Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, tak patrzę sobie na psnprofiles, a tu jestem na 101 miejscu z Polski, a tuż za mną Patriko mimo iż ma więcej trofek i więcej platyn :)

Aczkolwiek różnica w pkt to zaledwie 120 pkt

http://psnprofiles.c...=clean&c=pl&p=3

Ten ranking to lipa.Pewnie ok połowy graczy,to oszuści,którzy sztucznie nabijają sobie trofea.

Ale i tak najlepsi są gracze,którzy dla platyn grają w gry typu: Hannah Montana, Puss in Boots, Pingwiny z Madagaskaru itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Przynajmniej starają się czyścić ranking z pseudo-nabijaczy i cheaterów, którzy w przeciągu kilku minut robią platyny w grach.

Dla mnie póki co najlepszy ranking :) Zresztą i tak mam głęboko w d... te wszystkie cyferki, gram dla własnej przyjemności i kończę to co zacząłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Motorstorm:Pr i Killzone2, zabieram się za wbicie platyny w Resistance2, potem będę próbował w wipeout. W sumie nie wiem czemu to robię, chyba sadomaso mnie bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Killzone w ogóle się nie spodobał...jedynka też mi nie siadła, dwójkę kupiłem bo była na promocji gdzieś.

Zrobiłem co mogłem z singla, trochę online pograłem i sprzedałem to w pizdu :) Gra nie dla mnie.

Co do Wipeouta to nie jest trudna platyna, ale poziom Elite wymaga sporej dozy szczęścia. Bez tego nie ma się tam szans.

Pomijam fakt, że każdą mapę trzeba mieć opanowaną do perfekcji.

Ja teraz jestem na etapie platynowania Gran Turismo, zostało mi już tylko kilka rzeczy, ale niestety te rzeczy zajmują cholernie dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłeś Vettela to już będzie z górki. Tylko wytrzymałościówki są ciężkie, ale można je zrobić w B-Spec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zrobić tego Vettela nawet na brąz, masakra jakaś i kierownicą, i padem. W ogóle ja wolę jeździć na padzie, być może kwestia przyzwyczajenia. Na razie przerzuciliśmy się na R.U.S.E. i odpoczywamy od GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłeś Vettela to już będzie z górki. Tylko wytrzymałościówki są ciężkie, ale można je zrobić w B-Spec.

No Vettel już dawno ozłocony. Jedynie został mi już teraz 40 level w A-Spec i B-Spec.

Do tego kupić 1000 fur...

Na A-Spec jeżdżę po tym 4 godzinnym Nurbie, bo podobno najlepszy stosunek czas/xp.

Na B-Spec to prosta sprawa, bo wystarczy puścić coś dłuższego i tyle. Jedynie tą karierę i 500 wyścigów wygrać jest też głupota, puszczam Tsukube na Sunday Cup, ale to też trwa.

Kto i po co to wymyśla to nie wiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na A-spec polecam jeździć sezonówki.

Tutaj jest tabelka z nagrodami za endurance: http://www.ps3trophi...tml#post1306019

Tabeli z aktualnymi statami za sezonówki nie znalazłem, ale powinno być porównywalnie za niektóre wyścigi. (jak znajdę to wrzucę)

Z tego co pamiętam to jest wyścig, jedno okrążenie na nurb w klasie 650PO. Za to dostajesz około 7000 XP na minutę.

Trochę mniej niż za 4h ale dodatkowo dostajesz masę kasy i co 3-4 wyścigi możesz wejść do sklepu z używkami i kupić wszystko czego nie masz.

Tym sposobem szybko zdobędziesz 1000 aut i nie musisz martwić się o kasę.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też cały czas to 200% do kasy/xp. Rzeczywiście popróbuje sobie jakieś sezonówki.

Bo jeżdżenie non-stop po tym Nurbie to do szału mnie już doprowadza.

Kiedyś za sezonówki wpadało tyle XP i kasy, że masakra.

Nabiłem wtedy tyle levela, że szok. Szkoda, że teraz normalne wartości już są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, powiedz mi jak to jest z tymi trofeami u Ciebie? Platynujesz nawet gry, które cię nużą, nie podobają się? Bo ja szczerze mówiąc, jak jakaś gra mnie nudzi, nie mam ochoty nawet jej dokończyć, co dopiero platynować. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję gry, które "teoretycznie" mi się podobają, ale jak to w życiu bywa, sporo z nich okazują się kaszaną.

Np. Dirt Showdown, którego kupiłem za 6 funtów okazuje się taką kupą, że szok.

Ale mam takie zboczenie, że jak zacznę grę to chcę ją skończyć. Było parę wyjątków, na które szkoda mi było już nerwów.

W Midnight Cluba po prostu już nie mogłem zdzierżyć, nawet kampanii nie skończyłem bo ta gra była tak żałosna.

Zresztą, czy trofea były czy nie, to moje podejście się nie zmieniło.

Jedynie tyle, że teraz ukończenie gry można jakoś uhonorować i jest lans w piaskownicy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ukończenie gry można jakoś uhonorować i jest lans w piaskownicy.

dokładnie mam tak samo :D mam tyle gier do ogrania, wszystkie na moim psn <10% i skończe je, tylko brak czasu, a do GT też się wezmę, nie mówię, że będzie platynka, ale napewno z tym tytułem długo zabaluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile tak naprawdę jest trudnych trofeów? Prawdę powiedziawszy to większość jest po prostu czasochłonnych, a naprawdę trudne można pewnie policzyć nie znając nawet liczb powyżej dziesięciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jedno szybkie pytanie: dziś na forum wyczytałem wypowiedź rozżalonego trophy huntera, że na ps4 nie przejdzie konto i osiągnięcia (trofy) z trójki - rozumie, że to przedwczesny żart prima-aprilisowy???

edit: doczytałem - rzeczywiście niewiedza nie boli, ps4 ma wspierać trofy z ps 3 :trofea:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś nie potrzebnie straszy trophy huntera ;) raczej na 99 % konto pozostanie to samo tak jak w przypadku vity, trofea są na tym samym koncie . Jednak to jest moje zdanie i trzeba poczekać na oficjalne stanowisko SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wpadła platyna w F1 Race Stars,mogę już od tego odpocząć :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak trudno było ?

Platyna w miarę łatwa, trochę człowiek przy robieniu jej się wkurzy, ale zdecydowanie nie jest trudna. Najtrudniejsze trofea to te za złote czasy na wszystkich trasach (Gold Time) i za zdobycie rekordu sektora na całej trasie (My Home). Reszta to kwestia tylko czasu.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kogoś do zrobienia dwóch trofików w Ratchet&Clank:A4O

PsnID:SadamPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i moja czwarta platynka stała się faktem. :) Tym razem wymaksowany Far Cry 3. Świetna gra, przyjemne trofea, no i dość łatwa platyna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem należałoby przemodelować ideę zdobywania Trofeów. Przedewszystkim powinno to być uzależnione od poziomu trudności na którym się gra. W wielu grach wskazana jest gra na poziomie Łatwy, bo łatwiej zdobyć Trofea. Ich zdobywanie powinno być uzależnione od umiejętności graczy, a nie od czasu spędzonego z grą. Poza tym zmuszanie gracza do gry MP też nie jest w porządku. Sony przy PS4 powinno wprowadzić od górne zalecenia, tak żeby ich zdobywanie było wyzwaniem, ze względu na umiejętności a nie czas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem należałoby przemodelować ideę zdobywania Trofeów. Przedewszystkim powinno to być uzależnione od poziomu trudności na którym się gra. W wielu grach wskazana jest gra na poziomie Łatwy, bo łatwiej zdobyć Trofea. Ich zdobywanie powinno być uzależnione od umiejętności graczy, a nie od czasu spędzonego z grą. Poza tym zmuszanie gracza do gry MP też nie jest w porządku. Sony przy PS4 powinno wprowadzić od górne zalecenia, tak żeby ich zdobywanie było wyzwaniem, ze względu na umiejętności a nie czas grania.

jakże piękne i jakże niemożliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w ogóle wywaliłbym kolorki trofeów, a przeszedł wyłącznie na system punktowy.

W tym momencie mamy sytuację, że zdobycie platyny np. w Sly 1 jest prawie na równi z platyną z GT5.

Platyna to platyna, dlatego wywaliłbym puchary i dawał każdej grze osobną punktację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×