Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to projektor z górnej pólki jednak jeśli jedynym źródłem światła w pomieszczeniu będzie lampa projektora to powinien cie zadowolić (choć ja ze względu na rozdzielczośc też bym się zastanowił) tu jest coś dla ciebie http://www.cinematic.pl/wiedza/kontrast_projektora.html.Poszukaj również czegoś w goglach na temat projektorów i ich kupowania. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłby zawieszony 4.5 metra od ekranu to wielkosc do ps3 i jakosc powinna mnie zadowolić w ciemnym pomieszczeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zadowoli cię , bo ten projektor ma za małą rozdzielczość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tutaj jakoś nieźle wygląda...

tak samo tu

mysle ze do pogrania w tekkena i jakies gierki na kablu hdmi bedzie dobrze napewno lepiej niz na crt...

Edytowane przez Chorzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Szukam telewizora ktory moglby sluzyc jako monitor do PC a takze do PS3 poniewaz nie mam gdzie dac telewizora w moim pokoju. Szukam TV o matrycy 32 cali cena okolo 2 tysiace nie wiecej. Poprosze takze jesli ktos zna oferte kupna PS3 najlepiej slim (oczywiscie nowy) razem z CoD:MW2 to prosze o danie linka bo taki zestaw by mnie interesował.

Myślałem nad tym telewizorem

- Samsung LE32B650

szajsunga możesz sobie od razu odpuścić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Eh mam podobny model Samsunga niby obraz jest żyleta i wszystko pięknie ładnie ale denerwuje mnie smużenie czarnych obiektów. Nic nie pomaga, nawet Tryb Gry, w każdej grze to samo :/ Nie są to jakieś smugi przez cały ekran ale np załóżmy mamy jakąś krawędź i ona jest czarna kiedy nawet powoli się poruszamy to ona zaczyna smużyć, pomyślcie jak to wygląda kiedy cały obiekt składa się z kilku takich krawędzi, no to wtedy mamy ładnie rozmazaną teksturę.

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe... Sam posiadam LE37B651 i podobnego smużenia nie widzę. Albo mam coś z oczami, albo Ty powinieneś odwiedzić serwis :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupić LEDa samsunga model C6000 i mam takie pytanko.

Czy ktoś może się bawi w kable hdmi?

Generalnie chodzi mi o to że do tej pory leciałem na tv hd ready, 50hz i kabel nie miał znaczenia.

Zmieniając na tv co już jako tako parametry trzyma zastanawiam się czy będę widział różnicę jak kupię lepszy kabel od tego co standardowo jest dawany do konsoli. Na allegro metr za 230zł, zawartość miedzi 99,9996%.

Ktoś kupował coś podobnego i zobaczył jakąś różnice w obrazie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie odpuścić tego szajsunga . Sharpa kup .

Albo Sony , jak cię stać . Natomiast kabel nie powinien robić różnicy . Jak masz hdmi 1.3 to starczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie odpuścić tego szajsunga . Sharpa kup .

Albo Sony , jak cię stać . Natomiast kabel nie powinien robić różnicy . Jak masz hdmi 1.3 to starczy .

Odpada. 32' to za mało, a 40' mi nie wejdzie w meblościankę także pozostaje mi 37' a tego ani sony ani sharp nie produkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak chcesz sam sobie krzywdę robić i to za własne pieniądze . U mnie stoi Aqous 37' , ale lcd , rozumiem że bardzo na tym ledzie ci zależy . Różnicy za dużej nie , tylko trochę jaśniejsze są i tyle . W każdym bądź razie samsung to jest dno wszystkiego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wlasnie podaj jakies argumenty bo nie to nie odpowiedz xD

PS Prosze o wypowiedzi na moj post poprzedni dopisalem innym model moze ten sie nadaje

PS2 Przejrzalem gazetke Saturna i jest tam PS3 slim 250GB za 999zł(chyba sie skusze) ale co wazniejsze znalazlem takze Samsunga LE32B652 za 1899zł jak myslicie nada sie do moich wymagan ?

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpada. 32' to za mało, a 40' mi nie wejdzie w meblościankę także pozostaje mi 37' a tego ani sony ani sharp nie produkuje.

jest dużo tych tv. Ja mam Sony kdl37 p3000 hd ready, jakeś 2 lata temu dałem 2700. a TERAZ MOŻNA MIEĆ full HD ZA 2100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać najlepszą stronę do opinii/komentarzy/testów telewizorów LCD ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No jak chcesz sam sobie krzywdę robić i to za własne pieniądze . U mnie stoi Aqous 37' , ale lcd , rozumiem że bardzo na tym ledzie ci zależy . Różnicy za dużej nie , tylko trochę jaśniejsze są i tyle .

Również słyszałem że samsung czy lg to nie najlepszy wybór i również słyszałem wcześniej że sharp i sony są dobre, aleeeee... o samsungu c6000 nie znalazłem negatywnych opinii (zdaje sobie sprawę z tego że większość ludzi piszących opinie o danym telewizorze to amatorzy i wiele do szczęścia im nie trzeba i nie wnikają w techniczne rzeczy, którymi mógłby się pochwalić min. sharp), ale np o sharpie znalazłem (aquos właśnie LC-37XL8E) że podczas oglądania meczów na calnal plus hd za piłką lata smuga tudzież cień i nic z tym nie można zrobić, że bardzo wolno przełącza kanały i tak samo się odpala i to już daje do myślenia... i czy to że w sharpie czarny jest troche, ledwo-zauważalnie bardziej czarny jest na tak dużą zaletą, że potrafi zasłonić ww. wady? Swoją drogą czy zwykły zjadacz chleba, co ogląda sporadycznie kablówkę, raz na weekend canal plus sport hd i czasem pogra na konsoli bardzo będzie przeklinał samsungowego led'a? Przecież ten telewizor nie popsuje się po tygodniu, a różnica w obrazie chyba nie jest dla takiego zjadacza chleba na tyle duża że aż zauważalna :)

W każdym bądź razie samsung to jest dno wszystkiego .

Nikogo nie przekonasz nie podając argumentów bo to podstawa do zmiany zdania przez kogoś :P

Też w swoim czasie żyłem stereotypami, ale się zastanawiam czy samsung przypadkiem nie wyszedł na przeciw oczekiwaniom klientów.

jest dużo tych tv. Ja mam Sony kdl37 p3000 hd ready, jakeś 2 lata temu dałem 2700. a TERAZ MOŻNA MIEĆ full HD ZA 2100

Z tym że widzisz... to jest tv i jak się zmienia to się zmienia na lata i zmiana na ciut lepszy od tego co mam nie wchodzi w grę.

Te za 2100 full hd sony mają odświeżanie "standard", czytaj 50hz. mnie interesuje 100hz lub więcej, czas reakcji matrycy 2,4 -4 ms, żeby obraz był płynny a zarazem ostry, 1080p (ale to już chyba standard), i takie tam pierolety polepszające obraz :P

Może ktoś podać najlepszą stronę do opinii/komentarzy/testów telewizorów LCD ??

http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że widzisz... to jest tv i jak się zmienia to się zmienia na lata i zmiana na ciut lepszy od tego co mam nie wchodzi w grę.

Te za 2100 full hd sony mają odświeżanie "standard", czytaj 50hz. mnie interesuje 100hz lub więcej, czas reakcji matrycy 2,4 -4 ms, żeby obraz był płynny a zarazem ostry, 1080p (ale to już chyba standard), i takie tam pierolety polepszające obraz :P

http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php

W tym momencie , żeby kupić telewizor , który ma "czytaj 50hz" , to już trzeba się naszukać po sklepach , a jeżeli chodzi o czas reakcji , to ludzkie oko jest w stanie zauważyć zmianę obrazu na poziomie 10 ms , wprawne ludzkie oko schodzi maksymalnie do 8 ms , a ty o 2 piszesz i ja się pytam po co ci to ? Kupując telewizor z logiem Sony , już masz gwarancję , że obraz będzie rewelacyjny , nie ważne ile taki telewizor kosztuje , jeżeli jest to Sony , to już nie musisz patrzeć po innych parametrach . Tacy właśnie ludzie szajsungi kupują . 50 tysięcy bajerów , których po dwa razy użyją , a później marudzenie , że się zepsuł , że z Ps3 nie działa , że smuży , że brzydki jest i tak dalej . Ja rozumiem , że nie wszystkich stać na Bravie ( tak jak na przykład mnie ) , to się kupuje wtedy Sharpa ( tak jak ja ) , który jakościowo jest na poziomie Sony , a kosztuje trochę mniej . Mam prześlicznego Aqousa z genialnym obrazem i zero problemów , a jedynymi rzeczami , które mnie interesowały przy zakupie to była marka oraz rozdzielczość . Szukałem Sony lub Sharpa w Full HD i nie patrzyłem na nic więcej , wiadomo że Sony były droższe , a Sharp się okazyjnie trafił jeszcze , to mam Sharpa i jestem niesamowicie zadowolony . Więc skończ już z tym koreańskim badziewiem , a tak w ogóle to mi się wydaje , że strasznie na siłę ten telewizor chcesz kupić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie , żeby kupić telewizor , który ma "czytaj 50hz" , to już trzeba się naszukać po sklepach , a jeżeli chodzi o czas reakcji , to ludzkie oko jest w stanie zauważyć zmianę obrazu na poziomie 10 ms , wprawne ludzkie oko schodzi maksymalnie do 8 ms , a ty o 2 piszesz i ja się pytam po co ci to ? Kupując telewizor z logiem Sony , już masz gwarancję , że obraz będzie rewelacyjny , nie ważne ile taki telewizor kosztuje , jeżeli jest to Sony , to już nie musisz patrzeć po innych parametrach . Tacy właśnie ludzie szajsungi kupują . 50 tysięcy bajerów , których po dwa razy użyją , a później marudzenie , że się zepsuł , że z Ps3 nie działa , że smuży , że brzydki jest i tak dalej . Ja rozumiem , że nie wszystkich stać na Bravie ( tak jak na przykład mnie ) , to się kupuje wtedy Sharpa ( tak jak ja ) , który jakościowo jest na poziomie Sony , a kosztuje trochę mniej . Mam prześlicznego Aqousa z genialnym obrazem i zero problemów , a jedynymi rzeczami , które mnie interesowały przy zakupie to była marka oraz rozdzielczość . Szukałem Sony lub Sharpa w Full HD i nie patrzyłem na nic więcej , wiadomo że Sony były droższe , a Sharp się okazyjnie trafił jeszcze , to mam Sharpa i jestem niesamowicie zadowolony . Więc skończ już z tym koreańskim badziewiem , a tak w ogóle to mi się wydaje , że strasznie na siłę ten telewizor chcesz kupić .

To znajdź mi Sony 37' 100hz za 2100zł.

A myślisz że ludzkie oko zobaczy różnice miedzy 100hz a 120hz... również nie, a tu bach! od 120hz bedziesz mógł mieć 3D i zonk.

Jak kupujesz po marce a nie po parametrach to twoje zdanie jest subiektywne, bo jesteś zamknięty w świecie sony i sharpa i nie wiesz co się dzieje poza nim.

Ja przy wyborze brałem pod uwagę wszystkie marki i patrzyłem na wszystkie parametry i może cię to jakoś zaboli ale c6000 wypadł najlepiej biorąc pod uwagę całokształt czyli też cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co do tej pory wiadomo , to trzeba będzie mieć telewizor 3D , żeby w trój wymiarze grać/oglądać i te 120hz se możesz w d*pe wsadzić i zonk . A to że w kategorii telewizorów patrzę tylko po tych dwóch japońskich markach , to znaczy że wiem co jest dobre i inne badziewia mnie nie interesują . Te 2100 zł to nie jest napisałem , wiem że Sony są drogie i cały czas podkreślam , " jak cię stać , to kup Sony " .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co do tej pory wiadomo , to trzeba będzie mieć telewizor 3D , żeby w trój wymiarze grać/oglądać i te 120hz se możesz w d*pe wsadzić i zonk . A to że w kategorii telewizorów patrzę tylko po tych dwóch japońskich markach , to znaczy że wiem co jest dobre i inne badziewia mnie nie interesują . Te 2100 zł to nie jest napisałem , wiem że Sony są drogie i cały czas podkreślam , " jak cię stać , to kup Sony " .

Nie no ok. I tu masz racje. Cały problem polega na tym że ani Sony ani Sharp nie robią 37' LED'ów. Zdaje sobie sprawę że te marki są wiodące jeżeli chodzi o tv ale moim zdaniem samsung nadrobił straty na tyle że mogę sobie pozwolić na kupno 37' LEDowego tv kosztem troche gorszej marki bo różnica w obrazie już nie jest tak drastyczna jak to miało miejsce kilka lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź człowieku wyluzuj. I proponuje zdjąć te klapki. Powinieneś też napisać że "Twoim zdaniem" Sony i Sharp są najlepsze. Generalnie gówno obchodzi mnie twoje zdanie!!! Przestań zaśmiecać ten temat, przeczytaj jego tytuł ze zrozumieniem i wypowiadaj się obiektywnie. A jak nie to załóż sobie temat w offtopie "Gdyby Sony i Sharp były kobietami to bym się z nimi ożenił... kto jest ze mną." i tam się spuszczaj.

Stać mnie na Sony, ale wybrałem Samsunga bo za te same pieniądze miałem większą matryce i lepsze parametry, i na browary jeszcze zostało.

Żal.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź człowieku wyluzuj. I proponuje zdjąć te klapki. Powinieneś też napisać że "Twoim zdaniem" Sony i Sharp są najlepsze. Generalnie gówno obchodzi mnie twoje zdanie!!! Przestań zaśmiecać ten temat, przeczytaj jego tytuł ze zrozumieniem i wypowiadaj się obiektywnie. A jak nie to załóż sobie temat w offtopie "Gdyby Sony i Sharp były kobietami to bym się z nimi ożenił... kto jest ze mną." i tam się spuszczaj.

Stać mnie na Sony, ale wybrałem Samsunga bo za te same pieniądze miałem większą matryce i lepsze parametry, i na browary jeszcze zostało.

Żal.

Czyli na tego Sony z większą matrycą nie było cie stać . Dobra , z tobą w ogóle rozmowy nie ma . Dzięki , narazie .

Nie no ok. I tu masz racje. Cały problem polega na tym że ani Sony ani Sharp nie robią 37' LED'ów. Zdaje sobie sprawę że te marki są wiodące jeżeli chodzi o tv ale moim zdaniem samsung nadrobił straty na tyle że mogę sobie pozwolić na kupno 37' LEDowego tv kosztem troche gorszej marki bo różnica w obrazie już nie jest tak drastyczna jak to miało miejsce kilka lat temu.

Ja mówię z doświadczenia własnego , że bardzo dużo ludzi kupuje te samsungi , a później wszyscy narzekają . Led nie robi jakiegoś potężnego wrażenia , nie wiem czy warto jest zmieniać , jak już masz lcd , byłbym w stanie zrozumieć , gdybyś jakieś stare crt miał i chciał kupić coś nowego , ale w tej sytuacji nadal odnoszę wrażenie , że kupujesz na siłę , nie masz ochoty i w sumie nie wiesz czego chcesz . Z tego co pamiętam ( ale oczywiście mogę się mylić ) pisałeś , że masz też samsunga teraz i też 37' , a chcesz zmienić na to samo tylko z innym podświetleniem . Ja mimo wszystko będę ci odradzał samsunga , a ogólnie to proponuję może trochę poczekać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Samsungi to fatalne telewizory. Cały sprzęt zresztą mają do dupy. Pewnie dlatego mój monitor Samsunga, 2 telewizory, napędy i dyski nie popsuły się od kilkunastu lat. W tym samym czasie wyrzuciłem już na śmieci TV Sony, PS3, telefon i nagrywarkę.

Czytając twoje posty Lukasz ma się wrażenie, że ktoś z Samsunga zgwałcił ci matkę, żonę lub, o zgrozo, twój tyłek. W każdej jednej wypowiedzi to samo. Jak zdarta płyta. Jak sponsorowany przez Sony auto-bot. Jest to wielce irytujące i przypuszczam, że ludzie już mają dość czytania w kółko tego samego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×