Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

A jak kwestią dźwięku ?? W monitorze nie ma żadnych głośników :/ , a ja zbytnio nie znam się na budowie ps3 . Można podłączyć osobno głośniki bądź słuchawki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chyba że masz głośniki z Digital Audio Input, czyli wejściem optycznym np. Z-5500. Ja polece ci taki zestaw Click

Monitor ma wyjście Audio a więc słuchawki No Problemo :], jeszcze 24" i dobra firma :] I głośniczki w zestawie monitor bez głośników kosztuje 869zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Jak mogę podłączyć ps3 slim do monitora LG Flatron W1941S i głośników 5.1? Monitor posiada złącze d-sub.Głośniki raczej łatwo podłączyć kablami AV jack ale co z monitorem?

http://allegro.pl/item790278979_playstation_3_vga_hd_cable_konwerter_ps3_hd_vga.html Da rade tym kablem?

Edytowane przez Sopelon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym dziala, innym nie, zalezy od monitora. Nie probujac empirycznie trudno powiedziec czy bedzie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, serdecznie.

Często wielu posiadaczy konsoli obecnej generacji zastanawia się nad kupnem TV pod swojego pupila:) No zasadniczo ten temat skierowany jest do ludzi myślących poważnie o tym a tych co chcą wydać 1200zł i proszą o poradę co kupić..;/

ALE NATURALNIE NIE BĘDĘ DYSKRYMINOWAŁ NIKOGO

<TEMAT CZYSTO INFORMACYJNY>

Zacznę od tego, że posiadam ps3 + plazma 42 s10e panasonica. Długo zastanawiałem się nad wyborem ale jednak padło na plazmę.

1) Zadałem sobie trud, wziąłem pod pachę ps3 i poszedłem do MEDIA M, podłączyłem pod kilka tv i... okazało się, że na tv plazmowym obraz jakoś tak... barwniejszy, mniej plastelinowy niż na LCD...hmmm to mnie zastanowiło

2) Krok następny. Poszukałem w necie cen interesujących mnie modeli LCD i PLAZM (naturalnie zbliżonych parametrami) kolejny plus na rzecz plazmy. Cena LCD o takich parametrach (w DUŻYM zaokrągleniu) przewyższała o ok 1000zł (3miesiące temu) cenę LCD.

3) Moja plazma ma kontrast 2000000:1 czas reakcji 0,02ms, 42", fullHD, zasadniczo żadne LCD w cenie do 4000 (42") tego nie ma... zresztą tak samo jak droższe...ja za plazmę a wyobraźcie sobie, że ta plazma kosztowała 2850zł

4) Pobór prądu... wcześniej miałem CRT 21", po kupnie plazmy i długich godzinach jej użytkowania rachunki za prąd wcale nie były większe..

5) Obraz się nie wypala, ale należy pamiętać by przez pierwsze 300h używać tv na niższych ustawieniach i unikać statycznych obrazów

Tu jest strona z opisująca znakomicie działanie plazmy i konsoli

http://www.plasmatelevisions.org/article/plasma-television-tips/gaming-on-a-plasma-tv-issues-and-problems.html

Jeżeli ktokolwiek mi nie wierzy to zamiast sadzić modrościami, nie idzie do sklepu i porówna obraz a resztę doczyta.

TO C NAPISAŁEM WYNIKA Z DOŚWIADCZENIA TEGO SAMEMU A NIE Z DOMYSŁÓW WYCIĄGNIĘTYCH NA PODSTAWIE 1 ARTYKUŁU.

Ten podany przeze mnie artykuł podaję w celach doczytania tematyki.

POZDRAWIAM

Generalnie przyłączam się do pochwał tego TV, z resztą mam ten sam model :biggrin: . Notabene parametry z kartki nic nie znaczą, było już o tym. Plazma nie ma kontrastu 2000000:1 podobnie jak radio samochodowe nie ma 50 watów na kanał.

Ja swoją wygrzewałem te 300h na niskich ustawieniach ale są pewne opinie mówiące o tym, że nowe plazmy powinno się docierać o 180 stopni inaczej, mianowicie przez krótszy czas ale na ustawieniach dynamicznych. Taki wątek jest na www.hdtv.com.pl. Ja już mam za sobą pierwszą metodę więc po ptakach.

A czy nie uważasz, że przy jasnych planszach syczenie elektroniki jest trochę irytujące (przy ściszonym dźwięku)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamierzam w najbliższym czasie kupić jakiś monitor Full HD pod konsolkę...

Wybrałem monitor bo telewizory są za drogie

Znalazłem pewien na allegro z funkcją telewizora (takich właśnie szukam...) ale nie wiem czy czas reakcji 5ms wystarczy...

http://allegro.pl/item792216832_samsung_23_lcd_tv_2333hd_full_hd_hdmi_fv_zabrze.html

Jeżeli znacie jakieś polecane konkretne modele tak do 1300zł to poproszę o link...

Napiszcie co o tym myślicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba byłem w błędzie . Owszem Benq wypuścił na rynek monitory z hdmi , ale żaden z tych co podałem tego nie posiada <_< O ile mi wiadomo można zakupić kabel obsługujący ten monitor i za razem hd , czy to prawda ??

Z drugiej strony DaRaS podałeś mi ten model ;

http://www.agito.pl/powyzej-19/benq-215-lcd-e2200hd.352.343599.html?gclid=CJ7Cg4Tf150CFdOJzAod5HRtFQ

z kolei ten posiada port hdmi - różnicy w jakości nie znajdę , z wyjątkiem złącza tak ?? :turned:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Zbliżają się święta a co za tym idzie zaj..... problem..

A więc tak od pewnego czasu odkładam gotówkę na ps3 ;]

Tylko nie przewidzialem jednego .. W pokoju gdzie można nawalać ile wlezie

mam jedynie TV kineskopowy .. i to nie taki zły ladny obraz.. ;d

A w 3 sąsiednich pokojach 32 calowe LCD.. Niby mozna konsole dac do rodziców

i mieć piekny obraz ale grac po 2 góra 3 godzinki dziennie.

A z 2 strony troszkę biednawy TV ale za to nawalanie całymi dniami .. ;d

I oto pytanie do was jak wygląda obraz na takim tv ? Da się grać oczywiście w nieokreślonej

przyszłości dorwę LCD. Z góry dziękuje wam za odpowiedz :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupić ten monitor http://allegro.pl/item796267784_lg_w2261vp_pf_full_hd_hdmi_kurier_gratis.html Lecz jest on bez głośników ale ze złączem hdmi i mam pytanie,Otóż czy można pod łączyć konsole do monitora kablem hdmi ze złącza w konsoli a drugim złączem które jest obok pod łączyć same av chinche do glośników aby był sam dżwięk.Mam slima 250 gb i kable av chinch do złącza obok hdmi dostalem w kąplecie razem z przejściówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupić ten monitor http://allegro.pl/it...ier_gratis.html Lecz jest on bez głośników ale ze złączem hdmi i mam pytanie,Otóż czy można pod łączyć konsole do monitora kablem hdmi ze złącza w konsoli a drugim złączem które jest obok pod łączyć same av chinche do glośników aby był sam dżwięk.Mam slima 250 gb i kable av chinch do złącza obok hdmi dostalem w kąplecie razem z przejściówką.

tak bedziesz mial dzwiek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znalazłem na allegro monitor Philips 221T1 z Full HD, Tunerem TV, 16:9

Czy jest to dobry wybór? kosztuje 1079zł, 36 miesięcy gwarancji.

Ogólnie zawsze ceniłem produkty Philipsa. Ten monitor służył by do PS3 i komputera. Stałby w moim pokoju gdzie maxymalna odległość od ekranu była by 3 m, więc 2,15 " byłoby w sam raz.

Niestety nie mogę nigdzie znaleźć jakichś opinii, a ze specyfikacji technicznej wiem wszystko oprócz wielkości plamki.

Moglibyście mi z tym pomóc lub jeżeli ktoś miał styczność z tym monitorem, żeby napisał jakąś opinię??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Konsolke dostanę przed świętami więc pomyślałem że czas zaopatrzyć się w jakiś lepszy monitor/Tv.

I tu moje pytanie. Czy taki monitor zda egzamin? http://allegro.pl/item788618944_promocja_lcd_lg_22_w2243s_pf_30000_1_full_hd.html#gallery

Mam do dyspozycji około 600zł. Chyba TV z hd to za to nie kupie.

Czy z tym monitorem nie będe miał problemów z podłączeniem do PS3?

Jeśli macie propozycję na coś lepszego w tej cenie to proszę o wypowiedzi.

:)

PS. Znalazłem jeszcze coś takiego: http://allegro.pl/item788618948_lcd_samsung_19_933sn_50000_1_5ms_ss_hd_ready.html#gallery

Edytowane przez Mlekoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam 24 calowy monitor Samsung SyncMaster 2493HM i ps3 od dzisiaj.

Jaki kabel musze kupić aby ps3 działało mi w najlepszej jakosci z tym monitorem?

Monitor posiada HDMI i DVI (obecnie mam go podlaczonego do PC kablem dvi) ale chyba nie posiada HDCP... :/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KDL-37W5500

37-calowy (94 cm) telewizor LCD BRAVIA Full HD 1080 z technologią Motionflow 100Hz. Troche sie wykosztowalem ale warto bylo

Edytowane przez LucasKane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to ciezko sprawdzic w necie czy ma hdcp? Jezeli ma hdcp to najlepszym kablem bedzie hdmi. Jezeli nie ma to moze component, ale nie wiem czy monitor ma takie wejscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok byłem w sklepie i wydaje mi się lepszy LG.

Ale czy HD ready wystarczy czy lepiej poczekać i kupić FULL HD??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok byłem w sklepie i wydaje mi się lepszy LG.

Ale czy HD ready wystarczy czy lepiej poczekać i kupić FULL HD??

przy 32 calach hd ready w zupelnosci wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje właśnie zakup tv pod ps3 ale nie może być większy jak 26cali. Więc pytanie do was jaki tv 26 cali byłby odpowiedni co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje właśnie zakup tv pod ps3 ale nie może być większy jak 26cali. Więc pytanie do was jaki tv 26 cali byłby odpowiedni co polecacie?

Kup dobrej klasy HDready.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×