Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma za co :D:)

a973efacf1e8693bm.jpg

Fajne masz biurko, ale rozumiem że Microsoft Paint nie ma zaimplementowanego słownika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam TV Samsung LE32B551 i w najbliższym czasie zamierzam kupić PS3 slim, jednak wczoraj na jakimś forum przeczytałem posta, w którym przedstawiony był problem lagów PS3 właśnie na tym modelu TV. W związku z tym zrodziły się we mnie pytania, czy ten model źle działa z PS3 i czy jest to obecne w każdym z telewizorów tej serii, czy po prostu ten jeden telewizor ten problem( napisane tam było także, że w oprócz lagów występował problem z kolorami, czego ja nie zaobserwowałem w moim TV). Może ktoś posiada ten telewizorek i udzieli mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam TV Samsung LE32B551 i w najbliższym czasie zamierzam kupić PS3 slim, jednak wczoraj na jakimś forum przeczytałem posta, w którym przedstawiony był problem lagów PS3 właśnie na tym modelu TV. W związku z tym zrodziły się we mnie pytania, czy ten model źle działa z PS3 i czy jest to obecne w każdym z telewizorów tej serii, czy po prostu ten jeden telewizor ten problem( napisane tam było także, że w oprócz lagów występował problem z kolorami, czego ja nie zaobserwowałem w moim TV). Może ktoś posiada ten telewizorek i udzieli mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :)

Lagi są możliwe tylko w grze przez sieć, nie zależą one od telewizora lecz od prędkości internetu lub problemów z grą.

Jeśli chodzi o kolory to również one nie zależą od telewizora.

Innymi słowy możesz spać spokojnie i kupić PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UroburosPL - mu chodzi o lagi typu rozjeżdżanie się dźwięku i obrazu lub smużenie - niby występuje w LCD (nie wiem, mam plazmę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK wybrałeś najtrudniejszą ścieżkę - koleżankę bym zaprosił a nie tyle się męczył

Tylko nie wiem gdzie ma stać TV - miałeś zaznaczyć

Bieliczek przeczytaj od początku i się wypowiadaj - nie chcę Cię urazić - ale chcemy nauczyć pewnych rzeczy nowego posiadacza PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłacało by się wybierać Benq V2410 ECO zamiast BenQ E2420HD?

I czy V2410 ma też wejście i wyjście audio jak E2420HD? I czy obraz jest dobry w którychś z nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłacało by się wybierać Benq V2410 ECO zamiast BenQ E2420HD?

I czy V2410 ma też wejście i wyjście audio jak E2420HD? I czy obraz jest dobry w którychś z nich?

Wg mnie tak - po 1) LED, 2) mniejsze zużycie enrgii 3) kontrast 4) na minus jasność

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tak - po 1) LED, 2) mniejsze zużycie enrgii 3) kontrast 4) na minus jasność

Pozdrawiam

ta jasność razi w oczy czy co? Nie można zmniejszyć w ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jasność razi w oczy czy co? Nie można zmniejszyć w ustawieniach?

ciutkę mniejsza od nieledowego - ale minimalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciutkę mniejsza od nieledowego - ale minimalnie

a to "rażenie" tak przeszkadza? Np. siedzę już przy tym monitorze już z np. 3h to oczy mi będą boleć?

To jest ważne bo nie chciałbym zepsuć sobie przez to oczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to "rażenie" tak przeszkadza? Np. siedzę już przy tym monitorze już z np. 3h to oczy mi będą boleć?

To jest ważne bo nie chciałbym zepsuć sobie przez to oczy...

Czy czytasz co ja piszę mniejsza jasność minimalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam TV Samsung LE32B551 i w najbliższym czasie zamierzam kupić PS3 slim, jednak wczoraj na jakimś forum przeczytałem posta, w którym przedstawiony był problem lagów PS3 właśnie na tym modelu TV. W związku z tym zrodziły się we mnie pytania, czy ten model źle działa z PS3 i czy jest to obecne w każdym z telewizorów tej serii, czy po prostu ten jeden telewizor ten problem( napisane tam było także, że w oprócz lagów występował problem z kolorami, czego ja nie zaobserwowałem w moim TV). Może ktoś posiada ten telewizorek i udzieli mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :)

jeżeli chodzi ci o Input lag w tej serii (mam taką 40, nie czerwoną :rolleyes: ) to jest dobrze ,a problemy z kolorami podobno zależą od wersji matrycy w tv (boczna naklejka na tv ,trzecia linia ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Ostatnio sobie uzbierałem trochę pieniędzy i mam zamiar je zainwestować w jakiś większy telewizor. Na razie mam monitor z tunerem 20'' i niezbyt dobrze mi się na takim gra. Z uwagi na to, że nie stać mnie na telewizor za 2000 zł myślałem nad telewizorami OTAKE, kiedyś znana i dobra firma telewizorów kineskopowych. Nie wiem czy taki telewizor warto kupować, gdyż nie wiem czy ich LCD są dobre, tak jak już pisałem kiedyś były dobre - nie wiem jak teraz. Może ktoś z was ma lub zna się na tych telewizorach i doradzi mi czy warto kupić taki czy lepiej dozbierać te 300-400 zł :) Powiem, że taki telewizor 32" kosztuje 1200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bardzo rozumiem dlaczego do wyświetlania obrazu 3D jest potrzebny specjalny telewizor. Wydawało mi się ze wystarczy soft który wyrenderuje każdą scenę z dwóch ujęć (po jednym dla oka) i połączy te obrazy w jeden.

Edytowane przez Dolores Haze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki oto monitor Samsung P2270HD PS3 podłączyłem do niego przez HDMI bo ma wejście.Mój problem polega na tym że w tym monitorze są trzy tryby obrazu : Dynamiczny,Standardowy,Film . Przestawiłem sobie na standardowy by poprawić ostrość itp. włączam jakąś grę np . MW2 i w wszystkich napisach są takie duże cienie że nic nie widać , a jak przełączę na tryb Film to wtedy obraz jest bardziej rozmazany i przyciemniony i wszystkie napisy dobrze widać lecz wtedy HD tak ładnie nie wygląda ( wszystko rozmazane i blade ) Nie wiem jak pozbyć się tych cieni . Ma ktoś jakiś pomysł? Czekam na ODP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz wszystkiego ręcznie ustawić tzn. w menu monitora?

Edytowane przez Knagomir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem otóż od dzisiaj jestem posiadaczem PS3 i chciałem go podłączyć do mojego monitora Asus VH192 który ma HDCP. Gdy podłączam konsolę kablem HDMI-DVI do monitora na ekranie pojawia się komunikat ''OUT OF RANGE'' i czarny obraz. Jeżeli ktoś wie jak mi pomóc abym miał obraz na monitorze to bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Może w ustawieniach obrazu z PS3 zostaw rozdzielczości do 720p, czyli bez 1080 i/p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak? Mam najpierw podłączyć konsolę do telewizora wybrać te rozdzielczości i co dalej? Opisz mi krok po kroku co mam zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw do TV,zaznaczyć tylko w ustawieniach 720p,podłączyć pod monitor,sprawdzić czy działa.Jeśli nie to monitor nie łyka sygnału PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i niby jak to zrobi? Jak oko bedzie wiedzialo ktory obraz jest dla niego? W gornym lewym rogu ekranu bedzie info "teraz zamknij prawe oko" albo "teraz zamknij lewe oko" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak daje w display settings typ kabla HDMI to na telewizorze obraz też staje się czarny wiec nie mam jak zaznaczyć tych rozdzielczości. A jeżeli monitor nie łapie sygnału PS3 to co nie podłącze go w żaden sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj tak: podłącz PS3 do monitora i przytrzymaj przycisk uruchamiania na konsoli do czasu kiedy nie piknie. Wtedy ustawienia video się zresetują i powinny się dopasować do monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak próbowałem i nic to nie daje. Może potrzebuję innego kabla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×