Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

a to w tym darmowym singstarze nie można ani 1 trofika zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez piosenek nie da rady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć conajmniej 10 piosenek , ale dodam, że jak masz zwykłego singstara , albo te stare z ps2 , to one też działają , wystarczy włożyć płytę. wtedy można z jakąkolwiek płytą wbić 98% , bo trzeba zagrać 5 x rap i tego raczej na jednej płycie nie będziesz miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli dali singstara bez piosenek? OMG jaki shit..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z demami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głęboko w d....awnym miejscu gdzie były trofea XD

Jeżeli nie ściągałeś aktualizacji 4.30 albo 4.31 to nie będziesz go miał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie piraci, to musiał pobrać 4.30, 4.31 była opcjonalna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak w temacie. Wczoraj zaktualizowalem system i zniknely mi trofea ktore sa tam gdzie zapisy gier. Zawsze podczas gry moglem zapauzowac i zobaczyc co mi brakuje a teraz tego nie ma. Zamiast trofeow jest singstar. Czy u wszystkich Was to jest koledzy?? Wszelkie dzieki za pomoc i odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mianowicie posiadacze WWE '12 będą wiedzieć o co chodzi. Mowa o trofeum Thank You Edge. Stąd też proste pytanie jak je zdobyć?

Win 37 times with Edge in one session (Single Player)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thank You Edge

Wygraj 37 razy jako Edge podczas jednej sesji (Single Player). Edge’a odblokowujemy po przejści Villian RTWM lub kupując w WWE Shop pakiet który odblokowuje wszystko (Ale jest to sposób dla nupków). Polecam grać Edge’m podczas robienia „Legend Status Accomplishments” lub „Master of the Brawl” i wtedy nie będzie żadnych problemów z tym trophy.

Trudność: 3/10

PS3 trophy hunters.pl

Edytowane przez mac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o to co oznacza podczas jednej sesji. W sensie mam grać i wygrać 37 razy Edgem pod rząd podczas jednego odpalenia konsoli? Bo nie wiem jak rozumieć podczas jednej sesji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobic glitcha na złoty pucharek w starhawku za kampanie? usunąłem patch lecz dalej gra nie zalicza przejsca na najwyzszym gdy wlaczy sie go chwile przed koncem misji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pomysl graj ucziciwie

Powiedział co wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedział co wiedział...

I dobrze powiedział...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobic glitcha na złoty pucharek w starhawku za kampanie? usunąłem patch lecz dalej gra nie zalicza przejsca na najwyzszym gdy wlaczy sie go chwile przed koncem misji..

Prawdopodobnie masz patcha , bo masz Plusa i ci przez noc sprawdzą , czy łatki masz wszystkie. Dodatkowo możliwe, że wersja z PSS ma już wbudowany ten patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch usunąłem a mimo to nie śmigało, więc grę cisnę na hardzie i chyba na tym się skończy, bo szczelina w pewnych momentach nie do przejścia. a szkoda, chyba, że coś źle robię to sprawdź ktoś i poprawcie mnie ;)

jeszcze z trofikami w kampanii się trochę pomęczę, ale zobaczymy czy się uda :happy: jak masz jakieś miejsca gdzie poszczególne trofiki zrobić to chętnie posłucham :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca jestem pewien czy to tutaj powinienem o to pytać, ale szukałem i nie znalazłem ani odpowiedzi ani bliższego tematu, więc:

zaliczyłem właśnie Max Payne 3 na poziomie Hard i nie wskoczyło mi trofeum i inne też nie chcą mi wskoczyć, system mam aktualny, czy da się jeszcze uratować coś czy muszę od nowa cały hard przechodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca jestem pewien czy to tutaj powinienem o to pytać, ale szukałem i nie znalazłem ani odpowiedzi ani bliższego tematu, więc:

zaliczyłem właśnie Max Payne 3 na poziomie Hard i nie wskoczyło mi trofeum i inne też nie chcą mi wskoczyć, system mam aktualny, czy da się jeszcze uratować coś czy muszę od nowa cały hard przechodzić

Witam. Mój mąż miał tak samo.Jeśli nie zrobiłeś synchronizacji trophy to usuń konto i wpisz się jeszcze raz trwa to ok 30 min. Jeśli jednak zsynchronizowałeś trophy z serwerami to zadzwoń do Sony PSN tel znajdziesz na internecie tam powiedzą ci co powinneś zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglitchowane trophy to trauma, mnie raz się przytrafiło w GOW2 że nie wpadł pucharek i konieczne było przechodzenie całości jeszcze raz :( Nie wiem czy Sony coś tu zaradzi w temacie bo nawet na oficjalnych forach podawali informację o tym żeby próbować wgrać ostatni save i ponownie przejść dany moment zamiast zając się sprawą i pomóc swoim użytkownikom :( (patchem lub czymś w tym stylu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej wskakiwały i nagle przestały, z innych gier nadal wskakują bez problemu (sprawdziłem), a w Max Payne 3 wskoczyło 13 i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×