Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

warto kupic mniejszy TV 32 np sony bravia czy wiekszy42 a firm takich jak LG lub JVC ?

musze kupic telewizor do 3tys cos na sciane wink.gif prosze doradzcie mi cos wogole sie na tym nie znam

co powiecie na ten:

http://www.redcoon.p...5500/#detailtop

a moze coś pomiędzy Sony Bravia 40w5500 mozna dostac za około 3 tys teoretycznie można nie wiem jak w praktyce bo coś ostatnio cena podskoczyła bo ponoć resztki :/

posiadam podobną wersje i gorąco polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waleczku no wlasnie teraz ogladam na allegro sony bravie 40 i cena faktycznie do 3 tys. ale osobiscie wole doplacic nawet 100 a kupic na miejscu w miescie zeby sie pozniej nie bujac z gwarancja, poza tym te raty przez internet za dlugo trwaja i sa podejrzane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pare dni temu kupiłem tv samsung 40 cali full hd nowy w MM. Ps3 używałem wcześniej na sony lcd hd redy 32 i było zawsze wszystko ok((przez HDMI) . Podłączyłem pod nowy tv wszystko pięknie śmigało przez dzień. Rano chce włączyć i czarny ekran... trzymałem długo "przycisk" od włączania i nic:(

Próbowałem na różych kablach HDMI, na sony mi działa a na nowym samsungu niestety po dniu nie:/

Jak podłącze ps3 do tv kablem tym co jest w zestawie to chodzi ale jakośc jest ehh.... Gdy podłączam HDMI na Tv pisze że synał jest ale czarny ekran...:( Błagam pomóżcie nie wiem co robić.

Jeżeli napisałem w źłym dziale to przepraszam. Mój 1 post na forum

Pozdrawiam Andrzej

Edytowane przez robol2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz niemal identyczny temat >> http://www.ps3site.pl/forum/topic/28657-problem-z-tv/page__fromsearch__1

Jeżeli sprawdziłeś że PS3 działa po HDMI na innym TV to znaczy że konsola i kabel są OK UJedyne w czym Ci możemy pomóc to "zatachać" TV do naprawy

Jeżeli nie podbiłeś jeszcze gwarancji a od zakupu nie minęło 7 dni to zapewne MM wymieni Ci TV na nowy bez zbędnych formalności

Jeżeli gwarancja została podbita to pozostostaje Ci jedynie naprawa gwarancyjna - polecam bezpośrednio przez Serwis, z ominięciem sprzedawcy - zawsze to 1/2 dni szybciej ...

Pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pare dni temu kupiłem tv samsung 40 cali full hd nowy w MM. Ps3 używałem wcześniej na sony lcd hd redy 32 i było zawsze wszystko ok((przez HDMI) . Podłączyłem pod nowy tv wszystko pięknie śmigało przez dzień. Rano chce włączyć i czarny ekran... trzymałem długo "przycisk" od włączania i nic:(

Próbowałem na różych kablach HDMI, na sony mi działa a na nowym samsungu niestety po dniu nie:/

Jak podłącze ps3 do tv kablem tym co jest w zestawie to chodzi ale jakośc jest ehh.... Gdy podłączam HDMI na Tv pisze że synał jest ale czarny ekran...:( Błagam pomóżcie nie wiem co robić.

Jeżeli napisałem w źłym dziale to przepraszam. Mój 1 post na forum

Pozdrawiam Andrzej

sorki nie doczytalem po edycji:

masz inne zrodla hdmi?

moze zmien gniazdko w tv? (slyszalem, ze w niektorych tv hdmi i vga sa sparowane i moga dawac problemy jak masz podpiete oba sygnaly)

oczywiscie wiesz, ze jak jak gniazdek hdmi masz 5 to sygnal input ma byc ustawiony na konkretne gniazdko?

Edytowane przez gooral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV ma 3 dni. Gwarancja jeszcze nie jest podbita tylko szczerze mówiąc do MM mam trochę i transport jest bardzo ciężki;/

Podłączyłem DVD przez hdmi i też czarny ekran;/

A przez 1 dzień wszystko pięknie chodziło;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli popsute wejście HDMI,nic innego to być nie może.Jak coś to na pewno nie wina konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedział pierwszy lepszy amerykanin "Shit happens" ....

To że masz daleko do MM to raczej kiepski argument - no chyba że dla Ciebie wystarczający aby żyć ze swiadomością wydania worka pieniędzy na zepsuty telewizor

To że działał to o niczym nie świadczy, teraz nie działa i tym się mart :) Analogicznie możnaby chcieć jeździć samochodem z pustym bakiem bo przecież wczoraj miał pełny i jechał :P - Uwierz mi nie pojedzie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skoro jakos udalo ci sie wyczytac ze monitor nie ma hdcp (a powinien), to jak udalo ci sie ominac krok, w ktorym wpisuesz u wujka google "wiki hdcp" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Myślicie że jak pojadę dziś to mi wymienią odraz? czy będę musiał czekać pare tygodni ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma się tak zwaną 7 dniową gwarancje rozruchową czyli w ciągu 7 dni jeżeli wykryje się jakaś usterka,sprzęt powinien być wymieniony od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupiłem monitor LG FullHD. Podpiąłem go pod PS3 i w FullHD działa aż miło po kablu div>hdmi. Podłączyłem do dekodera n-ki i również działa wyśmienicie. By nie przepinać kabla między PS3 a n-ką zakupiłem przełącznik HDMI http://allegro.pl/item883051183_przelacznik_switch_2_x_hdmi_1xhdmi_hd_1_3b.html No i mam problem bo na tym przełączniku na monitorze obraz z PS3 w 1080 jest jakby za śniegiem. Z n-ki obraz idealny. Jak przestawię w PS3 na 720 jest ok.

No i pytanie - czy ktoś ma jakieś doświadczenie z takimi przełącznikami?? Może polecicie coś co działa naprawdę i zapewnia przy tym HDCP??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupic mniejszy TV 32 np sony bravia czy wiekszy42 a firm takich jak LG lub JVC ?

musze kupic telewizor do 3tys cos na sciane wink.gif prosze doradzcie mi cos wogole sie na tym nie znam

co powiecie na ten:

http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B174630/cid/15017/Sony_KDL_40V5500/#detailtop

Ja polecam Sharp- 42 DH77... ok. 3 koła na allegro, za te pieniądze bardzo zacny TV, na pewno lepszy niż Samsungi, LG etc. i co jest bez kitu dla mnie istotne w tym LCD, to produkt Made In Japan.

LEGALIZE! CFC !!! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoplita dzięki za odpowiedź. Czy mógłby ktoś jeszcze wypowiedzieć się na moje pytanie, bo jedna odpowiedź dużo mi nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam zamiar kupić sobie TV. Mam już wyszukane modele i teraz nie wiem który wybrać.

Byłem napalony na plazmę Panasonica, ale dopiero co wracam od kumpla, który ma dokładnie ten model i chciałem porównać i jestem załamany. Mimo technologii obraz dalej się wypala :( Dlatego zastanowiłem się nad SONY 40W5500, ale ten ma z kolei duży input lag, więc przy multi odpada. Nie wiem już sam. Może polecicie mi jakiś konkretny tv? Może Toshiba, może Sharp?

kolego widze ze pojecie o plazmie masz takie jakie uksztaltowalo sie 10 lat temu. ja mam panasonica tx-37x10y i w zyciu bym lcd nie kupil (do ogladania tv napewno ), byc moze w ps3 lcd jest rowniez bez zastrzezen. Obecnie plazmy sa juz tak zaawansowane technologiocznie ze proces wypalania sie nie istnieje. zapraszam do lektury forum http://hdtv.com.pl/forum/ a napewno zmienisz zdanie o tv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam zamiar kupić sobie TV. Mam już wyszukane modele i teraz nie wiem który wybrać.

2.Sony Bravia KDL-40W5500

Telewizor będzie używany do PS3 oraz cyfry plus (dekoder po HDMI)

odległość oglądania to jakieś 4,5-5 metrów.

Dlatego zastanowiłem się nad SONY 40W5500, ale ten ma z kolei duży input lag, więc przy multi odpada. Nie wiem już sam. Może polecicie mi jakiś konkretny tv? Może Toshiba, może Sharp?

Jutro jadę właśnie odebrać 40W5500. Jeżeli IL dla ciebie na poziomie 30ms to problem, to kup sobie serie Z, ale to już inna bajka cenowa. Toshiby bym nie brał. Regza ma słabą opinię a sprzedawcy wręcz odradzali mi kupno... Zrobisz jak chcesz, ja od jutra będę MEGA szczęśliwy z obrazu. Mmmmmmmmmmniam

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wydania na monitor około 700 zł. Mam dwa wymogi - żeby obsługiwał HDCP przez HDMI i żeby nie był mniejszy niż 20 cali. Co polecacie? Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o philipsach kiedys mialam i byl super ale to bylo bardzo dawno

Edytowane przez kokosanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wydania na monitor około 700 zł. Mam dwa wymogi - żeby obsługiwał HDCP przez HDMI i żeby nie był mniejszy niż 20 cali. Co polecacie? Z góry dziękuję :)

Sprawdź LG W2261VP-PF ;).

Mam go i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć, dobry do konsoli jak i do PC. Wszystkie potrzebne złącza, full hd, bardzo dobry (imo) obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... i o to chodzi że ja chcę podłączyć PS3 z monitorem kablem HDMI-HDMI a nie HDMI-DVI. A z tego co czytam masa monitorów ma wejście HDMI i DVI, ale HDCP które jest wymagane przy wysokiej rozdzielczosci oferują tylko przez wejście DVI : / Dobra przypuśćmy, że kupiłem ten kabel HDMI-DVI, ale co z dźwiękiem? O ile sie nie myle DVI nie przesyła dźwięku ( jak by co, mam głośniki Logitech X-530, ale bez wyjścia Digital )

Edytowane przez KuBa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o philipsach kiedys mialam i byl super ale to bylo bardzo dawno

W Philipsach się niezbyt orientuję, wiem tylko tyle, że w chwili obecnej to oni wyprodukowali najlepszy LCD dostępny na rynku... ale to już za grubszy hajs. Wybierz Sharpa albo Sony... raczej się nie zawiedziesz.

LEGALIZE!!! BLUE IS THE COLOUR! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema posiadam TV philipsa 32" SD ;/ mam standardowe okablowanie lecz chce kupic kabel RGB bo podobno jest lepszy obraz w SD. Moze mi ktos pomoc? to jest ten kabel

http://www.allegro.pl/item891573612_promocja_kabel_rgb_euro_do_ps3_fv.html  

http://www.bazarek.pl/produkt/0/682498/kabel-rgb-do-ps3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowy na forum, więc proszę o wyrozumiałość. :)

A więc mam zamiar kupić PS3. Do tego ten monitor http://accessories.euro.dell.com/sna/products/Monitory/productdetail.aspx?c=pl&l=pl&s=pad&cs=RC1078552&sku=324798 I pytanie. Czy ten monitor będzie się nadawał? Pójdzie przez kabel HDMI-HDMI?

I co z głośnikami. Mam Logitech'y X-530 5.1 w małym jacku (są 3 kable) i pytanie jak podłączyć je do konsoli (jakim kablem/przejściówką)?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×