Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie przymierzam sie do zmiany TV, chciałbym wydać max 2600zl. Co proponujecie?? TV musi być 40cali. Jak narazie upatrzyłem sobie 2 modele jeden Sony Bravia http://www.sony.pl/p...x500?source=rss a drugi Samsung http://www.redcoon.p.../refId/skapiec/  czy może macie jakies lepsze pomysły??

Kto mnie skasował posta   :fool:

rozchodzi się o to że wymiary (szerokość x wysokość x wysokość z podstawą): 

samsung 40" 995x650x705

sony 40" 992x599x636

philips 42" 996x603x655 

42PFL7404H

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizor HD Ready Phillips LC320W01, podłączyłem do niego PS3 kablem component ale jak zmieniam rozdzielczość na wyższą niż to około 500, to wyłącza się obraz i nie działa..Doradzicie coś? Dodam, że w TV nie mam HDMI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum i nie wiem czy dobrze umieszczam temat, jeśli źle bardzo przepraszam..

Mam zamiar kupić monitor do Ps3 tak do 1200zł

O szerokości ekranu 50cm.

Co sądzicie odnośnie tego?

http://www.allegro.pl/item1000850848_monitor_tv_full_hd_24_samsung_p2470hd_mpeg4.html

Czy granie na TV miałoby jakąś znaczącą różnicę?

Mam 14 lat więc pieniędzy za dużo jeszcze nie mam :P

Pozdrawiam Serdecznie Mlego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz mieć tuner tv w monitorze i oglądać telewizję ? Czy sam monitor też może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to tylko monitor do PS3 i nic więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka , że jak masz tuner , to możesz kablówkę podłączyć i telewizję oglądać , i z reguły te monitory mają więcej wejść wtedy oraz głośniki oczywiście , chociaż sporo zwykłych monitorów też już głośniki ma w tej chwili , ale gorsze zazwyczaj . Natomiast jeżeli potrzebujesz tylko do Ps3 to polecam Asusa . Możesz sobie wybrać z tych , wszystkie mają hdmi i full hd z tego co widzę , więc do playki w sam raz , te droższe też tv mają , a jakością miażdżą szajsungi , na tą śmieszną firmę z korei nawet nie patrz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to ma być tylko dla PS3 to lepiej Monitorek firmy Asus? :P

Taki dobry Asus za ile panie Łukaszu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na "z tych" w moim poprzednim poście . Asus ma lepszy obraz , kolory , kąt widzenia i tak dalej , z samsungiem nie ma porównania żadnego , a do tego z wyglądu brzydki jest i psuje się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wymiarowo byłby wprost idealny : http://www.allegro.pl/item1017788980_monitor_asus_24_lcd_vh242h_full_hd_hdmi_glosnik.html

Tylko czy za taką sumę?

Według mnie jest to chyba troszkę za mało..

Rozumiem, że droższe nie znaczy lepsze, ale jednak nie jestem pewien co do tej niskiej ceny..

Ten monitor ma takie same wymiary jak mój aktualny wielki kwadratowy Philips ważący + 30kg xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisuj model i leć do sklepu zobaczyć w rzeczywistości ten monitor , w jakimś mediamarkcie czy saturnie powinien być . Będzie dobry i na pewno będziesz bardziej zadowolony niż z jakiegokolwiek samsunga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz to zrobię ! :)

Gdy już kupię taki monitor czego będe musiał jeszcze potrzebować do podłączenia konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabla hdmi , którym puścisz i dźwięk i obraz do monitora , oraz będzie genialny , ale dźwięk z tych małych głośniczków na pewno pozostawi dużo do życzenia , w zestawie z ps3 jest kabel av na chinche , którym sobie możesz puścić dźwięk do wieży albo dokupić optyczny i do kina jak posiadasz , ale na początek samo hdmi-hdmi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam TV tak do 1700 zł. Telewizor będzie zawieszony na ścianie, odległość z jakiej będę grał to 2m. Na PS3 gram głównie sportowe/akcji. Do TV będzie podłączona cyfra+ (sygnał sd), oglądam głównie sport (mecze piłki nożnej przeważnie). Czy lepszy tv będzie który ma odświeżanie 100Hz ?

Jakie TV polecacie ?

Co sądzicie o tym http://www.ceneo.pl/2332970s ?

Pozdrawiam.

Edytowane przez rumun1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, 32 cale to trochę za dużo jeśli masz zamiar siedzieć 2m przed. Jeśli nie możesz/nie masz jak usiąść dalej to stanowczo odradzam bo dłuższe granie będzie męczące i może spowodować katastrofalne skutki dla twojego zdrowia (głównie wzroku). Radzę rozejrzeć się za czymś z przedziału 22-26 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 cale to w sam raz, jak nie za malo w przypadku siedzenia 2m od ekranu :) W gry lepiej sie gra z blizszej odleglosci, niz oglada filmy. Ja zazwyczaj gram w odleglosci 2-3m od 40" bravii i jest w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam w najbliższym czasie kupić SONY KDL-32EX402

Tv ma naprawdę mnóstwo opcji

Posiada ktoś ten tv?? co sądzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , sprzedalem swoj telewizor bo byla okazja i moglem troche na tym zarobic i teraz zostalem bez lcd tylko z zwyklym crt , wiec postanowilem podlaczyc ps3 do monitora ale jest problem bo w tym modelu LG w2243s jest tylko wejsce VGA i teraz pytanie czy da rade podlaczyc ps3 do tego monitora przy uzyciu tego lub tego kabla ? czytalem gdzies ze monitor musi posiadac HDCP i wydaje mi sie ze moj model go ma , wyczytalem to w informacjach o modelu na jakiejs stronie. prosze o odpowiedz czy to bedzie dzialac?jezeli nie to czy jest jakis inny sposob , dziekuje

Edytowane przez coolio16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przeglądam ten wątek już od dłuższego czasu. miałem ambicje żeby przeczytać wszystko od początku no ale jak zobaczyłem ile tego to zacząłem czytać posty które pojawiły się pod koniec 2009 r. Już pare razy odkładałem zakup TV i ps3 z różnych powodów. była kasa ale zawsze coś wypadło:/ mam nadzieje że jeśli nie bedzie innych wydatków to zakup dokona się w czerwcu lipcu tego roku. i teraz pytanie bo z tego co czytałem to dużo jest polecanych tv na które mnie nie stać. będę miał max 2400-2800zł i chciałbym za to kupić ps3 i tv. mysle ze za max 1300zł kupie ps3 slim 250gb plus np GoW3 bo widze że na teraz za tyle da rade kupić. no i za resztę tv plus kabel hdmi. co byście polecili? jak najlepiej zainwestować tą kwotę? Na razie mam na oku LG 32 LF2510. Kanapa jest oddalona od obecnego tv o ok2m i tak tez bedzie z nowym tv więc w takiej odległości będę grał stąd wybór padł na 32cale. Wymieniane tez w tym watku były telewizory firmy Sharp hd ready widze ze stoja one za niecale 1200zł nawet obecnie chyba w saturnie. mam nadzieje że pomożecie mi jak najlepiej zainwestować tą kwotę. tak jak mówiłem max co mam to 2500-2800 więcej nie będę mógł wydać. pozdrawiam wszystkich

aha i to bedzie moja pierwsza konsola. wiec pewnie jak zobacze ja w akcji na obojetnie jakim tv full hd czy hd ready to i tak kopara mi opadnie pewnie. no chyba ze za ten hajs kupie kompa i monitor...choc wole chyba konsole :)

Edytowane przez Zbir25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

a poradzilby mi ktos jaki monitor kupic?

Zastanawiam sie nad skorzystaniem z nadchodzacej promocji media-markt (ceny bez vatu - slyszalem ze czasem kantuja ale moze tym razem nie?..) W ich ofercie odnalazlem SAMSUNG 2233SN i LG W2353 - ktory jest lepszy z tych dwoch?

W ogole czy waszym zdaniem ma sens kupno ktoregos z tych dwoch monitorow nawet po promocji?

Czy moze lepiej kupic jakis w internecie? Jesli tak to jaki polecacie w przedziale max 550 zl, full hd ? Chodzi o to rowniez zeby dobrze sie gralo na nim na ps3 oczywiscie ;] do niczego innego nie jest mi potrzebny

Zastanawiam się jeszcze nad tym :http://www.allegro.pl/item1010324142_monitor_benq_g2222hdl_dvi_36gw_full_hd_led_em.html (BENQ G2222HDL) ale to juz z allegro - czyli cena taka juz bedzie..

Z gory dziekuje jesli ktos by mi cos poradzil

Edytowane przez Maliboo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polećcie TV 42" FullHD do 3k zł. Telewizor do PS3, niekiedy pewnie filmów BlueRay i może kiedyś do tv cyfrowej hd, pewnie już ktoś pytał ale nie chce mi się całego tematu przekopywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Szukam telewizora do 2 tys. zł. w 90 % będzie służył do grania w ps3. Nie umiem się zdecydować co do rozmiaru, będę patrzał na niego z odległości ok. 2,5 m. Myśle że 37" byłoby w sam raz. Tylko nie wiem czy inwestować np w 100 Hz bądz Full HD. Zależy mi przede wszystkim na ładnym obrazie, bez smużenia przy dynamicznych grach. Czekam na jakieś propozycje, z góry dzięki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam !

Szukam telewizora ktory moglby sluzyc jako monitor do PC a takze do PS3 poniewaz nie mam gdzie dac telewizora w moim pokoju. Szukam TV o matrycy 32 cali cena okolo 2 tysiace nie wiecej. Poprosze takze jesli ktos zna oferte kupna PS3 najlepiej slim (oczywiscie nowy) razem z CoD:MW2 to prosze o danie linka bo taki zestaw by mnie interesował.

Myślałem nad tym telewizorem

- Samsung LE32B650

- Samsung LE32A551 (podobno dobry do PC wiec jedna opcja jest spelniona + 32 cale i w miare tani wiec mysle ze sie nadaje)

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam czy jak podłącze ten Projektor do PS3 na kablu HDMI ,oraz zrzucę obraz na roletę pomalowana na biało w ciemnym pomieszczeniu to obraz będzie dobry?

Proszę o wasze komentarze.

Edytowane przez Chorzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×