Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale mówmy o normalnych "osiągnięciach" (jeśli można to tak nazwać), a nie tych zbugowanych :P

Komuś kiedyś pokazało, że platynę robił dłużej niż ziemia istnieje, nawet chyba screen krąży gdzieś po necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale i tak cieszyłem się jak dziecko że dwie kolejne weszły na licznik. Miłe uczucie.

Cieszymy się razem z Tobą, znamy te uczucie :) Fajna sprawa, szkoda że pewnie nie będzie mi dane ponownie go doświadczyć. Wyleczyłem się z platynożerstwa :(

... Kiedyś z Tomo robiliśmy najdłuższy rekord :D To jest osiągnięcie :D

Jak zrobię platynę w Wipeoucie HD (bo zostało kilka pucharów) to będzie grubo ponad 2 lata ...

O nieeeee, mój rekord padnie. Pamiętasz? Dead Space; 1 rok, 7 miesięcy, 16 dni, 44 minuty, 25 sekund. Niedościgniony mistrz zostanie pokonany ;) :biggrin: :thumbsup:

Mój to Terminator Salvation 4,5 h, ale kto grał w tą grę, ten wie, że to żadne osiągnięcie biggrin.gif

Dokładnie to 4:32h (czas mierzony od pierwszego trofka do platyny + około 20 minut za pierwszy rozdział), FUCK muszę przeprosić wiele osób z którymi się spierałem że to niemożliwe ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi na stronce www.yourgamercards.net obliczylo :D że splatynowanie Burnouta Paradise zajeło mi 39 lat xD

Oto pełna wiadomość: It took 39 years, 10 months, 13 days, 14 hours, 57 minutes, 29 seconds to achieve this platinum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xboxie na zdobycie wszystkich osiągnięć w final fantasy xi potrzeba przynajmniej 20 i za to trafiło do księgi guinessa ( edycja dla graczy ) >_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xboxie na zdobycie wszystkich osiągnięć w final fantasy xi potrzeba przynajmniej 20 i za to trafiło do księgi guinessa ( edycja dla graczy ) >_<

2 lata nie 20 :) Przynajmniej wg tego co ja widziałem.

Ale i tak tragedia. Nie ma co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUEL to jedna z niewielu gier którą można splatynować w 5 minut od zera :( Wiele osób ma tam platynę na savie kogoś innego, na szczęście takie coś widać na pierwszy rzut oka i można łatwo napiętnować takich cziterów :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na splatynowanie moich studiów czekałem 7 lat. ;) I to jest fakt- niestety nie bug. No ale w piątek zdobyłem trofeum. A z resztą idzie mi w miarę sprawnie. Assassins creed 2, tekken 6, GOWy (1 i 2) - praktycznie same wpadały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz i tak bywa, ja pomimo że magistra platynowałem w czasie założonym przez dystrybutora to jednak z tej jakże nierównej walki wyszedłem z bardzo miłym DLC w postaci mojej żony :) Do dziś jednak miło wspominam te wszystkie poradniki*, pożyczone save'y**, ustawki pod trofea***, rozgrywki multi**** itp ;) :D :P

* ściągi

** prace zerżnięte z internetu

*** egzaminy zerowe

**** kolokwia

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwóch grach jestem bardzo blisko wbicia swojej 6 i 7 platyny. Są to Prince of Persia Piaski Czasu i Prison Break. Problem w tym, że musiałbym przejść te gry po jeszcze jednym razie (a Prisona nawet dwa) a najzwyczajniej nie mam na to ochoty. Zbyt wiele gier czeka jeszcze w kolejce aby powtarzać wciąż to samo. Może kiedyś wrócę i ustanowię rekord :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w "public thropy" w niektórych grach zdobyte trofea wbijają się na licznik trofeów ale nie pokazują się na liście gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Re up:

Nie wiem o co chodzi ale i tak jest zajebiscie ninja.gif

Szkoda ze Adamek przegral dry.gif

Wytlumaczysz o co kaman?

Edytowane przez Mhonar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wejdziesz tu:

http://us.playstatio...linename=Mhonar

to masz liste gier w ktorych zdobyles trofea oraz podsumowanie.

W podsumowaniu mam 11 srebrnych trofeow a jak podliczyc gry to 6.

Jest tak dlatego, ze nie pokazuje tu np. gry The Fight. Moje pytanie brzmi dlaczego pokazuje gre np Motorstorm, a nie pokazuje The fight

ty np masz 22 zlote trofea, a jak sie podliczy je z listy to wychodzi 16.

Edytowane przez hater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to jest, ja tam wszystko mam. Może są problemy z synchronizacją na tej stronie. Odwiedź sobie inne strony z trophy cardami, np. ps3trophies.com, czy yourgamercards.net (ta pierwsza jest wygodniejsza) i podejrzewam, że nie będziesz miał problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie PlayStation często są takie "kwiatki", normalka. Co dziwne na gamecardzie pokazują poprawnie, jedynie w zestawieniu lubią coś przeoczyć. Ten typ tak ma. Sprawa nie jest świeża, olej to lub próbuj zgłaszaj do SONY, może ulegną i się poprawią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Sony się opieprza i nie dodaje wszystkich pucharów z gier.

Rozumiem, że nie dodaje z jakiś tam egzotyków, w które mało kto gra.

Ale np. do gry F1 2010 nie dodali przez kilka miesięcy od premiery...

Standard...w ogóle stronka Sony do sprawdzania pucharów jest ostatnią stronką do robienia tego.

- ps3trophies.com

- yourgamercards.net

- playfire.com

To są 3 strony, z których ja korzystam jak sobie chce posprawdzać co tam w trawie piszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam na playstation.pl i mi wszystko ladnie pieknie pokazuje.

Hater:

To co Ty wkleiles to us.playstation i tam polowy gier ktore przeszedlem nie ma. Wiec poprostu przenies sie na cos innego, jak chlopaki wyzej podpowiedzieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem, że normalnie zdobywa trofea w grze, w zakładce trofea się pokazują, ale nie może zsynchronizować z serwerem? Dodam, że ta gra to FIFA 12. Czy może mieć to związek z tym, że premiera dopiero w piątek?

Logując się przez PC, nie mam nawet zakładki z trofeami z FIFY 12. Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez Jankes14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem przed premierą Fify 11. Strasznie dużo czasu to zabierało i nigdy nie doczekałem do końca, później jakoś się unormowało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ktoś tu ma mały jubileusz z tytułu łącznej ilości trophies :)

daraya.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem mój własny jakiś czas temu mały jubileusz, 500 :)

Na jakimś anglojęzycznym forum widziałem też u gościa w sygnaturce wypisane po kolei, jego pierwsze trofeum, setne, pięćsetne i tak dalej. Fajnie to wyglądało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no tak się szczęśliwie zatrzymało na równej liczbie :) Już coś dziś wpadło, ale ps3trophies przechodzi remonty i na razie nie ma nowych trophy cardów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj odpaliłem Gow Collection, chcąc spoglądnąć na pucharki wyskakuje napis: There are no thropies. Lecz po wciśnieciu trójkąta /\ pojawia się ile zdobyłem pucharków danego typu. Skasowałem save i ponownie wgrałem lecz nic nie dało. Gra nie wymaga instalacji więc nie ma to znaczenia. Wie ktoś co się stało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×