cc poszlo za jednym zamachem.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun. Na PS3 chyba sobie daruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×