Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem czy mają sporo klientów.

Szukałem trochę wczoraj, ale nic ciekawego nie znalazłem.

O dziwo mają w ofercie platynę do GT5, która była w cenie $95 (teraz przecena na $65).

Muszą mieć jakieś tajne sposoby, pomijając poziom trudności to mimo wbicie lvl. 40, 100 aut, A/B spec zajmuje masę czasu.

Może mają, gdzieś w krajach 3-świata ludzi grających 24/7 :P

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35$ za Platynę w GoW2 albo Infamus, 40$ za AC Revelation czy AC 2, a 55$ za Burnout Paradise?? Chyba ich Bóg opuścił..... Aż dziwne, że za 29,99$ nie sprzedają Terminator Salvation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem InFamous2 na trudnym poziomie i powinienem dostać za to złote trofeum, ktoś wie czemu nie otrzymałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem InFamous2 na trudnym poziomie i powinienem dostać za to złote trofeum, ktoś wie czemu nie otrzymałem?

Przeczytaj poradnik i... zacznij od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Zwracam się z prośbą o pomoc w zaliczeniu trofeum Bling Brigade w Wipeout Hd. Z góry bardzo dziękuje za pomoc. Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Sports Champions trofeum Man Or Machine? Chodzi o zdobycie 15 000 punktów lub więcej w wyzwaniu Gladiatorów. Czy trzeba zdobyć te 15k w każdym wyzwaniu czy wystarczy w jednym? Mam ponad 15k w brązowym i srebrnym, a trofeum nie wpada? :(

Edytowane przez furo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aby zdobyć te trofeum musisz ograć wyzwania składające się z 3 rund (po wybraniu dyscypliny na dole po prawej stronie masz tryb wyzwań). Wyzwania pucharowe się nie liczą do tego.

Edytowane przez Soldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozegrać tryb wyzwań, a nie wyzwanie, które pokazuje się podczas robienia pucharu, tak jest we wszystkim siatka, tenis, gladiatorzy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzięki Panowie:)

Wróciłem do SP1 po bardzo długim czasie. Kiedyś zostało mi kilka trofeów w tym Gladiatorzy, którzy byli dla mnie nie do przejścia. Reszta to pikuś. Jednak po platynie w SP2 zauważyłem, że grająć na 2 movach boks jest mega łatwy. Więc wróciłem do Gladiatorów z dwoma movami i to również okazało się banalne:)

Boks to moje ostatnie wyzwanie i zapomniałem, że robi się to poza Pucharem!

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gladiatorów jest bardzo prosta metoda, którą pokazał mi braciak. W necie czytałem o innej, również skutecznej więc raczej ta dyscyplina nie powinna stanowić problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gladiatorów jest bardzo prosta metoda, którą pokazał mi braciak. W necie czytałem o innej, również skutecznej więc raczej ta dyscyplina nie powinna stanowić problemu.

Nie korzystam z poradników i nie sprawdzam na necie jak przejść więc nie wiem co to za metoda. Ja mam jedną 2xmove i Gladiatorzy są banalni.

Szkoda, że SP2 nie trzyma poziomu jedynki. Mam wrażenie, że to takie DLC:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka gra ma najłatwiejszą platynę z moich??

F1 2010

GT5

LBP 1 GOTY

NFS: HP (bez online pass'a)

Sniper: Ghost Warrior

Killzone 2

BF: BC 2

P.S. Po jakim czasie od zakupu konsoli lub patcha z trofeami wbiliście platynę???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty na czas robisz platyny?

Jeśli chcesz szybką platynę to kup sobie jakąś Hannah Montane czy inne klopsiki spadające z nieba.

Z tych co podałeś to zdecydowanie najłatwiejsze są GT5 i Killzone 2 więc możesz od nich zacząć.

Widzę, że masz też WipeOut HD więc też możesz to szybko splatynić.

Powodzenia! ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam kz2 i gt5

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co Ty na czas robisz platyny?

Jeśli chcesz szybką platynę to kup sobie jakąś Hannah Montane czy inne klopsiki spadające z nieba.

Z tych co podałeś to zdecydowanie najłatwiejsze są GT5 i Killzone 2 więc możesz od nich zacząć.

Widzę, że masz też WipeOut HD więc też możesz to szybko splatynić.

Powodzenia! ;)

Z tym GT5 to nie jest tak różowo. Po pierwsze jest to bardzo czasochłonne, po drugie preferuje graczy posiadających kierownicę. Sam wbiłem platynę bo jako fan serii nie wyobrażałem sobie innej opcji. Podobno złoto w Wyzwaniu Sebiastiana Vettela na padzie jest praktycznie niewykonalne.

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym GT5 to nie jest tak różowo. Po pierwsze jest to bardzo czasochłonne, po drugie preferuje graczy posiadających kierownicę. Sam wbiłem platynę bo jako fan serii nie wyobrażałem sobie innej opcji. Podobno złoto w Wyzwaniu Sebiastiana Vettela na padzie jest praktycznie niewykonalne.

to co napisał Dara to byłą ironia, bo platyna w Kz2 jest też bardzo "łatwa" więc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co napisał Dara to byłą ironia, bo platyna w Kz2 jest też bardzo "łatwa" więc ;)

Spoko. Co prawda przeszedłem kiedyś KZ2 ale nie podchodziłem nigdy do niej w kategorii platynowania stąd moja niewiedza. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jestem tylko 1956 XD już Cię doganiam :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czuję Twój nieświeży oddech na plecach ;)

:wub: Zabrzmiało to dwuznacznie :bad:

:fuck:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te panienki w gamertagu to tylko tak dla pozoru. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwane z kontekstu, trzeba czytać od razu po poprzedzającym poście ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×